Opinie o Solaris Brodowska w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solaris Brodowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solaris Brodowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Brodowska w Środa Wielkopolska

Stary

Podobno firma idzie na sprzedaż A to oznacza wiadomo że...

czy ktoś coś wie jak wygląda sprawa rozbudowy firmy??? Pracę miały ruszyć już dawno a nic nie widać chciał bym zlozyc swoje cv lecz chodzą plotki że chcą dokończyć obecne kontrakty i zamkną ta firmę. Ile w tym prawdy ile kłamstwa? Mógł by ktoś napisać prawdę jak to wkońcu wygląda? Pozdrawiam

warto składać cv na spawacza????

Ogr
@anonymous

nie warto kasa mizerna a wymogi jak byś z 10k zarabiał.

@anonymous

Daj sobie spokój chłopie, ledwo przyjdziesz to zaczną mieć pretensje że mało robisz i godzin brakuje. A najgorsi są brygadziści którzy chcą żebyś robił szybciej żeby mogli mieć godziny dla siebie. Pozdrawiam.

Szrek
@anonymous

Wymogi faktycznie duże. Przeciętnemu spawaczowi bardzo ciężko z początku. Wysrubowane normy czasowe. Brak pomocy ze strony brygadzistów.

Polak-biedak
@anonymous

ukraincy(usunięte przez administratora)cały system i to nie tylko tu ale w całym kraju, spawaczom pensje nie rosną od 20 lat, parę lat robiło się w Polsce coraz lepiej z pracą i płacami ale ukraińców nazwozili miliony i znowu (usunięte przez administratora) totalny (usunięte przez administratora) w tym kraju i jak tu żyć

Polak-biedak
@anonymous

jak jesteś spawaczem to idź robić gdzie indziej za 5,6 tys. a jak jesteś "spawaczem-popierdułkom" to za 2,5 tys do solarisa

logar
@anonymous

nie warto iść, nikt CI nie pomoże i nie ma jakiejkolwiek kontroli czy zrobisz dobrze czy źle. Dopiero na odbiorach wychodzi, że jest jakaś niezgodność to na hura poprawki i szukanie winnych. Nie polecam. Pozdrawiam.

Wolodek
@logar

To prawda. Postawią do przyrządu i spawaj. Byle szybko. Brygadzista pyta się tylko czy już zrobione i czemu tak długo. Nie podpowie nic żeby ułatwic czy usprawnić pracy. Trudne początki

@Wolodek

A od czego masz WPS??? W książce masz nawet określone parametry spawania krok po kroku z każdym szczegółem do każdego detalu czy przyrządu. To ze początki trudne jak wszędzie zrobisz 3-4 razy i już bd wiedział co z czym się je. Wystarczy odrobina chęci. A że wymogi co do spawania spore typu przetopy odbiory etc. Przecież to jest wiadome od dawna że S ma spore wymogi więc wiedziałeś na co się piszesz. Czasem trzeba się narobić ale gdzie nie trzeba???

Wolodek

Ja pamiętaj, że teoria to nie praktyka. Pewnie że po kilku sztukach praca idzie sprawniej. Tylko czy te kilka sztuk zdążysz zrobić. Jak nie zmienią stanowiska. No i oczywiście ciśnienie i obelgi ze strony brygadzisty od 1 sztuki.

@Wolodek

praktykę powinieneś już mieć tym bardziej ze wiesz jakie są wymogi w s ale do sedna każdy jako " swiezak" był rzucany wszędzie gdzie była potrzeba. Jedni chwalą sobie przyrządy drudzy wagony ale no pracy my nie wybieramy. Ale z tych co przychodzą to czy na wagonach czy na przyzadach raczej każdy sb radzi ok. A to ze ciśnienie jest i parcie że dalej dalej heh gdzie go nie ma tak szczerze? Czy jesteś tu czy tu każdego to sięga. Zresztą jeśli robisz dobrze i po którejś sztuce w normach itd to jest ok. Robić swoje i tyle na tym to polega.

Sfrustowany

Mam pytanie do szanownego dyrektora tej placówki. Czy w końcu coś zrobi żeby ułatwić pracę pracownikom produkcji czy tylko będzie gonił i obcinał czasy??? Dali ludziom nędzne 3% podwyżki brutto a wymagają Bóg wie czego. Jak ludzie robią za mało to proszę szanownego dyrektora o zejście na dół na hale i powiedzenie tego prosto w oczy a nie przez osoby trzecie.

Pączek
@Sfrustowany

Jeżeli obcina się czasy wszystkim po kolei, to dlaczego nikt nie weźmie się za brygadzistów. Mogli by się w końcu wziąć sami do roboty. Hasła typu: ja mam ciebie od pracy to (usunięte przez administratora). nie motywują nikogo. Głowy noszą wyżej od kierownika a tak na prawdę to cwaniaczki, którzy zajmują się (usunięte przez administratora)ludzi i zganianiem na wszystkich winy. Bo oni oczywiście za nic nie odpowiadają.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Solaris Brodowska.
logo firmy Pracownik produkcji/Monter
HR Legal Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Spawacz

Czy mógłby ktoś napisać jakie warunki pracy oraz płacy panują na spawalni przy ul. Brodowskiej. Jestem zainteresowany pracą spawacza.

@Spawacz

słabo, na początek jak dostaniesz 3000 brutto to będzie max., a warunki też nie najlepsze.

spawaczzapierdalacz
@anonymous

12 lat temu tam robiłem i też miałem 3000 brutto, tyle lat i nic się nie zmienia(bo zjechałem z Holandii i myślałem o powrocie do Solarisa)??!

Młody

Jestem z kórnickiej pracuje rok i nie narzekam przestańcie okradać tą firmę wywożenie sprzętu firmowym busem opel movano towar pakowany w boczkach na pace (wyjazdy na poprawki do Bolechowa stanowisko leżnie) wiecznie wam mało a u kierowniczka gadacie na innych pozdrawiam

Robol
@Młody

Konfidentów nie brakuje Idealny pracownik soralisa brawowo tak dalej to dostaniesz podwyżeke

Ha ha
@Młody

A co bolało że ty nie jeździsz?

robi
@Młody

przecież jakby nie kradli toby tu nie robili bo by im na chleb brakło

Czy po przejęciu firmy przez Stadlera jest lepiej????

Greg

Witam proszę powiedziec jakie zarobki na brodowskiej w Środzie, godziny pracy. W tym tygodniu mam testy spawalnicze..dlugo nie spawalem i mam obawy

@Greg

Praca dwuzmianowa, zarobki słabe a wymogi takie jakby zarabialo sie z 10tys zl. Ogolnie nie polecam, rotacja duza, ze nawet ludzie z kontroli jakosci musza robic na produkcji. Pozdrawiam.

Brygada PH

Szczęśliwy , że król ziemniaków został zdegradowany :D (czyli brygadzista PH ) Teraz czas na roite , mieczem walczysz od miecza giniesz. :) Jeszcze troszkę i spodnie z tyłka spadną , wodzu z bmw wygiętym jakby jechał burmistrz Los Angeles. Roita , dni twojej chwały są policzone.

Szef
@Brygada PH

Kolego minął ponad rok i Twoje marzenia się nie spełniły. P.s. Nie Twoje doczekanie. Ha ha ha

zalamany

Jedna wielka porażka ta firma. Panią Prezes nie stać na podwyżki w wysokości 300 zł a co roku jest w rankingu najbogatszych Polaków. Niech się postawi w naszej sytuacji jak dostanie się 2500 zł na rękę i trzeba za to utrzymać rodzinę 4 osobową. Jak tak dalej będziemy traktowani to po prostu nie będzie kim robić. Nie polecam tej firmy!!!!!

Julita

@Były od jak dawna nie pracujesz już w firmie? Może od tego czasu sytuacja uległa jednak zmianie? Ktoś z obecnych pracowników może powiedzieć coś więcej na ten temat? Piszecie też, że nie można liczyć na podwyżki. A czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca oferuje dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Jeśli tak, to co się w nim zawiera?

Były

Patrząc z perspektywy czasu to cieszę się, że już tu nie pracuje. Na podwyżki mogą liczyć tylko brygadziści, których głównym zadaniem jest przesiadywanie na magazynie i rozmowa o głupotach, a Ciebie gnają i gadają bzdury o godzinach, których brakuje. Proszę wziąć się do roboty to godzin starczy. Ogólnie to firmie brakuje konkretnego dyrektora, który walczyłby o prawa zwykłego szarego pracownika.

Muk

Jedna wielka porażka ta firma, podwyżek nie ma, czasy obcinane i oczekują jeszcze, że będziesz chodził z uśmiechem na ustach.

Julita

@paczus rozumiem, że nie polecasz pracy w firmie. Piszesz o braku perspektyw. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy Solaris Brodowska nie zapewnia swoim pracownikom możliwości rozwoju, czy też dodatkowych szkoleń?

Pikawa
@Julita

W ogóle.

Ręce opadają

Ja się Pytam po co są te wszystkie ogłoszenia wewnętrzne u nas na Brodowskiej... Jak i tak nikt od lat 5 nie wydostał się po za granicę ulicy Brodowskiej. Czy tu robią same cymbały?? Jeszcze jedno, czy to się nazywa ROZWÓJ W FIRMIE?? Nie sądzę! Jedno wielkie oszustwo i zakłmanie............! Pozdrawiam

śrupek
@Ręce opadają

Nie wiem co Ty za bzdury piszesz. Trafiłem na wpis "the bila" "tylko ludzie z olejem w głowie odchodzą", i wydaje mi się że tak jest. Jeśli pracujesz w firmie to powinieneś wiedzieć ilu operatorów z pewnego działu odeszło od 2010-2015 spawaczy sami zwalniają a i tak ciągle potrzebują. O ile dobrze policzyłem było pięciu lub sześciu w czasie czterech lat a zwolnienie się całej zmiany odbiło się echem w Środzie o wolnych wakatach. Ponoć podwyżki proponował dyrektor jednak starczyłyby na kilo cukierków w czekoladzie

Poszukiwacz

A ja się dołączam do prośby kolegi Pieniążka. Jak można to napiszcie jakie tam wynagrodzenia na magazynie

magazyn
@Poszukiwacz

Powie ktoś w końcu ile tam dają u was na start na magazynie? tylko szczerze .

trzmiel
@magazyn

2200 i do domu

Proponuje dyrektora z brodowskiej małego wsadzić w pociąg z biletem w jedną stronę np. na Ukrainę . Chodzi i mówi do pracowników z Ukrainy , że jak ktoś ma kolegę to drzwi otwarte. Czy ten człowiek jest normalny ?? Wyje... bać kundla za bramę a ludzie sami przyjdą ( bo coraz mnie już ludzi wartościowych w tej firmie jest ) .

pączek bez rączek

mnie zastanawia dlaczego pan dyryktor na brodowskiej chodzi i stęka że na hali to co chwila przerwa i kawa ale swojej prywatnej sekretarce to już wolno sie całymi dniami w telefon gapić a jak się do niej przyjdzie po rysunki albo rw to zawsze taka zaj......na robotom że najlepiej to w sobote by to ogarnęła...

Pieniążek

nigdzie nie jest idealnie Panowie. Ja robię w Poznaniu w pewnej firmie i tak samo im wyżej tym większe cymbały i większa mafia. A Panowie jeśli można zapytać o zarobki na produkcji albo magazynie to jak to tam u was wygląda? Bo będę chyba szukał czegoś na miejscu

pączek bez rączek

Podobno Qń , się zakochał . I robi bardzo huczną impreze weselną . :) Na świadka bierze rybe ( on potrafi dobrze organizować takie imprezy , zwłaszcza na koniec roku dla brygadzistów ) Tylko szkoda , że potem się wyzywają :D Mały będzie głównym pajacem , kiełbasa najlepsza na świecie będzie z żerkowa , shrek już ubija proszczoki w garażu i spawa wielki kocił . :D głównym kelnerem ma być , no kelner :D Mariuszek . :D a za całą imprezę zapłacą ludzie z Solarisa , bo Qń nigdy nie miał kasy i wiecznie pożycza i nie oddaje. :D Potem będzie żył długo i szczęśliwie :D iha iha iha patataj

paczus
@pączek bez rączek

Shrek smieje sie z kelnera a sam robi to samo. Ogolnie to nie polecam tej firmy. Zarobki male, zaden Polak nie chce przyjsc za te grosze. Atmosfera napieta i ogolnie brak perspektyw.

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Brodowska - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Solaris Brodowska?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Brodowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Solaris Brodowska