Opinie o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Robson Piekarnia Robert Marczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robson Piekarnia Robert Marczak o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

SiedlcePozdrawiajaSrodkowymPalcem

W każdej witrynie piekarni Robson wisi oferta pracy. Dlaczego? Bo przebierają jak w ulęgalkach,dziewczyny zmieniają się co tydzień,dwa i nikt nawet im za to nie płaci. A pracownicę siedzą na du*ach i wykorzystując naiwne najczęściej bardzo młode dziewczyny. Nie polecam nikomu składania Cv bo to niepoważne firma.

Nika
@SiedlcePozdrawiajaSrodkowymPalcem

Jak się nie nadawalas do tej pracy to Ci podziękowali nie pisz takich głupot ze pracownice siedzą i nic nie robią czasami nie ma kiedy zjesc

Zuza

Nie widzę powodu żeby wyróżniać osoby z długim stażem.

Chętny do pracy

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Aga
@Chętny do pracy

Tak wszyscy mają wszystkiego dosyć w tej firmie

Aaaa

Firma nie wynagradza odpowiednio długo pracujących naprawdę dobrych pracowników nowo zatrudnione osoby zarabiają praktycznie te same pieniądze bez wczuwania się w pracę ,w sklepie to nie tylko obsługa klienta to też sprzątanie miejsca pracy niektórzy o tym nie wiedzą albo nie chcą wiedziec koleżanki i tak posprzątają .Uwagi zwrócić nie można bo nie jest się osoba do tego upoważniona więc robić trzeba samemu .A koleżanka będzie pić następna kawe .

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Robson Piekarnia Robert Marczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Mira

Czy dobrze wam się tu pracuje?

Już po

Warto wspomnieć o pani M. Jezdzi i kontroluje sklepy. Po wejściu ''Dzień dobry'' powiedzieć nie umie bądz nie chce bo przecież jest z biura lecz na zapleczu grzebać w torebce ekspedientki bez jej wiedzy UWIELBIA! I lubi głośno zwracać uwagę na środku sklepu nie patrząc nawet że klientom robi się nieprzyjemnie w takiej sytuacji!!! I chyba uważa że poobgryzane i brudne paznokcie są lepsze niż pomalowane,słyszałam że "następnym razem jak będę paznokcie mają być bez lakieru ew bezbarwnym można pomalować".

Mike
@Już po

Kto to jest pani M.?

olo

najlepsza jest pani 'kierowniczka biura' w topazie nie wyszło przyszła do brata.KABLOWANIEM nikt nigdzie kariery nie zrobił.

Mike
@olo

O kim piszesz?

Ludzie szukacie sami kłopotów. Fajna firma, dobra praca i nie rozumiem , że dwie osoby wam przeszkadzają, to dziecinada!!!

Paulaxxx

Znowu szukają do biura pracowników , ja mam ten koszmar za sobą, nie polecam nikomu.

Paulina

Robson Piekarnia, ma wiele placówek @siedlce więc ofert pracy ma pewno jest więcej niż w zakładzie, który posiada jedną lokalizację. To forum dotyczy miejscowości Łochów, więc może ktoś spróbowałby wypowiedzieć się na ten temat? Jak w tej piekarni wygląda praca?

Wierna klientka

Jestem klientka sklepu przy Prądzyńskiego w Wołominie i widzę ile pracy mają te panie co tam pracują.Rano już przed 5 są w sklepie więc widać ile tam pracy jest mimo że sklep dla klientów od 7. Zawsze mila obsługa i dobre pieczywo.Dziękuję piekarni Robson za ten sklep gdyz jestem starszą osobą i mam blisko gdzie moge kupić świeże bułeczki.

Paulina

Od 3 września Robson Piekarnia Robert Marczak zaprasza do nowego ich sklepu w Wołominie. A aktualne oferty pracy znajdziecie na ich stronie internetowej - http://piekarniarobson.pl/pl/p/wspolpraca

Niezrównoważona

Znowu pojawiło się ogłoszenie na pracownika biurowego. Strasznie przebierają w ludziach. Czy to aż taka ciężka praca, ktoś coś?

Michal

Byłem klientem nowo otwartego sklepu w Warszawie przy ul.Żytniej.Byłem i już nie jestem ,pieczywo ciemne to okropne gnioty,bez smaku bez przypraw (soli) chciałem pokroić jeden z chlebów na wagę to pani sprzedawczyni powiedziała mi że się nie da ,bo klei się do maszyny.Spróbowałem kilka gatunków chleba ciemnego i na wagę wszystkie mają ten sam smak.Kupiłem ciasto keks i nie do końca przypomina to ciasto,zamiast owoców kandyzowanych były jakieś żelki a ciasto to piaskowiec.Chodzę o kuli mam problemy z chodzeniem,kupiłem chleb i ciasto a pani dała mi to w rękę,bez reklamówki,miałem problem z dojściem do domu.Szkoda myślałem że będzie konkurencja dla małej piekarni osiedlowej i będę miał wybór.Jednak duża fabryka piekarnicza nie dorówna małej osiedlowej piekarni.

aaaaaa
@Michal

Towar dostał Pan w ręke, ponieważ reklamówka kosztuje 0.05 gr, To klient decyduje czy chce ją kupić czy nie.

leszek

Zastnawiam się jak wygląda u nich oferta pracy obecnie, bo na pewno jest troche zleceń u nich i zastanawiam się czy spokojnie mozna na premiach dobrze zarobić na przykład.

bonio

Kancelaria Prawna AnLex specjalizuje się w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych dla osób po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach przy pracy w rolnictwie i innych zdarzeniach. Wykonujemy czynności za klientów na nasz koszt: - ustalamy odpowiedzialność (kontakt z sądem, prokuraturę, policją) - gromadzimy dokumentację medyczną oraz inne dokumenty (ZUS, KRUS, pracodawca) - ustalamy wysokość roszczeń - prowadzimy sprawy na etapie sądowym Zajmujemy się sprawami wypadków ze skutkiem śmiertelnym zaistniałych po 10.08.1997 r. nawet jeśli rodzina otrzymała już odszkodowanie. Nie pobieramy opłat wstępnych. Wynagrodzenie uzależnione od rezultatu. Zadzwoń i skonsultuj swoją sprawę lub wyślij sms o treści WYPADEK a oddzwonimy. Kancelaria Prawna AnLex tel. 721 401 000 bok@kancelariaanlex.pl

józio krawczyk

To jak według Cibie fajnie to wygląda to nie będę wyprowadzać Cię z błędu. Skoro tak dobrze wiesz, to pewnie tu pracujesz.

józio krawczyk

Zatrudnij się a gwarantuję Ci, że zatrudnienie Ci urozmaicą.

józio krawczyk

"W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy (...)" A nie dlatego, że zwalniają się pracownicy?

pan

To nie był pierwszy raz, ale każdy będzie się bronił

Zostaw merytoryczną opinię o Robson Piekarnia Robert Marczak - Łochów

• Jak się pracuje w Robson Piekarnia Robert Marczak?

Zobacz opinie na temat firmy Robson Piekarnia Robert Marczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robson Piekarnia Robert Marczak