Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Romburak

Tak od razu Ci 600 zapłacą.

Poti

To jest super firma płaci czysta złoty dniówki i elegancko pracujemy aż się kurzy. I dbamy o wizerunek nie sikając na naczepę i nie obsrywajac jej. O zdrówko też nasze dbają i nas kochają i ogólnie biuro jest takie uśmiechnięte i miłe. Lubię tam chodzić bo atmosfera jest taka ciepła. Buziaki dla dyrekcji i kadr Kocham Was !!!

Warunki finansowe

Od całości wynagrodzenia jest odprowadzany ZUS teraz?Jak wygląda Umowa o Pracę -jaka jest podstawa?

Robek

Witam demony, jak wam się podoba nowa płaca? 21 dni i 6100zl zarobione… wszystko podrożało a nasza firma obniżyła nam pensje… tragedia jedna wielka :-/

matii

7000 netto to prawie 12000 brutto w czym problem ?

Demo

Firma obniża stawkę dlatego żeby 40% kierowców się zwolniło bo zmniejsza transport!!!

Filip
@matii

7000 netto ???? ale za ile dni? … 28 chyba ????… Za 21 dostaliśmy sześć tysi na rękę, a było ponad tysiąc więcej jeszcze miesiąc temu.

matii

@Byly

czyli chyba dobrze - podwyżka

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Maciek

Witam wszystkich.Stawki dla kierowców na dzień dzisiejszy Pojedyncza 280 zł Podwójna 300zl ostatnia dniówka (usunięte przez administratora)

Renata
@Maciek

a czy są przyjęcia do Demotransu ?

Tytan
@Renata

Cały czas są przyjęcia

Były

Witam firma proponuje 3 0 0 dniówki na weekendy karty out pieniądze nie adekwatne do obecnych cen.

Xxx
@Były

Z kiedy info?

WZG32
@Były

300 netto " czytaj na rękę " wszystko jest ozusowane i opodatkowane Ciecie płacą i po 400 ale połowę pod stołem . Tu wszystko jest na papierze .

@WZG32

Tylko obniżka podwójna 300zł,pojedyncza 280zł.

@Xxx

3 0 0zł podwójna obsada 2 8 0zł pojedyncza obsada

Lis
@WZG32

tak 300 na rękę za dzień - przelew na konto dostałem potwierdzam

PIOTREK

Jakie teraz systemy w demo?

Xxx
@PIOTREK

2 2 dni, 2 8, 3 9 i to chyba wszystko

Pakiet mobilnośći

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w (usunięte przez administratora) Co się zmieniło w związku z pakietem mobilności? Jakie wynagrodzenie, systemy itd są aktualnie?

Kris
@Pakiet mobilnośći

pakiet jest ogłoszony po co pytasz systemy są fajne

Systemy i warunki finansowe
@Kris

Fajne czyli jakie? Proszę o dokładny opis i obecne stawki oraz formę zatrudnienia...

damian

szukam zmiennika z mazur najlepiej na podwojna max 35 lat . ja nie palacy . z doswiadczeniem 512832937

DWR

Szukam zmiennika,najlepiej kogos ,kto w Demo pracuje.Jestem z Wroclawia,w Demotransie jezdzilem 6 miesiecy.Kontakt: cactus22@interia.pl

dwr
@DWR

nieaktualne

Ktoś

Szukam zmiennika na podwójna obsadę, zostaw namiary odezwę sie

Krzysiek
@Ktoś

Posiadam c+e badania i kurs na przewóz rzeczy mój email: krzych31@amorki.pl

Kierowca

Jakie są teraz zarobki? Jakie umowy?

Tizi
@Kierowca

Umowy i zarobki niemieckie

Albert

Szukam zmienniczki na podwójna obsadę email dem0trans@o2.pl odezwij się ją lat 32 nie palący z doświadczeniem.

Rafal
@Albert

Siemanko, nie pale,mam 33lata, jeździłem solówka 4lata po Europie, teraz chce na duże, mam 1 miesiąc doświadczenia na chłodni na Hiszpanie w podwojnej. Jakby co to się odezwij. Mówię po ang, mam ADR. podwojnaobsada123@gmail.com

Kiki
@Albert

Doświadczenie to wy może i macie (usunięte przez administratora)

@Kiki

A co nie wolno ?Masz braki ?Czy zazdrościsz?

Dariusz

Witam czy Demo są przyjęcia jako kierowca

Alek
@Dariusz

Tak są wyjazdy na(usunięte przez administratora)i! Dniówka (usunięte przez administratora)

Ziutek

Racja na dodatek dwie osoby w kabinie przez taki długi czas,ani sobie dobrze (usunięte przez administratora) kichnąć bo zmiennik na tobie,przy tobie przez 24h na dobę,to nie jest normalne,no cóż godzicie się na taką (usunięte przez administratora) pracę.

demoniak

System jest super , po co zmieniać coś co się sprawdza ..?? Kolego jak Ci nie odpowiada możesz się zwolnić ...!! i bedziesz miał jeden problem z głowy

Sedno

Aż miło poczytać kogoś inteligentnego. Nie wiem skąd biorą się ludzie roszczeniowcy. Jest dużo firm z innymi systemami, nie rozumiem o co pretensje do Demontransu. Nie pasowała mi praca urzędnika, zostałem kierowcą, znudzi się, zostanę kasjerem biedronki, luuuudzie ,, na Boga,, świat jest otwarty , róbcie co lubicie. Bless

Dack
@Ziutek

Ile zarabia się w Demotrans na pojedynczej obsadzie?

Kris
@Dack

w Demotransie najlepiej w podwójnej

Bezdomni
@demoniak

Właśnie przez takich bezdomnych jak Ty, inni mają pod górkę.System nie jest super,tylko nie spełna rozumu człowiek może tak twierdzić.

Demoniak
@Bezdomni

Zwolnij się jak Ci nie odpowiada

@Sedno

Ludzie(usunięte przez administratora)i biorą się kolego z tego że każdy kto przychodzi do pracy chce być dobrze traktowany , gdy coś niezatrybi wtedy karta się obraca.Oczywiście Ci jak to piszesz(usunięte przez administratora) idą potem do innej firmy a tam gdzie mają (usunięte przez administratora).Na tym.polega życie,chcesz szacunku szanuj innych (usunięte przez administratora)

@LubieFrytki

masz rację ale działa to w obie strony , najpierw wymaga się od przychodzącego ogłady i rozumnego myślenia .

Janusz
@Dack

270 zł dniowki kolego

Shsbsbs
@Ziutek

Ty ziutek uszczesliwiaczu zycia....echhh.Jezdze w demonach 5lat i chwale sobie jak wiekszosc kierowcow,tylko tacy jak ty psuja atmosfere.Przydalaby sie podwyzka system 2na 1 i 4na 2 i bedzie git.

@Shsbsbs

Jeździsz 5 lat ?? No czekam na opowieść ile w tym czasie miałeś urlopu , ile razy odebrałeś dni ustawowo wolne od pracy ,czy chorowałeś jak wygląd zwolnienie lekarskie , jakieś premie , auto na stałe. Poproszę o informację

Barman 2
@LubieFrytki

w odpowiedzi do ciebie : co 23 jestem w domu tydzień Urlop mam co roku dwa tygodnie Auto mam od zawsze na stałe zwolnień lekarskich nie miałem - bo nie kombinuje jak inni

@Barman 2

Twoim zdaniem jak ktoś ma zwolnienie to kombinuje ?chyba z kimś się na głowy pozamieniałeś .Każdy ma prawo chorować i (usunięte przez administratora)

Barman 2
@LubieFrytki

chorować tak ale jak zmiennik jest chory to drugi też ma zwolnienie Przypadek - nie To proceder , który powinien być zgłoszony

Katexxx

To nie jest język kierowcy, na 100% napisała to podstawiona osoba

@Sedno

Dziękuję kolego za twoje propozycje. Doceniam Twoją pomocną dłoń w podpowiadaniu ludziom o wyborach kariery zawodowej natomiast zamiast urzędnika mógłbyś zostać przewodnikiem wycieczek wysokogórskich, a zamiast kasjerem biedronki mógłbyś zostać instruktorem nurkowania.

Wierzba

Szukam zmiennika, zmienniczki kogoś normalnego nie pajaca, zostaw namiary odezwę się.

Kiki
@Wierzba

A ty (usunięte przez administratora)jak do takiej(usunięte przez administratora) chłopa szukasz:)Pod Amazonem (usunięte przez administratora)

Rafal

Siemanko, mam 33lata, nie pale, jeździłem solówka 4lata po Europie plus uk, zrobiłem c+e i mam doświadczenie tylko 1 miesiąc w podowjnej na Hiszpanie na chłodni. Mówię po ang. Jakby ktoś szukał do ekipy to zapraszam na podwojnaobsada123@gmail.com

Kacper

Dobry wieczór, mam pytanie czy przyjmują państwo na praktyki zawodowe uczniów kierunek Technik Spedytor? Jak można się do państwa zgłosić telefonicznie, osobiście? Pozdrawiam

Zbyszek

Witam czy potrzebują Państwo kierowcy do podwojnej obsady

Demon
@Zbyszek

Tak proszę dzwonić do biura wyjazdy na 39 dni!

Sigri
@Zbyszek

Zadzwoń Zbychu na firmę poproś Jacka on paruje podwójne obsady na pewno potrzebują kierowców

Krystyna69

Chętnie przyuczę młodego, świeżego od 1 lutego w styczniu dosiadam jeszcze starego. tel:600201093 Krystyna (dla przyjaciół Krysia) lub do starego 609425194 Marian.

Chętny
@Krystyna69

Za ile przyuczysz? Czy firma ci zapłaci xd...

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport