Opinie o Leroy Merlin w Puławy Dęblińska 20a

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leroy Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Puławy Dęblińska 20a

GallAnonim

Szczerze mówiąc nie chce wnikać w szczegóły, bo za dużo by pisać. Praca polegała głównie na wchodzeniu ludziom w d... 'proklienckie' podejście tak naprawdę oznaczało tylko i wyłącznie traktowanie pracownika na poziomie minimum. Gdyby nie dyrektor i kierownicy , którzy ewidentnie nie potrafią zarządzać kadra i szanować ich zdania to może nie byłoby takiego wyścigu szczurów i pracownicy mogliby trzymać się razem. Nie dajcie się zwieść opowieściami o rozwoju , premiach itd. Leroy oszczędza na wszystkim. Szczególnie na pracownikach. Mydlą oczy koleżeństwem i mówieniem do siebie per 'Ty' bez względu na rangę, ale prawda jest taka, że ręka rękę myje i gdyby kierownictwo i dyrekcja nie byli znajomymi z poprzednich firm to może klimat byłby inny. Panie Darku (dyrektor) : radzę się zastanowić. Ktoś, kto zajmuje stanowisko tak wysoko w piramidzie sklepu powinien szanować ludzi. Kobiety tez maja dusze , a nie tylko cycki. A pracownicy , którzy tworzyli ten sklep od podstaw zasługują na spore premie , a nie pie*** o braku rozwoju. Ludzie to nie maszyny. Trochę kultury. Prędzej czy później wszystko tam runie na łeb na szyje. Nikt nie będzie pracował za 2200 brutto z opcją nie przedłużenia umowy. Rotacje macie spore. To na działach to na kasach, logistyce itd. Może sklep pochwali się ilu ludzi odeszło z własnej woli, jak tylko złapali coś innego? Każecie pracownikom wciskac ludziom ciemnotę. Dyrektor wysyła ludzi do innych oddziałów w celach inwigilacji i Ew podpie**** innych kierowników czy dyrektorów. To jest ta wasza misja i wizja ?! Na premie tez nie ma co liczyć wielkie, bo zrobić obrót w takich Puławach to trzeba stanac na głowie. Kilka razy się udało. Niektórym. Ale ceny macie z kosmosu w stosunku do jakości produktów. Poza tym Wasze widzi-mi-się w stosunku do pracownikow. Ręce opadają. Kadra kierownicza nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu, a co dopiero do dbania o dobro. Także odradzam szczerze. Bo na początku jest cacy, ale nikt nie wie , co nagle nie spodoba się Dariuszowi. Typowa korpora. Zadania , oceny roczne itd. I życie w stresie , ze komuś coś nie przypasuje. Szkoda tylko ludzi, którzy z jakiś powodów jeszcze nie uciekli.

były

Taaa... "... że atmosfera raczej luźna, nikt pracowników nie gania..." - błędne spostrzeżenia ;) Nie polecam! Rotacja pracowników straszna, kadra kierownicza wymieniona chyba już ze dwa razy od dnia otwarcia(usunięte przez administratora)

?

Czy ma ktoś jakieś opinie o puławskim "Liroju Merlinie"? Do tej pory korzystałem jako zadowolony z obsługi i asortymentu klient, no i widzę, że atmosfera raczej luźna, nikt pracowników nie gania... Faktycznie jest tam dobrze? Wiadomo, że zawsze pojawi się jakiś poszkodowany, ale może ktoś w miarę obiektywnie nieco napisze? dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Puławy

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin