RADMOT Sp. z o.o.

Opinie o RADMOT Sp. z o.o.

zainteresowana

Witam. Chcialabym zlozyc swoje cv do tej firmy tylko mam pytanie, czy w tej firmie kobiety maja osobne lazienki i szatnie?

zainteresowana

Czy oferta pracy technolog-programista cnc jest nadal aktualna?

@ja

tak. zapraszamy.

RADMOT

zapraszamy na www.radmot.pl i zakladka Kariera. Powodzenia i być może do zobaczenia na rekrutacji :)

RADMOT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Planowania Materiałowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

RADMOT

Zapraszamy każdego z doświadczeniem w obróbce skrawaniem, obsługą maszyn CNC. Nawet z podstawową wiedzą. Warto sprawdzić swoje możliwości na rozmowie kwalifikacyjnej.

Witam, Chciałbym złożyć CV na technologa-programistę CNC. Jakich zarobków można się spodziewać z 2-3 letnim doświadczeniem? Nie chciałbym tracić czasu swojego i firmy, jeżeli proponują 2000-2500 brutto.

RADMOT

Zapraszamy. Zarobki są adekwatne do doświadczenia i umiejętności. @anonim: zdecydowanie daj sobie szansę

joker

a skąd ta pewność, że nie ma naboru? sprawdź na: http://radmot.pl/pl/kariera/13

m

świetna atmosfera, nareszcie z przyjemnością idę do pracy . Firma się mocno rozwija , pracy jest dużo ale też jest satysfakcja z tego co się robi i poczucie docenienia ze strony szefostwa . Polecam jest mocno ok :)

Były

Od ostatniego roku zmiany jakie są prowadzone w firmie (zasługa młodego Stańczyka i sztabu ludzi jaki ostatnio przyjął) - widać, że za kilka lat RADMOT będzie wiodącym przedsiębiorstwem na rynku obróbki CNC - tak trzymać.

Morfi

Jak najbardziej polecam

obecnie

Stef

Witam, A jak wygląda praca na stanowisku konstruktora?? Możecie polecić jakąś firmę w Radomiu gdzie są dobre warunki pracy dla konstruktorów CAD??

nick

(usunięte przez administratora). Omijajcie to miejsce szerokim lukiem

misio

Jak czytam te pierdoły to aż żal mnie bierze. Fakt w Radmot trzeba zapierdzielac , ale gdzie nie trzeba? Umowa o prace na 100%. Zarobki dobre powiedziałbym jak na Radom to nawet bardzo dobre.

Zgadzam sie z tobą. Przyjmują piekarzy ,ogrodnikow szwagra wujkow ciotki synów naucza guzik zielony naciskać i fachowców maja a ci co cos potrafili to ich zwolniono. (usunięte przez administratora) dziady i tyle

W radmocie pracowałem prawie 7 lat zwolnili mnie w czasie tego śmiesznego kryzysu.nie mam do nich żadnego żalu jak tu inni,ponieważ nauczyłem sie tam roboty.pracę w tym zawodzie bez problemu można znaleźć i potraktują cię jako fachowca(usunięte przez administratora).i lepiej zarobisz

mam zal do tej firmy bo zwolnili mnie za czasow kryzysu a teraz gdy roboty maja duzo nawet nie oddzwonia ale gleboko sie zastanawialem czy znowu kontynuowac prace (usunięte przez administratora)czy dac sobie spokuj nie powiem zarabiac zarabialem w miare lecz z pracy nie bylem zadowolony

el

Skończyła się praca i zarobki w tej firmie

olek

Obsługa 2 maszyn to standart zarobki słabe jak na operatorów cnc i ciągłe poganianie. Normy tak wyśrubowane żę nawet niema czasu dobrze pomierzuć sztukę.Trzecia zmiana zaczyna się już w niedzielę o 22.00. Ubranie robocze żeby dostać to jest wielki problem.

Henry

Pracowałem kiedyś i bardzo mi się podobała atmosfera pracy. Moim zdaniem firma ma wielki potencjał i spore aspiracje do bycia firmą w pełni profesjonalną. Zarobki niezłe jak na Radom, ale udało mi się znaleźć firmę gdzie płacą lepiej :)

Henry

Zostaw merytoryczną opinię o RADMOT Sp. z o.o. - Jedlińsk

• Jak się pracuje w RADMOT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RADMOT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADMOT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RADMOT Sp. z o.o.