RADMOT Sp. z o.o.

Opinie o RADMOT Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, jako osoba zarządzająca firmą, odpowiedzialna za jej rozwój, za atmosferę jaka u nas panuje, chciałbym się odnieść do kilku kwestii. Na początek chciałem podkreślić, że mi osobiście zależy, aby firma RADMOT była firmą, w której chce się pracować. W której praca jest ciekawa, rozwój jest możliwy, w której panuje życzliwość i dobre podejście do pracy. Praca jest zespołowa, oparta na uczciwych zasadach. Proszę nie mylić jednak tego z pracą, która nie jest wymagająca, która każdego dnia jest taka sama, w której nie ma problemów, w której nie popełnia się błędów, w której zawsze wszystko jest na tip top. Kadrę kierowniczą dobieram sam (oczywiście moi koledzy z kadry zarządzającej też uczestniczą w tym procesie). Szukam ludzi, którzy nie boją się wyzwań, chcą się rozwijać, mają pozytywne podejście do świata. Stawiam na specjalistów w swoim fachu. Dlatego nie jest warunkiem koniecznym, aby kierownik (nawet produkcji) był specjalistą od obróbki skrawaniem. Specjalistą od obróbki musi być operator, lider, technolog. - byłoby idealnie, gdyby zatrudniani przez nas operatorzy byli fachowcami. Nie zawsze tak jest, ale jeżeli ktoś chce się rozwijać, dajemy im szansę. Przykład wielu naszych kolegów pokazuje, że chcieć to móc. Firma i koledzy tylko pomogą w rozwoju. |można konia przyprowadzić do wodopoju, ale wody napić się, to już koń musi chcieć sam| To też zawsze cenię bardzo w ludziach. Chęć do rozwoju, rozwiązywanie problemów, a nie tylko ich szukanie. Pod tym względem RADMOT nigdy nie miał mocniejszego zespołu. Co nie znaczy, że jeszcze dużo przed nami. Kto chce z nami budować lepszy RADMOT i swoją przyszłość, zapraszamy (ja wiem, że zdecydowana większość z Was o tym doskonale wie), kto chce tylko szukać dziury w całym ma dwie opcje: a) zmienić nastawienie, zaufać swoim liderom, przełożonym oraz spojrzeć na czubek swojego nosa i działać, albo b) znaleźć lepsze miejsce dla siebie. pozdrawiam Wszystkich zmotywowanych, Piotr

@RADMOT Sp. z o.o.

Z jednym muszę się zgodzić. Nie da się niezauważyć że to właśnie pan dba o atmosferę w Radmocie. (usunięte przez administratora)

@Pytanko

@Pytanko Warunki są zależne od umiejętności , zaangażowania oraz ogólnej postawy pracownika. Odnośnie nauczania jeśli uczeń jest pojęty to bez problemu będzie się uczył coraz to nowych rzeczy i rozwijał . Pełna pomiarówka czy pisanie programów na maszynie jest w zasięgu każdego ambitnego operatora ,a szkolenia czy miła atmosfera oraz pomoc bardziej doświadczonych pracowników tylko to ułatwia. Guzikowy znajdzie zawsze miejsce w firmie ale jeśli masz aspiracje do bycia fachowcem to firma RADMOT jest bardzo dobrym wyborem . Co do nadgodzin - jeśli są ku temu sposobności czyli więcej zamówień niż można przerobić w 24 h - jak najbardziej są mile widziane i oczywiście płatne według k.p.

Szanowni Państwo, rekrutacja wygląda następująco: proszę wysłać mail z CV i krótkim listem motywacyjnym opisującym dlaczego chcecie Państwo pracować na danym stanowisku, dlaczego w RADMOT. To pozwala nam lepiej poznać Państwa motywację. Odzywamy się tylko do wybranych kandydatów, ponieważ lista zgłoszeń jest duża. Podpowiedź: nawet kilka zdań w mailu opisujących dlaczego aplikujecie Państwo do RADMOT i dlaczego uważacie że pasujecie na dane stanowisko, zwiększa Państwa szansę na zaprosznie na rozmowę rekrutacyjną kilkuktrotnie. Praca w weekendy i nadgodziny występują - są płatne zgodnie z ustawą. Jeżeli kogoś interesuje technika, maszyny, automatyzacja i chce się rozwijać w tym obszarze, to RADMOT jest wg nas bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia kariery. Jeżeli zatrudniamy osobę bez doświadczenia, musimy ją nauczyć zawodu. Z tego powodu wynagrodzenie na początku jest adekwatne. Następnie wraz ze wzrostem umiejętności co kilka miesięcy pensja rośnie - mamy matrycę umiejętności, która jasno mówi jakie umiejętności trzeba opanować, aby wejść na kolejny poziom doświadczenia i wynagrodzenia. Od kilku mcy działają u nas dedykowane szkolenia z Kontroli Jakości, obsługi maszyn, przezbrojeń. Po kilku latach można naprawdę zostać specjalistą - praca na kasie raczej nie da takich możliwości. Jednak co kto lubi - @Skryba - i nikt nikogo do pracy u nas nie zmusza. Raczej każdy przychodzi do pracy z zadowoleniem i pozytywnym podejściem do pracy. Ci którzy takiego podejścia nie mają, szukają szczęścia gdzie indziej. Ale przecież nie ma w tym nic złego, pracy na rynku pod dostatkiem. Dla każdego coś miłego. My zapraszamy tych, co lubią duże maszyny, obrabiarki. Ci co lubią kasy, dystrybutory paliw, u nas nie będą szczęśliwi. Aplikujcie, przekonajcie się sami co oferujemy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół RADMOT

M

Drodzy malkontenci! Mam dla Was kilka argumentów, które mogą wykazać błędy Waszego myślenia. W RADMOT jest bardzo dobra atmosfera, coraz więcej uporządkowanej pracy, monitory przy stanowiskach, czystość na halach, nowe systemy informatyczne, nowe podejście. Wykonujemy coraz trudniejsze części, a Klienci są z nas coraz bardziej zadowoleni dzięki lepszej ich obsłudze. Zawsze znajdzie się jakaś perspektywa w której pewne działania nabiorą zgoła odmiennego charakteru, co nie znaczy, że od razu trzeba je krytykować na forach. Sami przed laty w szkole i na studiach piętnowalismy takie osoby, budowalismy nasze kręgosłupy moralne w oparciu o uczciwość wobec siebie - nie wiem jak Wy, ale zostałem wychowany w ten sposób, że jak coś mam do kogoś to idę i mu to mówię, wtedy możemy nawzajem się rozwijać i szanować. Jak ktoś szuka takiej krytykanckiej anonimowości to tylko znak, że nie ma przysłowiowych jaj by powiedzieć coś komuś w twarz, nie ma honoru, nie ma pomysłu na poprawę. Nie znajdzie nikt w RADMOT ludzi idealnych, nie będzie takich - i dobrze, jeśli ktoś jest kierownikiem to nie dlatego że dostał ordery, jest ulepiony z lepszej gliny i ma świecić innym pracownikom w oczy, ale przede wszystkim po to by pomagać, powiedziałbym więcej - służyć. Zarządzanie to nie jest stawanie na podium, ale ciągnięcie całej drużyny do zwycięstw. I tu 2 kwestie - jeśli kierownik tego nie wykonuje to spróbuj mu to powiedzieć, popracuj też nad nim, zasugeruj błąd - to nie są herosi z mitologii, to też ludzie. Takim działaniem z pewnością zyskasz szacunek, a po drugie pomożesz mu stać się lepszym managerem. I druga kwestia - spójrz na innych przez pryzmat siebie, czy rzeczywiście moja praca jest tak dobra bym miał sumienie bruzdzic pod innych. I ostatni temat - jest nas ponad 160 różnych charakterów i osobowości, jedni nam lepiej odpowiadają, inni mniej, ale każdy z nas nosi wyjątkowość, pomysłowość, fachowość i inne dobre cechy. Ten co tylko krytykuje - albo nie potrafi wydobyć z kogoś tego co najlepsze albo po prostu tego nie zauważa. Więc patrzmy z tej perspektywy i starajmy się nawzajem wobec siebie być goworkiem - inaczej będziemy tu pozostawiać swoje żale i słabości. Wszystko jest perspektywą, więcej powera i dobrego nastawienia! RADMOT potrafi motywować i rozwijać, ale trzeba i sobie w tym pomóc a nie tylko oczekiwać :)

Ziko40
@M

W Radmocie jeżeli powiesz wprost (w oczy) co myślisz to nie licz na to, że będziesz zrozumiany. Zwłaszcza jeżeli powiesz to przełożonym. Możesz odliczać dni i szukać innej pracy.

Agnieszka Nowy wpis

Moją uwagę zwróciło zapytanie o to czy premia jest zabierana za byle co, ale gdy tak się zastanowię to nie mam do końca pewności czy asystentka działu handlowego ją w ogóle otrzymuje. Przynajmniej w tej wczorajszej ofercie nie zostało to stwierdzone wprost. wiecie może na jakie standardy finansowe będę się teraz pisać gdy podeślę dokumenty?

Krystian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam. Czy w radmot nadgodziny są obowiązkowe ? Czy można pracować 8 godz i do domu od pon-piątku? I jak wygląda premia jest zabierana za byle co?

Marina

To jak dużo jest tej pracy tutaj przy administracji? Zauważyłam te odpowiedź, w której pewien operator napisał, że do biura są przyjmowane nowe osoby a na produkcji jest jakaś redukcja. To tak dla jasności jaki wychodzi zakres obowiązków?

Zmęczony
@Marina

W każdym dziale przyjęli Nowego Dyrektora albo Kierownika. Tylko siedzą, narady spotkania. I zadnych konkretów A reszta (usunięte przez administratora) oni nie zarabiają najniższej.... trzeba na nich robić, na ich telefony komputery samochody .

@Zmęczony

Piszesz to z perspektywy produkcji czy może również biura? zastanawiam się jak u nich praca idzie, bo coś chyba się nie skarżą. Z tym nie zarabianiem najniższej to odniesienie do każdego stanowiska w biurze? zawsze jest coś więcej?

Stresik Nowy wpis

Co Dzień gorzej . A po poniedziałku to już katastrofa. To raczej szczera rozmowa nie była tylko przygotowany monolog. Oj Radmot smutno

RADMOT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Planowania Materiałowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Operator

Dokładnie. Tak się kończą rządy drajwerki. (usunięte przez administratora) Bałagan i poważne zaniedbania są te same od lat, nic z nimi nie robią jedynie dokładają kolejnych. Najgorszy jest ten od KJ. Którego jedynym osiągnięciem jak do tej pory jest zmiana nazwy działu(usunięte przez administratora)A w KJ jest tragicznie. Atmosfera jeszcze tak zła nie była nigdy. Z produkcji zwalniają ludzi ale za to do administracji przyjmują. To już się w głowie nie mieści. Panie Janie, prosimy żeby to Pan ogarnął. Jeszcze tak źle nie było. A mowi to stary operator który też szuka innej pracy

Trelemorele
@Operator

Dokładnie. Ci którzy się z nią niezgadzają bo maja swoje zdanie, to tak zrobi żeby za chwilę cię zwolnili, ale wiem że wszyscy którzy odeszli to nie żałują ani jednego dnia że już tu nie harują

Zmęczony

(usunięte przez administratora) Robi się tu na nowe auta dyrektorów i calej góry. Brak szacunku i zrozumienia dla pracowników. Atmosfera do bani.

Xc
@Zmęczony

Kierownik ma 4 zastępców, ,,Łazików" a szary operator ma pracować na 3 maszynach . Nie dlugo w Radmocie zostaną sami kierownicy , co drugi operator szuka nowej pracy .

A Ustawiacz? Także widzę taka ofertę, tyle ze nie na stronie jak poprzednik, tylko na innym portalu. Czy to oznacza, że maja jeszcze większe zapotrzebowanie? sprawdzam, bo widełek nie podali i zastanawiam się czy kasa jest do wynegocjowania? jakieś widełki mi podrzucicie?

Zapotrzebowamie jest cały czas takie samo, poprostu cały czas ludzie odchodzą po rewolucjach dyrektorki i dlatego ciągle wiszą ogłoszenia. Raczej radze omijać, albo przynajmniej przeczekać bo to co się teraz dzieję w firmie to jest jakaś masakra po prostu

Operatorek

Zapotrzebowanie jest stałe tylko niestety ciągle się ktoś zwalnia, szczególnie ludzie z doświadczeniem. Stawki sa podzielone na grupy, jaką grupę wynegocjujesz takie pieniądze będziesz miał, ogólnie bardzo niskie stawki brutto, wcześniej przez wiele lat mieliśmy zapewnioną premie 20%, teraz po rewolucjach już tego nie ma, trzeba się napocić żeby ja wziąć w całości. Lepiej się wstrzymaj pare miesięcy albo szukaj gdzie indziej bo tutaj atmosfera sie zrobiła strasznie ciężka.

Zewnętrzy

Może moja opinia nie będzie tu zbyt obiektywna ale ta firma cały czas traci wizerunkowo - jak widać nie tylko w oczach pracowników ale a i w oczach zleceniobiorców. Radzę omijać i nie brać od tej firmy żadnych zleceń - Kombinatorstwo to dla nich chleb powszedni byle nie zapłacić za wykonaną robotę.

Pracownik Radmot

Ludzie zwalniają się jak wszędzie bo jest rynek pracownika, a ogłoszenia były, są i będą bo pracodawca prowadzi rekrutacje ciągłe co jest normalne w dzisiejszych czasach, wiele firm tak robi.

Pracownik Radmot
@Operatorek

Stawki to nie jest kwestia negocjacji ale tego co potrafisz. Pracownicy są przyjmowani zwykle z najniższą stawką i po przejściu jakiegoś czasu można im podnieść stawkę jak udowodnią że potrafią więcej.

Tokarek
@Pracownik Radmot

Widać tu firmowy HR dlatego zapytam czy człowiek z 10letnim udokumentowanym doświadczeniem też zaczyna od minimum? Mam już z firmą jakieś doświadczenia...

X
@Pracownik Radmot

Ludzie się zwalniają bo w firmie dzieje się (usunięte przez administratora) nastawiona na oszczędności kosztem pracownika, także nie gadaj że jest to normalne, jeszcze niewiele ponad rok temu była w miare stała ekipa, na dzień dzisiejszy same nowe twarze, ciągła rotacja, a każdy ze "starych" cv już ma porozsyłane do różnych firm. Jako ustawiacz raczej nie dostanie najniższej stawki, to już by był wstyd chłopie xd Bez stałej premii stawki są bardzo niskie, także przyjść pogadać, zorientować się na pewno warto, ale nie ma co słuchać kierownika jakby mówił że premia jest gwarantowana bo nie jest, trzeba brać pod uwagę podstawową stawkę jaka jest na umowie

Robotny
@Tokarek

Z tego co wiem to jak miałeś doświadczenie z takimi maszynami albo podobnymi to będziesz zaczynał od stawki nawet 2-4 poziomy wyżej, ale to nie stawka negocjacji. Są stawki i co trzeba umieć na każdy poziom i tak masz płacone

Tutaj jak kogoś potrzebują to zawsze wystawia ogłoszenie? Chce się upewnić, bo ktoś sugerował żeby iść popytać, ale jakiś czas temu pokazywały mi się na innych portalach oferty dla ustawiaczy i tym podobne. mógłby tylko ktoś wstępnie ocenić pracę Project Managera? Czy warto byłoby się zgłosić? Liczę na stabilna i spokojna współpracę

Na stronie jest ogłoszenie jako operator Lini anodowania, możecie napisać jaka tam jest atmosfera? na jakie pieniądze można liczyć na początku? Jaki system pracy obowiązuje na tym stanowisku?

babel
@Tomek

Atmosfera ok dyrektor Michał spoko gość chlopaki też ok ale czy potrzebują w tej chwili na anodownie kogoś to trzeba podjechać i zapytać

Prac

Piękne podwyżki dostaliśmy na nowy rok... norm xD jedno trzeba pani dyrektor przyznać, żeby tak dać podwyżki że finalnie pensja się zmniejszyła to trzeba mieć głowę nie od parady. Całe szczęście sporo nowych osób zostało do biura zatrudnionych to może jak reszta operatorów poodchodzi to będzie miał kto robić. Szkoda bo wcześniej pracowało sie tu całkiem spoko, ostatni rok to równia pochyła i raczej poprawy nie będzie, nie pozdrawiam

dondiego
@Prac

Ile wynosi średnia netto na początku na produkcji/magazynie? Dzięki.

Ferdynand

Premia świąteczna była rzeczywiście dużo mniejsza niż rok temu, ale ja bym się tego nie czepiał bo to Wola szefa, w wielu firmach nic nie dostają... Jeśli chodzi o te 'podwyżki' to jest już czyste kuriozum, przecież to tylko pokazuje że mają nas za (usunięte przez administratora) wycisnąć z produkcji ile się da za jak najmniej się da, najlepiej to jeszcze więcej nazadrudniac do biura, tylko kto musi później na nich pracować?

Papcio psychopata
@Ferdynand

Fakt co do premi świątecznych nie narzekajmy bo mogliśmy nie dostać nic mimo że szału nie było to lepsze to niż nic , ale z podwyżkami mogliby się nie ośmieszać... nie dość że teraz ciężko wypracować całą premię co miesiąc jest za coś ucinana to jeszcze takie marne podwyżki... przed zmianami Pani Katarzyny było znacznie lepiej i korzystniej dla pracownika

Frezer
@Prac

Trzeba chyba zacząć przynosić wypowiedzenia... może jak zacznie im brakować porządnych pracowników to przejrzą na oczy...

Jakieś dwie w pewnym sensie rozbieżne opinie teraz tu wpadły. Ktoś pisał o tym, że obecny stan przed złożeniem dokumentów trzeba po prostu przeczekać, a w innym komentarzu widać założenie, że poprawy nie będzie. czy się z tym zgadzacie? Co w zasadzie powinno się teraz zmienić, żeby ta wspomniana poprawa w ogóle nastąpiła?

Oper

Czekamy na poprawę od roku, a sprawy wyglądają tylko gorzej, coraz większy ucisk i coraz mniejsze pensje, a tak naprawdę nie ma kto na to zareagować bo Pan Jan już się w sprawy firmy nie wtrąca. Zmienić się powinna dyrektor operacyjny

Maja

Czyli w praktyce jaka tu średnia wieku występuje? Widzę te opinie sugerująca, że jest to dobra firma dla młodzieży, zastanawiam się jak to przegada się na rzeczywistość. Tam akurat ktoś interesował się pracą w marketingu, a co można napisać na temat współpracy jako HR Biznes Parter? Z tydzień temu taka oferta się ukazała, myślałam, że do teraz ktoś już się do niej odniesie

Jaki jest okres rozliczeniowy w RADMOT Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Baśka

Cześć, napiszecie mi parę słów o BHP? Widziałam, że w jednym wątku ludzie nawiązywali ostatnio głównie do atmosfery, wiec w tym przypadku na dziale jakiej mogę się teraz spodziewać? Po prostu widnieje oferta pracy dla specjalisty od BHP oraz Ochrony Środowiska. Jestem nią zainteresowana. Liczę na dłuższą współpracę, inne osoby na dziale jaki mogą mieć średni staż? i czy występują cykliczne podwyżki? od jakiej stawki zacznę jeśli mam 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku?

Seba
@Baśka

Nie licz w tej firmie na konkurencyjne zarobki na tle innych firm w Radomiu wypada bardzo słabo i do tego ta ciężka atmosfera.... Może na start jako pierwsza praca bez doświadczenia można próbować niestety tu za doświadczenie nikt nie płaci...

@Seba

No a w jak długi okres zatrudnienia przy tym strzelasz? Mam na myśli nabycie tego całego doświadczenia. teraz w tym momencie i tak nie widzę dostępnych ofert ale jakby jakaś się trafiła podpasowana pod moje preferencje to warto przezimować? W sumie czy to oznacza ze jak na razie nie ma rotacji?

@Baśka

Z tej firmy to raczej trzeba uciekać aniżeli się zatrudniać, raczej nikt kto pracuje nie poleca. Pracują głównie młode osoby które szukaja właśnie doświadczenia, a jak je już zdobędą to szybciutko znikają. Firma nastawiła się na mocne oszczędności więc na jakieś cykliczne podwyżki też nie na co liczyć.

O tym nastawieniu na oszczędności skąd wiecie? czy zostało to wam zadeklarowane wprost? Mimo wszystko widzę, że są teraz powystawiane oferty, praca w marketingu mnie interesuje a menadżer jest własne poszukiwany od niego. Napiszecie cos o dziale i pracy w nim? W każdym oszczędności można dostrzec? Jakie przykładowe?

Kim

W marketingu pracuje jedna osoba, bardzo w porządku dziewczyna, fajnie będziesz tam miała, w biurach jest inna atmosfera, a jak z zarobkami to musisz uderzyć prosto do niej. Oszczędności przede wszystkim odczuwa operator i każdym inny pracownik produkcji bo to jemu na każdym kroku urywa się z premii, a ogłoszenia są bo ciągle ktoś odchodzi. Na dłuższą metę nie jest to firma dla porządnych ludzi, raczej dla uczącej się i wchodzącej w świat prac młodzieży.

Znajomy

Szkoda tylko ze właśnie ludzie się zwalniają przez jedną nieodpowiednią osobę... ciekawe kiedy prezes zauważy ze nie dzieje się dobrze w firmie... brak słów:(

Damian
@Znajomy

To znaczy co złego się dzieje? Co ta nieodpowiednią osobą robi ??? Czy są aktualnie przyjęcia do firmy, jak przebiega rekrutacja?

@Znajomy

Czyli jakość warunków pracy do nich nie przemawia, że mimo wszystko nie zostają? Nawiązujesz przy tym jedynie do atmosfery? a co z całą resztą? ktoś spytał o przyjęcia, skoro podobno są spore braki to mają mniejsze wymagania co do samych naborów niż wcześniej? potrzeba ludzi?

@Damian

Są, zapraszamy. A atmosferę psuje skodziara i inni operatorzy kamer no i może jeszcze liderzy R i P. Ale nie tacy już tu krzyczeli i szybko się ich pozbyli liczymy że teraz będzie podobnie, tylko szybciej. Przyjdz, będzie fajnie

Pracujacy

Szybciej to chyba się nie zapowiada, ale fakt gdyby pozbyć się w pierwszej kolejności drajwerki atmosfera odrazu byłaby lepsza i ludzie przychodziliby z pozytywnym nastawieniem do pracy...

Pracujący

Szybciej myślę że się nie zapowiada, ale fakt gdyby pozbyć się drajwerki atmosfera odrazu stałaby się lepsza i każdy przychodziłby z lepszym nastawieniem do pracy... a tego nastawienia niestety u większości brakuje i to widać

@Pracujący

a jakiś alternatywny sposób na zmianę nastawienia wśród pozostałych to jaki może być? mam na myśli taki bez ponoszenia straty w ludziach. jaki na atmosferę mają wpływ pracownicy? większa integracja by poskutkowała?

RRR
@Wiktoria

przed zwolnieniem kilku osób nie myśleli aby coś zmienić beż straty tych osób :P może warto porozmawiać z pracownikami, myślę że operatorzy wiedzą co zmienić i co ulepszyć aby usprawnić cały proces beż zbędnych prawie że co dziennych spotkań które nic nie wnoszą do naszego życia, przez nie tylko tracimy czas zamiast zająć się obowiązkami

@RRR

i praktycznie każdy ma podobne zdanie jak to, które zostało przytoczone odnośnie zmarnowanego czasu? jeśli tak to czemu do dziś nie ma jakiegoś przedstawiciela, który za wszystkich by rozmawiał? chyba, że już jest? do kogo iść z takimi wątpliwościami?

@Wiktoria

Np. normalne podejście do urlopów, a nie wieczne zabranianie i pretensje. O odwoływaniu ich tuż przed to nawet nie wspomnę, bo przecież braki w ludziach. Normalne podejście do nadgodzin, czyli dawanie ludziom dorobić, bo nie oszukujmy się pensje jak za taką pracą są słabe. No i chyba najważniejsze to chociaż próba zrozumienia że pewne rzeczy nie są zależne od nas i nie są naszą winą, szukanie rozwiązania problemu wspólnie z pracownikiem a nie tylko opieprz i narzekanie że za mało i zbyt słabo jakościowo. Zabieranie premii za totalne bzdety też nie pomaga Pani Dyrektor.

Radzio
@Damian

Co że są przyjęcia do firmy jak nikt z doświadczeniem nie chce tu pracować ? Radmot ma bardzo złą opinię wśród Radomskich pracodawców wszystko przez brak szacunku do pracownika.

@Radzio

to przez Drajwerke i trochę za niskie pensje dla osób z doświadczeniem. Tak to ogólnie źle nie jest, czekamy na zmiany

Radzio
@Ktoś

O tej Pani to już nawet nie będę się wypowiadał - Powinna wylecieć pierwsza za działanie na szkodę firmy - każda doświadczony operator który odszedł to ciężki cios dla tej firmy - nie będzie doświadczonych to nowi nie będą mieli się od kogo uczyć. Co że firma buduje nowe hale co że będą ciągle nowe maszyny jak nie będzie ludzi z głową na karku żeby przy nich pracować. A Radmot w Radomiu ma bardzo mocą konkurencję - ludzie mają ze sobą kontakt rozmawiają o warunkach u innych pracodawców. I niestety jak płacisz swojemu pracownikowi mniej niż zarobi gdzie indziej to przynajmniej go szanuj to może u ciebie zostanie.

Roland

Odkąd w firmie rządzi Pani Dyrektor atmosfera pracy z bardzo dobrej zmieniła się na fatalną. Fajna firma zmieniła się w bezduszną korporację gdzie wykresy i dane stały się bezdyskusyjną prawdą skierowaną przeciw pracownikom. Ciągłe "dokręcanie śruby" w tym (usunięte przez administratora) spowodowało ze mało już komu zależy a ciągłe zabieranie premii za niespełnienie wymagań stało się normą. Każdy z pracowników wie ze dobre czasy w radmocie gdzie można było poczuć ze jest się wartością dodaną w firmie minęły, dzięki Pani Dyrektor, bezpowrotnie. Żaden fachowiec nie przyjdzie do tej firmy a odpływ ludzi z doświadczeniem łatany jest KAŻDYM z ulicy. To nie jest dobry czas by szukać tutaj pracy. Zobaczymy ile jeszcze wytrzymamy "dobrych zmian" Pani Dyrektor....szkoda , bo to firma z wielkim potencjałem

Jak się pracuje z ludźmi z RADMOT Sp. z o.o.?

Ciekawski

Ludzie co tu pracuja są naprawdę w porządku w sensie operatorzy. Atmosfera na hali wśród pracowników jest pozytywna, można się razem pośmiać. Liderzy tak samo. Ale atmosfere zniszczyła pani dyrektor przez ktora odeszło wiele operatorow, kontrolerów. Bylo sporo fajnych operatorów i taka fajna dziewczyna ten kto pracuje ten wie i wnosiła sobą na hali szacunek i poczucie humoru. Szkoda tracić takich ludzi jak ci wszyscy którzy tu nie pracuja a dużo wnosili. Pozdrawiam

john

Była chwila spokoju po rozmowie z prezesem i zwolnieniu kilku osób, i już zaczyna się znowu kombinowanie jak tu by ludziom pourywać co nieco z pensji i zaoszczędzić pare groszy. Atmosfera jest tragiczna, ludzie wkurzeni. Ciekawi mnie ile jeszcze osób musi się zwolnić żeby driwerka wreszcie poleciała... szkoda by było samemu odchodzić.

Ciężko się pracuje jako Operator linii anodowania ogólnie? Ktoś tu chwalił pracę ale też pod tym kątem nic nie było napisane. I jeszcze mnie interesuje, czy nadgodziny są obowiązkowe? Bo wspomnieli tylko w ogłoszeniu, że jest dodatek za nie, no i ciekawie, bo ja raczej nie przepadam za pracą więcej jak 8 h.

Błażej

Ile na godzinę płacą na wejściu dla zwykłego operatora? Czy podwyżka jest po jakimś czasie za sumienna pracę czy po prostu jak inni dostaną to może i ty też? Czy dopiero jak zostaniesz super fachmanem co jest logiczne, że w tego typu firmach zajmuje to lata, bo indywidualnych szkoleń pewnie nie ma Pozdrawiam

K
@Błażej

Nie wiem ile na wejściu dają. Szkoleń na produkcji jako takich nie ma. Liczy się czas teraz więc na spokojnie przy maszynie to ci lider nie pokaże bo przyjdzie nasz kubica i będzie się rzucać przy tablicy czemu za długi tpz. Ale coś słychać o jakiś cudnych szkoleniach więc może coś kubica wymyśli. Są super szkolenia z Fabianem, teoretyczne. Super sprawa. Tłumaczy rysunek i dużo innych rzeczy. Złóż cv. Operatorów potrzebują, tym bardziej sumiennych.

To co się dzieje w tej firmie to jakaś masakra, zatrudniona dyrektorka która ma utrzymywać porządek która na za dużo sobie pozwala. Ma wchodzić podwyżka od przyszłego miesiąca jedna ta sama stawka za miesiąc i 20% premii od tej kwoty lecz tą premię mogą upierdzielić z byle powodu. Wszystko by chcieli na najwyższym poziomie i w najkrótszym czasie. Przezbrojenia to już w ogóle najlepiej w pół godziny. Do tego jest na Pewnej hali taki lider zmianowy Pan R z którym się nie da pracować. Codziennie idzie i kabluje na każdego, większość sobie dopowiada. Sam siedzi (usunięte przez administratora) na krześle a idzie i do kierownika kabluje że pracować się nam nie chce. Prawie z całą zmianą jest pokłócony a kierownictwo nic nie robi

Wiktoria

Wspominałeś o tej premii i o tym, że w teorii Twoim staniem może zostać odebrana w najbliższym czasie bez powodu. Czy to jakkolwiek znalazło w bieżącym czasie uzasadnienie? Teraz po miesiącu jak kwestie finansowe się układały i jaka jest na to dalsza perspektywa?

Zostaw merytoryczną opinię o RADMOT Sp. z o.o. - Jedlińsk

• Jak się pracuje w RADMOT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RADMOT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADMOT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RADMOT Sp. z o.o.