Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

Opinie o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

Czy pracodawca Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

?

Tak sztukie persfazji widzimy dosyć często zwłaszcza jak potrzebują na nadgodziny wtedy słyszymy sugestie jak to zwalniają w innych firmach że pandemia jest itd. Zdażyła się też sytuacja że ktoś powiedział nieodpowiedniej osobie że mu tylko na słupkach zależy hmm no został zmotywowany do zmiany pracy. Ale jakąś tam premnie też dostajemy chociaż większość zamiast tej premnii wolała by żebym nikt im głowy pierdołami nie zawracał. Jakby były większe stawki też by się lepiej pracowało i kto wie możne nawet bardziej kreatywnie = wydajniej bo te normy wynagrodzenia co sobie ustalili taa to chyba stawki z innej branży Panie M. Jakbyś był bardziej otwarty chętny do przekazywania wiedzy firma dużo szybciej by się rozwijała.

Ona

Powiem tak, dopiero przekonalam się ze te opinie są jak najbardziej szczerą prawdą o tej firmie, nie piszę tego ze złości, jest tak jak tu ludzie opisują. Mialam okazję sie przekonać, pracowalam w tej firmie na konfekcji, bylam bacznym obserwatorem, nie wypowiadalam się tylko obserwowalam. Brak wody do picia tylko kranowka, Te dziewczyny na konfekcji pracują jak mroweczki raczej pracowały bo zostaly wszystkie zwolnione, bo niby juz nie ma pracy, zostały powiadomnione z dnia na dzień o zwolnieniu. O tak sie nie robi panie kierowniku co nawet dzien dobry nie potrafi powiedzieć przechodząc a nie mowiac o odpowiedzeniu, a niestety zostali Ukraince w pracy lenie jedne nic nie robią, pracują tak wolno że masakra i oni zostali, a polakow zwolnili, w tej firmie wszystko zamiatane jest pod dywan, łącznie z ludzmi ktorzy mają korona virusa, co zostalo ukryte przed pracownikami, to ze dziewczyny mdleją, nic nie jest robione a pan kierownik chodzi sobie po hali jak pan i władca, nie mam nic to pań liderek, ale do szefostwa tej firmy, nie tak sie postępuje z pracownikami. I grupa progres tez (usunięte przez administratora) Chce zeby ludzie pracowali za 11 zł paranoja. Nie polecam

Er

Pana który stwierdził że jest włoski strajk zapraszam na mapowanie procesu lub pogawędke z operatorami.

Eba

Blondi umie rozdzielić każdemu zadanie. Jest ciepła i wrażliwa osoba. A komu nie odpowiada praca to niech się zwolni, a nie psują reputację kobiecie. Dajcie na luz. I dajcie koleżance blondi robić to co do niej należy. A wy zajmijcie sie soba, a nie plotami

@Eba

A my się chyba znamy koleżanko prawda... Może porozmawiamy o Tobie słoneczko

Eba

A skąd ty możesz mnie znać słoneczko?

Były pracownik z daleka
@Eba

XD JAK JUZ NA MAGAZYNIE TEJ PANI MIELI DOSC . NO JA JUZ TROCHE PRZEPRACOWALEM NA MAGAZYNIE I PRODUKCJI ALE TAK ZAMOTANEJ I FALSZYWEJ OSOBY NIE WIDZIALEM . TAKA PRAWDA JEST ZE MNIE TAM NIC NIE TRZYMALO ZEBY ZOSTAC A POZNIEJ PLAKAC ZE NIKT NIE CHCE ROBIC . A JUZ O AGECJI NIE WSPOMNIE XD NIC SIE NIE ZGADZA XD JA MNIEJ NA MAGAZYNIE ZARABIALEM NIZ 4 LATA TEMU XD JEDYNIE LUDZIE SA SPOKO Z MAGAZYNe . DOBRZE MI SIE Z NIMI PRACOWALO . JAK KTOS TAM MA ISC DO PRACY TO PROSZE UWAŻAĆ . A I NA PRODUKCJI POZDRAWOAM PANIA KRYSTYNE . TAKA PODOBNO MILA A POZNIEJ SŁYSZĘ VO ONA TERAZ ODWALA I ZA CO SIE CZEPIA .

Renopiczlaguna
@Były pracownik z daleka

Szkoda gadać na tą firmę

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR MASZYNY SZTANUJĄCEJ
Tomik

Nie polecam tej firmy pseudo kierowniczkapani DW.wybiera sobie ludzi jacy jej pasują mogą być do niczego ale u niej ok.liderki trzymają palec w D.by się utrzymać za te marne grosze.

Wiola

Witam. Agencje pracy mają ciągle rekrutację do tej firmy. Jest taki przemiał pracowników? Jaki jest system zmianowy i ile można zarobić. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

#######
@Wiola

Szukaj gdzie indziej nie czytasz opinii

Pracownik West Rock

Ogólnie w firmie pracuję już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć że to jedna z najgorszych firm pod względem traktowania ludzi, poganianie, zastraszanie jeżeli odmówi się przyjścia na nadgodziny, jeżeli przyjdziesz do pracy na nadgodziny np. w sobotę to za to nie dostajesz pieniędzy tylko możesz wybrać wolne, kolejna sprawa dla pracowników do picia jest kranówka, tak dosłownie woda z kranu, trzeba uważać bo jak w każdej firmie zawsze znajdzie się kilku kapusi którzy byle zabłysnąć utopią człowieka w łyżce wody, na dziale konfekcji tragedia, podłe traktowanie i nawet zakaz rozmowy między pracownikami, ludzie którzy zatrudniani są przez agencję przychodzą na szkolenie np. 20 osób a z tego zostaje 5, ogłoszenia dodawane przez Randstad oraz Progress - agencje pracy, generalnie płacą grosze a od ludzi oczekują cudów, praca dobra tylko na przetrwanie lub na wakacje, ale i tak nie każdy wytrzyma. Ciekawe czy agencje pracy nie wiedzą czy nie chcą wiedzieć co tam w tej firmie się dzieje.

Wasza
@Pracownik West Rock

Szczera prawda tak jest w tej firmie

@Pracownik West Rock

Co do wody z kranu to stosuje sie specjalny filtr czyniacy te wode w pelni uzdatniona. Do jej czerpania są specjalne poidelka i kubeczki.lato to najgorszy czas w tej firmie, na hali skwar, w nocy gryza komary.

Były pracownik mps
@Pracownik West Rock

Najwięcej do marudzenia mają osoby, które pracują w tej firmie kupe lat. Ludzie, każdy jest kowalem własnego losu. Tak się w firmie nie podoba? Po co tam siedzicie i się męczycie?? W firmie nie wytrzymałam roku Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Nie wspomnę o atmosferze i traktowaniu pracowników przez przełożonych. Zamiast opowiadać po kątach znalazłam inną pracę i zwolniłam się. Przełożeni na pewno nic sobie z tych opin nie zrobią. Cały rok słuchałam jak wszystkim źle i nie dobrze a nikt z tych osób sie6nie zwolnił. Ludzie ogarnijcie się, zycie nie kończy się tylko na tej firmie i wystarczy odrobinę chęci żeby sobie polepszyć sytuację

Taka Ja
@Pracownik West Rock

Nie polecam tej firmy ,(usunięte przez administratora)poganiaja, (usunięte przez administratora),albo za dni wolne,których i tak nie można wybrać,.Nie doceniają pracownika ,który się stara,wystarczy że weźmiesz jakieś wolne ,które Ci się należy lub chorobowe już krzywo patrzą.(usunięte przez administratora)

Witam. W firmie nie pracowałem długo, ale przez okres który tam spędziłem słyszałem od początku inni pracownicy mówili że jest duża rotacja i szczerze przyznam że mieli rację. Z tym że poganiają ludzi to też prawda, wiecznie za mało, za wolno i gdyby mogli to by ludziom na ręce patrzyli przez całe 8 godzin. Jak to piszą wyżej "pani blond" totalna prostaczka, bez szacunku do ludzi, chodzi cały czas po hali i pogania a sama nic nie potrafi zrobić, na dziale konfekcji to chyba największa rotacja pracowników jest, niektórzy pracownicy twierdzili że nawet słowa między sobą nie można zamienić. Kolejna sprawa kierownik ps. Rychu, potrafi przyjść na 8 do pracy i wyjść z niej o 21 albo nawet później, no ale jak człowiek chodzi po hali, pogania, idzie na papieroska i siedzi przed komputerem to taki ktoś nie jest fizycznie napracowany, to samo maszyny jakby mógł ustawić na max działania to by to zrobił nie przejmując się operatorem maszyny który ma tylko dwie ręce, przez agencję z zarobkami szału nie ma, a za te pieniądze w firmie traktują jak (usunięte przez administratora) wiadomo duże zakłady, ale w West Rock traktowanie jest najgorsze w Tczewie. Szkoda ludzi z produkcji, bo są też normalni, spokojni ludzie którzy pomogą, wytłumaczą i można na nich liczyć. Jeżeli ktoś ma ochotę to może przekonać się na sobie i wtedy wyciągnie wnioski czy było warto, czy też nie. Pozdrawiam normalnych ludzi

Normalny człowiek

Ja się tylko pytam dlaczego tą firmą nie zainteresują się odpowiednie instytucje?Wiadomo ,że nie każdy nadaje się do danej pracy ,ale nikt nie ma prawa obrażać ,krzyczeć i tym samym zniechęcać do pracy.Wszystkie opinie jakie są tu zamieszczone są szczerą prawdą.Ja po pierwszym dniu pracy już wiedziałam ,że nie będę tu pracować.Smutne jest tylko to ,że ludzie na stanowiskach nie umieją szanować człowieka.Jedno wielkie (usunięte przez administratora) !!!!!!Trzymajcie się od tej firmy z daleka :)

Hahaha

Witam skoro w intrenecie pojawiają się ogłoszenia na liderów to ciekawe czy będą nowe konkursy na te stanowiska niestety niektórzy przełożeni swoim zachowaniem skutecznie motywują do próby wygryzienia ich ze stołka i chęci sprawdzenia swoich możliwości a jeszcze dodam że nie chcą wpisywać obserwacji które negatywnie wpływają na podległe im obszary. Hahaha

Afrodyta

Potrafią tylko obserwować i poganiac

Pracownik..
@Afrodyta

Jak wolisz się (usunięte przez administratora) To nie ten dział.. A druga sprawa to nikt nikogo nie pogania tylko robi się to co do każdego pracownika należy.. A jak jest tam Tobie źle to zmień pracę i przestań oczerniać wszystkich jedną miarą...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Olek

Nie,po angielsku nikt nie umi.Czasami prowadzone sa po bulgarsku.

Lol

To nie jest MPS już, teraz firma nazywa się West Rock

Na konfekcji to jest jakaś tragedia, wiecznie się o coś czepiają, zero rozmów zależy też od zmiany. Trafiłam na zmianę pani blond (usunięte przez administratora) to mi się do pracy nie chciało chodzic, wiecznie zrób to teraz to wieczna latania a ona do 2 nie potrafi zliczyć. Chodziła i panią kierowniczkę udawała. Z tego co wiem każdy tam ma jej dosyć.

Jooł

Też byłam u Pani (usunięte przez administratora)na zmianie ta osoba to jest jakaś pomyłka w tej firmie, a kierownictwo co? Nie widzi jak ona traktuje ludzi? Ma przyzwolenie na to (usunięte przez administratora)

Eba

Ty w głowę (usunięte przez administratora) Do pracy chodzi się pracować a nie w (usunięte przez administratora) walić. A jeżeli chodzi ci o blondi to daj jej spokoj, mi to nie przeszkadza ze zrób to zrób tamto, ch chciałaś (es)pracować to jebaj. I nie mów że nic nie tłumaczy jak masz i co masz robić. Bo to kłamstwo i nie oczerniaj ludzi

Abc

Ty były pracowniku a raczej pracowników bądź pracownicą ja też tam pracuję nie jest wcale tak źle to nie jest to są czasy gdzie było można się obijać a to że trzeba pracować a ci nie pasuje to nie krytykuj innych lepiej weź się do pracy

Xdxd

Do pracy chodzę się pracować a jeżeli naprawdę przeszkadza ci to to po prostu się zwolnij bo w tym przypadku najwidoczniej przeszkadza ci to że niektórzy ludzie biorą pracę na poważnie nie (usunięte przez administratora) się w nim i są to ludzie na stanowisku i naprawdę umią policzyć do dwóch nie jest to naprawdę trudne i chyba każdy to potrafi No chyba że nie ty bo skoro to napisałaś No to wątpię w ciebie

Oj dzieciaki.
@Jooł

Słuchajcie, jeżeli jest jakiś problem należy go rozwiązać w firmie a nie na forum w internecie. Można iść np. do kierownika, zgłosić problem, powiedzieć co leży wam na sercu, on na pewno go rozwiąże. Pierzcie swoje brudy w miejscu pracy jak już a nie na zewnątrz.Pamiętajcie, że nie jesteście w necie anonimowi ;)

Dzieciak
@Oj dzieciaki.

Są programy dzięki którym można pozostać anonimowym:)

Dziecak
@Oj dzieciaki.

Ale masz rację można iść do kierownika a może związki by się klimatem w pracy zainteresowały i wkońcu coś pożytecznego dla firmy zrobiły, hmm albo lepiej nie XD

@Oj dzieciaki.

Skoro twierdzisz że nikt tu nie jest anonimowy to dlaczego się Ukrywasz po nickiem? Skoro jest tak świetnie po co się udzielasz na forum? Dorośli ludzie nie potrzebują obrońców prawda. Pani blondi stwarza problem od dawna, ludzie Prze nią odchodzą bo traktuje je przedmiotowo, z pogardą, nie reprezentuje sobą nic a to dlatego że chce podnieść własne ego, własną wartość która jest bardzo niziutko. Nie oszukujmy się brakuje jej ogłady a przede wszystkim wykształcenia, jej poziom wiedzy jast na niskim poziomie niestety. Nie potrafi obsłużyć komputera w stopniu podstawowym a co dopiero mówić o komunikacji.

Pracownik .1

Prawda dorośli ludzie nie potrzebują obrońców.Jednak dorosły człowiek potrafiłby powiedzieć to co mu nie pasuje prosto w twarz a nie wypisywał by tego w internecie . Jeżeli osoba która wypisuje To uważa się naprawdę za dorosłą to jest w błędzie.

*************

Konfekcja pracowałam tam 2 lata i pani blondi wie jak podzielić pracę ludzie którzy piszą nie potrafią tego powiedzieć w oczy bo są tchórzami

Alex
@*************

Zgodzę się pani blond potrafili rozdzielić pracą A takimi ludźmi które wypisują takie rzeczy to nawet nie warto się przejmować widać że to są osoby o bardzo małe inteligencji skory wypisują takie bzdury w internecie a nie potrafią powiedzieć tego w realu Widać to po prostu ich bezradność i bezsilność nie rozumiem takich ludzi i naprawdę można ich nazwać tchórzami

Ooo
@Alex

Bezradność i bezsilności to mogą być objawy długotrwałego stresu i w żadnym wypadku nie należy tych osób nazywać tchórzami bo to brak szacunku. To że ktoś potrafi rozdzielić pracę nie znaczy że jest dobrym przełożonym. Dobry przełożony to taki który wykona plan produkcji ale i sprawi że się lubi swoją pracę to taki który potrafi zarażać swoją charyzmą a ilu takich osób mamy w firmie? Może osoby które wpisują negatywne komentarze boją się kolesiostwa, odwetu. Zresztą jak ktoś pogania w pracy i sugeruje żeby nie rozmawiać w czasie pracy bo zaraz się słyszy tekst np ,,rączki pracują,, to niech się nie dziwi że go chwalić nie będą. To jest poprostu stres za stres zwykła reguła wzajemności która może działać i w drugą stronę a życie będzie łatwiejsze.

Andzia

Nigdy się nie sprzeczaj z idiotami. Zejdziesz do ich poziomu , gdzie oni zaduszą cie swoim doświadczeniem

Wypłacają dodatkowe nagrody w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Są dofinansowania do pakietu medycznego, sportowego, wczasy pod grusza oraz dodatki na święta

Zainteresowanw

A czy firma oferuje dofinansowanie do dojazdów? Jeśli tak jak to wyglada

@Zainteresowanw

Chyba nie, ale było można dostać dofinansowanie do nauki języka

Ex pracownik
@Zainteresowanw

Kiedyś grupa wybrańców miala dofinansowanie do dojazdów. Była to jawna dyskryminacja pracowników, ciekawe czy mowy zarząd xos z tym zrobił. Pewnoe zabrał wszystko wszystkim ????????????

Gambo
@Ex pracownik

Nie nie zabrali A dostawali Ci którzy pracowali od samego początku... Firma złodziejska wszystko wszystko zabrali setki dodatki różne integracje nie ma pracy ale gnaja ważne słupki nie jakość ważna ilość. A człowiek nie ten to inny traktują jak (usunięte przez administratora).

Ex pracownik
@Gambo

Czyli po staremu. Trzeba to do PiP zgłosić, bo to jest dyskryminacja pracowników. Po zgloszeniu reszta by dostala pieniądze chyba 3 lata do tylu... (usunięte przez administratora)

Brak słów

Hoos

Cześć, Czy orientuje się ktoś czy przyjmują do pracy na produkcję w związku z pandemia wiele film zwalnia pracowników z tego powodu

brad
@Hoos

oferty są w internecie więc pewnie tak. Zawsze mozna zadzwonic zapytac :)

Zatroskany obywatel

Halo, halo... Nic nie piszą, nic nie słychać. Co tam w westrock? Otóż wam powiem, siedzę w domu i zastanawiam się co mnie dziś spotka? Czy dalej ten oszołom będzie latał po maszynach i groził nam, że nie posprzątane? Że mamy (usunięte przez administratora) na hali? Ludzie, jaki dyrektor taki (usunięte przez administratora) Mówmy o tym głośniej, przecież tu jest mobbing, liderzy nam przekazują, że dyrektor generalny nam grozi? Wyklina przy innych pracownikach? A czy ktoś potwierdza bo tak słyszałem że on stosuje mobbing na kierowniku utrzymania ruchu? Wszyscy o tym mówią. byli liderzy druku też nam o tym wspominali. Praca na zmiany gdzie najlepiej pracuje się nocą.. Chociaż u niego to nigdy nie wiadomo czy nie wstanie przyjedzie i będzie nas gnębił za to i tamto. Czy ktoś z was to potwierdza drodzy koledzy i koleżanki? A czy nie czas aby zainteresował się tą sprawą ktoś inny? Hmyhym.

Jak coś wiesz to mów to do końca, jakie dwie osoby? Napewno z osób na konf. wyróżnia się jedna z pań która przez swój sposób bycia tzn. spojrzenia ewidentnie ma jakiś problem i to nie tylko zdrowotny także prośba do dyrekcji aby osoby przydzielane do rozdzielania pracy były staranniej wybierane. Wracając do pozostałych komentarzy to wy chyba jeszcze nie widzieliście mobbingu ponadto mobbing musi spełnić określone warunki polecam lekturę kodeks pracy:) to co się dzieje w firmie to są zwykłe problemy komunikacyjne które nas wszystkich stresują i całej firmie by się przydał jakiś program z asertywności. Wracając do ważniaków od czego jest ta ciemna pani w kręconych włosach?

K
@Zatroskany obywatel

W magazynie tez jest mobing, lysa pala drze sie o byle co.

Pb

Nigdzie nir jest napisane że to na pewno mobbing. Chodziło mi o to, że mógłby się znaleźć gdyby każdy pracownik się na ten temat wypowiedział. Niestety pracownicy boją się wypowiadać. Większość doświadczyła przykrych sytuacji, mam na myśli straszenie, poniżanie czy zwalanie winy.

Były prac.
@Pb

Niestety dużo osób zwolniło się z powodu złej atmosfery.. Natomiast pomoże tylko rozmowa pracowników na wysokim szczeblu. Szkoda że nikt tego jeszcze nie zrobił a tylko rozmywa się to po kątach. Może wtedy by coś pomogło

Bigbrother

Apel o ekspres dla pań do biur

Broda
@Bigbrother

Super miejsce na taki postulat, juz jedziemy do"media"na promocje

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.