Directan Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Directan Sp. z o.o.

ex 2012-11-26 21:39
Pozornie tam wszystko jest ok, ale szczerze odradzam wspolprace z ta firma. Pracownik to '' mieso armatnie'' i nikt wiecej, tak wiec nie dziwi tak duza rotacja. Fatalne zarobki dopelniaja szale goryczy.
ex2 2013-01-03 22:42
jak tam jestes to szybko pakuj sie i znikaj. Koniec opini
potwierdzam 2015-01-22 11:51
zgadzam sie, masakra
nowa 2015-03-06 10:15
a coś więcej? Co was najbardziej zraziło?
xxx 2015-05-01 22:11
bardzo słabe zarobki i przedmiotowy sposob podejscia do pracownika
Gość 2015-11-09 10:55
potwierdzam, masakra. Podejście do ludzi, zarobki i atmosfera. Wszystko pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli szukasz pracy w przyjemnej atmosferze za przyzwoite pieniądze to nie tutaj!!
takjest 2015-11-15 19:21
jeżeli szukacie pracy, w której będziecie wysyłani po zakupy, proszeni o parzenie herbatki i podawanie, bo ktos znajomy przyszedł, albo rano chcecie myć stertę naczyń po właścicielach (bo sami po sobie nie potrafią - przecież mają od tego personel), to śmiało, aplikujcie :) nie mówię już o tym, że wychodząc z pracy, stresujecie się i myślicie o tym, że rano musicie tam wrócić
takjest 2015-12-17 13:00
tam nie ma takiego stanowsika jak recepcjonistka/sekretarka ;)
xxx 2015-12-18 14:30
popieram "takjest". też za moich czasów musiałyśmy to robić, a nasze stanowisko nazywane było konsultantem ds. sprzedaży. Więc z sekretarką raczej nic powiązanego
takjest 2016-01-04 20:30
no tak, najważniejsze. nieważne, że człowiek jest upokarzany na każdym kroku i robi rzeczy, które do niego nie należą. Ważne, że marne grosze pojawiają się na koncie.
była pracownica 2016-01-10 22:49
ciekawe które z szefostwa pisze te pochlebne komentarze
była pracownica 2016-01-19 17:26
a z jakiej racji mam udzielać takich informacji? haha
xxx 2016-01-29 18:39
Z tą wypłatą wcale nie jest tak kolorowo, nie mówiąc już o premii.
Wiecznie trzeba się o coś dopominać i prosić.

Ale zawsze mogłoby być gorzej.
Trzeba mieć baaaardzo duży dystans do otaczającego świata.
Rr 2016-05-15 14:47
Hahhaa, gdybym miał możliwość pracować tu znów, to bym chciał
Zuzanna 2017-04-26 13:30
Pracujesz w Directan? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?
Partner 2017-09-01 14:41
Pozwolę sobie wystawić opinię firmie Directan z perspektywy partnera- miałam okazję zlecać im kilkakrotnie kampanie mailingowe i muszę przyznać, że już dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu! Nie dotrzymują terminów, kontakt z osobami po stronie directan jest bardzo utrudniony, nie odpisują, nie odbierają telefonów, nie zależy im na jakości. Deklarują się na pewne ustalenia, a następnie nie dotrzymują słowa. Generowane wyniki również pozostawiają wiele do życzenia. Ciężko doprosić się o cokolwiek! Niezależy im ani na zadowoleniu klienta, ani na zarobku!
Fatalna firma, nieodpowiedzialni ludzie! Bardzo odradzam!

Pozdrawiam
R 2017-09-06 11:55
Drogi Partnerze, wielka szkoda, że nie zgłosiłeś problemu w inny, standardowo przyjęty w biznesie sposób. Anonim na tej stronie to kiepskie miejsce do dyskusji.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (podpowiem pn-pt godz. 8-16 :-) ), chętnie ustosunkujemy się do powyższych zarzutów.
Rafał Skałecki 2017-09-06 12:00
W razie potrzeby proszę o kontakt rafal.skalecki@directan.pl
Zostaw swoją opinię o Directan Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Directan Sp. z o.o.