Opinie o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

Poszukujemy osób do sprzątania wnętrz oraz terenów zewnętrznych

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

ktos

ta firma to jedna ,wielka sciema. oferują ''atrakcyjne''wynagrodzenie ,zapieprzac trzeba,a później się okazuje cos innego. umowy nie ma przez miesiąc. a to jest karalne. zgłaszam wiec sprawę do inspekcji i sadu pracy. i osobiście dopilnuje sprawy,bo nienawidzę bandydztwa.

Aga

Jak w każdej firmie będą Ci zadowoleni i Ci niezadowoleni (szkoda tylko że te niepochlebne wpisy często pojawiają się od osób które również nie są święte :-) ) , ja pracuję w firmie Cleaner już od 6 miesięcy i absolutnie złego słowa nie mogę powiedzieć. Kierownicy bardzo fajni, właściciele również. Ja ze swojej strony polecam, wcześniej pracowałam w konsorcjach i to dopiero był bajzel.

Ewcia

Czytam te wpsiy i się zastanawiam gdzie marudzocy pracowali. Ja byłam we firmie prawie rok i przeszłam do Amluxa. To dopiero syf! Żałuję odejścia, ale wstyd mi wrucić tam.

ADAM
@Ewcia

Pracuję w Cleaner parę lat i jestem bardzo zadowolony. Polecam:-)

PRACOWNIK

Ja tez pracowałem za darmo,pieniedzy jak nie bylo tak nie ma.NO WŁASNIE JEST TAKA SYTUACJA ZE FIRMA NIE WYPŁACIŁA PIENIEDZY,NIE INTERESUJA WAS ZADNE PRZEPISY,TO SIE NADAJE DO PIPU

Janusz
@PRACOWNIK

Pracuje w tej firmie juz jakis czas i z tego co wim to kontrole z pipu maja co jakis czas i jakos nie maja z tym problemu bo nic nie wychodzi zlegio. Ja jerstem zadowolony ale co sie dziwic jak zatrudnionych jest duzo osob orzeczonych psychicznie co kradna albo wogole albo przyjda na godzine albo nie przychodza do pracy i oni chca umowy, groza kierownikom albo poxniej robia raban w internecie ze firma zla. Ja powiem tak- ja nie mam firmie nic do zarzucenia.

Firma CLEANER SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Działu Handlowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
PRACOWNIK

Pieniedzy nie ma na czas!!!

Były

Banda złodziei i cwaniaków nie można się doprosić pieniędzy za godziny na umowe o dzieło telefon milczy u pani kierownik od carefura

ULA

NIE POLECAM!!! rozliczenia na czas, ale praca zawsze za najniższą krajową!!! Najlepiej to chcieliby żeby zostawać po pracy i robić nadgodziny za darmo. Oszukują na godzinach, w kadrach nikt nic nie wie. DRAMAT!!! Jak jest problem to przełożeni nie oddzwaniają, ale jak coś potrzebują to 50 telefonów dziennie.

NIKI
@ULA

Ja też nie polecam!!! Masz rację ULA rozliczenia są na czas, ale najlepiej na najniższą krajową a jeśli wywalczysz podwyżkę to dadzą Ci ale "do ręki". Firma Oszustów i cwaniaków. Jeżeli chce ktoś pracować w Cleanerze na stanowisku średniego lub wyższego szczebla to naprawdę niech się zastanowi. I nie oczekuj awansu, bo w tej firmie nie ma coś takiego jak droga awansu. Mam nadzieję że Firma zbankrutuje.

Kasix

Witam, na Łódź jest ogloszenie na kierownika Regionalnego.czy mogłabym sie dowiedziec jak ta praca wyglada, po ile godzin, czy pracuje sie w weekendy? Jakie mniej wiecej sa zarobki? Czy moge liczyc na pomoc z Państwa strony? Dziękuję

Witam.Pracuję w firmie CLEANER kilka miesięcy jestem bardzo zadowolony, organizacja i atmosfera w pracy super ,pensja jaka obiecana zawsze na czas.

DM

Osobiście polecam firmę Cleaner. Pracuję od niedawna, ale jestem szczerze zadowolona. Atmosfera sprzyja efektywnej pracy. Dla mnie na Plus. Pozdrawiam

AA

Pracuję w firmie od niedawna ale jestem bardzo zadowolona, przełożeni zawsze służą rada i pomocą jeśli jest jakiś problem, pensja zawsze na czas taka jaka ustalona była na początku. Warunki współpracy proste i klarowne. @Agnieszka z całą pewnością mogę polecić pracę na stanowisku Kierownika Regionalnego

@nana

Pracuję w tej firmie ponad dwa lata, wypłaty wynagrodzeń są terminowe, dostaję zwrot z ZFRON na leki, siłownię i prywatną służbę zdrowia. Pracuję na umowę o pracę, mam stabilne zatrudnienie, stałą pensję i spoko kierownika. Problemy wydmuchane!

Agnieszka

@Niunia a z jakiego powodu wypowiedzieli Ci umowę? Obecnie pojawiła się oferta pracy jako Kierownik regionalny w Warszawie. W ofercie napisali, że gwarantują Samodzielne stanowisko; Rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania; Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji; Umowę o pracę; Samochód służbowy, telefon, laptop. Może ktoś będzie aplikować?

tomek

jak możecie napisać, ż ktoś zeruje na niepełnosprawnych, przeciez jak mają lekki stopień i sa sprawni do pracy to smialomoga proacowac.

mania

Teraz dopiero się zastanawiasz że, wiele osób narzeka, a to nie wróży firmie dobrze. To nie jest wina ludzi tylko firmy. Bo atmosfera w miejscu pracy jest podła, szefowie traktują podwładnych jak podludzi, bezpośredni przełożeni stosowali starą, dobrą zasadę "dziel i rządź” szczując na siebie współpracowników. Jest to recepta na sukces, ale krótkotrwały. Kolejne zaniedbanie Cleanera, które wynika z przekonania, że dobry pracownik doskonale wie, że jest dobry - czyli brak wyraźnych pochwał. Pracodawca wychodzi z założenia, że miejsce pracy to nie przedszkole i nie ma co się bawić w rozdawanie cukierków. "Och, no jasne, że zrobił coś świetnego, pewnie wie o tym doskonale, po co go chwalić”. Choćby po to, żeby pojawiła się świadomość, że ktoś zauważa trud i wysiłek włożony w sukces całej firmy. Dobry manager musi wiedzieć, że motywacja potrzebna jest wszystkim, ale nie na każdego zadziała zwyczajowy brak zjeby. Pozdrawiam

mania

Tak i owszem dają wszystkie narzędzia do pracy oraz umowę o pracę. Nawet obiecają Ci premię za zatrudnianie niepełnosprawnych którą możesz otrzymywać co kwartał ale w rzeczywistości dostaniesz raz na pół roku i nie wiadomo jeszcze czy całą. Wyliczaniem premii zajmuje się dyrektor operacyjny który wylicza według swojego "widzi misie". Atmosfera w pracy jest okropna, jako kierownik będziesz musiał współpracować z kadrami, nie załatwisz nic co obiecasz pracownikom. Zastanów się czy chcesz pracować w tej firmie na stanowisku koordynatora ds. obiektów. Jeszcze jedno firmą rządzi dwóch prezesów-współwłaścicieli, każdy ma inne zdanie. Nie wiadomo którego słuchać o ile są w firmie, bo rzadko można ich zastać. Nawet gdy dla firmy załatwisz kontrakt, potrafią nie przyjechać na umówione spotkanie z kontrahentem. Pozdrawiam

zuza

Bzdura. Jest to firma oszukująca pracowników. Nie dają do ręki umowy o dzieło, trzeba się koniecznie przypominać. Poza tym nie zapłacili mi za dwa dni pracy, koordynator powiedział że to było szkolenie. W ten sposób cwaniakują i wykorzystują niewinnych ludzi. Płacą marnie bo 6 zł za godzinę. Pozdro

kolo

ja pracuę w tej firmie i jestem zadowolony z wykonywanej pracy ale jak będzie z wynagrodzeniem to się dopiero okaże napiszę coś jak otrzymam pieniądze.

Ira

nikomu nie polecam a nawet nie życzę pracy w tej firmie. Z taką pogardą dla człowieka nie spotkałam się nigdzie, tylko w tej firmie. Przeczytałam wszystkie opinie i stwierdzam, że ta firma w każdym mieście działa tak samo. Umowy o pracę tylko dla osób z grupą, pozostali tylko umowy o dzieło płacone przez inną firmę ale o tym dowiadujesz się wtedy kiedy uda Ci się wyegzekwować umowę. Płacą takie stawki że wstyd pisać. Premii wcale nie ma, chociaż ręce byś sobie urobił do łokci. W okresie letnim nie dają nawet pół litra wody na miesiąc, w myśl zasady radź sobie sam. Nie mogę pojąć jak taka firma może funkcjonować na rynku. Mam tylko cichą nadzieję, że teraz się to zmieni.

Były

Witam wszystkich których pracowali w tej w złodziejskie firmie CLEANER. Pracowałem u nich na umowe o prace a jaki wyzysk za takie śmieszne pieniądze bez premi bez niczego.Kazali mi sie zwolnić za porozumienie stron z mojej winy a teraz kur**** nie mam nic ani kuroniówki pracowało sie po 14 godz dziennie 12 i na dodatek z grupą inwalidzką choruje na nadciśnienie tętnicze i padaczke mam.Ile razy żle sie czułem w czasie pracy i kazano mi robić.

Niunia
@Były

Ja pracowalam 5dni i mi wypowedzieli umowe i umowy do tej pory nie mam

Zostaw merytoryczną opinię o CLEANER SP. Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w CLEANER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CLEANER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEANER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CLEANER SP. Z O.O.