Opinie o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

anty kuber

Powiem Ci tak kolego, jak tu dbać o samochody jak firma o nie nie dba. Nie dba o bezpieczeństwo kierowców a tym bardziej naraża pasażerów. Pracowałem dość długo żeby poznać ją od podszewki. Jakby wysłał całą flotę na porządny przegląd to 80% pojazdów nie dopuściliby do ruchu. Zgodzi się ze mną większość kierowców. Jak dostaniesz auto z wypalonym ksenonami albo soczewkami i zobaczysz jak w nocy miodnie się jeździ to może zmienisz zdanie. O turbinach to nie ma nawet co pisać bo tu epopeję można by wycisnąć. No co tu dalej rozpisywać, tym którzy nie wierzą niech się zatrudnią i sami się przekonają ;-)

były kierowca

gośc - 2013-01-04 22:33:06 Może tak dbałeś o samochody że szkoda by było Ci dać byś nie robił z nich chlewu?Ale się Śmieszny [usunięte przez modeartora] rozpisał,aż szkoda słów od kiedy tak mało wylewny jesteś taka prawda że samochody to śmieci a nie auta które nadają się na drogi żeby nimi jeździć, albo po wypadkowe auta które są naprawione pomalowane i do innego kierowcy wciśnięte. Ale szkoda w ogóle gadać na temat tej firmy a zwłaszcza tych dwóch co sami nazywają się "Kierownikami" a co lepsze "dyrektorami" hehehe dobry dowcip roku 2013 :)

gośc

całkiem nowy

Kolego a kto tam rządzi? Ja myślę że ten co podpisywałem umowę a słyszałem że ważniejszy jest ten co mówi że jest dyrektorem to znaczy nie [usunięte przez modeartora] tylko ten drugi.

Firma Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Krawcowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
anty kuber

Ja jestem ciekaw kiedy [usunięte przez modeartora] w końcu da porządnie ciała z samochodami i ktoś dobierze mu się do [usunięte przez modeartora]. Bo to jest do niczego nie podobne jakimi autami karze jeździć. Najlepsze że ma na to przykaz od szefa żeby nie naprawiać a jeśli już to najtańszymi na rynku zamiennikami. Wystarczy spytać pasażerów z Lotosu jakie mają zdanie na ten temat. Wiem co piszę bo miałem okazję jeździć kilkunastoma złomami. Samochody z ponad 1000 000 km (słownie milion) przebiegiem się reanimuje a później stajesz w polu i czekasz na lawetę żeby znów dostać kolejnego szrota. Ciekaw jestem czy w tym roku dorzucił kierowcom coś na święta albo przypadkiem nie potrącił z pensji. TRZYMAJCIE SIĘ OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ JEŚLI WAM ŻYCIE MIŁE!!!

nn

bez nicka - 2012-12-23 18:29:11 nu jo ty sie udol gorol. sluń ci na łucho łudepnol a rzycie cie ostro w d..e kopalo oby ci ziomia lekkom byla łuwazaj by cie rzygowiny nie łudusiołyPrawdziwy obraz pracownika firmy transportowej.

Mikołaj

Wszystkim ideałom i tym mniej idealnym-życzę miłych Świąt Bożego Narodzenia i by czas świąt był czasem rozmyślań jak mogę stać się lepszym a przede wszystkim podwyżek by godniej żyć

bez nicka

nu jo ty sie udol gorol. sluń ci na łucho łudepnol a rzycie cie ostro w (usunięte przez administratora) kopalo oby ci ziomia lekkom byla łuwazaj by cie rzygowiny nie łudusioły

...

bez nicka - 2012-12-19 14:34:55 kula - 2012-12-18 07:45:10 pracownik - 2012-12-17 22:15:17 Kulaj się polonisto za dychę bo jesteś cienias i to nie tylko z polskiego ale również z tego co robisz .Znany jesteś jako mąciciel i podżegacz . Opinia o tobie jest powszechnie znana i nie moją winą jest że życie ci się nie ułożyło bo czego się dotkniesz to spieprzysz i cały czas się za siebie oglądasz bo może jakiś komornik cie dorwie . Nie pisz bo jesteś za g...i żeby z tobą pisać. Kulaj się.Oj co się tak wnerwiło dzieciątko? Nerwy poniosły? Czyli już wiem że jesteś z Grudziądza. Pamiętaj że po nerwach robisz się czerwony i strasznie się pocisz...Ball-vanity off vanites. By stupidity hand winges.aleś błysnął po chamerykańsku. Następny trafiony w łeb od tej roboty. Ale tłumaczenie to ze słownika w tłumaczku z internetu chyba brałeś.

bez nicka

kula

pracownik - 2012-12-16 21:28:18 Zwroty grzecznościowe są takie na jakie zasługujesz. ty na pewno nie zasługujesz na pisanie z dużej litery bo ja nie toleruje narcyzów i snobów.Po wyrazie zasługujesz, widnieje kropka. Po kropce rozpoczynamy zdanie z wielkiej litery nie zwracając uwagi na zwroty grzecznościowe. Tak więc kolejny wpis i kolejny błąd. Mój podziw jest tym większy im bardziej miotasz się i starasz się czymś dołożyć. Niestety nic Tobie nie wychodzi. Z lektury jaką mi podałeś wnioskuję że jesteś zakompleksionym(możesz sprawdzić jak to się piszę) małym człowieczkiem. Stawiam 100/100 że jesteś z Grudziądza lub niedobitkiem z Zd.Woli który chcę coś ale nie wie co. Hasło na dziś dla sainerefsofanyh..(zainteresowanych) IQ poniżej 2, brzmi : matoły do szkoły. I prose cie jusz nie komnentójj nić wieenccejj poniefasz fforómm peennkha se smiehhó...

kula

pracownik - 2012-12-10 19:38:33 Jednak masz zaległości w nauce ale dziwić się matołowi? Ideał pisze się nie koniecznie jak ty uważasz.Szukamy ideału i tylko tyle wiesz. Znaleźliśmy ideał a konkretniej jeśli chodzi o rodzaj męski to znaleźliśmy ideała ale to dla ciebie zbyt trudne matole.tak, tak. Zadaj pytanie uczniowi z gimnazjum to Tobie odpowie jak powinno być napisane. Mam tylko prośbę do Ciebie, jesteś na forum i do reszty nie brnij w te brednie dalej, nie ośmieszaj się. Hasło na dziś brzmi: Matoły do szkoły.

kula

pracownik - 2012-12-10 18:42:31 Jesteś tak tępy że nie wiesz nawet że to test by być pewnym z kim piszę . Poszedłeś do szkoły by wiedzieć to co ja wiem ale też wiem że jesteś zarozumiałym narcyzem co to wyżej s.a jak d..ę ma....by wiedzieć to co ja wiem ale też wiem... Tylko pogratulować tego zdania. Już powinieneś wiedzieć jakie hasło jest na dziś. Matoły do szkoły.

kula

pracownik - 2012-12-10 19:38:33 Jednak masz zaległości w nauce ale dziwić się matołowi? Ideał pisze się nie koniecznie jak ty uważasz.Szukamy ideału i tylko tyle wiesz. Znaleźliśmy ideał a konkretniej jeśli chodzi o rodzaj męski to znaleźliśmy ideała ale to dla ciebie zbyt trudne matole.Tee bystrzacha, kolejny wpis i następny błąd. Niekoniecznie piszemy łącznie a nie osobno. Nie wspomnę już o wielkiej literce w zwrotach grzecznościowych typy Ty, Tobie, Ciebie. Dzisiejsze hasło brzmi: MATOŁY DO SZKOŁY.

Następny co udaje nowego a jaki biegły.Nie wiem gdzie ty się urodziłeś bo ja w szpitalu a ciebie to chyba mama przy praniu na tarce zgubiła że taki pracowity co to pracuje za 2..Moja praca niech cię nie interesuje bo ja na siebie zapracuję a ty pracowity to jesteś w gębie.

Jesteś tak tępy że nie wiesz nawet że to test by być pewnym z kim piszę . Poszedłeś do szkoły by wiedzieć to co ja wiem ale też wiem że jesteś zarozumiałym narcyzem co to wyżej s.a jak (usunięte przez administratora) ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera - Mały Rudnik

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera