Opinie o Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c. w Wilkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c. w Wilkowice

Kaarr Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Tylko na początku są wszyscy mili....

A aktualni pracownicy też tak zaczynali jak jeden Pan teraz niedawno opisał na podstawie swojej rozmowy? sprawdzić co i jak i już po prostu wszystko umową przyklepać? Ona byłaby już na rok czy może dałoby rade na stale?

Właśnie dziś byłem na tej pseudo rozmowie kwalifikacyjnej na której pan nie wiadomo kto !!! pyta się dlaczego nie pracuje tak długo i opowiada że talerze sobie produkują ;) fajnie na kombajnie i wspomniał coś o wypłacie ile to można zarobić ale na koniec było najciekawiej aż mi (usunięte przez administratora) szczena opadła !!! mówi do mnie że mogę sobie przyjść na dwa trzy dni bez żadnych umów dokumentów itd. tak żeby sobie sprawdzić jak się pakuje i on mi wypłaci 130 zł. hahaha jak będę zainteresowany mam zadzwonić

Tak dla jasności to działalność nie jest już prowadzona? miewam co do tego wątpliwości przez ten brak komentarzy i przede wszystkim odpowiedzi na pytania odnośnie warunków zatrudnienia. zastanawiałam się po prostu czy można zatrudnić się na produkcji, znam się na ceramice. Wiecie czy firma funkcjonuje?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kaczor

Witam państwa powie mi ktoś jak wygląda praca ile zmian i jakie zarobki w tej firmie? Dziękuję

Kaczor

Witam na jakie zarobki w tej firmie można liczyć? Dziękuję za odpowiedzi

hugon

witam, jak dostac sie do kera ceramika na produkcje, pracownik fizyczny? czy sa w ogole przyjecia, czy nadal 1zmiana?

Klient

Tragedia!!!! Pół roku realizujemy jedno zamówienie i zawsze jest coś nie tak. Wysłana paczka z zamówieniem, ale tylko połowicznym, a faktura i pieniążki skasowane za całe zamówienie. Później kilka miesięcy prośba o uzupełnienie zamówienia, a na końcu kilkukrotna prośba o zwrot swoich pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c.?

Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c.
  • Furmaniec 6
    43-365 Wilkowice

Kera-Ceramika Grażyna Rajzer Marcin Rajzer -s.c.