RADMOT Sp. z o.o.

Opinie o RADMOT Sp. z o.o.

Pracownik - ZADOWOLONY

@Jazda na calego 2017-04-14 08:40 @Anonim 2017-04-16 00:42 Krecie w długich włosach !!!! - Twoje dni w firmie są policzone. Praca wymaga poświęceń, i czegoś od siebie, a firma daje zatrudnienie i stabilizację, poza tym to jedna z wiodących firm na radomskim rynku. Trzeba być zadowolonym z tego że jest praca, co miesiąc wypłata. Nie podoba się to wypad na bruk. Premię są godziwe jak na niestabilnym rynku zatrudnienia. Chyba pracujemy w 2 różnych firmach, nie wiem jak można pisać takie głupoty, tylko nierób może gadać takie bzdety. Proste chcesz robić, to praca nie jest wymagająca i trudna, pieniądze zawsze na czas, a jak jesteś próżniak to nie ma co się dziwić że się nic nie zgadza.

jack
@Pracownik - ZADOWOLONY

Sorki ale od kiedy Ty tu pracujesz? Przekonasz się przy pierwszych problemach firmy jak stabilne są warunki zatrudnienia. Pogadaj z chłopakami którzy pracują po 7,8 lat i więcej ilu ludzi i w jaki sposób kopnięto w d... w okresie kryzysu jak zmieniono z dnia na dzien umowy i jak mówiono w firmie przez lata o tych którzy sami w tamtym czasie odeszli.

qqqwww
@Pracownik - ZADOWOLONY

o czym ty piszesz? jakim niestabilnym rynku? w CNC? Są firmy w Radomiu co juz rok nie mogą znaleźć operatorów, fakt szukają z odpowiednią widzą i nieoświadczeniem, samo wpisywanie korekcji to mało. i nie ma i dalej szukają, a tu niebawem kolejna firma z branży automotive ma być otwarta i co? heh i stawka podrośnie bo musi dać więcej niż firmy już istniejące. Wiec o jakim niestabilnym rynku ty mówisz? bo za 13 brutto to Ukrainiec mało chętny do pracy

jack
@qqqwww

To teraz odpowiedz mi zadowolony pracowniku odnośnie stabilności w radmocie. Ilu pracowników z przynajmniej 5-letnim doświadczeniem odeszło od czasu tego posta?

Iza

@Gw a co jest powodem takiej sytuacji? Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy? Czy to kwestia odejścia na emeryturę, czy znajdują miejsca pracy z lepszymi z ich pultu widzenia warunkami? To dość ważny sygnał dla zainteresowanych osób, więc wszelkie dodatkowe informacje będą kluczowe.

K
@Iza

Jak to w firmie, która zatrudnia ponad 150 osób, przyczyn jest wiele: emertura, zmiana profesjii, zmiana pracy ze względu na lokalizację (lepszy dojazd), przeprowadzki do innych miast. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że w RADMOT dzieje się ostatniu dużo ciekawych rzeczy. Jeżeli kogoś interesuje obróbka skrawaniem i rozwój osobisty, to myślę że jest to firma do rozważenia.

operator2

Jak chcesz nic nie robiąc zarabiać 5 tyś, to tak się nie da, ale jak znasz się na robocie i pokażesz, że dobrze pracujesz to w Radmocie można dobrze zarobić.

Mam pytanie do pracowników Radmotu. Na olx ukazało się ogłoszenie o poszukiwaniu operatorów cnc. Firma oferuje zarobki od 2500 do 5000zł nie wiem tylko czy brutto czy netto. Napiszcie czy rzeczywiście można zarobić taką kasę czy to tylko ściema .

No
@Zainteresowany

Brutto czyli nie dostaniesz odrazu tyle tylko może po trzech miesiącach

Gw
@Zainteresowany

W tym momencie ciężko maja znaleźć doświadczonych pracowników bo ogłoszenie już ponad miesiąc widnieje. A ludzie odchodzą i to fachowcy którzy mieli pojęcie o robocie a radmot nie chce płacić

RADMOT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Planowania Materiałowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Iza

@pracownik - zadowolony a możesz w takimi razie opowiedzieć trochę więcej o swojej pracy w tej firmie? Na pewno takie konkretne informacje ułatwią nowym pracownikom podjęcie decyzji przy decyzji na aplikowanie przy kolejnych ofertach pracy.

Swiezak w CNC...

Witam czy osoba po kursie CNC ma szansę znaleźć pracę w państwa firmie?

cleber

Najbardziej się ubawiłem jak Prezes skarży się na brak fachowców. Ilu tych fachowców zwolnił a ilu odeszło samych? Moim zdaniem co najmniej 20 doświadczonych i wykształconych w ciągu ostatnich lat

Toni

Do anonima.Szkoda,że nie ma już ORMO by byś się tam nadawała,chociaż takie gumowe ucho to i do jakiegoś szmatławca się może nada .Brukowce zapłacą za takowe wyrażanie opinii.Jeszcze takie owo nie wykazało się dobrze pracą,a już głos zabiera na stronie.Dobry pracownik to pracuje,a nie konfliktuje.My i tak wiemy kto ty jesteś.

Ja bym tylko chciał dodać że firma przyjmuje nowych pracowników czy stażystów, ale czy próbują czego kolwiek nauczyć? Nie, ludzie mają dosłownie w poważaniu czy sobie poradzisz. Przychodzisz nowy do pracy, nie masz jeszcze doświadczenia a postawią cię przy maszynie której sterowania nie znasz i radź sobie. Żadnego przeszkolenia, NIC. Jeśli chodzi o operatorki to nawet jest gorzej. Całą zmianę latają z wkrętarką. Tylko nieliczne cokolwiek umieją. Jedna po kilku miesiącach pracy nie wiedziała na jakim sterowaniu pracuje, a teraz jest podobno asystentką produkcji i w biurze siedzi. Ciekawe za co dostała awans skoro są tam panie które mają wykształcenie wyższe, kierunkowe a nadal pozostają tylko operatorkami. Takie są rządy p. Piotra k. Pracownik ma prawo jedynie zapiepszać bez wytchnienia, bo ww kierownictwo tylko podkręca normy. Zarobki są słabe, uzależnione od systemu grupowego, w którym ciężko awansować. Ogólnie żenada, nie polecam firmy, a kto jeszcze może to niech ucieka.

Toni
@Anonim

Zenadą jest to co napisałeś i ciekawe skąd masz takie wiadomości o wykształceniu pracowników,pewnie udawałeś ich kolegę a okazałeś się świnią która w swoje gniazdo sra.Zadnej firmie nie polecam takiego pracownika.

Jazda na calego
@Anonim

Kolega tomi to chyba z choinki się urwał tak jest od trzech miesięcy jest taka rotacja że w głowie się nie mieści lapamka ludzi pojęcia nawet nie mają a tylko guzik zielony i śrubki wkręcić. A kierowników coraz więcej już jest i same tumany żadnego pojęcia ani podejścia do ludzi tylko ludzimi pomiataja a kontrola jakości to już dno niemozna się dogadać tylko nauczyli się żółte kartki wypisywać tyle w temacie

@Toni

Informacje o wykształceniu pracowników mam, istnieje coś takiego jak rozmowa. Nie snuj domysłów bo świnią (jak to powiedziałeś) nie jestem i w swoje gniazdo nie sram. Wyraziłem tutaj jedynie swoją opinię bo od tego jest ta strona.

Dragan

Witam, Siedzę sobie i czytam i oczom nie wierze co za bzdury niektórzy tu wypisują pod adresem firmy w której pracuję. No dobra, w takim razie ja rzucę trochę suchych faktów. Pracuję w Radmocie już blisko półtora roku. Przyszedłem z ulicy, zielony. Wiedziałem tylko czym różni się tokarka od frezarki. Przeszkolono mnie i po czterech miesiącach sam ustawiałem maszynę. Po tym były kolejne szkolenia dla wszystkich młodych a dużo tego było. Ciągle są organizowane nowe szkolenia dla chętnych więc jak ktoś chce ma możliwość się rozwijać. Dzięki takim szkoleniom dostałem już dwie podwyżki i będę walczył dalej. Możliwości są spore a i kasa niezła. Owszem, jak ktoś chce pomarudzić to powód zawsze jakiś sobie znajdzie (bo zupa była za słona:)) a tak poważnie to normalna firma w której można spokojnie pracować i to w normalnych warunkach.

juby
@Dragan

Normalnie jakiś żart. Brakuje tylko łubu-dubu, łubu-dubu niech nam żyje... To śpiewałem ja Jarząbek.

Zespół RADMOT

Ciekawe pytanie. Dziękujemy. Kilka faktów: - od roku 2010 co rok nasze szeregi zasila około 20-30 nowych koleżanek i kolegów - z nowo przyjętych pracowników ponad połowa zostaje w firmie na dłużej - większość naszych koleżanek i kolegów pracuje u nas już ponad 10 lat - ścieżka rozwoju zaczyna się od stanowiska operatora - wszyscy nasi technologowie (obecnie 6 osób) pracowali kiedyś jako opratorzy - tak samo jest z naszymi kontrolerami jakości (5 osób obecnie) - w samym roku 2016 ponad 6 osób awansowało z pozycji operatórów na: liderów zmian, kierowników wydziałów, technologów, kontrolerów jakości. Cały czas szukamy ludzi z pasją, ambitnych, chcących się rozwijać. Nie jest to zawsze łatwe. Dlatego rotacja, o której wspomniałem w pierwszych 2 punktach tego komentarza istnieje. My jednak uznajemy to za bardzo zdrowe zjawisko. I potwierdzi myśle to każdy z naszych pracowników, którzy są z nami od minimum 5 lat (a będzie to ponad 3/4 zgranej załogi) Zapraszamy, Zespół RADMOT

Czesiek z poczty niewidoczny
@Zespół RADMOT

od 2010 roku co rok Wasze szeregi zasila nowych 20-30 pracownikow? Czym to jest spowodowane??? Tym,ze ludzie odchodza co chwila i przyjmujecie nowych. Duzo osob jest miejscowych bo maja blisko do pracy i to ich zacheca do podjecia pracy w Radmocie czy zmusza czasem do pozostania w niej lub tez nie maja lepszych perspektyw. (usunięte przez administratora)

@Czesiek z poczty niewidoczny

kolego, czy mógłbyś napisać, dlaczego masz taki stosunek do zatrudniania ukraińców?

nick

Może "zespół RADMOT" :-) napisze jak rotacja miała miejsce w firmie w ostatnich 10-15 latach? To powinno wszystkim zainteresowanym dać jakiś obraz jak wygląda to wszystko o czym tak pięknie piszecie (możliwość rozwoju, ścieżka kariery, motywacja, itp.) Ja się nie będę wypowiadał na ten temat niech każdy zainteresowany pracą w Waszej firmie przemyśli sobie odpowiedź. Pozdrawiam

Witam. Chciałbym uzyskać odpowiedź jaką stawkę godzinową firma oferuje dla osób bez doświadczenia lub z doświadczeniem do roku jak OPERATOR maszyn CNC? Czy firma oferuję pracę opartą na pełnej umowie o pracę, tzn czy umowa jest na najniższą krajową czy może składki są odprowadzane od rzeczywistych zarobków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Byly pracownik

Ogolnie trzeba (usunięte przez administratora) na dwoch maszynach. Nie ma siedzienia. Płaca na czas i umowa o prace za 12zl brutto. Dobra firma na pierwsza prace ale nic po za tym.

@Byly pracownik

Szanowny Panie, Dziękujemy za kilka pozytywnych słów. Chciałbym się odnieść do kilku kwestii: Tak. U nas operator z reguły obsługuje 2 maszyny. Przy naszym profilu firmy, jest to standard na rynku. Wynagrodzenie jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia. Mamy też wiele przykładów kolegów i koleżanek, którzy zaczynami ponad 15 lat temu jak operator, a dziś są świetnymi fachowcami - operatorami ustawiaczami, technologami, kierownikami działów. Więc myślę, że dla zaangażowanych i chcących RADMOT może być czymś dużo więcej niż firmą na pierwszą pracę. Tymbardziej, że cały czas rozwijamuy koncept szkoleń dla pracowników. Zespół RADMOT

RADMOT

Panie Zac, szkoda, że musieliśmy się z Panem roztać - ale jak sam Pan stwierdził ta decyzja miała mocne podstawy - nie ma wytłumaczenia na produkcję braków. Być może nie był to też pierwszy i jedyny przypadek? Chciałbym się odnieść do kilku kwestii: - Pana zdaniem wyśrubowane normy - co dzień ponad 60 operatorów realizuje normy, braki są sporadyczne, operatorzy chcą u nas pracować i rozwijać się. - Krzesła - operator obsłyguje maszyny CNC - tej pracy nie da się wykonać siedzać. Czy w obecnej pracy ma Pan krzesełko? Krzesła na hali produkcujnej ogólnie - nie spotkałem się w swojej karierze (chyba, że mówimy o niektórych przykładach montażu) - gratowanie i podobne obróbki przenosimy do osobnego działu, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić dużo lepszą ergonomię pracy, - Szkolenia - tak, jest to obszar, w którym mamy jeszcze do nadrobienia. Jednak od tego roku, mamy ten obszar już dużo lepiej usystematyzowany, ścieżke kariery zdefiniowaną. Wydaje mi się, że dużo się zmieniło od 2014. Zapraszamy na rozmowę. Może nas Pan sprawdzić. Z pozdrowieniami, Zespół RADMOT

fv

dobrze ze oni tutaj sami się wypowiadają i odpowiadają na komeantrze ludzi którzy najwidoczniej są zainteresowani podjęciem pracy w dalej firmie uwązam że to jest duzy plus i trzeba firmę doceniać za to

były
@fv

Szkoda, że nie słuchają swoich pracowników...

tomi

Witam, Czy oferta pracy na technologa jest nadal aktualna? Czy do aplikacji należy dołączyć list motywacyjny? Na stronie jest napisane, aby przesłać CV. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

@tomi

Szanowny Tomi, tak, oferta pracy na technologa jest aktualna. Proszę przesłać CV na praca@radmot.pl List motywacyjny nie jest obowiązkowy, ale kilka zdań opisujących Pana motywację do zmiany pracy, do pracy w RADMOT, etc na pewno da nam wiele więcej informacji umożliwiających łatwiejszą ocenę Pana kandydatury. Czekamy na CV i pozdrawiamy, Zespół RADMOT

Waldi

Szukam pracy na tokarkach konwecjonalnych(8lat dosw.) lub cnc (1 rok dosw.)z przyuczeniem czy sa wolne miejsca pozdrawiam

@Waldi

Szanowny Panie, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Tak, poszukujemy obecnie opreratora maszyn konwencjonalnych. Proszę przesłać CV i w kilku zdaniach, dlaczego szuka Pan pracy, jaka jest Pana motywacja do pracy w RADMOT. Czekamy i pozdrawiamy, Zespół RADMOT

Waldi

zainteresowana

Witam. Chcialabym zlozyc swoje cv do tej firmy tylko mam pytanie, czy w tej firmie kobiety maja osobne lazienki i szatnie?

Zostaw merytoryczną opinię o RADMOT Sp. z o.o. - Jedlińsk

• Jak się pracuje w RADMOT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RADMOT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADMOT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RADMOT Sp. z o.o.