Opinie o Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona w Częstochowa

xawery

Płaca niska - mimo sporych dopłat do pracowników z PFRON-u, liczy się tam głównie kasa, nie ludzie. Jest to zakład pracy chronionej, pracują ludzie grupą i jako tacy są opłacalni dla szefostwa, ale oczekuje się od tych niepełnosprawnych pracy za dwóch pełnosprawnych... ludzie sa "wielofunkcyjni"- papiery, przetargi, faktury, pakowanie, gazetki i kawa dla szefa... bo na 2 etaty szkoda pieniążków. Atmosfera - zależy gdzie - w dziale handlowym głównym beznadziejna - wrzaski i wzajemne ubliżanie sobie, lżej w internetowym, ale również stamtąd ludzie uciekają masowo. Nerwówka ogarnia ludzi, jarają więc i narzekają. Z braku innych perspektyw tkwią tam a po pracy odreagowują stresik przy napojach wyskokowych;) Tam, gdzie nie szanuje się człowieka, tylko traktuje jak maszynkę do zarabiania nie może być inaczej. Kasa - są tacy którzy zarabiają znośnie, długoletni pracownicy, ale kokosów nie ma, a podwyżki tylko kiedy sprawa "na ostrzu noża". Generalnie - nie ma jakiejś tragedii, są gorsi pracodawcy, ale jeśli ktoś ma na utrzymaniu rodzinę i nie chce skończyć z blistrem relanium/dziennie - nie polecam.

Były Nowy wpis
@xawery

Zgadzam się w 100% jak tak dalej pójdzie to i w jednym dziale i w drugim nikogo już nie będzie a właściciele będą (usunięte przez administratora) sami i tego im życzę

Jacek Nowy wpis

Firma zasługuje na dobre opinie i wystarczy popatrzeć jaki spokój panuje na forum pracowniczym!!!

jasiek Nowy wpis

Na stronie anex jest oferta pracy na stanowisko przedstawiciel handlowy, może ktoś wie, czy warto. Wymagania standardowe: doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientem (mile widziana znajomość branży BHP i własna baza aktywnych klientów), umiejętność obsługi komputera, wykształcenie min. średnie i prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód).

rav Nowy wpis

W ciągu ostatniego roku odeszło z tej firmy z własnej woli 6 wieloletnich pracowników, siódmy przygotowuje się do odlotu. O czym to świadczy? Czy potrzeba więcej komentarzy? (usunięte przez administratora)

Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
kinia

myślę, że na tej stronie pisze się opinie pracowników o firmie, a nie robi się reklamy 100 razy przepisując całą nazwę firmy.. tak mnie tym zmęczyłeś, że nawet nie mam ochoty dalej czytać o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona - Częstochowa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona?

Kandydaci do pracy w Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Anex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna i Krzysztof Wrona