Opinie o ROBA METALS POLSKA w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ROBA METALS POLSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROBA METALS POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROBA METALS POLSKA w Stanowice

Abhdul Awisimulaha

A skąd Janek wziął tego planiste w damskiej koszulce polo , który na niczym się nie zna a obraża ludzi z produkcji? To jest już chyba (usunięte przez administratora). Będę musiał to zdlosić do Edwarda! Człowiek niekompetentny a przyczynia się do tego że pracownicy idą na l4 bo nie chcą mieć z nim doczynienia. Sprawa zgłoszona już do PiP o nękanie w pracy! Szkoda że szefostwo jest ślepe i tego nie widzi.

@Początek końca

Tak w sumie to co tu się dzieje po tych trzech miesiącach? Sugerowaliście chyba jakieś zmiany oraz odejścia, a po takim czasie nie widzę by ktoś do takich warunków obecnie się odnosił. I co z tym zgłoszeniem tak na marginesie? Kiedykolwiek jakieś instytucje tutaj interweniowały czy tak tylko piszecie?

Czy w Roba metals są paczki na święta dla dzieci i karnety na Multisport?

Magazyn

Najniższa krajowa albo 4900 brutto jesli potrafisz ładować auta widlakiem

Naprawdę jest tu tak słabo jak zaczęliście ostatnio opisywać? Jestem tu z ogłoszeniem dla operatora lasera CNC, kiedyś na necie się ogłaszali. Teraz nie widziałem niczego aktywnego. Ile oni tego doświadczenia chcą od kandydata? ja dopiero pól roku robiłem na maszynie

Pracownik Nowy wpis

Jak masz jakieś pojęcie o tej pracy nie zastanawiał bym się na twoim miejscu. Aplikuj i przyjdź na rozmowę. Podstawa niby jest najniższa ok 4800bruto ale dochodzą ci dodatki za nocki 100% i premie także 5 tyś spokojnie wyciągniesz. (usunięte przez administratora)

Maksymilian Nowy wpis

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla jednych Jan jest ziom dla innych koszmarem. Faktem w firmie jest niesprawiedliwość, robisz coś więcej nie oznacza że będziesz uczciwie wynagradzany od leni, oni mogą mieć lepiej od Ciebie.

Były pracownik Nowy wpis

Ja bym poruszył temat nie których stanowisk pracy gdzie nie którzy ludzie maja płacone za chodzenie zaczynanie pracy o 7 siedzenie na telefonach przytoczę jedno stanowisko montaz gdzie pracownik zaczyna prace okolo 7 bo musi coś cieplego zrobic sobie do picia pochodzic porozmawiać troche w ubikacji posiedziec ja bedac kilka dni na montażu gzie pracuje na innym stanowisku nie mam nawet kogo się zapytać czy dobrze montuję żenada i gdzie szef tego nie widzi bo jest ulubionym pracownikiem wszystko jest cacy

Baaaa

Firma zarabia miliony ale jak to Polacy tania siła robocza , bo wojna przyniosła spadki i to ma wpływ na trzynastkę,jednemu zabrali aby dać drugiemu. Polacy się dają wykorzystać za minimum żeby Holender żył jak król , trochę godnośći ludzie, zycie jest drogie a w tej firmie tylko w biurach mają pensje…

Czy w Roba metals są paczki na święta dla dzieci i karnety na Multisport?

@Ania

No właśnie zamiast co roku jedno i to samo wino moze by juz cos zmienić w tym roku zrobić paczki dla dzieci lub nawet słodki upominek dla pracowników

A to na święta to wino dostajecie czy z jakiej okazji? A jakieś dodatki finansowe, bony świąteczne czy coś w tym stylu macie? Ktoś pisał, że zarobki na magazynie są słabe. Możecie podać konkretną stawkę ile na magazynie można zarobić?

O widzisz, sugerujesz pracę w święta, tak? no i co za nią ostatecznie wpada? Mam na myśli jakiś % od godziny lub cokolwiek? jak są płatne? I to zależne od grafiku jest? nie da się uniknąć roboty wtedy?

Magazyn

Najniższa krajowa albo 4900 brutto jesli potrafisz ładować auta widlakiem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ROBA METALS POLSKA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Cześć, po pierwsze to jaka macie teraz atmosferę na produkcji, czy coś się polepszyło względem poprzednich opinii? i mam też pytanko o prawko na wózek. Było w ofercie napisane, że jest ono mile widziane. jeśli go nie mam to pomogą mi wyrobić?

Siema atmosfera zależna od zmiany na jaką trafisz i charakteru wykonywanej pracy. Mała płacą względem inny firm więc ludzie odchodzą. Uprawnienia wyrabiają po 3 miesiącach.

Haaa

Chłopie nawet nie myśl o tej firmie, tu kariery i pieniędzy nie zrobisz, dla twojego dobra szukaj innej oferty

Ojjeeej

Firma idzie na (usunięte przez administratora), ludzie się zwalniają jak muchy bo przecież za tą stawkę co oferują i wymagają to nie da się wyżyć, biuro ma firmowe auta a pracownik jest nikim , po całym roku trzynastki i podwyżki nie ma co oczekiwać jedynie 100 złotych brutto brawo cieszcie się się ochłapami dla (usunięte przez administratora)????????????

Nici

Najmniej rozwijająca się firma w okolicy,podwyżka 100zl brutto to śmiech ,ludzie omijajcie to miejsce bo nie wyżyjecie z tej pensji ????????????

Jack

Pracownik wogole nie jest doceniony, za cały rok (usunięte przez administratora) dostanie jak co roku 2(usunięte przez administratora) wina , wynagradzają tylko tych z wyższym stanowiskiem a zwykły pracownik co dzięki niemu wszystko jest ogarnięte i klient jest zadowolony to firma ma (usunięte przez administratora)

Dobry pracodawca! Na głowę nie kapie , wypłata zawsze na czas i socjal w miarę. Nie ma co narzekać.

Abhdul Awisimulaha

Początek końca
@Abhdul Awisimulaha

Nie ma co rozpaczać i tak wszyscy pójdziemy do conenzno bo tutaj nie ma co liczyć na robotę ani pieniądze. Dziękujemy

@Początek końca

Wiecie, czy ROBA METALS POLSKA udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Janek

Place jedne z najniższych w całej strefie Stanowiskiem . Wiem bo pracowałem na magazynie po prostu żenada.

Spadek zamówień

Jeżeli @Pracodawca zlikwiduje 3 zmianę to pracownicy sami odejdą gdyż nie będzie się już opłacać tam pracować za grosze. Źle to wygląda, bardzo źle. Jakie czynniki spowodowały taki brak zamówień i redukcję etatów? Człowiek niepewnie czuje się w tej firmie i powoli rozgląda się za inną pracą, której w okolicy tutaj nie brakuje.

Jaka atmosfera jest między działami w ROBA METALS POLSKA?

Atmosfera taka sobie ludzie chamscy, jeden drugiego jak by mógł to by zgnębił tu z toba rozmawia a za chwilę (usunięte przez administratora) ci obrobi i leci do kierownika i do Jana zeby tylko na ciebie donieść i dostac pochwale ze cie zakablowal żenada na niektórych patrzec sie juz nie chce jak (usunięte przez administratora) liza

3cycki

od chwili kiedy w fabryce pojawiła sie biała koszulka to o kablowaniu mozna napisać książkę....szczególnie przoduje w tym jedna zmiana na prasach - gdyby mogli to masowaliby białemu prostatę jęzorami..przy ludziach, za pochwałe albo pare orzełków..

@3cycki

A moze by tak wprowadzic alkomat w pracy? ja juz niepracuje w tej firmie od jakiegoś czasu ale jak pracowalem to bylo widać gołym okiem kto jest na bani,! A co do pras krawedziowych to szczególnie jedna zmiana wszyscy wiedzą o jaką chodzi gdzie rządzi jedna(usunięte przez administratora)

Krzyś

Najlepiej płatna firma w całej okolicy Oławy. Zarobki zaczynają się od 4 tyś w górę w zależności od stanowiska i umiejętności! Bez kitu nawet począwszy od Pań które sprzątają! Szefuńcio Holender równy gość a Polski Menadżer Janek luzak jakiego nigdzie nie spotkacie w korpo!

Emilia

Ja wobec tej powyższej opinii chętnie poczytam o warunkach, które oferują paniom sprzątającym. Na co obecnie mogą się tutaj nastawiać? Ile ich obecnie się tutaj zatrudnia i jaki mogą mieć średni staż pracy? Jest jakaś granica wiekowa, do której zatrudniają? (50+)?

Haha ????
@Krzyś

Najlepiej platna praca padne ze smiechu 3000zl na reke ??? Naprawde chlopie zyjesz za te pieniadze??? ????????????????????????????

????
@Krzyś

Chlopie O czym tumy piszesz??? Firma bez przyszlosci,zarabiasz naprawde minimum a Janek szaleje zeby ciac Koszty..,,pracownik nic nie znaczy

@Haha ????

To jak Ty pracowałeś, że Tobie te 3 wyszło? Czy na przykładzie kogoś innego przytaczasz? Kolega wyżej jasno napisał, że od czwórki można zacząć, pytanie na jakich zasadach? Co tu na rozmowie obecnie mówią odnośnie kasy? Negocjacje jak przebiegają?

Ludzie nawet nie patrzcie w tym kierunku ,ale potwierdzam wszystkie źle opinie.,A co do menadżera to dodał bym jeszcze szowinista i pierwiastek z Hama .

Fuuu

Kierownik Jan robi wszystko zeby pracownicy odeszli, niestety noe robi nic zeby ich zatrzymac…. Nie polecam

@Fuuu

pytanie tylko co miałby jakiego zrobić, żeby ich zatrzymać? oni sami z siebie nie chcą tu być ani nic? kierownictwo chyba nie ma ostatecznego wpływu na oferowane wszystkim stawki? więc jak inaczej zachęcić do pozostania?

Uuuu

Kierownik Jan przypieprza sie o byle co,kobiety ma za nic a facetow uwielbia, specyficzny czlowiek ktory swoim podejsciem do czlowieka powoduje ze zamiast traktowac ludzi tak aby sie chcialo z usmiechem pracowac i tam przychodzic robi tak ze ludzie odchodza!!!

Blabla

Praca magazyniera za ta stawke powala ,obowiazkow tyle ze nie ma czasu na nic i 3300zl na reke haha ???? a kierownik ma cos z glowa, praca dla ludzi z charakterem i odpornych na na specyficznego czlowieka

Aneta Lesniak

Chciałabym zamieścić następująca opinie: w Roba metal jest jak w zwykłym Zakladzie Pracy. Każą wyłączać muzykę i wyrzucają radia oraz ich części do kosza. Dokładnie menadżer tego dokonuje. Moja opinia przedstawia się następująco „???? oraz????”. Dziękuje

KtoPytał?
@Aneta Lesniak

Szef jest przeciwny słuchaniu muzyki w pracy obawiając się o spadek produktywności, dekoncentrację czy problemy komunikacyjne wewnątrz zespołu. I ma prawo powiedzieć – nie. Twój komentarz, jest nie na miejscu. Polecam przejść się po innych zakładach pracy w okolicy i dać znać co tam tak bardzo lepszego jest, aaaa no i czy można tej muzyki słuchać. Hahahhha

@KtoPytał?

Nie no z tą muzyką to akurat kwestia subiektywna raczej. Może niektórych właśnie wręcz przeciwnie zamiast dekoncentrować motywuje to dalszej pracy? Może jednak przydałaby się jakaś otwartość na indywidualne sugestie i potrzeby wśród pracowników, ale oczywiście w granicach racjonalności? W niektórych innych zakładach przypadkiem nie można sobie czegoś na słuchawkach puszczać?

A.L.
@Emilia

Jest słuszna w całości

@A.L.

Moja dawna wypowiedź? ;) Trochę czasu widzę, że minęło. Możliwe że coś względem tego uległo poprawie? Wprowadzili może te udogodnienia albo z czymś innym poszli ludziom tutaj na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o ROBA METALS POLSKA - Stanowice

• Jak się pracuje w ROBA METALS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy ROBA METALS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROBA METALS POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ROBA METALS POLSKA