Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Pracownik przyszly

Hej mam pytanie ktoś wie czy przyjmują na magazyn ? Ile tam wogole zarabiają i czy warto pozdrawiam

polak
@Pracownik przyszly

No zarobisz 5 koła ale w 2 miesiace

Dada
@polak

Nie mam się zgadzać z prawdą?

DotykMotyla

Dlaczego nie słychać malarni?

Xxxx

O widać po ogłoszeniu gwiazdkowego buźki pozamykane przez zarząd hahaha

Korzeniowski

Siema kto zna zakładowego maratończyka? W tą i spowrotem i tak przez 8 h, nie wiem do czego jest ta osoba potrzebna ale jak na moje jeśli chce trenować dystans to lepiej na bierzni :)

Oki
@Korzeniowski

Pampersa ?

Astralopitek
@Oki

No tego naczelnego...

Blue
@Korzeniowski

Małpa codziennie dajesz tą smutna minkę ze juz jest 67 szacunku widocznie prawda zabolała

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Ogólnie to słyszałem że teraz jakiegoś lidera z magazynu wywalili a ponoć długi staż miał

Udt

11 lat robił i nara Rodo rzecz święta A gdzie zachowanie lidera jak stał jak (usunięte przez administratora)gdy ludzie mdleli śmiał się jeszcze bezczelnie To jest Szacunek do Robola

Blue

A otóż ma zachowanie podczas udzielenia 1 pomocy (nieudzielenie jest karalne) a na kamerach jest ha bom poszlo Jakby ktoś tego to się znajdzie chyba że zaginą nagrania jak ostatnio Pozdro

@Udt

Wiadomo kto wskoczy w jego miejsce ?? Jest wolny wakat czy z produkcji dało by radę przejść na to stanowisko

Jojodzodzo

Ciekawe czy spojrzą obiektywnie na te ankiety które wypełnialiśmy. CHCEMY PODWYZKI bo to śmiech na sali. Ukraina lepiej zarabia od Polaka z większym stażem. Otworzyć związki zawodowe !

Koooloooo
@Jojodzodzo

Sto procent racji ???????????? to co się dzieje to jest straszne , wypłaty stoją w miejscu, wszędzie dookoła podwyżki i ludzie zarabiają więcej a u nas ? Kpina !!! Odchodzą pracownicy z dużym stażem bo mają już dość. Od przyszłego roku ceny pójdą jeszcze bardziej w górę a wypłaty niedługo nie starczą na podstawowe rachunki, związki zawodowe to świetny pomysł i trzeba z tym ruszyć na sto procent! Bo nie wróżę dużej przyszłości temu zakładowi opierając wszystko na pracownikach z Ukrainy trzeba powiedzieć DOŚĆ! Człowiek nie tak dłużej rady pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze a wymagania coraz to większe. Z tego co mi wiadomo jeszcze duża grupa ludzi rozgląda się za inną pracą gdzie doceniają pracownika a nie jak tutaj nie ma nic do powiedzenia i jest kompletnie nie doceniany finansowo jak i personalnie !

@Jojodzodzo

Ankiety znając życie pójdą do kosza i żadnych zmian

Wałęsa

Chcesz namiar wpisz konfederacja pracy 10 osób i założone

Wałęsa
@Koooloooo

Napisz do. Konfederacja pracy na face mają profil zapytaj o Pana Wojtka zbierz 10 zaufanych osób i związki założone

szu

smiech na sali za te pieniądze i wieczne trucie(usunięte przez administratora) o noszeniu maseczki.......

Malpa

Klej uderzył do głowy

Diament jorku

Ten lider z kitką na magazynie to jest gość na 3 litery w środku u. Tak zwany luj

@Diament jorku

Kogo masz na myśli bo nie wiem czy myślimy o tym samym

@Diament jorku

Masz na myśli pana D******?xD

Szpunti

Witam ,jakie warunki dla Przedstawicieli Handlowych, Jaka płaca?,jakie auta?jakie warunki n,atmosfera?

Kiler

Chyba mają awarie prądu bo tv wiecznie wyłączony Grunt to dobrze poinformowany robol ????????

Bobo

Mam pytanie kto zarządza ta firma ? Każe się chodzić w soboty za darmo do pracy , wstrzymuje się urlopy, a tu raptem każe się ludziom brać na siłę urlopy bo mają go za dużo.

Saszka
@Bobo

To sam sobie odpowiedz kto tu rządzi ?! rzecz jasna za czasów Pana BK takiego syfu nie było

Czy pracownicy YORK mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Xxx

Tak bedzie spotkanie integracyjne w sobote w pracy za Darmo!! Ukraina za pieniadze a polusy za free (usunięte przez administratora)

XYZ
@Xxx

Jak nie odpowiada to dlaczego jeszcze tu pracujesz?

Beton
@XYZ

Placa ci za dokuczanie ludzią? Przesladowanie stresowanie nie wspomne o jawnym (usunięte przez administratora)! Bo wygladasz na takiego lewicowego pachołka Pewnie jestrs tym 1 z 3 buraków Semper tyranus

Zupa

Formie integracji heh dobre bo pieniadze socjalne w tym zakladzie jakos sa niewidoczne dla zwyklych roboli Poplynely z wiatrem

Marlen
@Zupa

Są na koncie tylko dla Ukrainy Poloczki tyrać za grosze ????

Shevchenko
@Marlen

Nie za grosze tylko za freea to wielka różnica

Beton

A poprzednie komentarze gdzie?? Jakis udacznik usunął widac

M

Maju chcę cię przeprosić z całego serca ????

Jabluszko

Witam czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w York.Na dziale gdzie pracuje się na jedną zmianę na produkcji.czy warto się do was udać.jaka płacą i atmosfera na dziale

M

Maja była najlepszą koleżanką na świecie poważnie to jest spoko dziewczyna

kłamstwo yorka względem PIP

CO ZA TCHÓRZOSTWO CO CHWILĘ USUWA NIEWYGODNĄ DLA YORKA PRAWDĘ: pewnego razu na rozmowę kwalifikacyjną do yorka przyszedł kandydat na pracownika. rozmowę rekrutacyjną prowadziła z nim grażyna m. z kadr. w trakcie rozmowy była niezmiernie ucieszona że chce on pracować w tej firmie. parę dni później kandydat otrzymał telefon od dyrektora yorka który również był wielce uradowany że pracownik chce pracować w tej firmie i zgodził się go przyjąć. następnego dnia kandydat miał wizytę u zakładowej lekarki medycyny pracy. najpierw rozmawiała ona z nim w naturalny sposób ale kiedy kandydat powiedział że leczy się przewlekle i na co się leczy lekarka zaczęła odnosić się do niego po chamsku i bezczelnie. kandydat miał donieść lekarce zgodę swojego lekarza na podjęcie pracy w yorku. chwilę po wyjściu z firmy otrzymał on telefon od grażyny m. - tej samej z którą rozmawiał pierwszy raz. zaczęła ona bezczelnie i perfidnie kłamać że pracownik którego miejsce miał zająć w ostatniej chwili zgłosił że wraca z L4 i dlatego kandydat nie zostanie przyjęty. sprawa została zgłoszona do PIP. kiedy Inspektor pracy wkroczył do firmy został okłamany że wspomnianego kandydata nie przyjęto ze względu na to że nie doniósł zgody od swojego lekarza. PIP został okłamany jedynie po to aby york nie musiał płacić kary finansowej za dyskryminowanie pracownika ze względu na stan zdrowia. być może firma york w podobny sposób traktuje innych ludzi i dlatego mało kto chce tam pracować? może dlatego dyrektor był taki wniebowzięty i grażyna m. też bo wreszcie znalazł się desperat? ktokolwiek został tak potraktowany powinien zgłosić się czym prędzej do PIP

Azjatka

I tak dalej brawo!!!!

Halyna

ok

kłamstwo yorka względem PIP

(usunięte przez administratora) pewnego razu na rozmowę kwalifikacyjną do yorka przyszedł kandydat na pracownika. rozmowę rekrutacyjną prowadziła z nim (usunięte przez administratora). z kadr. w trakcie rozmowy była niezmiernie ucieszona że chce on pracować w tej firmie. parę dni później kandydat otrzymał telefon od dyrektora yorka który również był wielce uradowany że pracownik chce pracować w tej firmie i zgodził się go przyjąć. następnego dnia kandydat miał wizytę u zakładowej lekarki medycyny pracy. najpierw rozmawiała ona z nim w naturalny sposób ale kiedy kandydat powiedział że leczy się przewlekle i na co się leczy lekarka zaczęła odnosić się do niego po chamsku i bezczelnie. kandydat miał donieść lekarce zgodę swojego lekarza na podjęcie pracy w yorku. chwilę po wyjściu z firmy otrzymał on telefon (usunięte przez administratora)tej samej z którą rozmawiał pierwszy raz. zaczęła (usunięte przez administratora)ć że pracownik którego miejsce miał zająć w ostatniej chwili zgłosił że wraca z L4 i dlatego kandydat nie zostanie przyjęty. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK