Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.

były pracownik 2012-01-25 22:41:17
haha. [usunięte przez moderatora] ci kazali to napisac ? a moze, wywalony z upr, [usunięte przez moderatora] ? ta firma to dno - brak badan lekarskich, brak szkolen obowiazkowych, brak zwrotu kasy za paliwo, brak zwortu kasy za telfonowanie po klientach, brak zwrotu kasy za drukowanie umow i wysylanie ich do poznania, gnojenie i polecenia w stylu - \\\\\\\\\\\\\\\"gnaj 100 km do innego miasta i odbierz[usunięte przez moderatora] z dworca i zawiez go to i tu\\\\\\\\\\\\\\\" i najciekawsze ZERO PROWIZJI ze sciagnietych naleznosci. OMIJAC!!
Eq 2012-03-16 09:29:51
Wiele nauczyłem się z tymi ludźmi. Konsolidacja jednak - moim zdaniem - nie wypadła dobrze. Prezes pieniacz, z monopolem na wiedzę. V-ce - lepszy negocjator, ale jakby schowany w cieniu prezesa. Rotacja ludzi duża. Brak jasnych perspektyw rozwoju. To spowodowało, że odszedłem
Magda 2012-07-26 23:08:23
Firma ma klimat kameralny, nieomal rodzinny, co jednak może być problemem dla osoby nowej, bo \"stara gwardia\" raczej niechętnie postrzega nowe nabytki. [usunięte przez moderatora] był ok, zawsze służył radą i wsparciem merytorycznym. Niestety, pewne kwestie, np. dotyczące prowizji nie zostały doprecyzowane w umowie (wykazałam się naiwnością, fakt), co sprawiło, że trudno było je potem wyegzekwować.
byly pracownik 2012-08-31 10:28:55
jakim wsparciem merytorycznym ? przecież ten kolo ( [usunięte przez moderatora] wywalony za walki z upr ) nie ma nawet studiow ;). ja nie otrzymywałem zwrotu kosztów poniesionych na paliwo za wyjazdy wlasnym autem na wt. mimo tego, że brałem faktury, wypełniałem formatki z inf. o objechanych sprawach i robiłem w bazie adnotacje. kpina i oszukiwanie ludzi. prowizje - nie ujrzałem ich. telefonowałem po klintach przez 2 m-c za własna kase ;) a wizytowki to był przesłany plik w corelu zebym sam sobie drukował. parodia
\"Niewykształcona\" 2012-09-14 22:54:00
Od kiedy to studia [usunięte przez moderatora] jeden decydują o poziomie człowieku???? w czasach cudnych "pseudoszkólek" "pseudointelektualiści" to często megamiernoty z ciemnogrodu...
byly pracownik 2012-10-14 16:47:07
ooo, i mamy w pełenej krasie przykład pracownika blitz profit.otoz - wyksztalcenie do pomcy merytorycznej ma sporo, baaardz duzo. czyzby [usunięte przez moderatora] byl prawnikiem samouczkiem ;) bo jak ktos bez przygotowania teoretycznego może wspolagac ? terenowym też grześ nie był wiec i wiedzy praktycznej nie nabył. ekspertem od włażenia w [usunięte przez moderatora] byl ino ;).

ps: za co [usunięte przez moderatora] wywalili z upr ?:P
do Niewykształconej 2012-10-18 13:18:30
Czemu obraziłas rozmówcę ? Nazwałaś go \"ciołkiem\". Jeśli jesteś pracownikiem firmy o której się tu pisze to chyba rozumiem \"byłego pracownika\"
były pracownik 2012-11-07 09:37:12
do Niewykształcona - własnie to widzimy na twoim przykładzie jak to brak wykształcenia ( patrz nick - Niewykształcona ) decyduje o poziomie człowieka ( patrz - nazwanie \\\"ciołkiem ). nic wiecej nie trzeba;)

ps: no to za co [usunięte przez moderatora] wywalili z upr ?:P
fane janke i wojtusie 2014-05-01 18:05:42
w moim przypadku była to na początku umowa zlecenie.z własnej kieszeni płaciłem przez jakiś czas za dzwonienie w poszukiwaniu zleceń na widykacje.pracowałem z dala od poznania.poźniej-umowa o prace.najniższa krajowa.zero szkoleń,badań wstepnych,szkoleń bhp.nie zwracano mi za wyjazdy na windykacje.myle się jasiu? to mnie pozwij.ja korespondecje wciąż mam:D.wyrwałem od nich po wywaleniu mnie(okazałem się krnąbrny i nie chcialem za darmo pracowac) 300 zł zwrotu kosztów.rozpisali to jako jakis wyjazd na wt. o tyle było ciekawie,że umowe miałem na marketing a zmusili mnie do windykacji terenowej.mam wciąż jasiu i wojtusiu zrzuty z naszych rozmów jak sie wijesz i wymyślasz cuda:D kiedy prosilem zeby formalnie mi to powierzyć to jasio i wojtusio nie pojęli i mnie wywalili. w dzień kiedy przyszło wypowiedzenie to jasio przez tel. nakazał mi wyjazdy na wt ( ktorych nie mialem w umowie,nie otrzymywałem zwrotu kosztów ani prowizji). fajny byl mr g.g,ktory kiedys wymyslil,ze mam gnac do wawki,odebrac go z dworca(jechal z poznania)i zabrac do biura firmy.kierowce ze mnie chcial zrobic.g.g oczywicie chlopina bez studiow.jak o sobie pisal-wyuczonych zawodow kilka.pozniej za machloje wywalono go na zbity ryj z upr:D.tak ich wspominam.
fane janke 2014-05-01 18:18:58
czy w markecie dlugów ta wierzytelność 41 663,75 zł to ..... ?:D toniesz ?jasiu, toniesz?
fane wojtke 2014-05-01 18:37:58
widze,ze biurowiec na jasielskiej na sprzedaz:D w ogloszeniu o sprzedazy domu jest nr wojtusia:) na markecie dlugow jest nazwisko jasia :D no dla mnie bomba:)
fane janke 2014-06-30 13:25:18
ot i sprawiedliwość:D. morda mi sie cieszy jak patrze na dlug jasia na markecie :D
fane janke 2014-07-01 09:26:21
nie płacili mi prowizji i zwrotu kosztów.a ponieważ zacząłem sie dopominać to mnie jasio wywalil.i nakazał,że mam w okresie wypowiedzenia dalej jeździć ( bez zwrotu kasy, bez prowizji i najlepsze - bez powierzenia mi formalnie pracy w charakterze terenowego bo umowe miałem na marketing). ale jasio - anetka z wawy szmatex prowadziła na allegro. poduczy cie. zrobisz filie w posen i z wojtusiem bedziecie w dni dostawy grzebać a poźniej foty i na popularny portal aukcyjny:).jak ci jasiu komornik zajmie ruchomości to ci aparat jakis podeśle ( po starej znajomości)
nowy 2014-11-18 10:24:43
szukają na wind.telefonicznych warto?
omijaj 2014-11-19 20:09:11
naprawdę omijaj tą żalosną zbieranine.
Piotr 2015-01-23 10:08:09
A co tu pisać jak jeden sfrustrowany facet od lat wypisuje te same bzdury. Swoją drogą długo go trzyma ;) Firma jak firma. Ani lepsza ani gorsza niż inne. Jak się chce pracować a nie zbijać bąki i brać wypłatę z frico, to można się tam zakotwiczyć. A jeśli o rozmowę chodzi to przede wszystkim należy wiedzieć gdzie i w jakim charakterze ubiegasz się o pracę, co miałbyś robić na stanowisku pracy i jak to sobie wyobrażasz.
tak tak piotrusiu 2015-01-24 17:16:35
a na markecie dlugow saldo niejakiego jasia d to ..... 43 084,76 :D
fane wojtke sta....ke 2015-02-15 11:58:07
skutecznościa....HAHAHA....najlepiej jak z buta dawali na WT bo wielka firma bysness senter clap nie miala w wawce auta:D. a pani prokurent tej grupy kapitalowej hadlowala uzywanymi ciuchami na portalu aukcyjnym. jasio i wojtusio to porazka totalna. reszta tej ekip to bida z nedza.

to tego kola co szczekal kilka postow wyzej-uwazasz,ze to co pisze jest nieprawda?
fane jasie dudziake 2015-07-15 09:38:26
a na markecie długów saldo niejakiego Jasia Dudziaka z Posen to ... uwaga...43 666,09 zł :D
droga eleonorko 2015-08-12 20:41:32
informacje pochodza ze strony zajmujacej sie handlem dlugami. nie wrzuce linka bo post usuną....jesli wpiszesz "market dlugow" i nazwisko pana d. to zobaczysz informacje dot. salda :) wiec....nie sa to bajki ale dostepne informacje. i rownoczesnie masz odp. na pytanie jakie zadałas na koncu posta-masz zerowa wiedze i doswiadczenie wiec pasujesz do ekipy jasia i wojtusia
elvis 2015-08-31 22:10:08
To kiepscy-skoro dla siebie nie potrafia ściagnąć i kuleją;)
Jakub 2015-09-30 10:55:23
Pracuję w tej firmie od roku i jak czytam powyższe wpisy to się zastanawiam czy pisał je jakiś kosmita, czy po prostu konkurencyjne firmy, z których klienci przenoszą swoje sprawy do nas i odzyskujemy to co dla innych była za trudne do zrobienia. Generalnie w firmie atmosfera jest bardzo fajna, wypłaty zawsze na czas, normalne umowy, zero problemów z urlopami.
jasio i wojtusio 2015-11-01 11:36:00
i nawet papier toaletowy jest w łazience."To nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało". co odzyskujecie? nie rozsmieszaj mnie. może jasio długi swoje spłaci. a wojtus już sprzedał dom?
sou 2015-11-06 10:35:32
Gościu ale masz straszny ból d***, zwolnili Cię parę dobrych lat temu, a Ty nadal wypisujesz bzdury. Nie masz pojęcia o tej firmie to po pierwsze, a po drugie mega Ci współczuję tak nudnego życia i braku zajęcia, że ciągle tu spamujesz.
do sou 2015-11-12 13:25:11
he he. a pisze nieprawde?:)
pipi 2016-05-16 22:29:43
Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają. Jak żadna inna pozwoli im ona na poznanie prawdziwego życia
Zostaw swoją opinię o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.