Opinie o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

ZW

Oooooo - 2012-06-20 15:56:35 driver - 2012-06-20 14:54:12 Oooooooooooo widzę, że ktoś się tu zbulwersował :) jakie epitety soczyste he. Czyli tajemniczy \"n\" trafił w sedno. \"Kierowco\" drogi właśnie tym wpisem pokazałeś jaki ty poziom prezentujesz. Czyli poziom żaden:)))))))I tu się mylisz, pracuje od niedawna, i tak jak ludzie mówią ten co krzyczy najwięcej to właśnie dupoliz i wazeliniarz, i jak was czytam to srać mi się chce a tych 2 to ja podziwiam może ich nie znam dobrze ale nie mam problemu z nimi i ich podziwiam. Jestem ciekaw jak by któryś z was poszedł na ich miejsce co by było.Dokładnie kolego robią to co im karzą też mają nad sobą BOSSA którego muszą słuchać. Ja jakoś też nie miałem z nimi nigdy problemu bo jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Oooooo

///////

"n" ma rację. Gdyby nie te dwa ciołki to byłoby zupełnie inaczej w firmie. Żadnych zgrzytów by nie było. Pozdro

driver

Firma Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Krawcowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
...

:) - 2012-06-15 22:10:42 Kozacy tylko tu,a przychodzi co do czego to podkulą ogon jak bezdomne psy i się chowają... Pozdro A czego gościu się dziwisz? Wychyl się z pretensją lub żalem to postawią cię do pionu lub wywalą na zbity [usunięte przez moderatora] . Tutaj nie ma sprawiedliwości tylko dyktatura. Popytaj chłopków w Poznaniu ( Gnieźnie) jak traktuje kierowców, słowo nie tak i wylotka.

kierowca

Ludzie, jak was czytam to jest mi was żal,po co pracujecie skoro jest wam tak źle? a co do p.Technicznego to jest spoko!!! wystarczy wobec niego być OK, i brak jakichkolwiek problemów i zgrzytów, i krzyczą ci co najdłużej pracują! to jest prawda.Pozdro dla kierowców,

lafa siur

Ktooo??? Kierownik? Artur- KIEROWNIK? Kierownik czego? Teraz to już brak słów...., kierownik Artur. Bardzo proszę o szacunek do słowa i funkcji kierownika, kolega Artur jest takim samym SE kierownikiem jak ten drugi samozwańczy Jarosław wielki koleś od niczego.

driver

Siema Ejjj Ty ""B"" Skoro jesteś takim dobrym Kierowcą to czemu tyrasz jak wół za 15 gr to znajdź sobie lepszą pracę. A nie tak jak chłopaki piszą oni mają racje [usunięte przez moderatora] na maxa i to najlepiej jeździć całe dnie i noce

b

Profesionalni kierowcy tam są .NIe pisz tych głupot.nie jest tak źle chłopaki się wdrażają.Chcesz to pokaż klasę , jest tam jeden co ma dużo stażu to cie oceni.

b

firma jest OK,pracuję tam już jakiś czas i nie narzekam,te obłudne posty piszą ludzie którzy na kierowców się nie nadają i EGO ich zżera.W firmie sprawdzają się tylko profesjonaliści i takich nam potrzeba.Szef też jest wpożo.

Zostaw merytoryczną opinię o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera - Mały Rudnik

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera