Opinie o Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha w Wałbrzych

?

Marta , dobrze wiesz że dyscyplinarkę dostałam za to , ze szef nie przyjął mojego wypowiedzenia , które mu wysłałam, a jak dowiedział się z jakiego art. się zwalniam wysłał swoje, sprawa jest w Sądzie, raczej wygram, (usunięte przez administratora)po drugie to może w końcu oddałybyście z matką weksle in blanco, czy mam to sądownie załatwić, skoro jestem taka "bee" to powiem Ci tak, 10 czerwca mnie zwolniłaś, a 13 czerwca poszłam do nowej pracy, pracuję do dziś, zarabiam 1600 netto, mam czas dla dziecka, to nie jest (usunięte przez administratora) tak jak u Ciebie, a papierosy to sama osobiście złapałam Ciebie na tym jak dopisywałaś braki papierosów , które były o dziwo na półce, inwenturę robiłaś sama, a mi kazałaś obsługiwać, od kiedy inwentaryzację robi się przy otwartym punkcie ? Jestem szczęśliwa że u Ciebie nie pracuję, pewnie sama bym się zwolniła (usunięte przez administratora) dziś mam pracodawcę spoko, pełen luz aby sprzedaż była, dostaję premie, naprawdę, a nie jak u Ciebie tylko na papierze, jakoś w gębie jesteś mocna tylko w pisaniu, mamusi też list " wyfasoliłam ", to szybko przelew zrobiła na konto, NAWET NIE RACZYŁA ODPISAĆ , A TAKA MĄDRALIŃSKA PRZEZ TELEFON BYŁA :))). Ja papiery mam czyste, skoro zwolniłaś mnie dyscypliarnie, czemu nie mam tego na świadectwie, bo bałaś się , że nie trafiłaś na naiwną studentkę , pracować u Ciebie to największy błąd życia !!!!

Nowa

Witam. Z tego co wiem to w waszych kioskach jest niezły (usunięte przez administratora).Znależliśćie młodych naiwnych studentów i ich jawnie okradacie.A Marta tylko ubliża i szkaluje dobre imie swoich pracowników .Nie dajecie umów czyli nie którzy pracuja na czarno czas najwyższy zeby za was sie wzieły odpowiednie słuzby .

marta

Beata, popatrz jaka Ty biedna byłaś wszystko robiłaś sama dziewczyny złe... Szkoda tylko że klienci się skarżyli na Ciebie (czego sama byłaś świadkiem) zamykałaś punkt kiedy chciałaś, były straszne braki. A teraz zostały dziewczyny o których piszesz braków jest zero! porządek - nigdy takiego nie było tym punkcie, klienci odetchnęli z ulgą, że Cię nie ma, obroty podskoczyły do tego stopnia że punkt idzie na 105% wykonania planu za Twoich czasów nigdy plan nie był zrobiony. Przyszłaś do pracy była inwentaryzacja w dniu zwolnienia była inwentaryzacja. Wszyscy Twoi poprzedni pracodawcy to wg Ciebie "oszołomy" ostatni zwolnił Cię dyscyplinarnie z pracy - też nie słusznie? Więc może zamiast pisac głupoty to zastanów się nad swoim postępowaniem. Jesteś młoda a już tak "nabrudzone w papierach"

beatalena81

Pracowałam w salonie w Świdnicy, myślałam że mój ostatni pracodawca to cham i kłamca, ale ta FIRMA PRZEBIJA WSZYSTKICH !!!!. 2 kwietnia 2013r. została podpisana umowa o pracę, Marta która mnie przyjmowała , oświadczyła że , w saloniku panuje bałagan, wszędzie jest kurz, często nie zgadzają się dokumenty, brakuje co chwilę papierosów i gazet a dziewczyny które tam pracują (usunięte przez administratora) nic nie robią oprócz sprzedawania, nawet zastanawiała się czy nie zwolnić(usunięte przez administratora) Prosiła , żebym przez 3 miesiące okresu próbnego , zadbała o porządek , pilnowała wszystkiego, ustawiła dziewczyny, aby zaczęły porządnie pracować, sprawdziła co się dzieje , że giną papierosy i prasa. Jeżeli się sprawdzę to zostanę opiekunem punktu i moja wypłata wzrośnie o 200 zł. netto, no oczywiście premie . Umowę o pracę podpisałam 4 kwietnia , podpisałam również regulamin pracy który jest dla mnie nie jest niezgodny z kodeksem pracy, oraz weksel In blanco , czego dzisiaj żałuję, bo pomimo , że Marta obiecała jego zwrot po miesiącu od ustania zatrudnienia to okazało się to być nieprawdą. A niestety człowiek jak słyszy obietnice dużej wypłaty, dobrego stanowiska i zapewnienia , to podpisze dokumenty tym bardziej że potrzebuje pracy natychmiast. Zaczęłam pracować, w ciągu miesiąca wysprzątałam sama salon, sama zrobiłam ceny, sama poznajdowałam towar pochowany w półkach, sama poukładałam dokumenty, pomimo próśb Kaśka i Danka , zawsze twierdziły że nie miały czasu,a ja musiałam mieć czas na wszystko. Co mnie zdziwiło to to , że pracownice z mięsnego działu przyszły do mnie i poinformowały mnie , że ja tu długo nie popracuję , ponieważ jest tu bardzo wysoka

Sprzedawca

Pani Scarlet przyszła spóźniona bo o mnie zapomniała

Pytania gdzie bym szukała b abcine sekrety i co bym zrobiła jakbym nie dostała pieniędzy na czas bo to się zdarza

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
justyna

mmm fanko droga coś chyba nie tak bo opinie są podzielone jak zauważyłaś chyba że czytałaś tylko te negatywne. skoro są ludzie którzy pracuję u tej Pani po 2-3 lata to chyba da się przetrwać. Moja koleżanka w Wałbrzychu pracuje już 3ci rok i jest zadowolona... Poza tym w wypowiedziach negatywnych brak konkretów. Posądzanie kogoś że kradnie wypłaty na rzekome straty jeśli są rzekome to dlaczego ktoś nie idzie do sądu? jak można kraść wypłaty na straty ? albo są straty albo ich nie ma... ahh ile ludzi tyle zdań każdy niech patrzy na siebie wszędzie teraz jest ciężko i wierzcie że praca w małej firmie i ta Pani to pikuś porównująć do np. Biedronki - pozdrawiam załogę z biedronki na pl. Tuwima :)

anet..:)

fanka - 2011-10-07 06:57:43 nikomu nie polecam pracy u tej PANI !!! powody : * brak umowy * niewypłacalna (w sensie że kradnie wypłaty na rzekome straty) * oczernia pracowników * bardzo duży stres przy współpracy * wykorzystuje ludzi i nie tylko młodych i naiwnych ale także starszych * wmawia ludziom że są głupi i nie potrafią czytać * nie można straszyć jej żadnymi kontrolami bo twierdzi ze wszędzie ma swoje plecy hmm jak tak czytam te wypowiedzi to coś musi być nie tak , bo jak cała klasa ma oceny niedostateczne to znaczy , że nauczyciel jest do bani. wesołych świąt

ktoś

hehe punkt widzenia zależy od punktu siedzenia pani dorotko.... Ja nie pracuje u tej pani ale przez cały okres pani pracy aż 2 tyg miałam możliwość obserwowania i szkoda że przedstawia pani tylko to co chce a zapomina o obiektywnej ocenie swojej pracy. Najpierw pani chodziła chwalić się że zleceniodawca poszedł pani na rękę zatrudniając na umowę zlecenie bo będzie pani pobierać nadal zasiłek wychowawczy a teraz takie bzdury... zapomniała pani też napisać że zdarzyło się pani spóźnić, że zamykała pani punkt często, że przez bałagan jakiego pani narobiła (ponoć złe wpłaty, nie oddane gazety, brak dokumentacji, sprzedaż poza kasą - to tylko nie które zarzuty które słyszałam od obecnych pracowników którzy muszą teraz płacić za pani niedociągniecia). Poza tym sprawiała pani wrażenie wiecznie zmęczonej, zastraszonej, śpiącej... do klienta potrafiła pani krzyczeć.... Ludziom się wydaje że mogą przyjść robić co chcą a pracodawca powinien im zapłacić bo święta idą... a czy Pani się zastanawia że idą święta i pracodawca musi zapłacić za pani pomyłki? poza tym była inwentaryzacja bo punkt był zamknięty pewnie ma pani w umowie stosowne zapisy odnośnie wypłaty rozliczenia itd i skoro uważa pani że zostały złamane to do sądu proszę iść a nie żalić się że na święta bez pieniędzy ... Ludzie mają swój rozum i kto chce pracować to będzie a oczernianie i takie argumenty że święta, że karpia trzeba zabić są nikczemne... pozdrawiam

Doris

he dobre to co napisała Ewelina !! to i ja się przyłączę właśnie kończę współpracę z panią (usunięte przez administratora) i nigdy nie miałam takich problemów z odebraniem umowy śmieciowej i z pustym polem czym i w jakim charakterze zostałam przyjęta, tyle obelg i i chamstwa w całym życiu nie usłyszałam to jest jeden z cytatów maile , które otrzymywałam "mam wrażenie żePani jest jakaś 'psychiczna' albo pijana moż naćpana bo wieczorami odbija Pani na dobre JAK PANI NIECHCE NICH PANI JUTRO NIE PRZYCHODZI PANI PROBLEM JA MAM PANI SERDECZNIE DOŚĆ SAMA PANI PISZE NIEPRZEMYŚLANE GŁUPOTY PROSZĘ SIĘ LECZYĆ NIE JEST PANI ZRÓWNOWAŻONA , DLA JASNOŚCI TO PANI NAROBIŁA TAKIGO BURDELU DZISIAJ TO ŻE RANO NIE BYŁO NIKOGO W PRACY TO PRZCIEŻ TEŻ PANI ZASŁUGA WIĘC NIE JSTEM W STANIE ZROBIĆ INWENTARYZACJI DZISIAJ BO NAJPIEW TRZEBA WYPROWADZIĆ DOKUMNTY W KTÓRYCH PANI ZROBIŁA BURDEL TO CO JEST ZROBIONE PODLEGA KARZE W URZĘDZIE SKARBOWYM A JA CZUJĘ SIE PRZEZ PANIĄ OSZUKANA BO GWARANTOWAŁ MI PANI ŻE JEST NORMALNA PODPISAŁA PANI STANDARTY PRACY TAM JEST WSZYSTKO NAPISANE KOPIE PANI POSIADA TRZEBA BYĆ PSYCHICZNYM ABY WYRZUCAĆ FAKTURĘ JSZCZE TAKIEGO PRZYPADKU NIE MIAŁAM TRZEBA BYĆ ............. ABY COŚ TAKIEGO ZROBIĆ NIECH SIĘ PANI ZASTANOWII, JESZCZE RAZ NIECH PANI NAZWIE TO CO PANI ZROBIŁAI JAK SIĘ PANI ZACHOWUJE I NIECH PANI WICEJ DO MNIE NIE PISZE BO MAM SERDECZNI DOŚĆ NIEJESTEM GÓWNIARZEM I WPRZECIWIEŃSTWIE DO PANI NIE ĆPAM NIE PIJE I JESTEM ZRÓWNOWAŻONA PSYCHICZNIE ----- Original Message ----- From: To: "scarletp" to jest dosłowny cytat z błędami jakie pani (usunięte przez administratora)popełnia! pytam czy to jest pracodawca? tak się zachowuje człowiek co ma wszystkich gdzieś! oczywiście wypłaty jeszcze nie mam choć świeta tuż tuż płakać mi się chce ale już tyle łez wylałam że chyba nie mam czym bo choć marna płaca to i tak j ej nie mam. Prawdą jest ,że oczernia człowieka o nie umiejętność czytania i rozumowania , nie można z tą kobietą porozmawiać na żadnej płaszc

Ewelina

No tu kogoś poniosło(usunięte przez administratora)świetna koleżanka?(usunięte przez administratora) zwolniono bo nie pilnowała punktu jako kierownik się nie sprawdziła, więc chyba ktoś jest nie doinformowany. Dobre też jest stwierdzenie, że premia 50zł to należy się bo ktoś zrobił obrót! Ludzie skoro godzicie się na stawkę z umowy to jaki to obowiązek dawać premię?! ja nie rozumiem ktoś się godzi na warunki z umowy a później ma jakieś pretensję?! Ktoś widać nie doczytał umowy bo w umowie jest zapis że zleceniobiorca (czyli ta która wykonuje zlecenie) zobowiazuje się do pokrycia 1/3 braków a nie zleceniodawca (więc widać poziom intelektualny \"ktosia\" skoro nie rozróżnia zleceniodawcy od zleceniobiorcy! - tylko pogratulować. Poza tym w umowie jest zapis, że ostatnia wypłata będzie rozliczona do miesięcznego opóźnienia w związku z rozliczeniami - ale podpisując umowę \"ktoś\" pewnie doczytał, że dostanie dwa razy tyle wypłaty. Ponadto dziwię że \"ktosiu\" że takie mądre rady udzielasz a sama nie pójdziesz do sądu czy innej instytucji skoro uważasz że byłaś w porządku . Reasumując ja pracuję już drugi rok i sama wiem, że robię ciut więcej niż moje koleżanki z punktu ale co miesiąc dostaję dodatkową premię, dostałam wyższą stawkę godzinową. Mi bardzo dobrze się współpracuje, mimo iż na umowie mam napisane, ze wypłaty są do 20stego ZAWSZE mam ją 10tego, godziny elastyczne mogę pogodzić ze szkołą, z(usunięte przez administratora) mam kontakt mailowy i telefoniczny prawie codziennie i nigdy nie poczułam by była obłudna czy fałszywa zawsze pomoże wytłumaczy i napisze co jak należy zrobić. Szkoda że ktoś umie tylko krytykować i dawac złote rady pod przykryciem anonimowości a nie ma na tyle odwagi by się podpisać!

ktos

(usunięte przez administratora) z tego co wiem minimum jej koleżanka ,świadczy o tym że nie jesteś obiektywna i może nie masz z nią problemów.A prawda jest taka ta pani kłamie jak z nut , jest fałszywa i obłudna , nie potrafi sie przyznac do porazki ale tę kwestię pominę. jesli chodzi o prace to moge wymieniac jedynie same minusy .. a premie hmmm zastanówmy sie bo z tego co mi wiadomo dostawało sie je za konkretne zadania wiec to był jej obowiazek uwazam zeby rzucic 50zł premi przy dobrych wiatrach za to ze sprzeda sie sporo towaru wiecej i wiecej sie (usunięte przez administratora)(byc moze punkty o małych obrotach tego nieodczuwały )! ta pani ma problem zazwyczaj z ostatnią wypłata , gdy pracownik chce odejsc o dziwo dostaje ja duzo pozniej ale oczywiscie ona zawsze znajdzie na to sensowne wytłumaczenie i pusci ci jakas bajke .osobiscie uwazam ze ta firma powinny zajac sie konkretne instytucje i nie zaskoczy mnie jesli ktos z byłych pracownikow by sie zdecydował na taki krok .. tylko jest jeden problem ona twierdzi ze ma wszedzie znajomosci .ponadto czy pania marte obchodziło ile pieniedzy wydajesz miesiecznie z własnej kieszeni na kradzieze ??? owszem w umowie ona pokrywa 1/3 wartosci ale w rzeczywistosci wygladało to ciut inaczej .. podsumowujac uwazam ze praca w porzadku gdyby nie pani marta ,jej zagrania i problemy z ta kobieta .szkoda nerwów na współprace z ta firma . szczerze odradzam .

Aga

ja też pracuje już 1,5 roku i jestem zadowolona, godzina pracy elastyczne można się dogadać, nie kolidują ze szkołą, dodatkowe premie. Osoby które się tu wypowiadają chyba nigdy nie pracowały w markecie (ja tak) i nie wiedza jaki tam jest zapieprz i jaka odpowiedzialność. U nas na punkcie też przychodzą młode osoby którym szybko się nudzi i rezygnują lecz jak ktoś chce zarobić i pracować to jestem przykładem że można.

xenia

przyganiał kocioł garnkowi (@anonim - 2011-08-08 12:00:55) :D. jesteśmy na portalu który służy do pisania opinii. jeśli ktoś nie potrafi przyjąć krytyki, to jest to jego wyłącznym problemem. przy zgubionym egzemplarzu umowy, pracodawca ma obowiązek wydania duplikatu na życzenie pracownika. oczywiście, że mam umowę, ponieważ nie dam się już nikomu wyrolować ;). pozdrawiam ciepło ;)

NIE

Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!!!! Zero szacunku dla pracownika, niejasne warunki, bezczelne obgadywanie i wyśmiewanie, marne pieniądze ( o które trzeba się prosić ). Szkoda czasu i nerwów marnować dla takich osób!!!!

Paula

a ja pracuję u Pani już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Dostaję wypłatę zawsze na czas nigdy za nic nie płaciłam na naszym punkcie się wszystko zgadza ale sama byłam świadkiem jak na innym punkcie brakowało towaru na ponad 5000 i to papierosów więc nikt obcy tego nie brał... Praca jest bardzo samodzielna mamy dużą swobodę, a właścicielka i koordynatorka zawszę chętne do pomocy. Wszyscy mamy umowy, odprowadzane składki a ktoś kto wypisuje takie brednie to pewnie był właśnie z tego punktu co były braki... tylko po co napisać prawdę obiektywnie. Panie mają chyba 6 punktów i na każdym ciągle pracują te same osoby (codziennie się rozmawia na skypie) tylko Pieszyce mają pecha....

fanka

Xenia=Roksan, bo skoro wypisujesz takie głupoty to podpisuj się by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia. To że zgubiłaś swój egzemplarz umowy to nie nasza wina. To że były braki na punkcie było udokumentowane (liczenie komisyjne) zapomniałaś napisać (a może to Ty coś wzięłaś w kieszeń a teraz szukasz winnych?) skoro tak Ci źle to czemu sama nie odeszłaś?! Na umowie miałaś napisane że zgadzasz się na potrącenie 1/3 braków? Masz jeszcze jakiś problem?! jak to przez 4 lata Twoja matka żerowała na moich kontaktach, jak to załatwiałam Wam dodatkowe zlecenia. Jak kryłam Twoją mamusie przed ojcem kiedy ta w najlepsze bawiła się z nauczycielem matematyki a później z(usunięte przez administratora). Mam nadzieje, że teraz u mamusi masz umowę i jesteś szczęśliwa. A wypisywać bzdur naucz się pod własnym imieniem a nie pseudonimem

xenia

porażka. pracowałam z trzy miesiące. właścicielka ma spory problem ze sobą i rozgraniczeniem pewnych rzeczy. o umowę ( w sensie papieru ) nie mogłam się doprosić przez trzy miesiące. pracowałam solidnie, byłam na każde zawołanie. zostałam zwolniona za stosunki rodzinne - bez jakiegokolwiek powiadomienia ze strony szefa ( dowiedziałam się od współpracowniczek ). wypłata przed świętami Bożego Narodzenia została mi zmniejszona z 500zł do 150. powód? rzekome straty które wyszły podczas inwentaryzacji. raz wypłata została mi wstrzymana na ponad tydzień, ponieważ ktoś popełnił błąd i ja musiałam przez to cierpieć. jednym słowem: żenada, wyzysk i brak kultury ze strony pracodawcy ( krzyk, wyzwiska oraz brak komunikacji zarówno telefonicznej jak i face to face ). odradzam jak najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha?

Kandydaci do pracy w Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. gen. Józefa Bema 73
    58-304 Wałbrzych