Opinie o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

Asia

dużo nowych ogłoszen o pracę do TRIO - warto tam aplikować?

Do Asia
@Asia

Nie warto. Szczerze odradzam prace w tej firmie. Ogloszen zawsze jest duzo, o czyms to swiadczy- ciagla rotacja pracownikow. Wystarczy poczytac wczesniejsze komentarze osob, ktore tam pracuja lub pracowaly.

gosc
@Asia

Warto aplikować. Płaca zawsze na czas, praca 7-15. jedna zmiana.

abc
@gosc

Macius wez nie mieszaj p.Asi w glowie. Jedna zmiana, minimalna placa na czas, to sa dla ciebie argumenty zeby u was pracowac? Troche slabe. Takie minimum to wiekszosc firm spelnia.

zawsze bylo jednoosobowe, nie licze oczywscie p. maciusia :) p. julitka mianowala sie kierowniczka biura jednoosobowego ha ha ha ha

Znowu pelno ofert pracy na stronie PUP, w tym KOLEJNY asystent konstruktowa, smiech na sali hahah, znowu rotacja? a jak tam nasza kierowniczka biura JEDNOOSOBOWEGO PALI JULITKA? Kim ona tam teraz bedzie rządzic, bedzie zarzadzac maciusiem? :)

@123

to biuro jest już jednoosobowe?

abc

Wylewający żółć z klawiatury rodak lubuje się przede wszystkim w krzywdzeniu i ośmieszaniu innych (wskazuje to 51 proc. badanych), umieszczaniu obraźliwych wpisów, zdjęć i filmów (47,6 proc.) oraz złośliwym przedstawianiu ludzi i wydarzeń (47,4 proc.). - To osoby sfrustrowane, niezadowolone z własnego życia, ale też mające sporo wolnego czasu, który poświęcają właśnie na atakowanie innych użytkowników internetu - charakteryzuje hejterów dr Batorski. Jego opinię zdają się potwierdzać wyniki badania SW Research. Pytani o cechy opisujące modelowego hejtera respondenci najczęściej wskazywali zawiść (50 proc.), zazdrość (45 proc.) i silne poczucie odrzucenia (29,9 proc.).

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
xxx

Za przemoc uważamy jednorazowe lub powtarzające się umyślne działanie lub bezczynność jednej osoby (ale też instytucji lub społeczeństwa) wobec drugiej, które narusza jej prawa lub dobra osobiste. Przemoc jest zjawiskiem, które występuje we wszystkich społeczeństwach, niezależnie od kręgu kulturowego. Internetowy hejt to przemoc. Cyberprzemoc, gdzie anonimowość związana z funkcjonowaniem w internecie zachęca sprawców do działania oraz powoduje trudności w wykrywaniu zjawiska. Jeszcze niedawno podstawową radą dla osób, które spotykały się z hejtem w sieci było ignorowanie takich incydentów. Coraz wyraźniej widać jednak, że cyberprzemoc, a szczególnie hejt pojawia się w internecie coraz częściej, a jego adresatem może stać się każdy z nas, czemu sprzyja przede wszystkim rosnąca popularność mediów społecznościowych. W związku z tym psychologowie i socjologowie radzą dziś raczej, aby nie ignorować sytuacji, w których padamy ofiarami hejterów. Specjaliści polecają nie tyle publiczne reagowanie w takich momentach, a raczej zgłaszanie przypadków przemocy administratorom serwisów, w których ma to miejsce. Dzięki temu nie wchodzimy w bezpośrednią interakcję ze sprawcą przemocy, a jednak podejmujemy aktywne działanie, które sprzyjać wyeliminowaniu takich użytkowników z dyskusji czy przestrzeni w internecie. Dużą rolę w walce z hejtem w sieci odgrywa świadoma postawa mediów i serwisów internetowych właśnie.

Ktoś inny

Nie trzeba wiele: wystarczy około złotówki, żeby wykupić sobie kąśliwy komentarz mniej lub bardziej anonimowego internauty, który obsmaruje wskazaną firmę. Kiedyś chodziło może o fatalną opinię o produkcie albo sklepie. Dziś coraz częściej zdarza się też, że hejterzy na zlecenie w czarnych barwach portretują wewnętrzną sytuację w firmie i relacjach między szefami a pracownikami. „Po okresie próbnym, na którym miałem minimalną krajową (chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej inaczej się umawiałem), chcieli mi przedłużyć umowę na tych samych warunkach... Duża firma wyzyskiwaczy, o atmosferze w biurze nie wspomnę, szkoda tam kilku osób, które się muszą męczyć z jednym oszołomem” – pisze użytkownik jednego z najpopularniejszych portali z ogłoszeniami pracodawców oraz opiniami o nich. To tylko jeden z kilkudziesięciu komentarzy na temat tej krakowskiej firmy, pozostawionych przez internautów na przestrzeni kilku ostatnich lat. „Wkopiesz się w takie (usunięte przez administratora), że se nie wyobrażasz. Jak masz coś inneego, to trzymaj się z daleka od tej firmy. Jak nie, potraktuj to jako czasową pracę i szukaj dalej” – dorzuca inny. „Chodzi o to, że coś innego obiecują, a w rzeczywistości jest coś innego” – sekunduje im kolejny czytelnik. – „W biurze siedzi 6 osób, z czego tylko dwie całą robotę odwalają, bo reszta ściemę wali, a ma większą kasę” – dorzuca. Obniż swoje rachunki z nc+! Pakiet 68 kanałów TV tylko 19,99 zł miesięcznie. Sprawdź oferty nc+! Chcę dowiedzieć się więcej. Nie, dziękuję. Miecz obosieczny Zacytowane powyżej komentarze być może zostały rzeczywiście pozostawione przez internautów, którzy mieli do czynienia z obsmarowywaną firmą. Jednocześnie coraz częściej fatalne opinie pozostawiane przez użytkowników nie pochodzą od dawnych podwładnych lecz od profesjonalnych hejterów którzy wystawią dowolnej firmie fatalną cenzurkę za zaledwie złotówkę od komentarza. Innymi słowy, w cenie nieprzekraczającej tysiąca złotych można zalać sieć fala negatywnych komentarzy o dowolnym miejscu pracy.

seba

tak super pracuje się w trio a na produkcji znowu rotacja i nowe oferty na PUP, w biurze też nowy skład, ciekawe dlaczego, znowu same matoły pracowały?

do xxxxxxx

widac Macius widac bo juz nawet po nocach musisz szyc HA HA HA

xxxxxxx

Istnieje i ma się bardzo dobrze full zamówień

niezadowolony klient

potwierdzam na infolinii pracuje mloda dziewczyna (mila) i gdy nie wiedziala co zrobic z reklamacja to dala do telefonu jakos kierowniczke, ktora zmieszała mnie z błotem, powinna sprzatać lazienki z jakimś jej kolega Maćkiem,bo caly czas jego imie wypowiadala zamiast wysluchac klienta. Obsługa zero i dno. Wysłane 3 listy na adres firmy do właścieli i żadnej odpowiedzi od miesiąca, pewnie chowają korenspondencje.

niezadowolony klient

Piorun

Osoby na infolini zakladu do wymiany, kierowniczka bezczelna i chamska baba, nie potrafi rozmawiac z ludzmi, powoluje sie jakiegos syna wlascicela pana Macieja ze jej slowa sa najwazniejsze w sprawie reklamacji i ze ona rzadzi w zakladzie, ogolnie tej firmy nie polecam! Panie odbierajace telefon nie szanuja klientow , wiec mam nadzieje,ze firma tez nie bedzie szanowana na rynku a na targach, gdzie sie wystawia firma zrobimy jej niespodzianke tzn.zaprezentujemu jako klienci ich, ,super buty" ktore po 6 miesiacach sie odbarwily.

skorpion
@Piorun

Zgadzam sie z powyzsza opinia. Nalepsza reklame temu zakladowi zrobic na najblizszych Targach Obuwniczych.

Piorun

kupiec
@Piorun

Po 6 miesiacach sie odbarwily, to i tak dlugo wytrzymaly. Moje wytrzymaly tylko miesiac, reklamacji oczywiscie nie uwzglednili, wciskajac jakies tlumaczenie wyssane z palca. Buty wyrzucone do kosza. Szkoda pieniedzy. Wystarczy podpytac konkurencje i juz wiadomo- wlasciciele zamawiaja najtansze dostepne na rynku skory i materialy!!! Ich pracownicy robia z tego co dostaja i tak niezle wygladajace buty. Wystarczy raz zalozyc i macie stare rozdeptane kapcie. Nie polecam!!!

Kot w butach
@kupiec

Dziwne ze, ta firma jeszcze istnieje na rynku.

Pracujacy
@Kot w butach

Mamy. Bardzo dużo pracy i nie narzekamy,w pracy ok ,atmosfera i pieniądze ok

@Pracujacy

Zgadza się, akurat Pani Pani Elżbieto nie ma na co narzekać. Atmosfera i pieniądze ok? Naprawdę? To może niech Pani spróbuje przeżyć za pensję, którą nam wypłacacie.... brak słów. A atmosfera to akurat zależy od waszego humorku.

@Desperat z trio

Akurat źle trafiłeś nie jestem p.Elżbietą Ja na zarobki nie narzekam ,z tego co wiem więcej osób jesta zadowolonych jak masz problem to idź i zapytaj czego ci tak mało płaci?

@Pracujący

Sposób w jaki Pani się wypowiada, zdradza, że to właśnie Pani Pani Elżbieto. Naprawdę Pani myśli, że ktoś wierzy, że to nie Pani? To śmieszne zaprzeczanie jest już żałosne. Wszyscy na zakładzie się z tego śmieją i dobrze wiedzą, że to Pani. Pisze Pani, że są osoby zadowolone. Zgadza się, wszyscy są bardzo zadowoleni i z uśmiechem przychodzą do pracy. A co mamy zrobić? Mamy się krzywić i narzekać? Wtedy od razu nas zwolnicie. Macie w tym niezłą wprawę. Takiej rotacji ludzi w żadnym zakładzie nie ma. Zwyczajnie udajemy, że jest ok, musimy. Za coś przecież trzeba żyć. Mam Panią zapytać dlaczego tak mało płacicie? Pytaliśmy nie raz, nie dwa.... efekt jaki jest Pani wie najlepiej.

@Desperat z trio

moge mieć inne zdanie i mam I żaden zdesperowany matoł nie będzie mi wmawiał co mam myślec i co pisać jak tak sie boisz że cię zwolnią to znaczy że nic nie umiesz i musisz sie fałszywie uśmiechać,a tak poza tym ja jestem z pracy i zarobków zadowolony/a/ ,nE martwię sie że mnie zwolnią najwyżej sam/a/ zmienię pracę-nazywaj mnie nawet królową Elżbietą jeśli tak wolisz - ekspert sie znalazł Szkoda czasu na te wpisy bo widzę że niektórym sie fora pomyliły

Ktos
@Desperat z trio

Hej desperat nie rozpędzaj sie nie mów o sobie wszyscy!!!!!!!!!!

@Pracujący

Oj, kogoś tu nerwy ponoszą. Mówi Pani, że jestem zdesperowanym matołem, no i zaczyna się obrażanie jak na zakładzie. Swoją drogą ma Pani wysokie mniemanie o sobie nazywając siebie królową Elżbietą, ale w sumie pasuje do Pani ta królowa. Nie boję się, że mnie zwolnicie, bo czego tu się bać? Zwolnicie to zwolnicie, żyć będę dalej. Jest Pani zadowolona z pracy i zarobków, to bardzo dobrze, chyba każdy by był gdyby tyle zarabiał i miał stado matołów, które na niego robi. Widzę, że syn Maciuś wspiera nowymi komentarzami, żeby bronić honoru rodziny. Brawo! Szkoda, że na zakładzie nie jesteście tacy zgodni...

Pracujacy
@Desperat z trio

Brawo Sherloku,Kombinuj dalej może szefowa? moze Maciuś ? a moze ktoś zupełnie inny,?..szukaj dalej ,tylko sie nie powtarzaj bo to nudne

@Pracujacy

Nudne to jest to ciągłe Pani zaprzeczanie. Ja Sherlock? Może być Sherlock! w końcu zagadka jest przecież rozwiązana! Gdyby to nie była Pani to olałaby Pani moje wypowiedzi, które dotyczą tylko szefostwa i pracy w trio. Moje komentarze mogły zdenerwować tylko ich. Zwykły pracownik miałby to gdzieś. Nawet jeżeli komuś odpowiada praca w trio to tak zacięcie by ich nie bronił. Bo i po co? Ani oni, ani ta praca nie są tego warci. Może już czas w końcu to zrozumieć?

@Desperat z trio

Czytanie ze zrozumieniem ,tego uczą w gimnazjum przeczytaj dokładnie to zrozumiesz że nikt ru nie broni szefowej ale nie życzymy sobie / i nie jest to tylko moje zdanie/ aby nam smarować dupę ,Nie .musimy i nie wstydzimy sie ze tutaj pracujemy. A dla ciebie rada zmień pracę na coś wartą powodzenia Ten portal jest tak skonstruowany ze moge sie podpisać twoim nickiem, nigdy nie wiadomo czy odpowiada ta sama czy inna osoba

@Pracujący

Akurat na zakładzie mało kto uczęszczał do gimnazjum, ale to nie ma znaczenia, każdy przecież ma swój rozum i widzi co tam się dzieje. Ok, szefowej nie bronisz, to logiczne, chwalić samego siebie? Wtedy nie byłoby wątpliwości, że to Pani, a tak jest zagadka. Z rady oczywiście skorzystam, tak jak zrobiły to już między innymi Panie z biura.

bizneswumen
@Piorun

babka odbierajac telefony do wymiany, nie umie rozmawiac z ludzmi, slychac niepewnosc i zdziwnienie w glosie, totalny brak umiejetnosci rozmow biznesowych

Nml

Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk podobno ma zacząć zatrudniać, mam nadzieję, ze coś się wyjaśni

qwerty

Najniższa krajowa, obiecaną premię i tak ci zabiorą bo zawsze znajdą na to wytłumaczenie. syf.

CO Cie to interesuje kto?

Przejeli sie ze sa tacy slabi, ze kazdy sie zwalnia to dopiero teraz zaczeli szkolic pracownikow HA HA HA

Pani Elżbieto, prosze nie ściemniac hehe

"Lola" tu nie żadna Iwonka, tylko rodzaj męski :-) to po pierwsze, oczywiście Pani Elżbieto, to nie Pani dodaje te wpisy, interpunkcja u pani widze bez zmian, są małe szczegóły które wskazują na Panią, styl pisania oczywiscie i wypowiedzi. "Nie ma ochoty tracic nerwow przez desperatów" oczywiscie ze ktos pracujacy bedzie tak bronil szefa HAHAHA! Praca w trio jest wymagajaca tu sie zgodze, jest bardzo wymagajaca i tylko wymagajaca, nic pozatym, czujny umysł? zgadzam sie - chwila nieuwagi i obrabiają dupsko na prawo i lewo. W "Z wyplata nie ma problemu" HAHA jak sie czeka godzine na wypłate kazdego 10go miesiaca u pani Gosi to nie ma problemu, zacofanie firmy nie zna granic. Pani Elżbieto, prosze sie zając tą beznadziejną wg. mnie firma :-)

JK

Praca w TRIO jest wymagająca, ale do ogarnięcia, potrzeba dobrego zorganizowania i czujnego umysłu bo często jest wiele tematów do załatwienia jednocześnie. Jak się pracuje i robi swoje to nikt się nie czepia. Właściciele uczciwi i zaangażowani. Oferują umowę o prace, z wypłatą nie ma problemu - wszystko jest na czas.

Lola

na zasadzie uderz w stół a nożyce się odezwą,Iwonko żle trafiłaś Lola to nie szefowa ,ona nie czyta tych bzdur nie ma ochoty tracić nerwów przez desperatów,ma osoby które jej opowiedzą o nowych wpisach,pracują w Trio bardzo dobrzy pracownicy oddani i lojalni ,tacy którzy nie dają się manipulować,i nie są to ludzie bez ambicji,ale czują się związani ze swoim miejscem pracy,pora przestać tej nagonki i wyszukiwania ofert ,pracy od Naszej firmy -mnie byłoby szkoda czasu na takie śledztwo,przestań też mieszać na montażu-wszystko wiemy pilnuj roweru aby ci nie ukradli w Łosinie i trzymaj się zdrowo daj nam wreszcie spokój

xyz

Wystarczy prześledzić stronę z ofertami pracy Powiatowego Urzędu Pracy. Przynajmniej raz w miesiącu jest nowa oferta pracy, a to na szwalnię, a to na montaż a to nawet do biura. O czym świadczy ta rotacja pracowników? O tym że coś jest nie tak. Ktoś przychodzi trochę popracuje i odchodzi jak zobaczy co tam się wyrabia z pracownikami. Nie szanują ludzi, a to właśnie ludzie na to pracują żeby ta firma istniała!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk - Słupsk

• Jak się pracuje w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

2.9/5 Na podstawie 66 ocen.
  • ul. Stefana Starzyńskiego 11
    76-200 Słupsk