Opinie o F.H.U. Grawit w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H.U. Grawit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Grawit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Grawit w Skoczów

byłam, pracowałam, po paru tygodniach podziękowałam,(usunięte przez administratora) traktowanie pracownika z góry na porządku dziennym, ogólnie baardzo niemiła atmosfera, najgorszemu wrogowi bym nie poleciła tej posady... więc jak tylko możecie strzeżcie się tej firmy i szukajcie gdzie indziej ...

Dużo gadania mało konkretów. Ktoś z były pracowników może się wypowiedzieć bardziej precyzyjnie na temat firmy GRAWIT w kwestiach zasad zatrudnienia i wynagrodzenia, możliwości rozwoju zawodowego, stabilności finansowej, czy firma jest wypłacalna czy ma problemy/długi. Czy jej działalność jest etyczna, może wzbudzać zastrzeżenia, narazić potencjalnego pracownika na kłopoty ?

zoola

Oj ostatnia wyspowiedź to apel o pomoc-szefowej chyba na rozmowy o prace juz nikt nie przychodzi.haha a małe pojemnosci nadal dostarczane sa?

A mi się wydaje, że ludzie przychodzący tam do pracy, myślą sobie nie wiadomo co o sobie, jacy nie są wspaniali i ile to nie powinni na start zarabiać. Proszę to jest kupa śmiechu. Nie ma firmy prywatnej w której nie ma zgrzytów itp. A jak ktoś zmienia prace 3 razy w roku to świadczy o tym jakim jest beznadziejnym pracownikiem, ale dla wszystkich to jest tak jak dla(usunięte przez administratora) - dla mnie nie ma pracy w tym kraju (z moim wykształceniem) (usunięte przez administratora) Polacy to naród idący za głosem reszty, non sens. Jak już gdzieś się usłyszy, że zle to znaczy zle i tego się lepiej trzymać. A że ktoś był beznadziejny(usunięte przez administratora)Tak jak gdyby nikt nigdy w życiu się nie wkurzał w pracy, wszędzie wszyscy są tacy spokojni i kulturalni w każdej firmie oczywiście. No proszę Was. Sięgnijcie po większy horyzont a nie siedzicie (usunięte przez administratora) myślicie że Wam sie wszystko należy. Do roboty!

Aplikowałeś do firmy F.H.U. Grawit? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
.....

Wszystko co napisały poprzedniczki zgadza się w 100%. Szefowa nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu interesu, (usunięte przez administratora) Każda dziewczyna zarabia inaczej, dlatego nie wolno rozmawiać o tym między sobą. Oczekują nie wiadomo jakich utargów nie dając nic od siebie. Praca w tej firmie tylko dla mało ambitnych !

ANO

Uwaga na to firmę!

takitam

myślę,że ludzie którzy te opinie pisali to w 80% Ci którzy zostali zwolnieni bo nie potrafili wykonywać solidnie pracy na która sie pisali. faktem jest to iż praca po godzinach to standard ale tylko i wyłacznie dla tego że pracownicy sami sią nie potrafią zorganizować. jeśli chodzi o teksty (usunięte przez administratora) to sa to teksty w żartach i to sami pracownicy sobie ich tak nauczyli ponieważ wszyscy siędza w 1 biurze wiec jak żartuja pracownicy też wulgarnie to szefostwo też. (usunięte przez administratora) nie znalazłam(em) w okolicy pracy za te pieniadze na takim stanowisku. ogólnie jesli się dogadacie z pracownikami to nie jest zle

Yanky

dzieki wszystkim za ostrzeżenie. Dzięki temu nie straciłem zdrowia i czasu. Pozdrawiam

wszystko oprócz pierwszej opinii to prawda - potwierdzam

Całkowicie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.. kiedyś pracowałem w tej firmie nie polecam. (usunięte przez administratora) W ogóle dziwiłem się, że pracodawca może zachowywać się w ten sposób. Praca po godzinach, wiecznie napięta atmosfera...

ZUZA

Mi w firmie Grawit wcale nie było tak różowo... ostrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Grawit - Skoczów

F.H.U. Grawit