Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Do Ares

No ogólnie z atmosferą ro różnie bywa, generalnie ludzie są w porządku, ale czasem są jakieś nieporozumienia, jak wszędzie, ale z reguły jest ok, raczej skupia się na pracy i tyle

Kokok
@Do Ares

Bywają też ploteczki ale to na głupote nie ma rady. Ludzie wszędzie tacy sami. Osobiście jestem na tak dla Mrksl

euro
@Kokok

wszyscy plotkuja nawet jak nie chca, taka po prostu ludzka natura, ale to tez zalezy jak to robia i o jakich sprawach. ogolnie tez uwazam ze jest spoko

Jakie są warunki zatrudnienia w Markisol?

Molek

w sensie? o co konkretnie pytasz?

@Molek

no a co rozumiesz przez "warunki"? to chyba oczywiste pytanie

irena

warunki są niezłe, zarobki w porządku + premie się zdarzaja ii mozliwosc robienia dodatkowo platnych nadgodzin (wiec jak komus zależy na kasie to jak najbardziej na plus). praca na dwie zmiany 6-14, 14-22, ogolnie atmosfera jest bardzo spoko, dużo kobiet pracuje, raczej wiekszosc.

Ona
@irena

To chyba się Pani firmy pomyliły . Tutaj jest forum firmy Markisol

irena
@Ona

raczej mi się nie pomyliły :)

ala
@irena

a słyszałam kiedyś, że jeśli zachodzi taka potrzeba, ale taka naprawdę poważna to jest szansa ruchomych godzin albo wyrabiania 3/4 etatu, to prawda, jest taka możliwość?

No chyba że chodzi o serwis sprzątający

Duck

ale że co z tym serwisem?

Miko
@Duck

Wygląda na to, że nic.

ewa

jest tu moze ktos z tego sklepu z centrum hadlowym jantar markisola? zastanawiam sie czy kogos nie trzeba do pracy

Mejko
@ewa

Nie kojarzę, żeby ktokolwiek się tu wypowiadał, najlepiej zapytaj na miejscu

ewa

to jest odpowiedź na pytanie? szukacie kogoś do tego sklepu czy nie

Saba

Kali lepiej opuścić ten gowork, bo Kali nie być zabawny. Dowidzenia.

@ewa

Lepiej podejść do sklepu i zapytać, tu nie ma co liczyć na sensowna odpowiedź najwyraźniej...a potem płaczą, że za mało ludzi i robić nie ma komu, a sami odstraszają swoim podejściem w necie...

Krx
@ewa

Czy tak trudno znaleść w necie adres lub numer telefonu do sklepu czy biura i samemu się spytać czy kogoś potrzebują.Jaką trzeba być ofiarą losu żeby przy dzisiejszym rynku pracy szukać ją przez forum.

@Krx

No fakt, nie jest to zbyt sensowne, ale to nie znaczy, że trzeba od razu atakować, czy szydzić.

opel
@Krx

przecież od tego też jest to forum zeby się pytać, zorientować w sytuacji, przy okazji moze zdobyć jakieś informacje??? no nie powiesz mi, że tak nie jest.. nie widzę powodu żeby tu kogokolwiek obrażać, a właśnie to robisz

@opel

Jedno remedium- nie brać do siebie i się nie przejmować ;)

opel
@Sabcia

ewidentnie trzeba nad tym popracować

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Daro

co ma na celu taki komentarz? Pracowałem jeszcze do zeszłego roku w firmie i było bardzo spoko. Nie doświadczałem żadnych przykrych sytuacji ze strony przełożonych albo brygadzistów. Szedlem, pracowalem 8 godzin, wychodzilem. Zarobki były w porządku, ale znalazlem cos lepszego wiec odszedlem - proste. Ale zlego slowa na firmę nie powiem.

marki
@Daro

no i świetnie, bo tak to ma wygladac. Wchodzisz, pracujesz, wychodzisz. Trzeba nauczyc sie oddzielac zycie zawodowe od prywatnego i nie pozwalać by to sie nawzajem przenikalo, bo w taki sposob szybko mozna zwariowa, iz nagle okazuje sie ze wszystko nam nie pasuje i nie jest tak jakbysmy chcieli. Gdyby kazdy zajął się pracą to by nie mial czasu na rozmyslania.

kier
@marki

nawet rozmyślając nie ma się co czepiać bo firma jest po prostu porzadna, co tu wiecej mowic?

olis
@kier

nic wiecej nie trzeba mówić :D

Mk

Czy ktoś z Was orientuje się czy w lutym będzie nabór na nowych pracowników? (produkcja)

tor
@Mk

ciężko stwierdzić, nabój się może pojawic w każdej chwili trzeba czuwać, albo osobiscie zaniesc cv żeby sie odezwali w razie czego

bajka
@tor

no tak by chyba bylo najszybciej, nie ma co czekac, bo jesli potrzebujesz szybko pracy to trzeba szybko dzialac, pozdrawiam

Ela

Witam, szukam pracy w administracji biurowej, mogę robić wszystko. Czy jest tu ktoś z tego działu, kto mógłby mi opowiedzieć jak to wygląda w tej firmie? Ile trwa rekrutacja? A może wiadomo, że ktoś się przyda do pracy? Będę wdzięczna za każdą informację.

totek
@Ela

No rekrutacja jak to rekrutacja...na pewno trwa dłużej niż np. na produkcję, ale też bez przesady. W tej chwili nie wiem nic o zapotrzebowaniu do biura

enka
@Ela

do biura to zawsze trudna sprawa żeby się dostać, bo jakby nie patrząc praca należy do przyjemnych, normalna zmiana od 8-16 i poza pracą już o pracy myśleć nie trzeba.. pewnie jest kiepska rotacja jak w większości fajnych firm

Koralina
@enka

Praca biurowa też potrafi być ciężka i trudna, nie zawsze jest tak, że kończysz o tej 16 i nie myślisz o pracy. To tak zanim ktoś powie, że ci na górze "to tylko kawę piją", a fizyczni zapierdzielają. Umysłowa praca to też praca. Ale ja biuro polecam, bo firma jest w porządku, tylko faktycznie z dostaniem się tutaj trudniej

Ela
@Koralina

no wiadomo, że w biurze też nie zawsze fajnie i przyjemnie jak się wszystkim wydaje. No nic, czyli pozostaje mi czekać i zaglądać tutaj aż coś się pojawi. Dziękuje wam.

bark
@enka

do administracji nie ma, to już wiemy, a na magazyn?

obi
@bark

chyba też nic na razie na widoku nie ma

@Koralina

Biuro potrafi zamawiać i nie mylić się w zamawianych komponentach, zawsze są na czas i praca idzie płynnie, nigdy nie ma przestoi i dzięki temu pracownik fizyczny spokojnym tempem pracuje i zawsze przed pracą otrzymuje wytyczne, nie musi się niczego dopytywać i improwizować. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Prac
@Kali

Podpisuje się pod tym w pełni , dodatkowo teraz od nowego miesiąca wypłaty zasilone o podwyżkę . Potentat na pomorskim rynku pracy , polecam !

@Prac

Oczywiście to była aluzja. Ale czego się spodziewać..

Romeo

Czy zatrudniając się w Polskim Markisolu jest możliwy transfer mnie jako pracownika do innych oddziałów np. do Szwecji?

Juliet
@Romeo

To jest dobre pytanie...najpewniej byłoby zapytać w biurze, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia

Gen
@Juliet

widzialem, ze jest tez oddzial w chinach.. jechac tam to by bylo dopiero cos

@Gen

To już co kto lubi, nie moje klimaty

@Romeo

Nie

Romeo
@Kali

Ok, no nic, tak tylko pytałem z ciekawości ;)

Grzechu

Jak wygląda tu załadunek, raczej sprawnie, czy trzeba długo oczekiwać?

bonifacy
@Grzechu

idzie sprawnie, czasem trzeba chwilę dłużej poczekać, ale z reguły szybko idzie

Grzechu
@bonifacy

Dzięki

adaaaaa

Witam. Czy markisol poszukuje pracowników?

An
@adaaaaa

Podpinam się pod pytanie wyżej.

@An

wiecie, jeśli nie ma ogłoszeń, to wniosek nasuwa się sam...

Heniek
@hedgehog

zawsze można próbować zadzwonić tam i się czegoś dowiedzieć ;)

@Heniek

no tak, ale jak wolnych miejsc nie ma, to stanowiska specjalnie dla ciebie nie stworzą, to trzeba uwadze mieć trzeba

Ula
@adaaaaa

Tylko panów na stanowisko pilarz

An
@Ula

No nic, to nie tym razem. Dzięki za odpowiedź ;)

Były pracownik AN

Zapraszam do dyskósji

volta

ehh, kiedy wy się nauczycie jak działa gowork...

Ola

Porządny (usunięte przez administratora) za L4 biorą dwa razy premie raz za miesiąc w którym było L4 ,a potem drugi raz na święta ,porządną firma i kierownicy

Sensi

W jakich godzinach się tu pracuje?

nick
@Sensi

Prod 2 zmiany 6 i 14 biuro na jedna

Sensi
@nick

Dzięki :)

ex

ja tam nic do markisolu nie mam, jak mam być szczery...dobrze mi się tu pracowało. pozdro

@ex

Mi tez się dobrze pracowało ... byłam przyjęta przez Agencje później przejął mnie Markisol ... kasa na czas , na głowę nie pada ... praca również nie jest aż taka ciężka dla kobiety oczywiście zależne to jest na jakim dziale się pracuje . W okresie sezonu dużo nadgodzin wiec jak ktoś chce dorobić to ma możliwość . Każdy zakład ma swoje plusy i minusy

ex

nie, nie kierownik...naprawdę tak ciężko wam uwierzyć, że nie wszyscy mają złe zdanie o markisolu? no jeden z drugim masochista, tak im tu tragicznie a ciągle pracują...

Krx
@ex

Dokładnie,tak źle piszecie o naszym kierowniku - a premie świąteczne wywalczył.

Zygzak
@Krx

Po prostu niektórym zbyt łatwo przychodzi ocenianie innych...

rozie
@Zygzak

Żeby jeszcze przy tym na siebie patrzyli, ale nie, ja umywam rączki, a reszta jest zła i niedobra.

Bliza
@rozie

e tam normalka

Czy w Markisolu jest duża dysproporcja wiekowa między pracownikami?

kebs

jest sporo młodych, ale rozbieżność wiekowa trochę jest

Wojciech
@kebs

Czy młodzi pracownicy mogą liczyć na merytoryczne wsparcie od bardziej doświadczonych osób? Wymiana wiedzy i odpowiednia współpraca między pracownikami to ważna kwestia, dlatego chętnie dowiem się, jak wygląda to w przypadku tego pracodawcy.

@Wojciech

no tak, jak potrzebujesz pomocy i o nią poprosisz, to raczej nikt cię z kwitkiem nie odprawi. wiadomo, że ciężko mówić za ogół, bo każda jednostka jest inna, ale współpraca gra jak należy

Miko
@kebs

To dobrze, w takim razie

Ok
@kebs

A to ci przeszkadza wiek

@Ok

nie przeszkadza mi? nic takiego nigdzie nie napisałem

pretzel
@Ok

nikt tu nie pisał, żeby mu wiek przeszkadzał

Hm

może okazywano ci taki szacunek na jaki zasłużyłeś?

Qwert

Hm, ja nie wiem nie pracowałem przez agencje wiec nie mam pełnego pola widzenia ale nie miałem takich doświadczeń szczerze mówiąc jak dla mnie to było raczej w porządku nie mówie, ze idealnie, ale bez wiekszych zawirowań i nie powiedziałbym, żebym bym "nieludzko" traktowany

Aaaa

To jest nie prawda że jeśli jest się przez agencję starsze panie nie okazują tobie szacunku, byłam też przez agencję i ani razu nie czułam że ktoś mnie poniża z tego względu. Ogólnie nie wspominam źle tam pracy ale się sama zwolniłam bo pracowałam z takimi marudami co narzekały na pracę ciągle i też się trochę zniechęciłam.

ray
@Aaaa

No właśnie, ja tak samo nie byłabym w stanie takich ostrych słów wymierzyć, bo nie miałam ku temu podstaw

XYZ

Mozesz napisać kogo masz na myśli ?

ray

Nie, nie rodzina, zero spowinowacenia ani znajomości...

Ok

Jedyna firma której nie stać na premie świąteczne w woj pomorskim chyba że swoim dostali

Czy w Markisolu zdarzają się nadgodziny?

Jak często pojawiają się oferty do pracy w firmie Markisol?

marek

dobre pytanie bo szukam pracy najlepiej magazynier młodszy bo nie mam doświadczenia ale chęci i krzepa są więc mysle, ze mógłbym sie nadac

noro

tak często jak jest zapotrzebowanie, po prostu

Zeldo
@marek

To przejdź się, zostaw cefałkę, może się odezwą, jeśli przyda się dodatkowy zawodnik

marek
@Zeldo

tak pewnie zrobie, dzieki zobaczymy moze coś wyjdzie z tego

Zeldo
@marek

Powodzenia

Czy wie ktoś czy szukają kogoś na magazyn ?

Oasis
@48359

z ogłoszeń (tudzież ich braku) nie wynika, żeby szukali

Idi
@Oasis

OGŁOSZEŃ NIGDY NIE MA A PRACA JEST!

?
@Idi

hmm, mówisz? czyli można się zgłaszać nawet jak nie ma ofert?

erip
@Idi

no właśnie, gdzie to można zweryfikować?

Zoig
@erip

Dzwoniąc? Pisząc mejla? Podchodząc do siedziby z CV? No opcji weryfikacji masz niemało

Wojciech
@Idi

Mam przez to rozumieć, że chcąc pracować w firmie Markisol po prostu trzeba zgłosić się do siedziby firmy i zostawić swoje CV? Myślałem, że jak nie ma ofert o pracę, to nie ma możliwości, aby dostać się do pracy w tym miejscu.

Zoig
@Wojciech

Nikt nie mówi, że tę pracę od razu dostaniesz, ale na pewno masz większą szansę niż wypytując bezsensownie na goworku.

helios

skąd to info??

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol