Edmel S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward i Radosław Melnyk

Legnica

Opinie o Edmel S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward i Radosław Melnyk

AA 2012-03-02 20:01:13
reklama reklama i jeszcze raz reklama a rotacja personalna mówi sama za siebie ;)
Pan Mietek 2013-01-29 20:18:47
to prawda, nikt o zdrowych zmysłach dłużej tam nie wytrzyma, a metody i atmosfera niczym w państwie policyjnym.
Edmel 2014-06-06 12:01:10
Szanowny Panie, w naszej firmie pracuje ok. 20 Pracowników. Staż zatrudnienia jest różny 16 lat, 10, 5, 2, ale są również działy, gdzie bywa rotacja. Uzależnione jest to od specyfiki pracy i często innych oczekiwań osób zatrudnianych. Zapewniamy, że na atmosferę nie narzekają ani nasi Pracownicy, ani nasi Klienci :)

Żałujemy, że odniósł Pan inne wrażenie.
Życzymy powodzenia!
123 2015-08-20 22:31:19
Witam. Czy w tym roku planowane są jakieś przyjęcia? Chętnie złożę CV. Dodam że zależy mi na długiej współpracy. Pozdrawiam.
donk 2016-04-20 15:04:12
123' aplikuj, ja też teraz wysłąłem do nich swoją aplikację CV, mam nadzieję, ze niebawem może się do mnie odezwą, mam doswiadczenie na magazynie i na halach, licze na umowę o pracę, czy ktoś z was wie czy taką dostanę?
Zostaw swoją opinię o Edmel S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward i Radosław Melnyk - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edmel S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward i Radosław Melnyk