Opinie o Schimmel Fabryka Fortepianów w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Schimmel Fabryka Fortepianów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schimmel Fabryka Fortepianów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schimmel Fabryka Fortepianów w Kalisz

Aleksander Nowy wpis

Przeczytałem że trudno tu o awans i długo się czeka. To znaczy ze chętniej na wyższe stanowiska zatudniaja z zewnątrz? A jak już się uda to przy awansie dadzą podwyżkę czy obowiązków więcej a kasa ta sama?

Paweł Szymkowiak - Dyrektor Nowy wpis
@Aleksander

Panie Aleksandrze, Jeżeli chodzi o awans to niestety Pana źródło informacji mija się z prawdą. W firmie Schimmel Fabryka Fortepianów Sp. z o.o. mamy 5 kierowników i wszyscy kierownicy to rekrutacja wewnętrzna. Nie bardzo rozumiem Pana stwierdzenie że „przy awansie dadzą podwyżkę „, co konkretnie miał Pan na myśli, ponieważ dalej pisze Pan że „kasa ta sama”. Dla Pana informacji: Każda osoba która awansowała w SFF i zmieniła stanowisko na wyższe, zawsze otrzymuje zmianę uposażenia czyli tzw. podwyżkę wynagrodzenia. Czyli niestety Pana źródło informacji o firmie SFF Sp. z o.o. również w tej kwestii mija się z prawdą. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Schimmel Fabryka Fortepianów? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

max Nowy wpis

wszystko zalezy od stopnia kwalifikacji osoby ubiegajacej sie o angaz w tej fabryce

Anka

@Anonim Jest to dość nietuzinkowa praca więc i ludzie nie są przypadkowi. Dobra atmosfera sprzyja, polecam.

W skrócie: jest ok. Dobrze i uczciwie płacą, nie spóźniają się z wynagrodzeniem. Ekipa na hali rewelacyjna, z resztą to fachowcy z hali budują ten zakład i od nich zależy przyszłość w Schimmel - O TYM NIE WOLNO ZAPOMINAĆ!!! Kierownicy to fachowcy, a że wymagają, to chyba nikogo nie dziwi.... A jeśli chodzi o "górę" to jest i szacunek i ludzkie spojrzenie. Taki szef to rzadkość, więc wystarczy solidnie pracować i nie laserować, a ze wszystkim idzie się dogadać. Polecam na 100%

Czy po rozmowie w Schimmel Fabryka Fortepianów rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Lidia

@Filip, pisałeś opinie na temat Schimmel już jakiś czas temu i była ona dość pozytywna. Teraz nie ma żadnych nowych informacji na temat pracy w tym miejscu. Może mógłbyś, jeśli jeszcze tam pracujesz dać informacje np. na temat zaplecza socjalnego czy komfortu i atmosfery?

Jak długo trwa proces awansu w Schimmel Fabryka Fortepianów?

Lizus

Wieczność

Antoni

Poza tym, że firma ma dobra opinię jako pracodawca to jeszcze ma bardzo dobre opinie w internecie jako fachowiec w branży.

Filip

Bardzo dobrze się pracuje bo też i firma stara się . Maja nawet opinię dobrego pracodawcy

Dla mnie super

Lidia

Próbowałam znaleźć ogłoszenia na temat rekrutacji do firmy Schimmel Fabryka Fortepianów, ale nigdzie nie udało mi się na takie natrafić. Może któraś z osób obecnie zatrudnionych w firmie wie coś na ten temat? Czy można aplikować, a jeżeli tak to na jakie stanowisko?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Schimmel Fabryka Fortepianów o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

paweł

(usunięte przez administratora) i złodziejstwo

Lidia

@a możesz powiedzieć, co jest powodem Twojego nastawienia do firmy? Jak długo pracowałeś w Schimmel? Jakie masz zastrzeżenia do tego pracodawcy? Konkretne informacje będą dużo bardziej pomocne dla osób, które na wątek ten trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy.

@Lidia

70% pracownikow to głąby bez szkoły idioci bezzębni. Jest kilka wartościowych osób zaznaczam kilka !!! Moim zdaniem większy nacisk powinien byc na selekcje pracownikow ale skoro nie ma chętnych trudno tu mowić o selekcji. Polecam przestudiować zarządzanie zasobami ludzkimi i bedzie dobrze.

xyz

to do Com40, Correcta lub Portosa. Docenisz Schimela

@xyz

Correcta portosu ???? ty (usunięte przez administratora) ze wsi bez szkoły naucz sie odmieniać.

kik

niedługo tylko szymkowiak zostanie

baba z hali

Pracowałam tam wiele lat temu. Bardzo lubiłam swoją pracę, chociaż przeczolgano mnie na początku, próbując udowodnić, że kobieta nie da sobie rady na produkcji. Praca choć była naprawdę ciężka, to w tamtych latach ekipa była fantastyczna, byłam w Braunschweigu na szkoleniach, uwielbiałam to, co robiliśmy. Daliśmy też Niemcom do wiwatu jako rada zakładowa... ... niestety, były pan dyrektor, wzór uczciwości, z powodu mojego stanu zdrowia, odmówił mi przeniesienia na inne stanowisko - tylko od razu pozbył się mnie... nieco później, ten wzór i ideał, sam wyleciał z hukiem, za defraudacje firmowych pieniędzy... Jeśli ktoś ze Starej Ekipy jeszcze tam pracuje, to serdecznie Was pozdrawiam! Wszystkiego dobrego! A. M.

Fortepian
@baba z hali

Tesz pracowałem w tej fabryce przyszedł kryzys i zrobili grupowe zwolnienia a ciebie zwolnili zewzgledu na zdrowie pamietam.

jafra

dosyć przekrętów

NERGAL

Głównego tenora wyrzucili teraz mają lipe

a

dnooooo

Lidia

@bez dalej jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda jej sytuacja? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć aktualnie pracownicy?

x

nie polecam

XY
@x

bo????

Zostaw merytoryczną opinię o Schimmel Fabryka Fortepianów - Kalisz

Schimmel Fabryka Fortepianów
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.

Schimmel Fabryka Fortepianów