Opinie o Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha w Wałbrzych

Igor

PIP i Sąd Pracy nie pomogą, bo zatrudnienie opiera się tu o umowę cywilnoprawna. Dla ciekawości powiem jednak, że warto walczyć przed sądem o zabrane wynagrodzenia. Ta pani ma już komornika na głowie, w sądzie solidnie przegrała z jednym ze swoich pracowników. Jak ktoś lubi wolontariat i poniższe to polecam, jak nie to odradzam.

Powinni jej dowalic grzywna za to co robi albo areszt

Aga

Dawajcie robimy zbiorową skargę do PIPU i Sąd Pracy. Widzę,że nas oszukanych-pokrzywdzonych jest sporo.

Małami

Jezeli praca u tych pań jest cennym doświadczeniem to ja nie wiem co dzieje się w u nas w kraju. A już osoba która napisała taki pochlebny komentarz nie jest albo nie chce być świadoma tego co się dzieje w tej firmie.

Sprzedawca

Pani Scarlet przyszła spóźniona bo o mnie zapomniała

Pytania gdzie bym szukała b abcine sekrety i co bym zrobiła jakbym nie dostała pieniędzy na czas bo to się zdarza

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
oszukana

witam.poszukuję osób oszukanych przez p.Scarlet Pychę.również pracowałam u tej kobiety i mnie oszukała.poszukuję osób oszukanych jak ja( np.nie wypłacanie pieniędzy) proszę o kontakt na meila oszukaniprzezp.scarlet@o2.pl napewno odpiszę.pozdrawiam

marek

witam serdecznie wsztstkich ajetów i byłych ajetów.Zwracam sie do wszystkich ajentów którzy na terenie donego slaska byli ajentami saloników i w dziwny sposób zostali oszukani.chodzi mi o brak pieniedzy itp.musza to byc ajecie którzzy mieli regionalna Pania Weronie Cieloch.chce poinformowac ze pomawiadomiłem prokurature okregowa o cudach jakie dzieja sie w tobacco podaje swój numer 781-844-145 i wez nie usuwaj mojego numeru ok.

marek

witam serdecznie wsztstkich ajetów i byłych ajetów.Zwracam sie do wszystkich ajentów którzy na terenie donego slaska byli ajentami saloników i w dziwny sposób zostali oszukani.chodzi mi o brak pieniedzy itp.musza to byc ajecie którzzy mieli regionalna Pania Weronie Cieloch.chce poinformowac ze pomawiadomiłem prokurature okregowa o cudach jakie dzieja sie w tobacco podaje swój numer (usunięte przez administratora)

Daria

Ostrzegam przed pracą u tej pani. Ta pani kłamie oszukuje i poniża na każdym kroku. Ktoś powinien ją nagrać i zgłosić do sądu pracy. Ciekawa jestem ile jeszcze osób tal (usunięte przez administratora) potraktuje. Dziwię się niektórym osobom że pracują u niej i dają po sobie tak jeździć. A stawka też godna pożałowania 6 zł brutto a po ok pół roku 7 zł. I umowa no nie tak od razu. Najpierw trzeba (usunięte przez administratora) na czarno. Ktoś lubi takie warunki droga wolna a normalny to podziękuje z miejsca.

Gabi

Ja też tam pracowałam przez parę dni. Raz mnie szkoliła i zwolniła robiąc ze mnie złodziejkę bo terminal się zaciął i nie nabił transakcji a kasa pokazała że transakcja była. Ponadto kazała mi być na 8:30. Byłam lecz ona mnie zwolniła twierdząc że miałam być na 7:30. Generalnie zrobiła ze mnie idiotkę więc odradzam pracę u tej baby.

lenka

Wyżej wymieniony komentarz mówi prawdę o tej firmie, moja porażka życiowa,odradzam każdemu który nie chce zostać oszukany na pieniądze. Ja moją sprawę oddaję do SĄDU PRACY bo tak być nie może,że pracodawca traktuję mnie jak (usunięte przez administratora) OKRADA,OSZUKUJĘ,wprowadza mobing,myśli ze jest ponad prawem. SPRAWA trafiła w odpowiednie organy jakiś czas temu. Mam tylko nadzieje,że wkońcu sprawiedliwośc wygra i Pani pracodawczyni otrzyma należytą karę-grzywna,że az jej szczena opadnie i już nigdy nikogo nie oszuka, zamknie swoją pseudo FIRMĘ!!!

M.

Czysty Mobbing!!! Również zostałam poniżona przez panią S. straszna kobieta,nerwowa,prymitywna patologia,ktoś powinien jej pomóc!!! Chwile mnie szkoliła....i dziękuje!!!!!!!!

xyz

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeżeli chcecie cały czas być poniżanym, obrażanym to proszę bardzo. Przekonałam się jak te Panie nie szanują swojego pracownika. I wyżywają się tylko na nich.

saalso

Fakt, Pani Scarlet jest bardzo nerwowa, ale wbrew tym wszystkim opiniom jest bardzo sprawiedliwa. Pokrzyczy, ale da Ci następną szansę. Też uważam, że nie powinna tak się odnosić do swoich pracowników, ale ostatecznie ten sposób na ogól dociera bardziej. Zgadzam się też, że o niektóre rzeczy trzeba się upominać, ale każdemu zdarza się zapomnieć. Ja od samego początku dostaję wypłatę z premią mimo popełnienia kilku błędów. Inwentaryzacji u nas na punkcie za to nie było od lutego a w tym czasie powinno być ich 10, więc aktualnie nikt nie może być obciążony z aktualnych pracowników, bo nie wiadomo przy kim towar ginął. Praca jest natomiast lekka i przyjemna a Pani Scarlet zagląda do kiosku raz na 2 dni, po pieniądze. Czasami krzyknie na coś, ale jak masz jakiś problem to wytłumaczy na spokojnie.

sarenka1965

jak czytam te komentarze to czuje się jak w kosmosie czy naprawde nikt nie midzi pozytywuw swej pracy? kontakt z ludżmi ,usmiech,pogaducha czego prtagną ludzie samotni bądżcie w swej pracy troche psychologami nie tylko krytykami bo to najłatwiej a to mówię Wam ja pół wiekowa osoba nie jedno dostałam w 4 litery a kto mówił że będzie nam kiedykolwiek lekko?no chyba że mamy rodzinkę zamożną bo inaczej to trzeba pracować by żyć Dziękujmy Bogu że mamy pracodawce .Pracujemy dla siebie by żyć i pracujemy dla chlebodawcy On też chce żyć!!:)Wić sznujmy sie wzajemnie:)

KARALA
@sarenka1965

buuhahaha chyba właścicielka sama sobie opinie dodała:)))))

sarenka1965

niczego nie musiałam się domagać pracodawczyni dba o mnie i nie zapomina a jak się zdarzy to rzecz ludzka czyż nie? my jako pracownicy dbajmy materialnie ,sprawdzajmy się w pracy a nikt nie będzie narzekał:) pozdrawiam wszystkich i pozytywnego nastawienia do życia zuśmiechem jest łatwiej przekonaj się sam:)sarenka

sarenka1965

moja opinia jest inna doznałam wiele dobra ,zrozumienia również krytyki jak u pracodawcy ale ogólnie pracowało mi się super w rodzinnej atmosferze .czego się spodiewacie ?postawcie sie w sytuacji prsacodawcy wierzycie to sami spróbujcie a potem krytykujcie Ja jestem zadowolona bardzo z pracy polecam każdemu kto ma chęć do pracy i chce pracować nie nygusować udawać że pracuje pozdrawiam wszystkich.Doceniajcie pracódawców a oni was docenią to stara metoda od wieków

zirytowana

Jak widać czytając poprzednie komentarze w tej firmie nic się nie zmieniło, o wszystko trzeba się prosić , upominać, domagać , a i tak z marnym skutkiem to wychodzi, Panie nie odpisują na maile i wszystko mają gdzieś, ale kiedy im na czymś zależy to musi być to tu i zaraz wyjaśnione czy zrobione,wypłaty które mają być każdego 20 dnia miesiąca i tak się opóźniają, brak poszanowania pracownika, a szkoda bo ogólnie fajna praca , co to takiego przyjąć towar czy oddać prasę , ale niestety kolorowo tam tak nie jest niestety...

nie wiem

nie wiem jak było/jest w tobaccopress, ale ja pracowałam w biedronce w kiosku u p.Scarlet i na dzień dzisiejszy omijam to szerokim łukiem. Ta pani powinna iśc do jakiegoś specjalisty, z tak aroganckim człowiekiem to ja nigdy się nie spotkałam. Ciągłe poniżanie, wyzwiska ehhh szkoda gadać. Ja rozumiem, że każdy chce, aby jego pracownik spełniał jego kryteria, ale jeśli ktoś w pracy jest 3 dzień i nie pojął jeszcze wszystkiego to należy mu to wytłumaczyć, a nie wyzywać od debili.dziękuje

beata.mika1

Marta tak dla twojej wiadomości ja twoja nieudolna pracownica, która nic nie umiała i jeszcze kradła ma sklep o pow.75 m w Świebodzicach , jest jego właścicielką a sam sklep świetnie prosperuje od 2 lat. Widzisz taka byłam nieudolna a radzę sobie lepiej od ciebie. No ale tak to jest z takimi jak ty i twoją mamusią , że robicie z siebie księżniczki analfabetki, gęba wyszczekana a siano z głowy aż uszami wychodzi, może byście w końcu wszystkim pracownikom weksle oddawały co ?

nieznajomy

nie polecam pracy w tej firmie kobiety sa niewypłacalne, oszukują na wypłacie na każdym kroku, zabierają pieniądze za każdą bzdure, są niesympatyczne, nie miłe, wulgarne i hamowate, nie warto sie dla nich zdzierac i starac w pracy, człowiek chce dobrze, a jeszcze wykorzystują ludzi, naprawde nie polecam, a wrecz odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha?

Kandydaci do pracy w Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marta Agencja Promocyjno-Reklamowa Scarlet Pycha
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. gen. Józefa Bema 73
    58-304 Wałbrzych