Opinie o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

nowy

pracownik - 2012-12-09 20:09:37 nowy - 2012-12-09 17:26:54 Witam. Jestem bezrobotnym kierowcą i szukam pracy. Czy ktoś może mi powiedzieć (napisać) na czym polega praca u pana Kubery?Umów się na rozmowę,albo poczytaj sobie forum to ci się odechce tej roboty.Mam nadzieję że wszyscy już znają tą firmę i nie będą tu nikogo polecać.gdzie mogę umówić się na rozmowę? po lekturze forum nie jestem niczego pewien, zdania są mocno podzielone, a wielu rzeczy muszę się domyślać, czy ktoś mógłby mi przynajmniej mały zarys zakresu pracy u pana (usunięte przez administratora)udostępnić? z góry dzięki!

kula

pracownik - 2012-12-09 22:39:03 może cie tepaku uczyli w szkole dla opużnionych.Gratulacje ! Wygrywa Pan miano pierwszego osła Rzeczypospolitej (usunięte przez administratora). Drugi wpis i kolejny byk na poziomie szkoły podstawowej. Piszemy opóźnionych przez ó. A w pierwszym wpisie nawet nie zrozumiałeś gdzie masz błąd prawda? Hasło na dziś: Do szkoły matoły.

Podpisz się swoim nickiem a nie podpisuj sie cudzym.Pewnie myślenie sprawia ci ból.

może cie tepaku uczyli w szkole dla opużnionych.

Firma Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Krawcowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

nowy

Witam. Jestem bezrobotnym kierowcą i szukam pracy. Czy ktoś może mi powiedzieć (napisać) na czym polega praca u pana (usunięte przez administratora)?

kula

pracownik - 2012-12-08 20:01:51 Ostro ci popieprzylo w główce.Jak chcesz to jezdzisz i nie biadol tepaku jak jestes pazerny na kilometry.Tak jak mówiłem-nikt cie nie zmuszał do tej pracy.Wybieraj sobie pracodawców bo takiego ideała kazdy szuka.Ja nie musze zgadywac kim jestes bo to oczywiste.Zawsze biadolisz....ideała??? piszemy ideału matole, do szkoły !!!

neo

pracownik - 2012-12-01 23:46:53 Podpisz się jak piszesz i nie wymyślaj głupot bo nadal pracujesz. Jedni sie podpisują jako była żona-śmieszne bo byłą zone nie interesuje były mazż bo ma juz nowego partnera. żałosne te wasze biadolenia a nie potraficie wykonywać pracy zgodnie z regulaminem.Kolego nie pisz głupot o regulaminach bo takich w tej firmie niema.Jak sądzą to ty masz płacone za 8 godzin i ci się w główce po----doliło.Nie oceniaj ludzi tylko słuchaj i sam stosuj się do regulaminu i obowiązków,a do kierowców się nie przy----dalaj bo wykonuja swoja pracę za dwóch a gdzie ten regulamin i normy,więc już nie komentuj ludzkich problemów bo jeszcze gorzej w firmie bałaganu narobisz.Nie pij ciągle do tych samych ludzi bo jesteś w dużym błędzie,ale taki się urodziłeś gdzieś tam na północy.Nara

były kierowca

Już tu naprawdę nie ma kim pracować i krzyczeć każdy już omija tę firmę szerokim łukiem i wcale się nie dziwię jak zaproponował śmieci a nie umowy na własną działalność. Na marginesie w zduńskiej już nie ma kim pracować. Większość normalnych pracowników już odeszła.

no to co...

do wypowiedzi wyżej, TYSZ TAK SE MYŚLUJE że coś za cicho jak na tak wielu krzykaczy.

neo

Co taka cisza jak przed burzą.Sie chyba ludzie wystrachali co?.Burza już blisko.

etam

Ogólnie stwierdzam,że ta firma jest beznadziejna. Mój facet pracuje dla tej firmy i przez to rozpadł się nasz związek. Co to za praca non stop przy telefonie rzygać się chce na samą myśl o tej pracy!!! Ludzie są bez pojęcia a właściciele nie wspomnę! Co oni rodzin nie mają!!!

Wesoły Romek

Będzie to niezła mina głębinowa. Przed podpisaniem umowy przy działalności lepiej idźcie z nią do prawnika to wam powie co możecie sobie z taką jednostronną umową zrobić. A tak nawiasem dziwię się chłopakom z Lotosa że mają jeszcze odwagę do jeżdżenia samochodami tej firmy. Jeśli oni z tym nic nie robią to już nikt nie zrobi.

kierownik

mnie tam dobrze,nie narzekam,Pozdrawiam

kierowiec

Do [zmienione przez admina] nie można mieć pretensji pamiętajcie ktoś stoi nad nim a on robi co może, jest ok. Kiedy dzwoniłem z problemem natury mechanicznej to potrafił tak nakierować że cała sprawa odbywała się bez wizyty w warsztacie. Zna się na tym co robi i tego jestem pewny, a on za warsztaty i dostawy części nie odpowiada. Szanujcie człowieka bo i wy chcecie być szanowani.

edzio

Dokładnie kolego To kierowca z [zmienione przez admina] się nazywa człowiek który jest nr 1 w ustawianiu kursów i obrabianiu [zmienione przez admina] innym. Każdy wie że najlepsze kursy w zduni ma, wystarczy dobrze trzymać z paroma Dyspozytorkami i będzie znowu kolo 17tys km. Tak [zmienione przez admina]na wszystkich i na firmę a przed kierownikami robi z siebie [zmienione przez admina] kapusia i najlepszego kierowce w Polsce.... Brak słów

Kierowca

A ja ich znam dobrze i długo i nie ma z nimi problemu. Wykonuję swoją robotę dobrze. I to że tak piszę wcale nie oznacza że jestem dupoliz i wazeliniarz bo ja też wykonuję swoją robotę dobrze. Jak tak czytam wasze wpisy to przy was nawet najświętszy by nie wytrzymał.

Kierowca

A co wy się tak ich czepiliście skoro to strona o firmie a nie o tym kto w niej pracuje. Chodzi o to że mało się zarabia mało się wypoczywa dużo się jeździ za to auta ładne. POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera - Mały Rudnik

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera