logo Radmot Radom

Radmot Radom

Radom

Opinie o Radmot Radom

pracownik 2009-09-25 08:14:16
pracuje tam sytuacja jest nie ciekawa. Zarobki słabe, a atmosfera jeszcze gorsza, nie polecam nikomu.
Edi 2009-11-17 14:05:20
A czy w Radomiu jest jeszcze jakaś firma z "ciekawą atmosferą"?
romek 2009-12-14 19:39:56
jedna wielka lipa(usunięte przez administratora)
anonim 2010-04-04 22:59:43
Zgadzam się z Romkiem omijajcie ten zakład szerokim łukiem chyba że lubicie być wołami roboczymi w (usunięte przez administratora)
taki taki 2013-06-04 17:23:44
szef pojdzie ci na reke... czyli nie (usunięte przez administratora) jak nie przyjdziesz w sobote i niedziele do pracy..

aplikowac??? oni umow wogole nie daja... (usunięte przez administratora)
taki taki 2013-09-29 13:35:55
Weekendy sa lepiej platne..zgodnie z ustawa... Ale najciekawsze sa roznice w kasie pomiedzy miesiacem gdzie nie byles wogole wogole w pracy a miesiacem gdzie(usunięte przez administratora)wszystkie weekendy w sobote i niedziele... nie wiecej jak 200 zl czyli zgodnie z ustawa wychodzi ze za dnowke weekendowa zarobisz nie wiecej jak 30 zl... czyli zgodnie z planem radomskich firm... heheh

taki taki 2014-03-19 12:20:28
daja tyle ze jak przyjdziesz w 4 soboty to bedziesz mial 200 zl wiecej niz bys mial 4 wolne weekendy..wiec po co sobie weekend psuc?? zwlaszcza ze nocka w niedziele to obowiazek narzucony przez janeczka
stanley 2015-02-13 16:21:50
no mi się wydaje, ż ekobiet to oni tam naparwde śreeednio przyjmuja, bo jednka więcej unesie facet niż kobieta, wiec ja jabym miał do wyboru takie dwie osoby, to jednak wybrałbym ta silniejszą i teraz to nie wiem czy to pod dyskryminacje podchodzi, ale chyba nie, jak sądzicie? w końcu to obróbka metali.
Rambo 2016-04-18 22:42:51
Witam. Chciałbym zasięgnąć opinii o firmie Radmot. Planuję rozpocząć pracę w tej firmie. Jak wygląda praca oraz zarobki jako operator maszyn CNC? Na początek podobno proponują 1500zł/msc co jest śmieszne podług stanowiska.
Wiesio 2016-04-19 06:39:31
Rambo, zarobki są mocno uzależenione od Twoich umiejętności i doświadczenia. Jeżeli firma na początku musi w Ciebie sporo zainwestować uwagi i czasu, to nie spodziewaj się kokosów, a traktuj to jako inwestycję w siebie. Wiem, że doświadczeni, samodzielni pracownicy na prawdę nie mogą na wynagrodzenie narzekać.
zbyszek 2016-05-10 07:29:24
Z tego co sie orientuje, mozna.
zoska12 2016-08-18 17:12:47
Witam. Chcialam zapytac czy u was w firmie dziewczyny maja osobne lazienki i szatnie. Prosze o odpowiedz.
zoska12 2016-08-18 17:20:36
Witam. Czy u was w firmie dziewczyny maja osobne lazienki i szatnie?
Zostaw swoją opinię o Radmot Radom - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radmot Radom