Opinie o Solaris Brodowska w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solaris Brodowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solaris Brodowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Brodowska w Środa Wielkopolska

Julita

@Pitul, co możesz powiedzieć na temat benefitów pozapłacowych w tym miejscu pracy? Pracownicy otrzymują takie benefity? @ROcKY, nie działam w imieniu firmy ani przeciw niej. Zadaje wyłącznie pytania, które mogą być pomocą dla osób planujących podjąć zatrudnienie w firmie. Ważne są wszystkie informacje na temat pracy, które mogą być przydatne dla użytkowników tego forum.

Julita

@ROcKY, co chcesz przez to powiedzieć? Według Ciebie kandydat aplikujący do firmy nie musi spełniać konkretnych wymogów i kwalifikacji na dane stanowisko? Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Jak wygląda ten aspekt w Solarisie?

ROcKY
@Julita

no słabo to wygląda, ponieważ obowiązków dużo a płacą jak spawaczowi w garażu. a co tak bronisz?? ilu pracowników przyszło w ostatnich 4 latach??? nikt nie chce tu przyjść

Bysiu
@Julita

Konkretne wymogi są. Tylko jak nie ma kandydatów ich spełniających to zatrudniają tych, którzy są chętni (99% to koledzy z Ukrainy). Hałas tak dokuczliwy, że po 8 h pracy, w uszach szumi jeszcze tydzień.

Ta firma obecnie nazywa się Solaris Tram

Robotnik tom

Zachowanie gorsze jak w prywatnej małej firmie, obietnice wielkie jak cholera, a wystarczy pogadać z tymi co tam pracują ... nie polecam!!!

ROcKY
@Robotnik tom

no na rozmowie obiecuje Bóg wie co, ale rzeczywistość weryfikuje wszystko. Jakby było tak cudownie to nie wystawialiby codziennie nowych ogłoszeń, że potrzebują spawaczy. Nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Solaris Brodowska.
logo firmy Pracownik produkcji/Monter
Środa Wielkopolska
HR Legal Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Były

Złożyłem dokumenty w owej firmie jako Spawacz przeszedłem próbki itd itd iiii wybuchł we mnie śmiech za stawkę która mi zaproponowano :)raczej jedyna firma która większość spawow spr przetopy itd i daje stawkę spawacza w garażu??? :) śmiechu warte :) powodzenia

@Były

3000 brutto chociaz dali????

Grześ
@Były

Haha, tak jest, robota w gorących puszkach, z palnikiem w ręce, przyłbicy, i reszcie ciuchuow za 3tys??? 2.7tys dają w Lidlu na kasie, profesjonalny spawacz nie będzie pracował za mniej niż 5tys., w końcu nietypowe umiejętności kosztują, to nie jest układanie towaru na półkach!!!

Spawacz sam

Witam , chciałbym zmienić prace do firmy Solaris na stanowisko brygadzista , moje pytanie czy warto tutaj składać papiery ? Jaka pensja na stanowisku brygadzisty ?

Robert
@Spawacz sam

Po wczorajszych podwyżkach ok 4800 zł brutto czy warto? Nie narobisz się a zarobisz

Jaki
@Robert

Min 4800

ROB
@Jaki

a nic nie robią insekty jedne

Julita

@Rossman, dziękujemy za informacje na temat systemu premiowego w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat możliwości rozwoju w Solaris Brodowska? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? @Adek, a jaka atmosfera panuję w tym przedsiębiorstwie? Pytam zarówno o relacje pracownik-pracownik jak i pracownik-pracodawca.

Wiktor

Czy poza podstawą macie jakieś dodatki socjalne?

Adek
@Wiktor

Wczasy pod grusza i tzw frekwencyjna na święta. (od70do40% podstawy) No i co miesiąc premia do 25% podstawy i nadgodziny do tej pory do bólu

Rossman
@Adek

Premia do 25%. Przeważnie 17-19% jak jest dużo nadgodzin to 15% żebyś za dużo nie odebrał.

Zainteresowana pracą

Udzieli mi ktoś informacji czy firma przyjmuje też do pracy kobiety na produkcję? Pozdrawiam

Zniechęcony Polak

czy kadra dyrektorska zamierza wkoncu docenić ludzi i dać przyzwoitą podwyżkę? Czy muszą zwolnić się wszyscy żeby oczy się otworzyły? Póki co odeszli Ukraińcy a nastawienie polaków jeszcze pracujących jest takie ze cieniutka linia dzieli ich od dania wypowiedzenia. Także jak wygląda perspektywa przyszłości tej firmy i czy wkoncu doczekamy się podwyżek godnych jak na warunki wykonywanej pracy?

Srakol
@Zniechęcony Polak

Zostaną same nieudaczniki niedojdy życiowe i Ci którzy nic nie robią i trzymają się kitla kierownika.

Igor

Braki fachowców do pracy troszkę wymuszają podwyżki. Może i tu tak będzie?

Robert
@Igor

Za marzenia nie karają

Hmmn

Kontroler jakości. Na jakie zarobki można liczyć. Czy 3000na rękę?

Niki

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki?

lajdak
@Niki

chyba pracy;D

Julita

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Solaris Brodowska, czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? Warto do nich aplikować? Każda opinia będzie mile widziana!

Pukas
@Julita

Pracować, pracować i jeszcze raz pracować. Nie marudzić. Nie wymagać wynagrodzenia adekwatnego do skali trudności wykonywanych obowiązków. Uczyć ciągle przychodzące nowe osoby. Pracować sumiennie żeby Ukraińcy mogli się obijać. Kłaść pokłony kadrze zarządzającej. Biegać-bo jeśli chodzisz to znaczy że się obijasz. Pracować sumiennie a w nagrodę dostawać jeszcze więcej obowiązków. Oto główne obowiązki.

DJ

Dopóki nie zmienią dyrektora to nic dobrego nie czeka tej firmy. Na siłę próbuje pokazać, że jest potrzebny a tak naprawdę na niczym się nie zna i blokuję podwyżki.

Przyszły

Chciałbym się dowiedzieć czy w firmie często są podwyżki. Właśnie jestem po rozmowach i ciekawi mnie jak wygląda sprawa podwyżek

Miki
@Przyszły

Bardzo rzadko. Ostatnia to 3 procent

Julita

Do @anonymus, napisz coś więcej o zarobkach w tej firmie i podwyżkach. Wnioskuję z tego co piszesz, że atmosfera dla Ciebie jest nie za ciekawa i pensje raczej niewiele podwyższane. Czy każdy z pracowników firmy ma takie same odczucia? Mógłbyś dodać coś bardziej szczegółowego. Byłoby to dla mnie bardzo pomocne. Pozdrawiam.

co się dzieje w tej firmie to jest totalne nieporozumienie, najważniejsze dla dyrektora są szafki i schemat układania w nich, a gdzie są podwyżki?????? bo te 3% brutto to nie starczy na waciki

Julita

@Były, czy poza oferowaną stawką coś jeszcze Ci nie odpowiadało? Może poza podstawowym wynagrodzeniem firma oferuje też premie i inne dodatki? Jak oceniasz kompetencje osób, które prowadziły z Tobą rozmowę kwalifikacyjną? @Stary, skąd masz informacje na temat sprzedaży firmy? Mógłbyś coś na ten temat napisać?

jutro zebranie to może w końcu ogłoszą zmianę dyrektora

Dlugi
@anonymous

Niestety żadna zmiana nie nastąpiła.

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Brodowska - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Solaris Brodowska?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Brodowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Solaris Brodowska