Opinie o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. w Poznań

Stażysta Nowy wpis

Jestem na 3-roku prawa i zatrudniłem się w firmie na staż. Przyznam szczerze, że po opiniach tutaj miałem dość duże obawy i wątpliwości, które szczęśliwie zupełnie się nie sprawdziły. Pracowałem kilka miesięcy, w tym czasie pisałem pisma sądowe, kontaktowałem się z komornikami, dzwoniłem do sądów. Moim zdaniem, z perspektywy czasu bardzo sobie cenię, że wybrałem tę firmę na początek. Firma jest mała, kameralna można powiedzieć ale dzięki temu jest dobry kontakt z szefostwem i innymi pracownikami. Przez mój czas w firmie dużo się nauczyłem i był to dobry start. Opiniami tutaj nie ma co się przejmować. Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz wygląda to zupełnie w porządku

Krystyna Nowy wpis

Zaciekawił mnie wpis "ze6 jest to dobra firma dla początkujących... że firma nauczy ich życia". Może ktoś rozwinąć ten wątek?

pipi Nowy wpis

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają. Jak żadna inna pozwoli im ona na poznanie prawdziwego życia

do sou

he he. a pisze nieprawde?:)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
sou

Gościu ale masz straszny ból d***, zwolnili Cię parę dobrych lat temu, a Ty nadal wypisujesz bzdury. Nie masz pojęcia o tej firmie to po pierwsze, a po drugie mega Ci współczuję tak nudnego życia i braku zajęcia, że ciągle tu spamujesz.

jasio i wojtusio

i nawet papier toaletowy jest w łazience."To nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało". co odzyskujecie? nie rozsmieszaj mnie. może jasio długi swoje spłaci. a wojtus już sprzedał dom?

Jakub

Pracuję w tej firmie od roku i jak czytam powyższe wpisy to się zastanawiam czy pisał je jakiś kosmita, czy po prostu konkurencyjne firmy, z których klienci przenoszą swoje sprawy do nas i odzyskujemy to co dla innych była za trudne do zrobienia. Generalnie w firmie atmosfera jest bardzo fajna, wypłaty zawsze na czas, normalne umowy, zero problemów z urlopami.

elvis

To kiepscy-skoro dla siebie nie potrafia ściagnąć i kuleją;)

droga eleonorko

informacje pochodza ze strony zajmujacej sie handlem dlugami. nie wrzuce linka bo post usuną....jesli wpiszesz "market dlugow" i nazwisko pana d. to zobaczysz informacje dot. salda :) wiec....nie sa to bajki ale dostepne informacje. i rownoczesnie masz odp. na pytanie jakie zadałas na koncu posta-masz zerowa wiedze i doswiadczenie wiec pasujesz do ekipy jasia i wojtusia

fane jasie dudziake

a na markecie długów saldo niejakiego Jasia Dudziaka z Posen to ... uwaga...43 666,09 zł :D

fane wojtke sta....ke

skutecznościa....HAHAHA....najlepiej jak z buta dawali na WT bo wielka firma bysness senter clap nie miala w wawce auta:D. a pani prokurent tej grupy kapitalowej hadlowala uzywanymi ciuchami na portalu aukcyjnym. jasio i wojtusio to porazka totalna. reszta tej ekip to bida z nedza. to tego kola co szczekal kilka postow wyzej-uwazasz,ze to co pisze jest nieprawda?

tak tak piotrusiu

a na markecie dlugow saldo niejakiego jasia d to ..... 43 084,76 :D

A co tu pisać jak jeden sfrustrowany facet od lat wypisuje te same bzdury. Swoją drogą długo go trzyma ;) Firma jak firma. Ani lepsza ani gorsza niż inne. Jak się chce pracować a nie zbijać bąki i brać wypłatę z frico, to można się tam zakotwiczyć. A jeśli o rozmowę chodzi to przede wszystkim należy wiedzieć gdzie i w jakim charakterze ubiegasz się o pracę, co miałbyś robić na stanowisku pracy i jak to sobie wyobrażasz.

omijaj

naprawdę omijaj tą żalosną zbieranine.

nowy

szukają na wind.telefonicznych warto?

fane janke

nie płacili mi prowizji i zwrotu kosztów.a ponieważ zacząłem sie dopominać to mnie jasio wywalil.i nakazał,że mam w okresie wypowiedzenia dalej jeździć ( bez zwrotu kasy, bez prowizji i najlepsze - bez powierzenia mi formalnie pracy w charakterze terenowego bo umowe miałem na marketing). ale jasio - anetka z wawy szmatex prowadziła na allegro. poduczy cie. zrobisz filie w posen i z wojtusiem bedziecie w dni dostawy grzebać a poźniej foty i na popularny portal aukcyjny:).jak ci jasiu komornik zajmie ruchomości to ci aparat jakis podeśle ( po starej znajomości)

fane janke

ot i sprawiedliwość:D. morda mi sie cieszy jak patrze na dlug jasia na markecie :D

fane wojtke

widze,ze biurowiec na jasielskiej na sprzedaz:D w ogloszeniu o sprzedazy domu jest nr wojtusia:) na markecie dlugow jest nazwisko jasia :D no dla mnie bomba:)

fane janke

czy w markecie dlugów ta wierzytelność 41 663,75 zł to ..... ?:D toniesz ?jasiu, toniesz?

fane janke i wojtusie

w moim przypadku była to na początku umowa zlecenie.z własnej kieszeni płaciłem przez jakiś czas za dzwonienie w poszukiwaniu zleceń na widykacje.pracowałem z dala od poznania.poźniej-umowa o prace.najniższa krajowa.zero szkoleń,badań wstepnych,szkoleń bhp.nie zwracano mi za wyjazdy na windykacje.myle się jasiu? to mnie pozwij.ja korespondecje wciąż mam:D.wyrwałem od nich po wywaleniu mnie(okazałem się krnąbrny i nie chcialem za darmo pracowac) 300 zł zwrotu kosztów.rozpisali to jako jakis wyjazd na wt. o tyle było ciekawie,że umowe miałem na marketing a zmusili mnie do windykacji terenowej.mam wciąż jasiu i wojtusiu zrzuty z naszych rozmów jak sie wijesz i wymyślasz cuda:D kiedy prosilem zeby formalnie mi to powierzyć to jasio i wojtusio nie pojęli i mnie wywalili. w dzień kiedy przyszło wypowiedzenie to jasio przez tel. nakazał mi wyjazdy na wt ( ktorych nie mialem w umowie,nie otrzymywałem zwrotu kosztów ani prowizji). fajny byl mr g.g,ktory kiedys wymyslil,ze mam gnac do wawki,odebrac go z dworca(jechal z poznania)i zabrac do biura firmy.kierowce ze mnie chcial zrobic.g.g oczywicie chlopina bez studiow.jak o sobie pisal-wyuczonych zawodow kilka.pozniej za machloje wywalono go na zbity ryj z upr:D.tak ich wspominam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.