RADMOT Sp. z o.o.

Opinie o RADMOT Sp. z o.o.

Samuel

Generalnie średnio można polecić tę firmę. Szefostwo samo nie wie czego chce a wymagania stawia nie z tej ziemi. Przy czym płace raczej przyziemne.

X

Drętwa ta firma się zrobiła chyba woda sodowa uderzyła do głowy za bardzo i pojawiła się czkawka !

Chcesz chusteczkę?

@.

Poproszę ????

Twoja wiedza o tym, jak wygląda aktualnie praca w firmie RADMOT pochodzi z rzetelnego źródła? Napisałeś, że zatrudniają i zwalniają jak chcą, dlatego chciałem zweryfikować, co rozumiesz przez te słowa, które dodałeś? Wyjaśnij, proszę.

RADMOT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Planowania Materiałowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Obojętny

Witam, Mała firma z aspiracjami korporacji jednak brak w niej jakichkolwiek standardów. System premiowania raczej nie jest taki jasny. Wszystko zależy kto na kogo doniesie. Szefostwo ma uszy wszędzie w postaci Pani B.N. Szczególnie za zachodnią granice docierają brednie jakie sobie już ona wymyśli. Praca generalnie byłaby bardzo ok gdyby nie atmosfera. Pozdrawiam

Czy RADMOT Toczenie Frezowanie CNC sp. z o.o. sp.k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

zorientowany

Radmot, nie narzuca terminów w jakich pracownik powinien wykorzystać urlop. Z początkiem każdego roku spotykamy się z każdym z pracowników indywidualnie i ustalamy grafik urlopowy w terminie dogodnym dla pracownika. Działanie takie, jest o tyle ważne, że informacja o terminie przebywania pracownika na urlopie, pozwala nam wszystkim podejmować już na początku roku działania długoterminowe a w szczególności w okresie wakacyjnym o potrzebach zapewnienia pełnego składu osobowego do wykonania zamówień. W tym celu już w 1-wszym kwartale danego roku wystosowujemy zapytanie do szkół średnich oraz uczelni wyższych o możliwości odbycia przez ich podopiecznych stażu/praktyk wakacyjnych w RADMOT, tak aby możliwe było wykorzystanie przez pracownika zaplanowanego przez niego dużo wcześniej urlopu a tym samym zapewnienia pełnej obsady. Przyjęliśmy również zasadę, aby w każdym kwartale danego roku pracownik sam zadeklarował kiedy chciałby skorzystać z urlopu wypoczynkowego proporcjonalnie do jego posiadania. Oczywiście jeżeli pracownikowi w danym kwartale nie odpowiada urlop, zawsze jesteśmy otwarci na to, i to pracownik sam decyduje o terminie jego wykorzystania. Należy również zaznaczyć, iż takie rozwiązanie pomaga nam wszystkim w wywiązywaniu się z terminowego wykorzystania urlopu przez pracownika w roku, w którym on mu przysługuje. Oczywiście są sytuacje, w których pracownik nie wykorzysta pełnej ilości dni urlopowych w danym roku kalendarzowym, ale zaległość ta jest zakomunikowana pracownikowi i urlop taki zostaje wykorzystany zgodnie z KP.

antyBŁAZEN

Jakie nazwisko - takie zachowanie! Idź dalej rozśmieszać króla! :P

Ds

Nie pracuje już w tej firmie I widzę że ciągle narzekają na Radmot To zależy z kim się pracuje w tej firmie Ale są osoby co mają dużą wiadomość na temat obróbki i też dużo przekazują wiedzy innym pracownikom , jeśli ktoś wykorzysta wiedzę zdobytą dużo osiągnie Pozdrawiam były pracownik WOPU

@Ds

Masz racje jest parę osób od których można się czegoś nauczyć ale na 60 pracowników jest tych osób może 7-8 reszta statyści z łapanki zapytasz go o coś to oczy wielkie zrobi jak byś o kosmitów pytał. Straszna spychologia jest w tej firmie ktoś jak coś potrafi to ma przechlapane lepiej sie nie przyznawać !

Prezesie z niewolnika nie ma dobrego pracownika. Albo się płaci jak białemu człowiekowi i się wymaga żeby liczyć umiał i dzwonów nie robił albo się płaci serwisom słone pieniądze... uczniowie i praktykanci to statyści a na firmie ich cała chmara na palcach u rąk można policzyć wykwalifikowanych pracowników.

Zniesmaczony

Nie polecam współpracy. Chyba że ktoś lubi bezzasadny COACHING od kogoś bez doświadczenia. Totalny brak szacunku dla firmy współpracującej! Dziecinne i żałosne zachowanie(usunięte przez administratora)

X
@Zniesmaczony

Uważaj co i o kim piszesz. Z różnych powodów są w tym zakładzie osoby nietykalne.(usunięte przez administratora) Ale najważniejsze że na te osoby złego słowa nie wolno powiedzieć!

Y
@X

Sama prawda! Dodam od siebie to co powszechnie wiadomo. Grupa nietykalnych ustala strategie na wspólnych wypadach do Żółtego Ogrodu. Strategia polega głównie na ustaleniach jak wzajemnie sobie pomóc(usunięte przez administratora). Jeden drugiemu krzywdy nie da zrobić. To czego nie ustalą w ŻO skończą pod wiatą albo w piaskownicy na wspólnym papierosku.

Kontr

Może ktoś w końcu przyjrzy się liderom(usunięte przez administratora)

Młody

(usunięte przez administratora)wie że mu włos z głowy nie spadnie!(usunięte przez administratora) nie ma sobie nic do zarzucenia!

Młody

Lepiej niech kierownik DP4 przestanie cwaniakować. Ciekawe czy klient będzie szczęśliwy jak wyjdzie kombinowanie z bramkami.

Anty tribik

Te trybik, jaki Ci tak źle, taki frustrowany jesteś to idź do innej roboty. Przecież Cie nikt nie trzyma. Pokaż że masz jaja i w drogę pokazać jaki ty jesteś kozak.

Mr. X

Weź gościu zmień firmę i będziesz miał problem z głowy!!

Obserwator

Poza właścicielem Radmotu i pracownikami magazynu wysyłkowego są dosłownie 3 osoby których pan (usunięte przez administratora) regularnie nie obraża i nie krytykuje. (usunięte przez administratora) Szkoda że w trakcie rozmów z wiceprezesem lub właścicielem (usunięte przez administratora) wydaje się być zupełnie inną osobą. Miej pan odrobinę cywilnej odwagi i powiedz w twarz koleżankom i kolegom z pracy to co o nich mówisz za ich plecami!

Obserwator

Ale komedia. Chyba każda firma ma swojego TRYBIKA. Takiego chłopca z małym ptaszkiem, który bardzo by chciał znaczyć więcej tylko jakoś mu nie idzie. Niezly kabaret.

Ma lina

Bardzo podoba mi się praca w RADMOT. Mam super zespół, który działa jak rakieta. Wszyscy są uprzejmi i często potrafią rzucić wszystko żeby pomóc ratować mój pożar. Dobrze współpracuje mi się ze wszystkimi działami, ale wiadomo, praca to ludzie, a tym samym rożne osobowości :) Gdyby nie RADMOT i zadania, które tu otrzymuje, nie wiem czy bym się tyle nauczyła. Po to tu przyszłam. Moje nastawienie i zmiany zawsze zaczynam od siebie.

Mr.X

Witam Jestem w firmie już jakiś czas i oceniam zakład na bardzo duży Plus. Atmosfera super, kontakt z innymi pracownikami, kadrą kierowniczą bardzo dobry. Robisz to co do Ciebie należy i wszystko jest OK polecam bardzo tą Firmę jedna z najlepszych w Radomiu i okolicach

Pozytywna

Praca w biurze też bardzo ok. Jak się chce, na pewno można dużo osiągnąc. Szans jest dużo. Atmosfera bardzo na plus, czasem tylko bywa gorąco. Więc nudno też nie jest.

Operator

Również polecam. Fajna, czysta praca w rozwijającej się firmie. Dużo automatyzacji, kolejne roboty obsługują maszyny. Potwierdzam że atmosfera jest ok, pracujesz spokojnie, bez stresu. Wyróżniająca się firma u nas w Radomiu

Tokarz

Dobra praca, dobre zarobki. Spoko atmosfera. Firma się rozwija. Ja się cieszę, zo tu trafilem rok temu.

A ja oceniam bardzo dobrze RADMOT jako pracodawce. Przyszedłem bez wiedzy i doświadczenia w obróbce. Dostałem się pod opiekę Lidera który mnie szkolił. Jasno przedstawiono mi ścieżkę rozwoju i możliwości zarobków. Już po miesiącu zmieniłem kategorię na wyższą a po trzech miesiącach i egzaminie przeszedłem na kolejną kategorię. Praca czysta, spokojna i zarobki dobre. Polecam

Opinia
@Nowy

To zasługa dyrektora i jego podejścia do zarządzania produkcją, do zarządzania załogą, do istoty dobrej atmosfery. Niektórzy powinni przestać krytykować wszystkiego i wszystkich wokół którzy mają swoje zdanie, przestać psuć atmosferę gdzie się tylko da i spróbować w końcu wdrożyć chociaż pewne elementy które sprawiają że systematycznie usprawniana produkcja jest coraz lepiej postrzegana (zwłaszcza przez gości którzy rzadko tu bywają i dzięki temu dostrzegają postęp). (usunięte przez administratora)

Terlek

Jestem w firmie od bardzo dawna i różne rzeczy widziałem , ale najbardziej dobija mnie jedno. LUDZIE , ludzka zazdrość .

Terlek

Jestem w firmie od bardzo dawna i różne rzeczy widziałem , ale najbardziej dobija mnie jedno. LUDZIE , ludzka zazdrość...

Zostaw merytoryczną opinię o RADMOT Sp. z o.o. - Jedlińsk

• Jak się pracuje w RADMOT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RADMOT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADMOT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RADMOT Sp. z o.o.