Opinie o ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Warszawa

nestee

Licz się z otwarciem własnej działalności.

Jak ludzi brakuje do roboty to pisze się właśnie takie bzdury o samorozwoju i szkoleniach, może ktoś się na to złapie. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie sprzedawał przez 2 lata gazety przez telefon żeby mu ją dali. Jak człowieka interesuje ten temat to tą gazetę sobie porostu zakupi. To by było na tyle jeżeli chodzi o ten samorozwój i szkolenia-)

BRACHMANDZARA

Ja pytałem konkretnie a nie pierdu pierdu że warto się tam zakręcić. Mnie interesuje konkret, czy na prawdę nikt nic nie wie?? Czy może jest tak że faktycznie hejtujecie jak leci a nie macie pojęcia jak jest? Czekam na konkrety

Hahaha

Już dajcie spokój z tym pisaniem opinii na swój własny temat. Były prawdziwe opinie na temat tej firmy i pracy to zostały usunięte. Teraz sami sobie tworzycie bajki jak to niby tam jest. Żenada. Nic z tego nie jest prawdą.

czarny
@Hahaha

Witam Kolego byłes na tej roz mowie bo również dostałem propozycję pracy na stanowisku RDS? Daj znać

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Mnie się podoba. Fakt jest presja i orientacja na wynik ale wcale nie większa niż w innych firmach. Warto się tam pokręcić i załapać na dłużej ze względu na szkolenia.

czarny
@Piotr

Witam Kolego byłeś na tej rozmowie w końcu czy nie bo ja również dostałem propozycje pracy na stanowisku RDS i jestem ciekawy.

BRACHAMANDZARA

Dobra to z innej beczki dostałem propozycje pracy w tej mega hiper wymagającej i jakże dużo niby oferującej firmie na stanowisku RDS Regionalny Dyrektor Sprzedaży bo obecnie szukają na kilka lokalizacji :)- Pewnie dlatego że tak prężnie się rozwijają :) Ale do rzeczy - jakie warunki oferują? Ktoś wie? czy tylko pracowaliście tam na najniższych stanowiskach? Nie jestem z W-wy i jak mam dostać umowę zlecenie i żadnego auta firmowego tel i laptopa i jeszcze zakładać swoja firmę to widzę że nie popracuje tam za długo :P Jeśli ktoś ma info to proszę napisać zgodnie z prawda bez koloryzacji, bo nie chce mi się jechać na wycieczkę do stolicy by usłyszeć że na umowę zlecenie i bez narządzi pracy

marek
@BRACHAMANDZARA

Widzę że wysyp tych RDSów, również ja otrzymałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Był już ktoś wcześniej na rozmowie na RDSa? Podrzućcie opinię

Zgadzam się, jest wiele rzeczy do których można się przyczepić, ale szeroka perspektywa rozwoju może niektórym zrekompensować pewne ubytki. Pracowałem tam dwa lata- dużo się tam nauczyłem i pozyskałem masę kontaktów. Jedno jest pewne ICAN wie co to znaczy networking:).

Negatywne opinie są MOCNO przesadzone. Owszem firma wymagająca, umowy zlecenie. Jednak bardzo dużo można się tam nauczyć. Jeśli jesteś samodzielny, zaangażowany to krzywda Ci się nie stanie. Firma dobra na start, daje dużo możliwości pod względem szkoleń i samorozwoju. Polecam dla osób zdecydowanych co do swojej ścieżki kariery (wiem co chce w życiu robić) oraz dla osób stawiających swoje pierwsze kroki.

stanes

A ktoś wie może, czemu odszedł zastępca naczelnego, (usunięte przez administratora)?

tomeczek

no chyba żartujecie, ze tutaj nie ma umowy, oczywiście, z ejest i to ja jeszcze spłyszałem,że niektórzy moga mieć nawet umowe o prace, wiec to sa bardzo dobre warunki jak na taką firmę i to jeszcze w Polsce. Dajcie znac prosze jak to wygląda jeszcze w kwestii finansowej, czy opłaca się u nich robić, są konkurencyjni?

qwerty

częściowo zgodzę się z poprzednikiem:) nie ma umowy o prace, jedynie zlecenie lub działalność gospodarcza ewentualnie po dogadaniu. Jednak pracuje tam ponad 1,5 roku i jeżeli chodzi o zarobki to nie narzekam. Sądzę że jeżeli komuś nie chce się robić to wypisuje takie komentarze. ludzie, którzy popracowali tam parę miesięcy i nie chcieli się niczego nauczyć to mają takie opinie.

zyta

a cos o kierownictwie? Rozmowach kwalifikacyjnych?

Nie polecam, bardzo odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
2.4/5 Na podstawie 63 ocen.

ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.