Opinie o Directan Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Directan Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Directan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Directan Sp. z o.o. w Poznań

Czytałem informację, że firma jest w likwidacji czy to możliwe, podpowiedzcie coś więcej.

Ja Nowy wpis
@Piotr

Tak ale w to miejsce działa Directan Plus

Sławomir Nowy wpis

Kilka osób twierdzi, że w firmie panuje wyzysk. Macie nadgodziny czy niepłacone za nadgodziny czy chodzi o kwestię zupełnie niezwiązane z pieniędzmi?

Ja Nowy wpis
@Sławomir

Totalna bzdura , właściciele są praworządni i nie ma mowy o wyzysku Wypłata jest na czas a dobra praca jest dobrze wynagradzana . Jedyny minus to brak umowy o pracę jest zlecenie ale składniki odprowadzane od całości

Czy jest możliwość w Directan Sp. z o.o. pracy na część etatu?

nick

Najlepiej zadzwonić i zadać pytanie :-)

Edward
@nick

Tak byłoby najłatwiej, ale ja mam kwestię, o którą nie jest tak łatwo zapytać i uzyskać dokładne informacje. Mianowicie chciałbym wiedzieć, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia za pracę w tej firmie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ex
@Edward

Wyzysk

Marta Nowy wpis
@Ex

To bardzo ogólne słowa. Można wiedzieć co KONKRETNIE autor miał na myśli? Chodzi o atmosferę czy wynagrodzenia?

Norman

Przesadzacie z tymi oskarżeniami. Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić.

Ex
@Norman

No to właśnie pracownicy szybko zmieniają :D

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Directan Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
exworker

Brak szacunku- nie tylko dla pracownika, ale również dla klienta. Stanowczo odradzam.

Obywatel RP

Firma handlująca danymi personalnymi obywateli bez ich zgody

Co teraz dzieje się w tym momencie w Directan Sp. z o.o.? Ostatni post zamieszczony został 2 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Szef jest całkiem spoko jego żona również chociaż potrafi się czepiać o nic ogólnie nie jest źle tylko kasa mała

były
@anonymous

szef tak, ale żony nie skomentuję

Czym jest spowodowana ta cisza?

@Zainteresowany

Obecnie nie ale wkrótce jest szansa

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Zuzanna

Dość niedawno widziałam ofertę pracy w firmie Directan, chodziło o stanowisko telemarketera, może udzieli ktoś informacji, na jaką podstawę można liczyć? Czy ta firma oferuję szeroki pakiet dodatków płacowych, karta multisport jest na porządku dziennym? Przerwy są odpowiednio długie, nikt nikogo nie pogania? Zapraszam was do odpowiedzi, nowe komentarze będą pomocne dla innych.

@Zuzanna

nie polecam, mega nieprzyjemna atmosfera i wyzysk

była pracownica

ciekawe które z szefostwa pisze te pochlebne komentarze

AlaMaKota
@była pracownica

Ktoś na pewno :)

takjest

jeżeli szukacie pracy, w której będziecie wysyłani po zakupy, proszeni o parzenie herbatki i podawanie, bo ktos znajomy przyszedł, albo rano chcecie myć stertę naczyń po właścicielach (bo sami po sobie nie potrafią - przecież mają od tego personel), to śmiało, aplikujcie :) nie mówię już o tym, że wychodząc z pracy, stresujecie się i myślicie o tym, że rano musicie tam wrócić

AlaMaKota
@takjest

Dokładnie tak, potwierdzam!

Partner

Pozwolę sobie wystawić opinię firmie Directan z perspektywy partnera- miałam okazję zlecać im kilkakrotnie kampanie mailingowe i muszę przyznać, że już dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu! Nie dotrzymują terminów, kontakt z osobami po stronie directan jest bardzo utrudniony, nie odpisują, nie odbierają telefonów, nie zależy im na jakości. Deklarują się na pewne ustalenia, a następnie nie dotrzymują słowa. Generowane wyniki również pozostawiają wiele do życzenia. Ciężko doprosić się o cokolwiek! Niezależy im ani na zadowoleniu klienta, ani na zarobku! Fatalna firma, nieodpowiedzialni ludzie! Bardzo odradzam! Pozdrawiam

R
@Partner

Drogi Partnerze, wielka szkoda, że nie zgłosiłeś problemu w inny, standardowo przyjęty w biznesie sposób. Anonim na tej stronie to kiepskie miejsce do dyskusji. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (podpowiem pn-pt godz. 8-16 :-) ), chętnie ustosunkujemy się do powyższych zarzutów.

Rafał Skałecki
@R

W razie potrzeby proszę o kontakt rafal.skalecki@directan.pl

Zuzanna

Pracujesz w Directan? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Rr

Hahhaa, gdybym miał możliwość pracować tu znów, to bym chciał

xxx

Z tą wypłatą wcale nie jest tak kolorowo, nie mówiąc już o premii. Wiecznie trzeba się o coś dopominać i prosić. Ale zawsze mogłoby być gorzej. Trzeba mieć baaaardzo duży dystans do otaczającego świata.

była pracownica

a z jakiej racji mam udzielać takich informacji? haha

takjest

no tak, najważniejsze. nieważne, że człowiek jest upokarzany na każdym kroku i robi rzeczy, które do niego nie należą. Ważne, że marne grosze pojawiają się na koncie.

xxx

popieram "takjest". też za moich czasów musiałyśmy to robić, a nasze stanowisko nazywane było konsultantem ds. sprzedaży. Więc z sekretarką raczej nic powiązanego

takjest

tam nie ma takiego stanowsika jak recepcjonistka/sekretarka ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Directan Sp. z o.o. - Poznań

Directan Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Nowy Rynek 6 lok. 12
    62-002 Poznań