Opinie o Logi-Pack Malpak w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Logi-Pack Malpak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Logi-Pack Malpak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logi-Pack Malpak w Łazy

Madzia Nowy wpis

Jaka atmosfera teraz na kontroli jakości? Ktoś tutaj mocno narzekał na klimat w firmie, ale nie wiem, czy to właśnie tego zespolu dotyczy. Bo tam chyba kilka działów jest? Jak próbuję wejść w ogłoszenie, żeby się czegokolwiek dowiedzieć, to mi pokazuje, że niedostępne, więc pewnie stare jakieś.

Łysy Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Zatrudniają za psie pieniądze. Atmosfera okropna. Pracowałem tam parę dni i o parę dni za długo. Dziwię się, że Ferrero współpracuje z taką beznadziejną firmą. Na Żabiej Woli jeden wielki (usunięte przez administratora)

Rabarbar Nowy wpis

Jaki obowiązuje teraz system pracy w Żabiej Woli/Odrzywołku 2 zmiany po 8h?

No to

Nie polecam...warunki inne niż ustalone...wspolpracownicy nie uprzejmi wygodni nie mili...wynagrodzenie ciągle nie na czas...Nie warto zawracać sobie głowy

Barbara Nowy wpis
@No to

Nie wiem, czy nadal pracujesz w Logi-Packu, jeśli tak, to możesz napisać, czy coś się zmieniło? Chyba nie w każdym dziale pracownicy są nieuprzejmi. Zastanawiam się jak teraz w pandemii wygląda kwestia brania nadgodzin.

Firma Logi-Pack Malpak w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik kontroli jakości. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mariusz

Od dawna nie pisaliście nic na temat tej firmy, a Wasze poprzednie opinie nie były zbyt pozytywne.Czy przez ten czas coś zmieniło się tutaj na lepsze Waszym zdaniem? Mam nadzieję że powiecie coś więcej na ten temat.

5r9

skoro już w temacie jesteśmy, jakie wymagania na brygadzistę u was trzeba spełnić jak się chcę zatrudnić?

Anonimowa

Nie rozumiem tego czepiania się Irminy, która naprawdę pomagała i zapieprzała jak głupia. Dziewuszyna ciągle chodziła znerwicowana, ponieważ szefostwo wymagało i wymaga od niej najwięcej. Ciągłe podśmiechujki, bo jej zmiana jest taka czy owaka.... Litości. Pracowałam na jej zmianie i zmianie pani Ani i przyznam szczerze, że właśnie u Irmin y człowiek czuł się doceniony.

ruda

Bardzo dobrze wspominam prace tam, szczegolnie leszka, naprawde fajny facet z ktorym mozna bylo pogadac i pożartować, w przeciwienstwie do Irminy ktora uwaza sie za niewiadomo kogo a przeciez brygadzistka nie jest i nie bedzie to zwykla pracownica.

była pracownica

Odwalała, nie odwalała ale przynajmniej nikt o tym nie wiedział. Leszek był ludzki w stosunku do pracowników, a niestety niektórym brakuje zrozumienia, nie mówiąc juz o kulturze osobistej. Niestety, tym właśnie wyróżniają sie niektórzy w tej firmie. Chamstwo, ponad chamstwem. Pracując tam momentami można stracić wiarę w ludzi. Stałe pracownice, bajczary zamiast pracować wolały plotkować. Wstyd.

Maja

Ha,ha, czytam i niewierzę...Miałam okazję pracować w tej firmie przez agencję na każdej zmianie i czytając te wpisy zastanawiam się czym wyróżniał się pan Leszek spośród pozostałych brygadzistów,oprócz tego że albo go nie było,a jak już był to zazwyczaj wczorajszy:).I tak naprawdę całą jego pracą odwalała p. Ania z kontroli jakości.

agnes

Zgadzam sie z nieznajoma co do pan M. Mysle ze wiele osob podzieli to zdanie i przyzna racje chodza i dra sie tylko nie wytlumacza a wymagaja do nich rowniez mozna dolaczyc p.Karoline ktora zachowywala sie tak samo mysle ze zmiana lecha najlepsza jako panie ktore tam pracuja na zmianie mozna z nimi porozmawiac zapytac i pomoga nie to co Te od pan M tam nikt nikomu nie pomoze jak ktos nowy tylko krzycza i wymagaja od nowych osob bog wie czego a do nich ta nowa brygadzistka ktora sama nie wie co ma robic ogolnie praca spoko jak ktos lubi pracowac

Nieznajoma

Leszek jako jedyny szanował ludzi. Pracowałam swojego czasu na jego zmianie i musze przyznać, że pomimo negatywnych opinii jest BARDZO fajnym facetem. To samo tyczy sie Irminy. Jako jedna, jedyna brygadzista pracowała równo z dziewczynami z agencji. Nie to, co Panie M, które uważały się za nie wiadomo kogo. Chodziły po całym zakładzie niczym święte krowy zupełnie NIC nie robiąc. Praca naprawdę ciężka, czasem akordowa, ale atmosfera chociaż bardzo fajna. Do mnie niektórzy stali sie wręcz jak rodzina.

nn

Masz racje praca czasem ponad sily ale atmosfera na zmianie u lecha spoko...

dora

jeżeli ktoś nie ma na chleb to zarobi 1000 zł na miesiąc na 3 zmiany i to czasami po 10 godzin, tylko nie wiadomo kiedy odbierze te pieniądze, Ciężka praca jak w kamieniołomach za 7 zł a akord zamiast doliczyć ludziom, brygadzista dolicza sobie i znajomym. Cała reszta ma tylko godzinę 7 zł na godzinę

Była pracownica
@dora

Jeżeli chodzi o Leszka to jeden z najlepszym brygadzistów. Praca fakt faktem jest ciężka, a szefostwo traktuje ludzi jak bydło.. Niestety.

anonim1234

nie było tam tak żle, zależy jeszcze na jakiej zmianie. nędznie się tam zarabia ale przez leasing można było tam jeździć. Z Leszkiem było fajnie

ta firma to piekło ostatnio wywaliła kierownika nawalony na nocnej zmianie ale że to rodzina to pewnie wróci .ciągle ciągani są po sądach i tak powinno być sami leżą na kasie a ludziom nie dadzą uczciwie zarobić

ruda

z leniem na zmianie jest (usunięte przez administratora) Pracowałam tam przez agencje 2 miesiące,i było naprawdę fajnie.Szefowa zaproponowała nam pracę i żle zrobiłam że przyjełam.Dobrze że znowu wróciłąm do agencji. Do dziś nie żałuje że odeszłam.

ruda

tam można pracować tylko poprzez agencje. Tylko Leszek jest tam spoko.

czy się stoi czy się leży 5,5 się należy (oczywiście na raty )

ostatnio chcieli tam potruć ludzi nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Logi-Pack Malpak - Łazy

• Jak się pracuje w Logi-Pack Malpak?

Zobacz opinie na temat firmy Logi-Pack Malpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logi-Pack Malpak?

Logi-Pack Malpak