RADMOT Sp. z o.o.

Opinie o RADMOT Sp. z o.o.

Ibek

Serdeczne dzięki za praktyki, było mi bardzo miło :D Koledzy trafiali różnie, ale u was można się czegoś nauczyć (nawet w lekkim hałasie :P)

Szanowni Państwo, jako osoba zarządzająca firmą, odpowiedzialna za jej rozwój, za atmosferę jaka u nas panuje, chciałbym się odnieść do kilku kwestii. Na początek chciałem podkreślić, że mi osobiście zależy, aby firma RADMOT była firmą, w której chce się pracować. W której praca jest ciekawa, rozwój jest możliwy, w której panuje życzliwość i dobre podejście do pracy. Praca jest zespołowa, oparta na uczciwych zasadach. Proszę nie mylić jednak tego z pracą, która nie jest wymagająca, która każdego dnia jest taka sama, w której nie ma problemów, w której nie popełnia się błędów, w której zawsze wszystko jest na tip top. Kadrę kierowniczą dobieram sam (oczywiście moi koledzy z kadry zarządzającej też uczestniczą w tym procesie). Szukam ludzi, którzy nie boją się wyzwań, chcą się rozwijać, mają pozytywne podejście do świata. Stawiam na specjalistów w swoim fachu. Dlatego nie jest warunkiem koniecznym, aby kierownik (nawet produkcji) był specjalistą od obróbki skrawaniem. Specjalistą od obróbki musi być operator, lider, technolog. - byłoby idealnie, gdyby zatrudniani przez nas operatorzy byli fachowcami. Nie zawsze tak jest, ale jeżeli ktoś chce się rozwijać, dajemy im szansę. Przykład wielu naszych kolegów pokazuje, że chcieć to móc. Firma i koledzy tylko pomogą w rozwoju. |można konia przyprowadzić do wodopoju, ale wody napić się, to już koń musi chcieć sam| To też zawsze cenię bardzo w ludziach. Chęć do rozwoju, rozwiązywanie problemów, a nie tylko ich szukanie. Pod tym względem RADMOT nigdy nie miał mocniejszego zespołu. Co nie znaczy, że jeszcze dużo przed nami. Kto chce z nami budować lepszy RADMOT i swoją przyszłość, zapraszamy (ja wiem, że zdecydowana większość z Was o tym doskonale wie), kto chce tylko szukać dziury w całym ma dwie opcje: a) zmienić nastawienie, zaufać swoim liderom, przełożonym oraz spojrzeć na czubek swojego nosa i działać, albo b) znaleźć lepsze miejsce dla siebie. pozdrawiam Wszystkich zmotywowanych, Piotr

@RADMOT Sp. z o.o.

To jakie wyniki osiągamy zależy od tego jak się nami rządzi ! A jaka jest atmosfera zależy do tego czy jesteśmy równo traktowani. Nie tylko ja zauważam tu podziały i wszyscy wiemy o co chodzi. Może ten wpis jakimś cudem się zachowa i nie zostanie usunięty.

@Szeregowy

Wyniki osiągamy bardzo dobre. Będziemy osiągać jeszcze lepsze. To zasługa wszystkich zmotywowanych i stawiających czoła problemom, wyzwaniom, chcącym też się zmieniać i rozwijać. Dziękuję Wam za to. Jestem z Was dumny. Atmosferę kreujemy my wszyscy. Po wczorajszym spotkaniu jestem przekonany, że zdecydowana większość widzi i czuje to tak samo. Niestety p. Szeregowy, pisanie ogólników na forum, do których ciężko się odnieść nie pomaga. Sam psuje Pan atmosferę i niestety próbuje budować podziały. Tyle jest możliwości konkretnego zasygnalizowania sprawy: u lidera, swojego kierownika lub kierownika innego działu, u mnie, u Prezesa, u Moniki z kadr, poprzez Kaizen. Wystarczy chcieć, ruszyć glową i zawalczyć o sprawę. Trzeba jednak mieć odwagę. Panie Szeregowy, odwagi! - albo sugeruję sprawdzić empirycznie jak jest w innych firmach. (wielu sprawdzilo. tylko uwaga: reklamacji nie przyjmujemy). pozdrawiam, Piotr

@RADMOT Sp. z o.o.

Gdybym to była moja pierwsza praca to może bym uwierzył w Kaizen i anonimowość do tej pory robiłem co do mnie należy siedząc cicho. Piszę tu po to żeby odpowiednie osoby zwrócił uwagę na to co się dzieje. Z całym szacunkiem czy myśli Pan że kierownicy z tej grupy uderzą się w pierś i powiedzą "To moja wina" Że jakakolwiek skarga do Pana dotrze ? Może w idealnym świecie by tak było ale nie oszukujmy się ten świat nie jest idealny a na zawiązujące się układy trzeba szybko zwalczać. Panie Piotrze żeby nie było że nie ostrzegałem.

@Szeregowy

Szanowny Panie Szeregowy, szkoda, że nie wierzy Pan w to, że w firmie może być dobrze i takie mechanizmy jak Kaizen mogą działać. Szkoda, że nie daje Pan szansy, żeby sprawdzić, tylko z góry zakłada, że się nie da, bo w innych firmach nie działało. RADMOT to nie jest inna firma jakich wiele. Szkoda, że Pan tego nie może dostrzec. Szkoda, że Pan nie chce budować z nami takiej firmy. Przed czym Pan ostrzega, pisząc ogólnikowe opinie i robiąc zamieszanie. Z całym szacunkiem, ale konkretów nie mogę się dopatrzyć. Solidnych argumentów też nie. Na co mam zwrócić uwagę? Feedback, sugestie, skargi dochodzą do mnie. Do kierowników też. Tak. Kierownicy przyznają się do błędu, niedopatrzeń. Biorą odpowiedzialność na klatę. Dlatego lubię z nimi pracować. Kończę ten dialog na forum, ponieważ nic on nie wnosi. Zapraszam za to do kontaktu ze mną. Chętnie porozmawiam, poznam lepiej Pana perspektywę. - proszę popytać kolegów, którzy dłużej pracują w RADMOT. Za bycie szczerym w rozmowie ze mną, nikt nie stracił. pozdrawiam, Piotr

@RADMOT Sp. z o.o.

Z całym szacunkiem Panie Piotrze wierzę że w firmie będzie dobrze pod kilkoma warunkami zaczniemy przyjmować ludzi którym chce się pracować nawet jeśli nie mają wiedzy to będą mieli chęci żeby ją zdobywać! W tym momencie parasol ochronny działa i nie ma potrzeby się wysilać takie odnoszę wrażenie. Co do KAIZEN jak działa mamy próbkę na tablicy ogłoszeń... Wymiana kołek w wózkach ? Serio ? Nie ma w Radomcie większych problemów z którymi od dawna nic się nie robi jak piekielne temperatury latem zadymienie czy smród zepsutego chłodziwa ? To są tematy priorytetowe dla KAIZEN i uznajmy je za dostarczone do rąk własnych osób tym zainteresowanych. Inaczej się pracuje w czystym pachnącym biurze a inaczej stojąc 12 godzin przy maszynie w smrodzie hałasie i temperaturze przekraczającej 35* latem. To chyba wystarczająco merytoryczne ? Chociaż pewnie i tak informacje o środowisku na stanowisku pracy zostaną usunięte.

@Szeregowy

Co do Kaizen czuję się zobowiązany, żeby rzucić kilka faktów - system ten został dopiero wdrożony, mamy pierwszy miesiąc za sobą, w marcu mieliśmy 10 sugestii, które oceniono według specjalnie przygotowanego kalkulatora, mierzyliśmy wartość pomysłu, jego wpływ na oszczędność, innowacyjność itp. Akurat kółka zajęły ostatnie miejsce wedle punktacji , m.in. dlatego że inne pomysły odpadły jako niemożliwe do wdrożenia. Na liście jest jeszcze bardzo dobry pomysł z przyrzadem do znakowania części (autor nie tylko zaprojektował ten przyrząd ale także go wykonał), bardzo dobry pomysł wyposazenia stanowisk w tablice tolerancji, projekt uchwytów do selekcji jednego z detali - gdyby nie kreatywność pracowników to nikt by o tych rzeczach nie pomyślał. W kwietniu już jest około 20 sugestii więc i ocena będzie bardziej zaostrzona, trafią na pewno pomysły top na listę. To był dopiero pierwszy miesiąc, a myślę że i tak ruszył z wartościowymi sugestiami. Poszedłbym krok dalej - sam fakt że o Kaizen się dyskutuje już jest krokiem do przodu, bo przecież można nic nie robić to i dyskusji nie ma. Co do uwag odnośnie temperatur itd., jakby pojawiły się jakieś fajne pomysły, śmiało można wrzucać do skrzynki - myślę że te pomysły dotyczące poprawy warunków pracy są priorytetowe, najwazniejsze. Sam osobiście wiem i przekonałem się o tym nie raz, że operatorzy są niesamowitymi ludźmi i mają ogromny zapas wiedzy i doświadczenia, myślę że przez to będą mogli się wykazać, spojrzeć z czasem na firmę z innej perspektywy, jako miejsca, które sami mogą tworzyć. Taka m.in. jest idea Kaizen i na pewno do tego będziemy dążyć.

Stary Radmociak
@Marcin

Panowie Marcin i Piotr. Przestańcie karmić tego trolla. To pewnie jeden z tych co na na 3 zmianie przez 8 h w telefonie siedzi. Człowieku ogarniaj się i przestań głupoty pisać. Nie pamiętasz jak było kiedyś. Jakbyś pamiętał nie pisał byś takich bredni. Wskaż firmę gdzie zarabia się równie dobrze . Gdzie warunki pracy są takie w naszym zakładzie. Nie pracujesz długo. Dlatego zmień nastawienie i przestań żółć wylewać bo się w niej chłopie utopisz.

Ktoś
@RADMOT Sp. z o.o.

Z jednym muszę się zgodzić. Nie da się niezauważyć że to właśnie pan dba o atmosferę w Radmocie. (usunięte przez administratora)

Tomasz Terka

Kolejny rok i nic na święta firma nie zapewniła oprócz jajka wielkanocnego dla kierownictwa. Jak zwykle zwykły pracownik został poszkodowany, spotkania i bankiety dla elit i kierownictwa kosztem pracowników produkcji i CNC. Niska pensja mimo zaangażowania w pracę nie motywuje do dalszego rozwoju. RADMOT powinien zmienić nazwę na NEPKOL - nepotyzm i kolesiostwo. Zdecydujcie sami czy chcielibyście pracować w takiej firmie.

Dziki
@Tomasz Terka

Zgadza się. To co się dzieje w tej firmie to jest tragedia.

Zadowolona

A mi się tam bardzo podoba w radmocie.

RADMOT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Planowania Materiałowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Szary pracownik

Zgadzam się z Niezadowolonym w części jego zarzutów nie pracuje w firmie długo(usunięte przez administratora)

TUTTO BENE

Do NIEZADOWOLONEGO W mojej opinii kolego albo nie kolego to wyglądasz mi na frustrata ,któremu pogrożono paluszkiem bo coś zepsuł.O ile mi jest wiadomo to ktoś wpadł na pomysł i wymyślił coś takiego jak karta sugestii-ale jak widać nie masz odwagi nikomu i niczego tam napisać ponieważ uważasz ,że tu na necie jesteś anonimowy i słusznie.Nie zgodzę się z tym co tu nabzdurzyłeś ponieważ w firmie panuje normalna zdrowa do współpracy atmosfera(w mojej opinii) nie wiesz chyba co to praca z ludźmi którym kompletnie brakuje kompetencji!!!Co do pracy magazynu to ilekroć tamtędy przechodzę to zawsze coś się dzieje,więc niesprawiedliwym jest ocenianie kogoś nie spoglądając na siebie.Może od tego powinieneś zacząć!! Sporo osób tu pracujących uważa że ta praca im się należy zapominając że nie oni rozdają karty a tylko w nie grają.....na tym polega praca u kogoś.Co niektórzy nauczyli się przychodzić do pracy a nie pracować,więc te osoby mało dają od siebie a oczekują każdego 10-go górki złota na koncie.Spójrz kolesiu na to z innej perspektywy perspektywy kogoś kto chciałby by firma się rozwijała i w gestii Twojego jak się okazuje charakteru nie powinno być walenie w swoje gniazdo a raczej otwartość na zmiany i nowe.......a napisz tu coś jak sie czujesz każdego 10-go czy też nie podoba Ci sie to????to może z Tobą jest coś nie tak a nie z osobami które próbujesz tu wmieszać w Swoje niezadowolenie zastanów się następnym razem nim coś palniesz..... i dla jasności nie piszę tu tego po to by kogoś wybielać ale po to byśmy czasem spojrzeli w lustro i pomyśleli co jest nie tak pozdrawiam wszystkich pracowników firmy RADMOT od jakiegoś czasu zadowolony pracownik......i nie pojawiłem się tu z FAURECJI

Niezadowolony

Tak złej atmosfery pracy w Radmot jaka jest dziś nie pamiętam. Zgodzę się, że nie wszyscy którzy sami odeszli albo im podziękowano pasowali do firmy, ale (usunięte przez administratora)opanujcie się i zacznijcie słuchać innych ludzi poza 3 intrygantów (usunięte przez administratora). Ta 3 ludzi zniszczy tą firmę ponieważ nie mają bladego pojęcia o pracy w CNC. Uważacie Panowie Prezesi, że zwiększone obroty firmy to zasługa tej 3?. Nic bardziej mylnego. Nawet 1 detal więcej nie spadł z maszyny poprzez ich dotychczasowe działanie. (usunięte przez administratora) Nie potrafią zorganizować roboty dla ludzi, nie potrafią jej zaplanować, przychodzisz do pracy i nie wiesz co będziesz robił jutro. Cudem jest spotkać, dodzwonić się do osoby z dzi. handlowego. Na pewno ją spotkasz na stołówce przy kawie i ciastku. Zalecane jest założenie tam kamer, bo chociaż będziemy wiedzieli gdzie się kierować czy do biurka osoby z dzi. handlowego czy od razu na stołówkę albo pod wiatę bo tam również często można ich spotkać na papierosku. Czy widzicie co się dzieje w obszarze magazynu, tam ciągle przybywa rąk do pracy a i tak się nie wyrabiają. Tam również bym założył kamery oraz system rejestracji produkcji - bo piły notorycznie stoją. Pragniemy być członkami drużyny Radmot i pomagać sobie nawzajem, wspierać się i angażować w zmiany jakie zachodzą, natomiast przez tą 3 ludzi,aż się nie chce wstawać rano do pracy. Wysługują się ludźmi z niższego szczebla(usunięte przez administratora)

Tutto bene
@Niezadowolony

Uważam że ta opinia jest daleko krzywdzące nie tylko te osoby które dotyczy ale przede wszystkim w firmę dla której to piszący ten post jak domniemam poświęcił "pół życia". Wracasz tam wszystkich i wszystko co wygląda mi na bardziej rusztowanie swoich niekompetencji. Ostatnim czasem pojawił się tam system sugesti z czego jak rozumiem nie potrafiłby skorzystać ponieważ jak widzę łatwiej jest kadzić i szukać problemu niż go rozwiązywać. I zapewniam cię że ja tzn ten który pisze ten post w żaden sposób nie byłem umoczony w jakiekolwiek układy z tymi osobami a znalazłem tu normalna atmosferę i warunki do pracy bez wyścigu "szczurów". Myślę po prostu ze ktoś pogrozil ci palcem za fuszerke i Qyladowujesz frustrację bo nie masz odwagi przyznać się do błędu bądź braku kompetencji. I taka rada.... Zanim zaczniesz osądzać kogoś najpierw spójrz w lustro i pomyśl czy jesteś ok. Sporo z pracujących tam jest tam bo im się należy a w zamian niewiele są w stanie oddać firmie notabene dzięki której funkcjonują. Ogarnij się "ty najlepszy operatorzy CNC

Stefano Dolcevita

Czy jest w planach wprowadzenie karty multisport? Z tego co wiem bardzo wiele osób skorzystało by z takiej karty

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda współpraca z firmą RADMOT. Na stronie jest portal dla poddostawców, szukają innych firm do kooperacji. Jest ktoś na forum kto z nimi współpracuje?

Kooperant
@Adam

Najlepiej wysłać swoją ofertę na rfq@radmot.pl i wejść w dialog. Współpracują z wieloma poddostawcami. Z tego co mi wiadomo liczy się przede wszystkim jakość i dobry dialog.

Obserwator

Dziwnie się dzieje jak przyjmuje sie ludzi bez kwalifikacji tylko dlatego że pracowali kiedyś w faurecii. Nie ma co oczekiwać wyników skoro już na początku łańcucha są słabe ogniwa...

@Obserwator

czy ta obserwacja oby dotyczy firmy RADMOT? :) Firma to ludzie, ich doświadczenie i pozytywna postawa. Pod tym względem w RADMOT cały czas coraz lepiej. Dziękuję całej załodze za to!

Jeśli chodzi o pracę to jest to świetne miejsce. Na halach produkcyjnych porządek, bardzo dobry klimat wśród pracowników, zrozumienie, otwartość. Bardzo podoba mi się dialog pomiędzy kadra kierownicza a pracownikiem. Rozwiązywanie problemów a nie strach i pretensje. W takich warunkach można się dużo nauczyć i dużo dobrego zrobić. Wszystkie pomysły operatorów są brane pod uwagę, dyskutowano. Także wielki plus

Wow. Dziękujemy bardzo za opinię. Jako RADMOT możemy powiedzieć, że nadal będziemy bardzo mocno nad tym pracować, aby pracowało nam się wspólnie jeszcze lepiej i abyśmy tak dobrze jako firma i społeczność radmotowska się rozwijali.

@RADMOT Sp. z o.o.

Nie popadajmy w samozachwyt jest jeszcze sporo rzeczy do poprawy sa obszary gdzie firma wypada bardzo fajnie ale dla przykładu socjal w tej firmie nie istnieje. Za to kultura współpracy jest na wysokim poziomie

@anonymous

Jest jeszcze bardzo dużo rzeczy, które jako firma możemy robić lepiej i nad tym staramy się cały czas pracować. Pakiet dodatków socjalnych jest właśnie przygotowywany. Dziś już firma może sobie powoli na to pozwolić. Możemy sobie na to pozwolić tylko i wyłącznie dzięki pracy i zaangażwoaniu każdej ze 160 osób pracujących u nas w firmie. Za to zaangażowanie, dobre nastawienie, atmosferę i dużo uśmiechów na twarzy dziękujemy naszemu zespołowi. Trzymajmy tak dalej!

Skryba

Info dla osób składających podania do firmy. Na rozmowie mówią że jak się bedziesz starał to po umowie próbnej podniosą stawkę, przez pierwsze dwa miesiące pezychodza i pytają jak tam jak ci się podoba widzę twoje postempy a potem jak juz cos potrafisz to cie unikają żebyś tylko nie pytał o podwyżkę. Ogolnie kolchoz za najniższą krajową. Weekendy prawie wszystkie w pracy i na każde skinienie po 12 godzin.

Oby tak dalej
@Skryba

Kolhoz za najniższa krajowa? Przez pierwsze miesiące może zarobki nie są duże, ale jak się zaczyna nie potrafią nic to trzeba się nauczyć zawodu szczególnie podstaw. Poza tym Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach... Pracuje tam piąty miesiąc, a zarobki już są pokaźne i kolejny raz wzrosły, nigdy nie musiałem biegać za podwyżka, zawsze dostawałem tylko aneks do umowy, bo jak ktoś się stara i dobrze pracuje to jest nagradzany. Ja ciężko na to pracowałem i dużo się nauczylem dzięki nowym kolegom, liderom i kierownikowi.

WT

A czy pracuje tam nadal Mr WT? Ci którzy tam pracowali to wiedza jaki to podły człowiek, jak wykorzystywał i oszukiwał ludzi. Ale kiedyś się to wszystko do niego wróci, zawsze tak w życiu jest. Mam nadzieje ze już go tam nie ma i pracuje się dużo lepiej jak było kiedyś Powodzenia

Stach

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

@Stach

Bardzo nam miło. Dziękujemy jako cały RADMOT

Bartosz

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Bartosz

Tak, cały czas szukamy osób, które poważnie myślą o pracy w zawodzie: operator maszyn CNC, pracownik utrzymania ruchu, project manager, kontroler jakości. Na chętnych do pracy, zmotywowanych kandydatów jesteśmy zawsze otwarci. Aplikujcie wysyłająć CV i krótki list motywacyjny (zawsze bardzo nas interesuje, dlaczego ktoś chce u nas pracować) na praca@radmot.pl Powodzenia!

Jerzy

Tak cicho zrobiło się na forum, czy powodem jest dobra praca?

operator
@Jerzy

pracujemy. jest dobrze. nie ma co się rozpisywać. praca czeka. strzała

Szanowni Państwo, rekrutacja wygląda następująco: proszę wysłać mail z CV i krótkim listem motywacyjnym opisującym dlaczego chcecie Państwo pracować na danym stanowisku, dlaczego w RADMOT. To pozwala nam lepiej poznać Państwa motywację. Odzywamy się tylko do wybranych kandydatów, ponieważ lista zgłoszeń jest duża. Podpowiedź: nawet kilka zdań w mailu opisujących dlaczego aplikujecie Państwo do RADMOT i dlaczego uważacie że pasujecie na dane stanowisko, zwiększa Państwa szansę na zaprosznie na rozmowę rekrutacyjną kilkuktrotnie. Praca w weekendy i nadgodziny występują - są płatne zgodnie z ustawą. Jeżeli kogoś interesuje technika, maszyny, automatyzacja i chce się rozwijać w tym obszarze, to RADMOT jest wg nas bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia kariery. Jeżeli zatrudniamy osobę bez doświadczenia, musimy ją nauczyć zawodu. Z tego powodu wynagrodzenie na początku jest adekwatne. Następnie wraz ze wzrostem umiejętności co kilka miesięcy pensja rośnie - mamy matrycę umiejętności, która jasno mówi jakie umiejętności trzeba opanować, aby wejść na kolejny poziom doświadczenia i wynagrodzenia. Od kilku mcy działają u nas dedykowane szkolenia z Kontroli Jakości, obsługi maszyn, przezbrojeń. Po kilku latach można naprawdę zostać specjalistą - praca na kasie raczej nie da takich możliwości. Jednak co kto lubi - @Skryba - i nikt nikogo do pracy u nas nie zmusza. Raczej każdy przychodzi do pracy z zadowoleniem i pozytywnym podejściem do pracy. Ci którzy takiego podejścia nie mają, szukają szczęścia gdzie indziej. Ale przecież nie ma w tym nic złego, pracy na rynku pod dostatkiem. Dla każdego coś miłego. My zapraszamy tych, co lubią duże maszyny, obrabiarki. Ci co lubią kasy, dystrybutory paliw, u nas nie będą szczęśliwi. Aplikujcie, przekonajcie się sami co oferujemy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół RADMOT

Iza

@Skryba, a czy weekendy są jakoś dodatkowo płatne? Jest możliwość pracy po osiem godzin? @Zainteresowany, próbowałeś aplikować? Wiesz coś o samym procesie rekrutacji i wdrożeniu do pracy? Warto próbować swoich sił w aplikowaniu do firmy?

Skryba
@Iza

Weekendy i nadgodziny płatne ale po kilku miesiącach dobrowolnych - przymusowych weekendów masz juz dość. Ogólnie praca po osiem godzin ale jak ktos idzie na urlop to dwóch robi po 12 np sześć nocy po koleji po 12. Żeby zarobić trzeba nawalic godzin. To juz lepiej na kasę do biedry lzejsza robota.

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja w firmie?

Wielki Wrobel

Witam Może komuś pomogę: bylem dzis na rozmowie o pracę w firmie: Radmot, na stanowisko magazynier. Na rozmowie pan:x oznajmił mi że praca 3zm również weekendy za które zaproponował (usunięte przez administratora).... nic dodać Kto zainteresowany zna kwotę mi wyszlo by(usunięte przez administratora) na dojazdy Wiec podziekowalem za 3zm

Zostaw merytoryczną opinię o RADMOT Sp. z o.o. - Jedlińsk

• Jak się pracuje w RADMOT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RADMOT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADMOT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RADMOT Sp. z o.o.