Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Daro

Witam są jakieś przyjęcia do zakładu bo słyszałem że (usunięte przez administratora) prawda to?

Kierownik
@Daro

Upada

Beznadzieja
@Kierownik

(usunięte przez administratora)Będzie jeszcze kasa za kwiecień???

Adek

Witam szanownych pracowników, chciałbym zapytać o pracę na stanowisku koordynator na dziale wybijania. Widzialem ogłoszenie i w związku z tym mam pytanie jak wyglądają obecnie zarobki na tym stanowisku, praca ciężka? Będę wdzięczny za opinie. Pozdrawiam

Areo
@Adek

Roboty w zakładzie tyle co pies naplakal, a zarobki lepsze w biedronce na kasie.

Bodaro
@Adek

(usunięte przez administratora) Kumpel tam robi niewiesz za ile robisz i kiedy robisz . Grafiki porobione na pol roku a ty juz po 48h nie masz roboty bo ukrainiec stuka 16h z czego 8 w biurze. Idzmy dalej tam musisz pakowac towar do kartonow pomimo ze sa na kompie wytyczne sa ze wysylasz bez masz spakowac np 600kg a na wytycznych 790 poezja poprostiu.jeszcze ci nie spakowali a juz ci auto po to ustawiaja i musisz podac temp jaka bedzie za 24h .bo tam tez prowizje biora. Kartony oblepiasz jakimis znaczkami z singapuru csy malezji typu XYZ 1234 po pijoku z ziomem gadalem on sie zwolnil pojechal do krk michal mam nadzieje ze tego nie czytasz covtam dalej paskujesz takim urzadzeniem psuje sie serwis zabiera wraca jeszcze bardziej rozje..... Panie porazka. Elektryki sie psuja kola gonia jak jak rolki w tyskiej tasmie FSO Co do kasy to sami nie wiedza jak placic jakies normy herbatnik ustawil a sam by nie podniosl 50kg bo sam wazy 60 Obiecuja tyle a tyle a ty dostajesz mniej o 500 i to z 5urlopami Normy do banii osobne na kartony. Worki ma byc demonstracja przed biurowcem maja dodac za wywozenie siatek. Odkrecanie wazen takiej super stars WS wicej bledow niz wazen za sprzatanie pod chlodniami i najlepiej zebys lapal sie na audyty za kazdy 300zl premii jak podrzucisz cos zdechlego idziesz belka wyzej wiecej pod 515 678 346 po 22.00

Bodaro
@Bodaro

A to tyle co pamietam: Wyglada to identycznie jak taksowkarz rusza z postoju Za samo przyjscie do pracy 2zl Jak ci ludzie sie zjawia (bo czasami chleja) to juz mam 3zeta Jak wszyscy trzezwi 3.57 Jezeli masz na starcie wszystkie paleciaki 4.37 Jak ci zaj... Na inny dzial a pilnujacego psa ubili tracisz 20groszy Jezeli nie zamarzl rowar kolejne 80gr Bo zle wjechales Za zostawione swiatlo zapalone 2zeta Jeszcze dobrze nie startujesz juz jestes w plecy Jak otwierasz chlodnie musisz uwazac za uszkodzenie klamki prxycisku dniowke zabieraja Takze widzisz jestes jak ten taksowkarz mial klienta a na trasie okazalo sie ze ci powiedzial zly adres a na miejscu rzekonym czekaja z bejzbolami nie masz za kurs a i szyb i opon bo ci zabiora Aaaaa bylbym zapomnial najw sa proby jakies takie zostawiaja za kazdy przechowany koszyk 2zl od kazdej h jak wrzucisz na daszek ivzgnije masz premie miesieczna 300zl i talon na paliwo Chcesz wiedziec cos jeszcze?

Rudolf
@Bodaro

Najlepszy jest system cztero brygadowy na gębę zero dodatków za niedzielę i święta Ukraińcy mają więcej do powiedzenia jak Polacy nie polecam (usunięte przez administratora) najniższa krajowa

Miki

W unimiesie jest coraz gorzej polacy nie mają prawa mieć żadnej nadgodziny bo i tak nie będą mieli za to zapłacone a osoby narodowość ukrainskiej siedzą od rana do wieczora nic nie robiąc uwagi nie można zwrócić bo odrazu się skarżą że się od nich wymaga i że polacy się czepiają tylko że jak byśmy my tak robili to odrazu na dywanik i lub nagana

Rexo
@Miki

Teraz może będzie lepiej, ryba psuje się od głowy a glowa właśnie powiedziała pa pa :) szkoda że tak późno ale nie ma tego złego co by ma dobre nie wyszło :)

majkel
@Miki

Plataja sie patałachy calymi dniowkami : -jezdza na paleciakach recznych i elektrycznych - jaraja po kiblach - rekawiczki i fartuchy zostawiaja gdzie chca i ile chca - odbywaja po 3 przerwy jak przysluguje 1 przy 8 h 2 przy 12 h

Kriso
@majkel

Wezmą się za nich tetaz, głowa poszła precz, obigowka podpisana :)

Kriso
@Kriso

Został jeszcze jeden kapitan, czas pokaże ile będzie się slizgal :) obiegowke wypisać to chwila moment :)

@Kriso

Juz nie bedzie e gosciu poscigamy sie buahahahaha

@Kriso

A wiem ten od wiecznych prob :d

Od razu go przebic PE EMEM NA INNA FIRME

kobitka
@Miki

tylko szkoda ze Polacy którzy nic nie robią wchodzą do tylko innych i przychodzą kilka godzin wcześniej i dalej nic nie robią to po co polakom nadgodziny .... ściema jak nic kto kombinuje ten będzie kombinował dalej

Gibcio

Jaka stawka operator wózków widlowych

@Gibcio

Czy chciałbyś aplikować do firmy, bądź już to zrobiłeś? Twój wpis pojawił się już jakiś czas temu, jak wygląda obecna sytuacja? Jeśli wziąłeś udział w rekrutacji, to jaki jest jej wynik? Chętnie dowiemy się też, jakie oczekiwania ma pracodawca wobec kandydatów.

majkel
@Gibcio

Nie pchaj sie na wózek Nie jest łatwo uwierz mi : - zimno jak na zaklad z produkcja zywnosci ale sa 2 miejsca ktore bym tam unikal bo na jedno z nich duza szansa ze bys tam wyladowal tzn MROZNIA drugie to taki dzial nie znam sie jak to tam dziala ale w dodatku wieje kiedys zabieralem palete bo przymrazalem to warunki jak w himalajch nie wiem jak tam mozna "nie chorowac" - musisz szykowac wysylki a nie raz slysze jak sobie tam koledzy przekazuja zmiane to lekko nie ma chca cos wyslac a sami nie wiedza co i ile - przynosza ci jakas kartke ze musisz cos wyciagnac a ty auto ladujesz - tam dzialy zwoza ci towar abys to schowal a ty masz inne zadania i co bys nie zrobil to sie doje.... ze i tak zle a przeciez nie schowasz towaru bo nie wyciagniesz wysyłkowego . Pracuje w poblizu tego dzialu mrozni takze swoje wiem unikaj !! zreszta kazdy dzial w u nas jest nie latwy nawet kolega z myjki przychodzac rano z nerwow rzuca basenami bo stanowczo za duzo tego jest ale najl jest to ze on tak pracuje ze w ciagu 3-4 h zrobi to co ukrainiec zrobil by w 12 nie znam go tak bardzo osobiscie ale konkretny pracownik

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Pawelo

Mi się dobrze pracowało tylko szkoda że nie było palarni albo chociaż chwili na papierosa Lubię atmosferę w Zakłady Mięsne Unimięs za: Szatnie i codzienne czyste ubrania robocze

@Pawelo

Czy to rzeczywiście główne powody, dla których cenisz tego pracodawcę? Może coś jeszcze sprawiało, że byłeś zadowolony? Czy masz jakieś sugestie dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę w tym miejscu? Jakiej atmosfery mogą się spodziewać? Kadra kierownicza jest przyjazna?

Falcon

Witam, Na jakie wynagrodzenie może liczyć fakturzysta ??

@Falcon

@Falcon, kwestia zarobków jest dość indywidualna, myślę, że w znacznym stopniu zależy to od doświadczenia zawodowego, ale też negocjacji z pracodawcą. Czy w ogłoszeniu nie było podanych widełek płacowych? Sądzę, że warto przesłać CV i podpytać o zarobki podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bądź też wysłać maila do ogłoszeniodawcy. Napisz proszę, czy już aplikowałeś. Firma się z Tobą kontaktowała?

Lidia

@Aga, a czy planujesz jeszcze to zrobić, czy zrezygnowałaś? Jeśli nie planujesz aplikować, czy możesz zdradzić, z jakiego powodu? Zachęcam Was do większej aktywności w wątku. Na pewno wiele osób czeka na treściwe wpisy dotyczące tego pracodawcy.

Lidia

Może ktoś z Was udzieli odpowiedzi na pytanie użytkownika @Aga? Macie jakieś doświadczenie związane z tym stanowiskiem? Jakie umiejętności będą najważniejsze? @Aga, czy już składałaś CV? Pracowałaś już jako fakturzystka?

Aga
@Lidia

Nie składałam CV, pracowałam z fakturami.

Lidia

@tolek banan, forum nie jest miejscem na tego typu komentarze. Rozumiem, że dbałość o język jest dla Ciebie ważna, ale może wypowiesz się na temat pracy? Jak to wygląda z Twojej perspektywy? Czy jesteś zadowolony? Długo pracujesz w Unimięs? Może jest coś, co chciałbyś zmienić? Czy jakiś dział w szczególności mógłbyś polecić? Czekam na merytoryczne wpisy.

nowy

witam,czy ktoś może napisać ile płacą przy rozbiorze wołowiny?mam troche praktyki i szukam pracy,może jakieś opinie i troche danych?dziękuje i czekam.

strecz
@nowy

masz akord o to stawki : jezeli w ciagu 1 h zrobisz 10kg za h - 14zl jezeli w 1 h mniej niz 10kg za kazde 10dkg mniej stawka spada o 10gr (npzrobisz 8 kg masz 12zl ) w przypadku przyjscia do pracy a wolowina nie dojechala pilnujesz biura na przyjeciu aby np komputerow nikt nie wyniosl stawka 9zl za h mozesz ewent popracowac na przyjeciu za kazde sciagniecie palety 40 groszy otwarcie rampy 10gr przyjmowanie towaru na haki i transport na chlodnie za kazdy wjazd pelnego haka 60gr jest w czym wybierac jak wszystko to zrobisz mozesz wypianowac i umyc nastrzyk tutaj juz 16zl /h ale w razie kontroli kierownik ci powie ze hu....umyte nie masz normy spadaona do 12zl

Borek
@strecz

A jakie stawki na rozbiorze wieprzowym, też akord, stawka za godzinę czy tonę?

mandat
@Borek

na ILOSC TIRÓW :d

Beret ft

Witam w Uniesie jest dziadostwo okradają ludzi w akordzie dadzą raz zarobić a potem zmieniają zastraszają nie mówią że zapłacą a przyjdzie obliczanie stawki to zaniżają bo niestety muszą mieć na wczasy na Karaiby a dobrego pracownika tylko okradają i wykorzystują do ciężkiej akordowej pracy chociaż mogli by dać jakaś premię za dobrą ciężka pracę tak jak na innych zakładach ,mówią że ludzie z parówek pchają się na rozbiór a to nieprawda ściema jak zawsze niektóre kobiety noszą pracować bo nie mają wyjścia bo dobre zakłady są daleko jak ktoś niema dojazdu to nic się nie zrobi Unimies zWroblem to tylko oszukują ludzi bo jak nie Polak to Ukrainiec tyko oni o wiele więcej zarabiają i tylko ich zatrudniają tak jak na kurczaki Polaków dali na rozbior a Ukrainą idzie na kurczaki wstyt że Polaków prezesi mają za kretynów i białych murzynów

tolek banan
@Beret ft

Beret pisz poprawną Polszczyzną i z sensem "zastraszają nie mówią że zapłacą a przyjdzie obliczanie stawki to zaniżają " nie ogarniam tego prawidłowo powinno być " zastraszają i mówią ze NIE zapłacą....." "noszą" raczej MUSZĄ / niema pisze się NIE MA osobno/ wstyt :d o matko z córką WSTYD !!!! / kup sobie słownik po jutrzejszym przelewie .

Waldi

Jak myślicie czy są szanse na podwyżki wynagrodzenia?

bizon
@Waldi

taaaaaaaaa dostaniesz 1zl podwyzki to ci podniosa akord gdziekolwiek bys pracowal

ave

Księżniczki z kadr jak zwykle, mało tego że wizyta musi być zapowiedziana aby coś załatwić to jeszcze królewny zamiast dniówkę rozpocząć od wbicia pasków na portal to oczywiście najpierw 30minut pogaduchy przed biurowcem 8.30 kawa i placek 9 .00 pasków brak . Niewyciągają wniosków ze zwolnienia 1 z kadr .

szarlotka
@ave

cześć mam pytanie, czy pamiętasz z kadr niejaką panią o inicjałach I.U.; miałabym kilka pytań na jej temat

XXL
@szarlotka

Ja pamiętam - stare dobre czasy!!

Agnes
@szarlotka

Ja pamiętam!!! Jest osobą bardzo profesjonalną, zna się świetnie na tym co robi. Bardzo sympatyczna i miła osoba.

Iza
@szarlotka

Wydaje mi się to dziwne, że pyta Pani o kogoś w takim miejscu. Ale w związku z tym, ze współpracowałam z Unimięsem jako dostawca usług chętnie odpowiem na pytanie. To bardzo profesjonalna osoba. Świetna wiedza z zakresu HR. Pełna energii i optymizmu. Uczynna dla innych i zawsze chętna by pomóc. Współpraca z nią to była wielka przyjemność.

DTTIN
@ave

Pasków de.... się nie wbija w system. Wypłaty są 10-go a paski zawsze po 10-tym, to jakim cudem chcesz paski już 9-go. I nie "księżniczki" tylko królewny jak już coś. Zauważ, że było w kadrach 5 osób a teraz są tylko 2. Czy dalej ci tak źle jak kiedyś??? Paski???- kto w XXI wieku chce jeszcze paski, jak ma podgląd po zalogowaniu na swoje konto. Tylko jak się ma dwie lewe rączki i cięty język to lepiej jest gadać co popadnie byle się wiele nie narobić.

ulala
@DTTIN

Oooo czyżby Panie z kadr się na forum uaktywniły?

ten sam
@DTTIN

co ty pierd.....???? ja po 10 masz wogole login i haslo do impulsa EVO bo piszesz jakies pierdoly . Pasek zawsze jest wczesniej (w momencie wysylania przelewow) a ze nasze banki nie spiesza sie z ich ksiegowaniem to zawsze wynagrodzenie jest wczesniej niz wplyniecie kasy na konto .przyklad jest czwartek 10 to jak wysla o 9 .00 to w tym samym okresie jest pasek a kasa dochodzi 1 2 lub 3 eliksirem w zaleznosci gdzie masz konto.

ramzes
@Agnes

AZ ZA BARDZO BYLO WIDAC JEJ "PROFESJONALIZM " ZE CODZIENNIE KABLOWALA U PANA Ł.K wez sie pyknij mloteczkiem w glowe

ave
@ten sam

wynagrodzenie widoczne na pasku oczywiscie

Lidia

@Beret ft, czy masz na myśli to, że praca jest ciężka fizycznie, czy z jakichś innych względów? Jeśli wymaga wzmożonego wysiłku, to czy również kobiety mają szansę na zatrudnienie? Możesz powiedzieć, czy praca wymaga jakichś specjalnych umiejętności, na przykład obsługi maszyn? Czy w tym wypadku pracodawca zapewnia przeszkolenie? @Waldi, myślę, że warto na ten temat porozmawiać z przełożonymi. Na pewno zawsze istnieje taka szansa. A czy w firmie poza podstawą otrzymuje się także premie?

Beret ft

Wiem jedno nasi prezesi nie powinni wieżyc we wszystko co Madej wrubel powie i wysyła panią żeby pokazała że można wykrawać więcej my są tylko ludźmi a nie maszynami to jest bardzo ciężka praca i powinno się zarabiać jak by każdy prezes przyszedł i pracował 8 godzin w ciężkich warunkach to by docenił pracownika fizyczny nie jest naiwny też potrafi myśleć

Lidia

@Pedro, ciekawa jestem, czy również jest to Twoje zdanie na temat firmy Zakłady Mięsne Unimięs? Jeśli tak, to proszę Cię o choćby kilka słów uzasadnienia. Osoby, które zamierzają podjąć pracę w tej firmie, prawdopodobnie pierwsze informacje o niej zaczerpną z tego forum. Dlatego warto, żeby opinie i komentarze, które tutaj znajdą miały dla nich merytoryczną wartość, a nie tylko emocjonalny ładunek.

Pedro

Firma ma dobrą opinię, i myślę, że ludziom nie chce się pisać .

Janek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Dobrze się pracuje?

Lidia

@Borek widzę, że interesuje Cie wynagrodzenie jakie jest w Zakładzie Mięsnym Unimięs. Najlepiej o takie rzeczy pytać bezpośrednio pracodawcę, bo jednak wynagrodzenie jest zależne od wielu aspektów. Czy zatem będziesz się starał o pracę w tej firmie?

Lidia

@Mm ja nikogo nie straszę, tylko informuje. A wpisy usuwa administrator forum. @cukierek jak już wcześniej pisałam w wątku firmy Zakłady Mięsne Unimięs nie opisujemy konkretnych osób na forum. Jest to miejsce tylko do opisywania firmy.

Wagowy
@Lidia

Firma to także ludzie, atmosfera..

szmaciorz
@Wagowy

atmosfera chyba jest dobra jak widac na filmiku :d pracownik mial policzyc palety H1 na inwentaryzacji zapytany ile sie doliczyl odpowiada " poczekajcie tu 24 tam 13 tam 34 a wpiszcie 107 " hahhaha http://images.tinypic.pl/i/00959/mmxxnfm8j86n.jpg

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs