Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

Opinie o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

Kim jest pracownik dla kadry zarządzającej. Z obserwacji wynika że ludzie produkcyjni są rozstawieni po kątach, miesza się zmiany celem ... Hmm właśnie jaka jest celowość ? Ktoś naczytał się psychologi zarządzania ? A może ktoś ma taki fetysz? Utworzenie nowego stanowiska pracy lidera , na tle innych firm produkcyjnych wypadamy najgorzej a dlatego że nie słucha się ludzi którzy tworzą ta firmę , brak zaufania do ludzi zarządzających , jest mur i przepaść zamiast jakiejkolwiek relacji . Jestem wykształconym człowiekiem , mam ciekawa pracę , ale przy tym wszystkim męczy mnie to traktowanie ludzi przedmiotowo , nikt nic o nich nie wie bo nie chcą wiedzieć , nie wiedzą jakimi są ludźmi a są wartościowi , pełni pasji , którzy widują się poza pracą więc potrafią się dogadać na każdej płaszczyźnie .

Buli

Ci dwaj liderzy to cienkie sznurki ale jeden się dopiero uczy(także spoko),Ale drugi juz sie nie nauczy

Katarzyna
@Buli

Niby czego ma się nie nauczyć? Czemu ma nie zdobyć doświadczenia, przeciez chyba coś robi? :D

Wypowiem się co do działu klejenia . Nie wiem skąd tyle jadu i zawiści się tu bierze , pracuje parę lat i uważam że sytuacja jest dobra . Może niepotrzebne jest to traktowanie dziewczyn jak dzieci z przedszkola , aby ustawiac je w kolejności takiej a nie innej i to właśnie idzie w świat , stąd bierze się zła opinia . Pani Karolinko jest Pani dobrym kierownikiem i proszę zaufać tym kobietkom , one mają doświadczenie a od organizacji pracy zależy jakosc pracy która wykonują oraz atmosfera, która także skalda się na poprawę warunków pracy.

Operator

Karolina ty im nie ufaj one ciągle mają problemy z ustawianiem się. Tak tak mają doświadczenie tam wszyscy chcą rządzić i pod tym względem jest tragedia. Haha

Operator Sklejarki

Uważajcie na dwulicowe szuje na sklejarkach. A na jedną szczególnie B…. potrafi rozmawiać z tobą, śmiać się a zaraz obrobi ci (usunięte przez administratora)za plecami. Dużo osób się na niej przejechało. Dziewczyny cieszą się jak nie ma jej w pracy jest wtedy kompletnie inna atmosfera. Osobiście mogę powiedzieć ze praca z kobietami w tej firmie mnie przeraża byłem w różnych innych firmach i nie było takich osób i konfliktów jak tu. Dziwie się że firma zatrudnia takich ludzi.

@Operator Sklejarki

Te opinie pisze młody Karolek - pochwalił się kilku osobom, robi to tak aby wyglądało na inne osoby a z was się śmieje jak się kłócicie robienie zamieszania to jego specjalność. Obserwujcie go słuchajcie z uwagą. Na naszego dyrektora też pisałeś? Powodzenia dwulicowy przyjacielu.

@Dwulicowiec

Właśnie takie osoby jak Karolek powinno się zwalniać w tej pracy. Myśli że wszystko mu wolno że jest najlepszy i nie do ruszenia. Dyrektor już dawno powinien coś z nim zrobić "zwolnić" żeby inne osoby widziały. (usunięte przez administratora)

@Dwulicowiec

Atmosfera produkcji... ludzie ciągle to samo przecież nigdzie nie jest kolorowo. Tu problemem nie sa ludzie tyko brak komunikacji. Skoro jest coś nie tak powiedz o tym a nie trzymaj to w sobie. Tam jest tylko kilka osób co potrafi coś wydusić z siebie. Tak gadają to i owo co do czego mają spotkanie i tylko 1 osoba się odzywa więc o czym tu mówić. Druga sprawa tam powinna być obca osoba do zarządzania produkcją nie koleżanki. Koordynatorki na rannej zmianie kawki po 30min na stołówce.. Pracowników ganiać że się nie płaci za stanie,a za siedzenie i kawkowanie płacą?? Chyba wszystkich obejmują zasady!!!

Gościnie
@Gościnnie

Jeśli chodzi o liderki to bardzo fajnie się z nimi pracuję. A na stołówce z tego co wiem i słyszałem/a to sobie przekazują pracę zero rozmów prywatnych, chyba ktoś ma problem ze sobie nie dadzą wejść na głowie że tak brzydko wypisuje. Problem to tylko ludzie bo są fałszywi i złośliwi. Tak powinni zwalniać tych co na dywaniku lądują i atmosfera sama by się oczyściła.

@Gościnie

Hehe od kiedy się przekazuje zmianę na stołówce i jeszcze przy kawie dobre !! Nie wiem kto to pisze ale cóż... Zmianę przekazuje się na swoim stanowisku pracy. Po skończonej pracy ewentualnie może koleżanka bądź kolega zadzwonić i spytać jeśli potrzebuje jakieś informacjii.

@Gościnnie

Hehe nie wiesz kto to pisze ale my wiemy kto pisze aby odwrócić uwagę od siebie swojego lenistwa aby móc robić to co mu się podoba to K.K chyba czas na wznowić wizyty specjalisty o chorób psychicznych bo to już nie jest normalne zachowanie.

N.
@Dwulicowiec

Jeżeli tak jest to zgłoś to do kierownictwa, bo w internecie każdy może wszystko napisać, nie koniecznie prawdę. Te opinie piszą ludzie wyłącznie którym się pracować nie chce. I mają problem do wszystkich

@N.

A ty myślisz że o czym są rozmowy roczne... Tak każdy może napisać i powiedzieć o każdym tak jak to on robi a potem udaje niewiniątko.

@Operator Sklejarki

Pozdrawiam Cię operatorze sklejarki ????

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR MASZYNY SZTANUJĄCEJ
ania

Brałam udział w rekrutacji i nie polecam. Pierwszy etap przebiegł bardzo sprawnie i nie mam zastrzeżeń. Natomiast drugie spotkanie z Dyrektorem Generalnym było poniżej krytyki. Już wiedziałam, że nie chcę tam pracować. Po całym procesie rekrutacji nie otrzymałam decyzji zwrotnej od rekrutera i mnie to nie ruszyło, aczkolwiek przestrzegam potencjalnych kandydatów, iż rekrutacji z szacunkiem niestety nie możecie się spodziewać.

Katarzyna
@ania

Możesz powiedzieć co takiego nie tak było w tym drugim etapie, że się tak zniechęciłaś? Jakieś niestosowne pytania czy o co chodzi?

Ameba
@ania

Nie przyjęli Cię do pracy bo pewnie masz za wysokie kompetencje. Ostatnio zrobili z pewnej specjalistki od jakości koordynatorką produkcji, osoba ta robi notorycznie zamieszanie nie potrafi współpracować z pracownikami produkcji bo ona jest kordynatorka i mamy jej słuchać, nie posiada wiedzy medycznej co znacznie przekłada się na komfort pracy oraz wyniki i opinie całego działu. Nawet jej ciężko coś podpowiedzieć bo inteligencją raczej nie grzeszy i poprostu nie łapię co się do niej mówi. Logiczne myśląc osoba zarządzającą powinien być ktoś kto posiada wiedzę merytoryczną bo po pierwsze będzie chciała się wykazać i sprzeda swoją zdobytą wiedzę przez lata innym początkującym pracownikom. Po drugie podejmowane decyzje dotyczące zadań produkcyjnych będą bardziej odpowiednie bo przecież wie czy da się coś zrobić z danym problemem czy nie. A po trzecie łatwiej kogoś nauczyć zarządzania zasobami ludzkimi niż wiedzy technicznej bo wiadomo że w procesie produkcji liczą się szczegóły. A po czwarte tydzień pracy z tą Panią to jakiś horror i szczerze mówiąc już tak było jak zajmował wcześniejsze stanowisko tylko nikt o tym nie mówił.

@Ameba

Zgodzę się , pani która została kordynatorka przechodząc z działu jakości to jakiś dramat, widać z daleka że jest wielce przestraszona, nie czuję tego stanowiska , nie podejmuje żadnych decyzji , wszystkie kwestie produkcyjne podejmują dziewczyny na sklejarkach bo ona sama nie podejmie decyzji . Ostatnio więcej też jej nie ma niżeli jest . Jedyny dobry wybór w ostatnim czasie do lider na dziale klejenia. Życzliwy , kontaktowy , widać że mu zależy i się stara . W końcu ktoś kto budzi pozytywne emocje i chce się przychodzić do pracy , rozwiązuje wszystkie problemy od ręki .

Fajna firma polecamy.

Z jakiego powodu polecasz? Napisz coś więcej bo to nic nie mówi :D

To chyba pracowaliście tam tydzień lub dwa i jeszcze każdy był dla was miły. Kto pracuje dłużej to bardziej się przekonał jaka ta firma jest naprawdę. Kiedyś najlepsza firma każdy chciał tylko do cartondruku a teraz każdy mówi żeby omijać szerokim łukiem. Kiedyś najlepsze pieniądze teraz najgorsze. Pieniądze za kablowanie na siebie nawzajem. Nikt nie wie co to jest 5s. Liderki jakby pracowały za karę. Wymieniać tak można w nieskończoność. Po przepracowanych tylu latach co ja ciężko mi znaleść jakieś plusy.

Kira

Każdemu się nie dogodzi. Jeśli komuś nie pasuje praca to przecież nikt nikogo nie trzyma tam siła. Proste

Kk
@Kira

Iryna czemu rozdajesz prezenty liderkom i nie tylko, nie wiesz że w naszej firmie jest to zakazane. Tak ją wszyscy lubią że musi dawać prezenty, a jak ma pracować to drugiej takiej krnąbrnej i robiącej ofiary z siebie nie ma. Ciekawe czemu tak jej zależy aby tu dalej pracować dla Karola młody piwko?Może najwyższa kadra kierownicza by się temu przyjrzała my nie chcemy aby pracowali tu osoby które mają ciągle jakiś problem.

Dokurviator

Nik nie chce pomagać .....jak żyć .tyle obiecali ,że pieniędzy nima dalej .kto westrocku pracuje ten z cyrku się nie śmieje ..... Coco Chanel

Obserwator

W firmie panuje napięta atmosfera między pracownicami Sklejarek. Ciągle kłótnie ustawianie po kątach. Firmowe dziewczyny nie potrafią przyjąć nowych osób uważają się za najlepsze. Przytłaczają nowe osoby i nie pozwalają im się rozwinąć w niektórych przypadkach dochodzi nawet do gnębienia pracowników.

kogo to interesuje?

w skrócie nie polecam. Poszukajcie jakiegoś kebsa co szuka kasjera, idźcie do żabki albo do FLEXA na przeciwko. Pieniądze istnieją tylko na kartce, a jak już je dostaniesz to z opóźnieniem, przerwy jak w zakładzie pracy, ZAWSZE "trzeba za*ierdalać" bo "jesteśmy do tyłu", a jak nie jesteśmy do tyłu to pracujemy na "buffor", po czym znowu "jesteśmy do tyłu". Szefostwo jest po*ebane, wymyśla niestworzone problemy i wdraża procedury które POGARSZAJĄ tempo i przyjemność pracy. Pomijając co powyżej, higiena pracy jakaś tam jest, jest stołówka, przystanki autobusowe są blisko, są toalety i światło świeci prawie zawsze. Wolę pracować na budowie i nosić pustaki w upale przez 12h. Zdecydujcie sami.

Haha
@kogo to interesuje?

W tej firmie nigdy nie było problemu z wypłatą. Zawsze przed czasem.

Kk

Uwaga firma zatrudnia (usunięte przez administratora) czytaj tata i jego syn są to osoby które mają ciągle jakiś problem.

Zawiedziony 2

W firmie Westrock jest niekończący się (usunięte przez administratora) ze strony głównego dyrektora. Cała reszta to tylko przytakiwacze. Tak w kilku słowach można opisać tą organizację. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

W MPS pracowałam dosyć długo. Przez ostatnie dwa lata firma ta bardzo się rozwinęła. Moim zdaniem to jedna z najlepszych firm w Tczewie, w której można zdobywać doświadczenie, wiedzę i nowe umiejętności. Niestety wiem, że nie wszyscy to dostrzegają. Jeżeli chodzi o atmosferę, to miałam ogromne szczęście i zaszczyt pracować z najwspanialszym zespołem pod Słońcem :-) Szczerze polecam tą firmę dla pozytywnie nastawionych osób, które chcą się uczyć i rozwijać.

??

To czemu odszedłeś?

Zawiedziony

To chyba pracowaliśmy w innych firmach. W tej w której ja pracowałem to niekończący się (usunięte przez administratora) ze strony głównego dyrektora. Cała reszta to tylko przytakiwacze. Tak w kilku słowach można opisać tą organizację. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

Ciekawa ...

Czy w tym momencie przyjmuja do pracy w produkcji ? Jaka panuje tam atmosfera na dzień dzisiejszy ?

Pśoter
@Ciekawa ...

Pracuje kilka lat mam 26 lat i dorobiłem siwych włosów.

Na jakie benefity można liczyć w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Benefity zależną od stanowiska trzeba pytać na rozmowie z HR ogóle nie jest najlepszą firmą ale najgorszą to już wogóle nie jest. Się dziwię że dział HR nie odpowiada na takie pytania tylko szeregowy pracownik dział HR się wstydźcie. Najlepszy benefit to chyba samochód służbowy, ale są i inne. Niestety tylko tyle mogę Ci powiedzieć.

Kubuś

W tej firmie pracownicy HR są zatrudnieni po znajomości także nie ma się co dziwić że nic nie robią oprócz stwarzania pozorów pracy i bujania jaj.

W jakich godzinach w biurze pracuje Dział Systemów Jakości? Audyty, opracowanie dokumentacji systemów ISO, BRC itp.

Obserwator

Hehe obserwator to ktoś inny. Ale wy wredni jesteście. Najważniejsze że robota jest zrobiona i zawsze tak jest jak ktoś potrafi sobie lepiej zorganizować stanowisko pracy to zaraz się znajdzie jakiś niedorajda co wszystko widzi na innych tylko nie na sobie. Zapewne wolał byś mieć przełożonego jak ten pseudo kierownik M co wszystkich wq całe szczęście że się zdecydować rozstać z firmą ????

Skoro obowiązuje teraz noszenie maseczek w przestrzenni publicznej to w firmie również wszyscy powinni nosić bo jak na razie niektórzy się migają od tego a nawet wyśmiewają się z innych. Obowiązkiem pracodawcy jest dopilnowanie aby praca była bezpieczna jak się ktoś zarazi w pracy to kto będzie za to odpowiada? Pracodawca...

xxx
@1234

Radzę się doinformować, maska nie jest w stanie zatrzymać żadnego wirusa.Chyba że będzie wielkości pięści ????

Były
@1234

Słuchajcie nadal propagandy w TV - maska pomaga, a otyłość, brak słońca i ruchu spowodowany lockdownem na śmiertelność nie wpływa ;)

Halina

Cześć, pandemia trwa już długo i chciałabym spytać, jak odbiła się na pracownikach Multi Packaging. Czy jakość pracy jakoś się zmieniła, warto tam teraz się zatrudnić? Powiedzcie, jakie jest wasze zdanie. Oczywiście pytam pracowników tej firmy i bardzo proszę o ich komentarze.

lolek

Witam. Jak wyglada praca na magazynie? Jakich pieniędzy mozna sie spodziewać na start? Moje minimum to 3800 brutto na start moge sie spodziewac takich pieniedzy?

Były
@lolek

Z tego co wiem to zawsze proponowali okolice najniższej krajowej nowym pracownikom. Jeżeli masz uprawnienia i doświadczenie to możesz zawalczyć o więcej. No i nie daj się nabrać na magiczną podwyżkę po okresie próbnym - już nie jednego pracownika tak ubrali - żądaj od razu godnej kasy.

Maciek

Czy można umówić się na wypłaty tygodniowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.