Opinie o Elcom Propack Sp. z o.o. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elcom Propack Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elcom Propack Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elcom Propack Sp. z o.o. w Wysogotowo

RS

Firma w Niepruszewie to żart inna stawka na rozmowie o pracę i co innego przy umowie. Na drukarni palenie papierosów na legalu przy maszynie przy rozpuszczalnikach. Tylko paleciaki ręczne wszystko trzeba przeciągać ręcznie, jedna miotła na całą firmę mopa brak gdy się coś wyleje trzeba po kolanach wycierać zero BHP jeden pracownik już dwa razy miał połamaną ręke dziwię się ludzią którzy tam pracują że im to pasuje. Nie polecam.

AI
@RS

Kierownictwo pozwala na palenie papierosów w tak niebezpiecznym miejscu?

Chciałbym się dowiedzieć jaka stawka jest proponowana na start dla nowych pracowników produkcji ponieważ w ogłoszeniu nie ma nic w tym temacie nawet widełek od do jak w innych ogłoszeniach różnych innych firm z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

@Człowiek

Ja dostałem 1200 dopłatę do wczasów , co do przedszkola to nie wiem bo nie korzystam

Patka Nowy wpis

"Możliwe nadgodziny" a w praktyce jak często? Tak czytam w ogłoszeniu Operator Maszyny do produkcji folii, szukam właśnie jakiejś pracy fizycznej, ale przyznam szczerze, że 12 godzin jak w poprzednim zakładzie non stop, to jest dla mnie za dużo. Dlatego pytam.

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy jest możliwość pracy w oddziale w Niepruszewie jako "dodatkowej"?

Lena Nowy wpis

Podoba mi się że nie owijają w bawełnę i dają umowę o pracę po próbnym bez terminu, chodzi o ogłoszenie Operator Maszyny do produkcji folii. Pytanie, ile ten okres próbny trwa. Parę miesięcy czy dłużej? To już zagadka jest widzę.

Kandydat Nowy wpis

Po rozmowie i wizycie w zakładzie Stwierdzam nazywanie tego obiektu firmą bzdurą chaos jaki tam panuje i brak organizacji a nawet jakichkolwiek standardów Szacun dla ludzi którzy tam pracują

Firma Elcom Propack Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Drukarz fleksograficzny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Poza prywatną opieką medyczną operator maszyn ma też normalnie ubezpieczenie na umowie? Chodzi mi o NFZ. Bo tylko o tej prywatnej napisali w ogłoszeniu i nie rozumiem czy to jakaś alternatywa czy co. Do tej pory pracowałam w malutkiej firmie i nie spotkałam się z takimi dodatkami

Młody

Jako były już na szczęście pracownik kilka słów o firmie pracowałem na dziale drukarni Ogólnie poza dobrą stawką nic w tej firmie nie zasługuje na dobrą opinię zaczynając od segregacji odpadów o na szatni i stołówce kończąc ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) kiła i mogiła wszystko w jednym miejscu magazyn z produkcją i konfekcja nie ma gdzie odstawić palety farby jedna na drugiej aniloksy na ciężkich wózkach przebudowa maszyny ciężkie tuby ciężkie rury brak dobrego oświetlenia i jakiego kolwiek BHP Że tam jeszcze nikt nie zginął to aż się dziwię jeśli chodzi o kolegów bo koleżanek nie ma no może poza kierownikiem Pracowałem z dwoma drukarzami jako pomocnik jeden wielki majster cwaniak z miodem w uszach drugi zajechany jak koń po westernie szatnia nadaje się do remontu w unii europejskiej nawet świnie mają wyższe standardy Nie polecam pracy polecam omijać tą firmę szerokim łukiem Pozdrowienia z Norwegii Kacper

Inia
@Młody

hmm...no z tego co piszesz to rzeczywiście chaos panuje i nie ma za ciekawych relacji z kierownikiem, a jak atmosfera pomiędzy szeregowymi pracownikami? no i z tego co po opiniach widzę to dają wczasy pod gruszą, więc może firma nadrabia benefitami i zarobkami tę wadę związaną z brakiem odpowiedniej komunikacji?

Ciekawskii
@Młody

Czy to prawda co piszą ludzie o kradzieżach i zażywaniu (usunięte przez administratora)? Dostrzegłeś może w tym temacie coś Kacper?

Interesuje mnie praca jako operator produkcji w firmie Elcom Propack Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

RS

AI
@RS

Kierownictwo pozwala na palenie papierosów w tak niebezpiecznym miejscu?

Zuzanna

Hej, mąż znalazł ofertę pracy na stanowiska Operatora maszyn. Hmm...napisali, że praca od poniedziałku do piątku i w soboty i w niedziele, serio pracuje się u nich 7 dni w tygodniu, czy może ta sobota i niedziela pracująca jest co jakiś czas? No bo tak jakoś dziwnie, żeby nie było dnia odpoczynku....widzę też, że możliwe są nadgodziny, ktoś powiedziałby ile w ciągu miesiąca przypada takich nadgodzin?

@Zuzanna

Hej fabryka pracuje cały tydzień 24h ale oczywiście są wolne dni . Dwa dni do pracy i jeden dziel wolny . Są nadgodziny i jak ktoś chce zarobić to może przyjść

Nadia
@mikołaj

Super opcja! Czyli nadgodziny nie sa obowiązkowe? W jaki sposób firma je rozlicza? Na nocki płacą coś więcej?

@Kandydat

No właśnie. Tez widziałem że nie podają widełek. Czytałem w komentarzach że jak padła kwota 5 tys to ludzie się śmiali to znaczy że tyle się na pewno nie zarobi tylko mniej. Ty wysyłałeś już CV? Pewnie na rozmowie coś powiedzą. Jakbyś złapał info to daj znać żeby było wiadomo na co się przygotować.

masakra
@Kandydat

firma szuka caly czas ludzi bo nikt nie chce juz tutaj pracowac

@masakra

Z jakiego powodu? Zbyt małych zarobków czy chodzi inne warunki zatrudnienia? Jest aż ta rotacja że ciągle szukają? Weź podaj jakieś konkrety.

Zofia

Skoro ludzi coraz mniej, to pewnie macie więcej obowiązków? Trzeba w takich okolicznościach brać np. nadgodziny czy dodatkowe zmiany? (o ile na produkcji praca jest zmianowa?:)) No a co do tych zarobków, to jak je oceniasz? Piszesz o słabym socjalu, a podstawa jak wypada? Jak firma działa podczas inflacji, dostaliscie jakieś podwyżki? Trochę wypytuje, ale jestem w trakcie zmiany pracy i przeprowadzki, myśle o tej firmie:)

@brygadzista
@Zofia

Proszę wysłać CV do pracodawcy. To nieprawda, że jest słaby socjal, wręcz przeciwnie (słaby jest wpis na ten temat). W firmie jest pakiet medyczny PZU, dofinansowanie do wypoczynku tzw. wczasy pod gruszą oraz pod koniec roku przed świętami jest wypłacane świadczenie. Wszystko można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej. Proszę wziąć pod uwagę, że ktoś może świadomie nie pisać prawdy, konkurencja nie śpi.

Człowiek
@@brygadzista

Ile dopłacają do wczasów? Tak się pytam bo w poprzedniej pracy było mało, a 4osobowa rodzina to wydatek na wakacje jest. Aha, i jeszcze czy jest może dofinansowanie do przedszkola? Sąsiadka ma u siebie w pracy i to jest super sprawa.

@Człowiek

CIekawski

Firma w ogłoszeniu podaje "atrakacyjne wynagrodzenie" czyli jaki jest to przedział?

Ciekawy

Czy oddział w Niepruszewie się rozbudowuje?

@Ciekawy

Miałeś jakieś informacje na ten temat że pytasz. Bo to oznaczałoby pewnie przyjęcia nowych pracowników. Jakbyś coś wiedział na pewno to daj znać, ok?

Pytajacy

Jakie są korzyści płynące z pracy w tej firmie?

SAM

Bardzo dobra firma i porządna, polecam prace!!

@SAM

Skoro tak to zarobki pewnie też porządne, czemu ich nie chwalisz? Można spytać z jakiego stanowiska jest ta opinia i na jakie wynagrodzenie za pracę można na nim liczyć?

Ma

Śmiać się chcę gdy widzę te wpisy młodych niespełnionych byłych pracowników co chcieli zarabiać po 5 000 tyś hahahaha za co za siedzenie w szatni na nockach

Dorota
@Ma

To co, na nockach nie ma roboty ? Że piszesz o jakimś siedzeniu w szatni?

yest
@Dorota

na nockach bierze się coś od czego leży pełno woreczków z białą substancją w "wc"

@yest

Chyba żartujesz, że to tam tak ostentacyjnie leży? I jeszcze niby pełne? I co inni na to? ;p

Hahah
@Ma

Przy tej inflacji na 12 h praca w 35 spodniach 5000 tys to mało współczuje ludzia którzy pracują za mniejsze pieniądze wyzysk i tyle brak słów

Dorota
@Hahah

a to Ty tutaj pracujesz w końcu czy jak?

n. k
@Dorota

niestety pan m. w niszczy całą firmę mobbing na każdym kroku jeść trzeba w biegu bo jak zobaczy wielki pan z biura to pretensje do każdego.

Ua
@n. k

Tak Jeszcze pracownik MŚ meczy pracowników z Ukrainy

@Ua

w jaki sposób niby? i pzt., jeśli to prawda to czemu nikt tego komuś wpływowemu nie zgłosi?

Czy istnieje możliwość szybkiego awansu w tej firmie?

Pracoholik

Niestety negatywne opinie na temat (usunięte przez administratora) są faktem.. Szkoda, że szefostwo nie robi NIC żeby coś zmienić. Chętnym do pracy proponuję zwrócić uwagę w szczególności na stan stołówki oraz zniszczonej szatni, o czymś to świadczy.

Zofia
@Pracoholik

A zgłaszaliście to szefostwu albo gdzieś wyżej? Jestem ciekawa czy chociaż wypłata wynagradza te warunki? No i jak jest z ta stołówką, macie jakiś posiłek pracowniczy czy trzeba samemu sobie zorganizować?

Eden
@Zofia

Nie nie ma żadnego posiłku

Weronika
@Eden

ale chociaż stołowka jest by można gdzieś zjeśc przyniesione przez siebie jedzonko ?

Kaziu

I jest tam też lodówka z której znika jedzenie

@Kaziu

W sensie, że czyjeś prywatne? Nikt nie prowadził jeszcze śledztwa odnośnie tego?

Ergo

Ludzie z biura tolerują zachowania pracownika J.H boją się że przestanie chodzić na zastępstwa i dodatki

PROPIP

KOLEJNA NEGATYWNA OPINIA NA TEMAT J.H I FIRMA NADAL NIC NIE ROBI? WIDOCZNIE (usunięte przez administratora)I KRADZIEŻE W MIEJSCU PRACY SĄ TOLEROWANE. BRAK SŁÓW.

Pipi
@PROPIP

Ten człowiek powinien zostać zwolniony z pracy

@Pipi

Autor komentarza czy ten o którym on pisze? Mnie też aż ciekawi, oczywiście jeśli to prawda, to czemu mimo widocznej sytuacji oni nic z tym nie robią. Może czekają na odpowiedni moment a wy niepotrzebnie się unosicie tak?

Ergo

UWAGA Jarosław H to (usunięte przez administratora) zamykać dokładnie szafki wszystkie kosztowne rzeczy nosić przy sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Elcom Propack Sp. z o.o. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Elcom Propack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elcom Propack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elcom Propack Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elcom Propack Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.

Elcom Propack Sp. z o.o.