Opinie o Logi-Pack Malpak w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Logi-Pack Malpak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Logi-Pack Malpak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logi-Pack Malpak w Łazy

BBBB

Zgadzam się ten pijak jest tam od pisania co każda zmiana ma robić a to co ma napisać dyktują mu koordynatorzy od danej produkcji (jak zachla to go tydzień w pracy nie ma ale w pracy tez pije a więc jakiś pracownik odwozi go do domu ) Bożydar ma rację to co dzieje się tam z produkcją Ferrero (i nie tylko )to masakra niedawno jak nie zdążyli z produkcją tygodniową to zamknęli zakład w poniedziałek udając że ich tam nie ma a w środku siedzieli i kończyli ich produkcję (tak to jest jak pijak prowadzi produkcję )

AAAAAAA

zapomnij

Tak, nadal jest 5,5 na godzine....

Bożydar

Pracowałem tam 3 lata, dopóki byłem potrzebny było fajnie. Potem zrobili ze mnie złodzieja tylko po to żeby mnie zwolnić. Jak pan (usunięte przez moderatora) się dowie jak pakujecie ferrero psine i kocine to pewnie zabierze wam robotę. Pragnę nadmienić że pani (usunięte przez moderatora) z najwyższej kontroli Ferrero jest moją siostrą cioteczną. Pozdrawiam Bożydar.

Firma Logi-Pack Malpak w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik kontroli jakości. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
józia

śmieszna firma śmieszne pieniadze

gal anonim

brak słów mamy 21 wiek a tam stawka 5.5zł/h.

Karola

Kilka lat temu pracowałam tam krótko . Ale chciałm pozdrowić Dorotę, Xene, Lidkę i Krzsztofa o ile tam jeszczę pracują i o ile jeszcze ta firma istnieje

aaa

Ja pracowałam w tej firmie kilka lat i bardzo miło wspominam tą pracę ze względu na atmosferę tam panującą

Niby praca przy słodyczach ale wcale słodko nie jest

krysia

Pracowałam w tej firmie jakis czas temu. Ale odeszłam. Tam jest brud, smród i ubóstwo. Zakład brudny, w łazienkach syf. A najbardziej zaskoczyło mnie to jak kazali mi sprzątać kible w przerwie między pakowaniem słodyczy. Oczywiście w tym samym fartuchu i bez rękawiczek. Paranoja !!! Pensja 5,5/godz i jeszcze potrącaja za dojazd 100zł. Praca jest na akord, poganiają jak krowę na pastwisku Niby akord masz spory a przy wypłacie dostajesz wielki (usunięte przez moderatora) Ludzie ostrzegam was. Nie dajcie się wykorzystywać.

Troszkę kultury ludzie to czytają. Pani opinia jest raczej mocno przesadzona, wątpię oby owy fakt miał miejsce w tej firmie. Może myślimy o dwóch różnych firmach????? Pozdrawiam Panią Tereskę.

Fajna firma, może zarobki nie zbyt duże ale klimat bardzo rodzinny. Jeśli ktoś nie jest stworzony do pracy to może siedzieć w domu. Zawsze warto spróbować polecam :-)

Proszę o informację jak można dojechać do tej firmy z raszyna komunikacją autobusową. Jakie są tam zarobki na stanowisku konfekcjonerki i na czym praca polega i jaka jest ogólna atmosfera

A u kogo na zmianie pracowaliście ja u Xeny i było w porządku

Darek

Pracowałem tam nie polecam ogółem małe zarobki a pracy od cholery

Ares

Ogólnie praca bardzo ciężka małe wynagrodzenia praca na chłodni o niskiej temperaturze

Zostaw merytoryczną opinię o Logi-Pack Malpak - Łazy

• Jak się pracuje w Logi-Pack Malpak?

Zobacz opinie na temat firmy Logi-Pack Malpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logi-Pack Malpak?

Logi-Pack Malpak