Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Jastrzębie-Zdrój Wrońska 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PRS "WSCHÓD" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRS "WSCHÓD" S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Jastrzębie-Zdrój Wrońska 2

oka

Podobno zwolnili wszystkich z "Budryka" co się dzieje???

mario
@oka

Koniec PRS-u

RYL
@oka

Ciekawe który młody tak zwany "pracownik" zgodzi się pracować za najniższą krajową, dodam NA DOLE.

eksik

Banda złodziei i nieudaczników.Dozór?? hmm jesli można tak ich nazwać to nadaje się ale do kiszenia ogórków trzepią kasę na naszych plecach,,maszynowy to w ogóle nie istnieje--nadsztygar (usunięte przez administratora) i ciota nie panuje nad tym w cale,,tak jest na pniówku nie wiem jak jest na innych kopalniach ale pewnie tak samo,,z resztą sami wiecie Ci co pracują jak można z wodogłowia fotygi zrobić sztygara maszynowego

jambo

Ja pracuje w PRS od lipca 2014 jako elektryk.Przyszłem z BZUG-u gdzie pracowałem przez kilka lat. Powiem tak nigdzie nie ma miodu w Bzugu kasa ok.3600 do 4000 potem się skończyło i trzeba było szukać pracy. W prs mam od 3900 do 4600 przez te ostatnie miesiące(te 4600 było raz średnio mam 4000-4100)- tylko jest pewne ale (nie wiem co to wolny weekend) 4 do 6 soboto-niedziel trzeba przerobić.Pozdrawiam i spokojnej pracy.

lobo

dno dno i dno

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PRS "WSCHÓD" S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym w Jastrzębiu Zdroju
Jastrzębie-Zdrój
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
nowy

mozeci cos powiedziec o pracy w prs wschód teraz w 2015 r czy cos sie zmieniło

jojejo

Ja pracowalem tam do czasow kiedy w przodku uzywali AM-105 w upadowej tasmowej do poz. 1110. Potem JSW dalo firmie robote zastepcza na Budryku gdzie przeniesli wiekszosc zalogi w tym i mnie, ale tam nie bylo juz tak dobrej kasy, premie mniejsze itd wiec trzeba bylo sie zwolnic. Tak z ciekawosci Andrzejek dalej robi za kierownika oddzialu na Zofiowce czy juz na emeryturze?

Heheh ten FOTYGA to mi na GŁÓWKE wyglada heheh KUP sobie koło i pier ...dyknij sie w czoło bo głowe to Ty SZtygarku masz miedzy nogami : Tak dla wszytskich na kopalnie slaskie radze tylko desperatom i po wyrokach bo takie tam towarzystwo znajdziesz ... nic dodac. W bogdance jak juz wysłużysz sie na ślasku bedzie sciemnianie i mobing przez kadre dozoru przygłupów, hipokrytów i wazeliniarzy. Wiekszość załatwiane przez notoryczne krzyki, kurwianie .... Masz zdrowie to nie trac je na kopalnie w wydaniu PRS. Pracuja ci z okolicznych wsi i innych zadupi gdzie nie znajda pracy w W-wie czy za granica. POzdrowienia dla emerytów i tych niedoszłych.

górnik

Faktem jest że jsw.sa ogranicza przetargi,więc w tej firmie nie ma przyszłości dawają umowy na czas wykonywania określonej pracy ,i niby umowa taka nie podlega wypowiedzeniu to jest chore,wiec zakres robót się kończy i dziękujemy ta firma to dno,wypłaty 2000 zł dla górnika ,a po tyłach szkoda gadać,zarobki te co kiedyś były już nie wrócą,były niby premie barbórkowe wypłacane w styczniu śmieszne pieniądze ale były a teraz watpliwe czy będą, premie świąteczne co wypłacili śmiech na sali ,a ludzie rozglądają się za pracą i nie ma się co dziwić ,bądzmy szczerzy ta firma przestała dbać o ludzi zrobiło się kolesiostwo i rodzinne klany.

dadsa

Jeśli chodzi o firmę PRS Wschód to jest to solidna firma. Spokojnie można zarobić min 2tyś złotych, nawet więćej - to oczywiście na początek. Wraz z dłuższym stażem pensja rośnie. Sporo zależy od stanowiska jakie się wykonuje. Podania warto składać zawsze, ale to różnie bywa, jakieś redukcje etatów ostatni były.Najlepiej aplikacje złożyć przez maila i osobiście w biurze. Jednak CV do ręki ma dużo znaczenia - pracodawca widzi, że człowiekowi zależy , pozdrawiam i powodzenia

rhinbac

Witam, moze ktos udzielić informacji o spółce prs na bogdance i czy przyjmuja ludzi oraz gdzie aplikowac cv biuro maja tylko w lublinie ?

FOTYGA

PROSZE MNIE NIE OBRAZAC JA WIEM ZE W SROD ROBOTNIKOW I LUDZI WYWIERAM WIELKIE ZAMIESZANIE A TO PRZEZ TO ZE JESTEM NIEZIEMSKO PRZYSTOJNY PONAD PRZECIETNIE INTELIGENTNY MAM KLASE POLOT ,POWAB A POSPULSTWO CZYLI PROSTY LUD TEGO NIE LUBI JESTEM WIELKI

putin1963

fotyga ty jestes jakis inny nierob z twoja inteligencja zajdziesz bardzo daleko do scieku znam cie dobrze kiedys pracowalem w prs jestes najwiekszy nierob na slasku wiec nie cwaniakuj jemu nikt niech nie wiezy bo to czub

FOTYGA

WUJKU RATUJ ONI MI TAK DOKUCZAJA ZAZDROSZCZA MOJEGO INTELEKTU ,GRACJI ,WDZIEKU I ELOKWENCJI .

seba 81

mam pytanie czy są może przyjęcia i jakie są zarobki chodzi o stanowiska górnicze

nero
@seba 81

tak ciągle przyjmuja bo i ciąglę się zwalniają jak ci pasują 2 tysie na rękę i kierownik krzykacz to przyjmuj sie :)

ciekawy

Co wiecie o zmianach,które mają nastąpić po przejęciu przez PKS Chełm S.A. -PRS Wschód S.A.? Czy wszyscy będą mieć pracę i na jakich warunkach ?

lolo

przyjmuja slusarzy na kwk budryk jakie mocie kombajny

Nero
@lolo

nie wiem jak na Budryku ale cos słyszałem że na KWK Zofiówka potrzebują , jeżeli chodzi o kombajny to AM 75

lolo

am50 kr130 paurat

Nero

kasa dla nowo przyjętych pracowników jest poniżej godności ,bo jak nazwać pensje 1700 zł na rękę za prace w ciężkich warunkach ..PRS to nie ta firma co jeszcze 5,6 lat temu gdzie szanowano pracownika doceniano i nagradzano premią . dziś jak patrzę na nasz dozór to aż przykro się robi często to ludzie z przypadku którzy nie maja pojęcia o pracy w kopalni. Jeżeli chodzi o zarobki "starych" pracowników nie jest żle można 4 wyciągnąć . ARDIAN FOTYGA kim ty jesteś chłopaczku ?? taki z Ciebie as ?? czemu nikt o Tobie nie słyszy, o Twoich sukcesach ?? wszyscy wiedza dlaczego zostałeś sztygarem lepiej wytrzyj usta po mleku mami synku. ahh Ty składasz kombajn hahaha

W tej firmie godziwe warunki płacowe to chyba w samej siedzibie firmy . Pracownik poza siedzibą firmy jest traktowany jak zło konieczne.

Kosmita

Firma Prs Wschód parę lat wstecz to firma ,w której liczyła jakość ,profesjonalizm,szacunek . Prs Wschód dzisiaj to zlep nieudaczników,idiotów,marnych aktorów,pozorantów,prostaków. Wnioski dla właściciela firmy -bardzo oczywiste.

Jonatan

Moją opinię Wszyscy którzy chcą się zatrudnić w PRS niech potraktują jako ostrzeżenie. Nie polecam podejmować tam pracy chyba że ma się nóż na gardle na takich tam właśnie czekają. Pełna dezorganizacja, nieład za marne grosze...

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.
1.8/5 Na podstawie 141 ocen.

PRS "WSCHÓD" S.A.