Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona

Częstochowa

Opinie o Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona

kinia 2012-06-22 14:27:25
myślę, że na tej stronie pisze się opinie pracowników o firmie, a nie robi się reklamy 100 razy przepisując całą nazwę firmy.. tak mnie tym zmęczyłeś, że nawet nie mam ochoty dalej czytać o tej firmie
xawery 2013-01-15 11:25:21
Płaca niska - mimo sporych dopłat do pracowników z PFRON-u, liczy się tam głównie kasa, nie ludzie. Jest to zakład pracy chronionej, pracują ludzie grupą i jako tacy są opłacalni dla szefostwa, ale oczekuje się od tych niepełnosprawnych pracy za dwóch pełnosprawnych... ludzie sa "wielofunkcyjni"- papiery, przetargi, faktury, pakowanie, gazetki i kawa dla szefa... bo na 2 etaty szkoda pieniążków. Atmosfera - zależy gdzie - w dziale handlowym głównym beznadziejna - wrzaski i wzajemne ubliżanie sobie, lżej w internetowym, ale również stamtąd ludzie uciekają masowo. Nerwówka ogarnia ludzi, jarają więc i narzekają. Z braku innych perspektyw tkwią tam a po pracy odreagowują stresik przy napojach wyskokowych;) Tam, gdzie nie szanuje się człowieka, tylko traktuje jak maszynkę do zarabiania nie może być inaczej. Kasa - są tacy którzy zarabiają znośnie, długoletni pracownicy, ale kokosów nie ma, a podwyżki tylko kiedy sprawa "na ostrzu noża". Generalnie - nie ma jakiejś tragedii, są gorsi pracodawcy, ale jeśli ktoś ma na utrzymaniu rodzinę i nie chce skończyć z blistrem relanium/dziennie - nie polecam.
rav 2013-12-09 22:02:28
W ciągu ostatniego roku odeszło z tej firmy z własnej woli 6 wieloletnich pracowników, siódmy przygotowuje się do odlotu. O czym to świadczy? Czy potrzeba więcej komentarzy?
jasiek 2016-04-23 09:10:56
Na stronie anex jest oferta pracy na stanowisko przedstawiciel handlowy, może ktoś wie, czy warto. Wymagania standardowe: doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientem (mile widziana znajomość branży BHP i własna baza aktywnych klientów), umiejętność obsługi komputera, wykształcenie min. średnie i prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód).
Zostaw swoją opinię o Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona