Opinie o Elmarco Tadeusz Martyniuk w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elmarco Tadeusz Martyniuk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Elmarco Tadeusz Martyniuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmarco Tadeusz Martyniuk w Chwaszczyno

Gustaw

@X Nikt nie ukrywa , że firmy potrzebują ludzi do pracy ale to nie znaczy, że będą zatrudniać jak leci. Dla mnie firma ok!

Matrix
@Gustaw

Poniewaz to bzdura

Weronika
@Matrix

Bzdura? To co jest prawdą? :D

Matrix Nowy wpis
@Weronika

Firma zbudowana na ciezkiej, ogromnej , slabo platnej pracy wielu ludzi ,ktorzy wierzyli ze bedzie kiedys dobrze . Gdyby Tadzik miaby zaplacic wszystkim za wypracowane nadgodziny uzbieralo by sie pare mln euro

M Nowy wpis

A ja pracuje tam 27 lat i gitrka

M Nowy wpis

Bzdura wyssana z palca

Ala

Czy trzeba mieć duże doświadczenie, żeby się dostać?

X
@Ala

Nie, raczej łapią każdego ;)

Jakie są mocne strony pracodawcy Elmarco Tadeusz Martyniuk?

X

Nie ma :)

Dominika
@X

Zapewne masz świadomość, że to bardzo lakoniczna odpowiedź. Wchodzą tu osoby, które potrzebują szczegółów a propos pracy w Elmarco, więc fajnie byłoby, jakbyś jednak spróbował chociaż trochę rozwinąć swoją poprzednią myśl. Co powiesz o tamtejszym poziomie wynagrodzenia? Jestem ciekawa, czy ostatnio podnieśli Wam pensje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Elmarco Tadeusz Martyniuk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
Olek

Praca spoko dla tych którzy chcą pracować i starają się robić to dobrze!

M

Aj, znowu przegapiłem ciekawostki, bo widzę że była czystka na forum ;) Co tam u Tadka - dalej sielanka ? :P

M2
@M

Ja też, a śledzę od partu lat - niezły cyrk :(

Dominika

@Ja a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się proszę tym, co wiesz na ten temat.

sxds

wydaje mi się, ze teraz wcale nie ma tak dużo pracy u nich, chyba, ze sezonowo coś teraz bedzie wiecej.

AH

Kiedyś tam pracowałem to było gdzieś w końcówce lat 90'. Postawili mnie przy jakiejś maszynie i coś kazali szlifować przez cały dzień. Wytrzymałem chyba ze dwa dni.

doświadczony
@AH

Omijać szerokim łukien ten cyrk..dobra rada

odp

A jak mówią, żeby nie wychodzić punktualnie bo prezes tego nie lubi bo myśli że mało do pracy jest itd.?

haha

Witam, czy moglibyście nieco wiecej powiedziec o zarobkach, nadgodzinach - płatne czy tez nie ?

hehe

Cała prawda. Dziś pojawiło się znowu ogłoszenie do pracy, opis odbiega znacznie od rzeczywistości. Stanowczo Odradzam.

GalAnonim

tylko tu prawdy się dowiesz www.gowork.pl/opinie_czytaj,164050,0,0

TadzioGnom

zapraszam tutaj wszystkich zainteresowanych: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,164050,0,0

Zostaw merytoryczną opinię o Elmarco Tadeusz Martyniuk - Chwaszczyno

Elmarco Tadeusz Martyniuk