Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

Opinie o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.

Witam. Pracuje w tej firmie niemalże od początku. Na przestrzeni lat mnostwo zmian , niestety na gorsze. Zmiana kierownictwa , powstanie stwnowisk liderujacych co pozwolilo pewnym osobom zaczac czuc się bogiem. Kobiety pracujące na produkcji super babki, mega pracowite i kontaktowe. Niestety nie szanowane przez kierownika działu, z boku jak sie patrzy to widać ze to On tam rzadzi i nawet jak nie ma racji to ma rację. Dalej patrząc osoby liderujace u dziewczyn to jest wielkie nieporozumienie. Dostaly stanowisko osoby ktore nie maja pojecia o zarządzaniu praca i ludźmi, szukaja wtyczek, chcą eliminowac osoby ktore maja wlasne zdanie. Ponadto jedna z pan liderujacych (usunięte przez administratora) robi największe zamieszanie. Co innego przekazuje kierownikowi a co innego dzieje sie pod jego nieobecność. Nikt nad tym nie panuje. Są osoby które poprzez kontakt z ta Panią muszą zasiegac porady specjalisty co przeklada sie na zycie poza murami firmy. Mimo zgłoszeń do kierownika , dyrektora itd nikt z tym nic nie robi a wciaz powtarzaja ze liczy sie człowiek. W tej firmie czlowiek pracujący na produkcji to nie czlowiek to sztuka ktora ma robic pieniadze. Na dziale druku robia co chcą, maja monopol bo na ich miejsce jest trudno znalezc pracownika. Te sam kierownik co u dziewczyn a zauwaza się zupelnie inne traktowanie. Na moje oko dochodzi do dyskryminacji. Atmosfera miedzy pracownikami super jezeli w relacje nie wchodzi lider bądź kierownik. Tak jak lilka lat temu bylem dumny z miejsca w którym pracuje tal dzisiaj stwierdzam że zmierza to wszystko w zlym kierunku. Może jakieś media powinny sie zaiteresowac(usunięte przez administratora)

Firma nie szanuje pracowników ,nowy zarząd to ludzie niekompetentni i karierowicze skupieni wyłącznie na swoich karierach a nie na tym żeby ludziom dobrze się w firmie pracowało.atmosfera nie do zniesienia.niedlugo GM sam będzie te pudełka produkował bo ludzie odfrunął szybciej niż zdąży powiedzieć Royce Rolls :) nie polecam , mimo że załoga jest naprawdę spoko, kierownictwo zabija tę firmę od środka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić zarząd

Zniesmaczony

Ogolne wrazenia po rozmowie kwalifikacyjnej. Typowy koncern, w ktorym nie liczy sie czlowiek. Szef produkcji ( postawa podczas rozmowy) pozostawia wiele do zyczenia. Nastawienie tylko na wydajnosc. Pytanie kiedy kadra zarzadzajaca uzmyslowi sobie fakt ze maszyna drukujaca nie jest drukarka. Niestety nie wystarczy wcisnac zielonego guzika i bedzie ok.

mat
@Zniesmaczony

@Zniesmaczony, na jakie stanowisko aplikowałeś?

Xena

W tej firmie pracowalam w 2017 roku. Praca nienajgorsza ale za to atmosfera nienajlepsza,ludzie rozni ale to normalne jak w kazdej firmie,uwazam ze pracy nie doceniają i patrzą na innych z pod byka,zachowanie niektorych brak slow jakby rozum pozjadaly..ogolnie nie polecam,umowa smieciowa to juz standard. I co miesieczny strach czy przedluza..czlowiek zasuwa,swoje robi a i tak kopniak w (usunięte przez administratora) i narazie,napewno tam nie wroce bo inaczej depresja.

Szary pracownik
@Xena

Umowy tzw. śmieciowe przez agencje są tylko dla pracowników krótkoterminowych na zastępstwa itp Klimat no cóż jak jest praca wykonana z dbałością o najwyższą jakość nikt nikomu nic nie powie, no niestety klientów mamy trudnych stąd też dbałość o szczegóły no i trzba też wiedzieć co to współpraca kierowników mamy już komplet ;) Puki co polecam.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR MASZYNY SZTANUJĄCEJ
Karol

@Xena a jak wygląda w Cartondruck Polska możliwość uzyskania awansu? Firma organizuje szkolenia dla pracowników, dzięki którym mogą oni podnieść swoje kalifikacje? Czy do podstawowego wynagrodzenia można liczyć na premie, np. uznaniowe bądź kwartalne? Będą to cenne wskazówki dla osób, które zastanawiają się czy aplikować do Cartondruck Polska.

Nkcddvvfe

Super Praca lekka i miła atmosfera POLECAM ! ;)

chuda1991

Witam ! Pracowałam w 2014 r . Było super miła atmosfera ... i dobra brygadzistka :)

remi

Firmę ogólnie oceniam bardzo pozytywnie. Większość pracowników jest przychylnie nastawiona do "nowych". Oczywiście znajdą się też "czarne owce", które lubią pokazać, że to oni są tu starsi stażem i ważniejsi. Osób takich na całą firmę naliczyłem zaledwie 3, więc nie jest źle. Z generalną większością współpracuje się dobrze. Generalnie podczas pracy nie ma zazwyczaj niewyobrażalnego ciśnienia, że wszystko musi być zrobione na wczoraj. Praca jest zaplanowana tak, że z wszystkim da się wyrobić. Czasem zdarza się, że trzeba zostać chwilę dłużej, ale takie sytuacje są rzadkością. Pensja jak zwykle jest kwestią gustu. Ogólnie firma całkiem ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o.