Assai Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Assai Sp. z o.o.

chętny 2012-01-06 22:40:20
Czyżby jakiś pracownik lub własciciel pisał opinie o swojej firmie? Ciekawe czy jest tak pieknie jak piszesz? Jak się dostanę to napiszę coś więcej:)
ak 2013-05-15 12:54:58
wcale bym się nie zdziwił !!!! a poza wieczną krytyką i pretensjami to w tej firmie nic dobrego Cię nie spotka!!!!!
Jacek 2013-07-16 09:47:16
Wykonując powierzone obowiązki z zaangażowaniem i sumiennością zawsze zostaniesz doceniony, jeśli ktoś pracuje w firmie Assai i narzeka to dlaczego nie zmienia pracodawcy tylko szkaluje firmę dopiero po zwolnieniu, świadczy do jedynie o Twojej ułomności i niezaradności. Każdy zna swoją wartość i wyznacza sobie priorytety, zamiast pisać bzdury zabierz się do solidnej pracy, może zbieranie czereśni da Ci satysfakcję i zadowolenie:) !!!!!
Joanna 2013-08-08 22:18:17
Nie pisałam wcześniej opinii na temat firmy assai na tym portalu ale przeczytawszy tekst pana Jacka szumnie zwanego dyrektorem który z tą funkcją nie ma nic wspólnego jestem zmuszona opisać postępowanie w owej firmie. nie dosyć że taj jak powyższa osoba dobrego słowa nie usłyszysz mimo dobrych a nawet powiedziawszy bardzo dobrych wyników pracy a jak tylko Ci się noga podwinie mieszają Cię z błotem a ich postępowanie można lekko nazwać [usunięte przez moderatora]! Za dodatkowe czynności wykonane na zlecenie obiecywane są dodatkowe gratyfikacje których nikt oczywiście nie otrzymał! A jeżeli chodzi o pracę przy zbieraniu czereśni to panie Jacku jest na pewno bardzo dobrą posadą dla każdego z nas bo wiele uczy przede wszystkim przebywania między ludźmi i kultury czego panu brakuje i nie jest to tylko moja opinia!!
Joanna 2013-10-04 19:30:47
Nie nie było umów ale do wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych organizowanych przez firmę nie trzeba aneksów ani dodatkowych umów.
ya 2014-05-13 10:27:13
kiedys pracowalem w tej firmie i przy okazji wystawiania negatywnej opini innej firmie, o ASSAI moge powiedziec tylko dobre slowo, prawda jest taka jak napisal ktos wyzej-jak pracujesz to masz bardzo dobre warunki!umowa jest jasna i strona dotrzymywala jej ustalen- zawsze,a wynagrodzenie na czas.
kulu 2016-05-19 08:46:27
tak dla sprecyzowania dyskusji - to jest ta firma co oferuje znicze elektryczne, znicze diodowe, znicze led, znicze elektroniczne? no ciekawe czy to jest tak bardzo dochodowa branża jak się mówi w kuluarach
Zostaw swoją opinię o Assai Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assai Sp. z o.o.