Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Jastrzębie-Zdrój Wrońska 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PRS "WSCHÓD" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRS "WSCHÓD" S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Jastrzębie-Zdrój Wrońska 2

nszz Solidarność

Więcej informacji na temat Związku na stronie: prsnszzsolidarnosc.jimdo.com

DOZOR

NIE WYGRACIE Z NAMI.

Nszz Solidarność

27.02.2014 Powstał Związek Zawodowy Nszz "Solidarność"PRS Wschód S.A,wszystkich chętnych chcących się zapisać do związku,prosimy o pisanie na adres email (usunięte przez administratora)

podciep PRS

róbcie tak dalej, zwalacie wszystko na dozór a to wasza wina nieroby i nieudoły, poprawcie sie w pracy albo codziennie do birua bede chodził, przez was mam mniej kasy barany!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PRS "WSCHÓD" S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ochrona sklepu w Jastrzębiu Zdrój / praca od 6 maja
Jastrzębie-Zdrój
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Robert CZ

Widze wszystko ! Jutro do biura podpisac kwity !

górnik

Witam, panowie co to za pajac ten FOTYGA ?

hajer

Film Tok.pl

hajer

Hej panowie jeżeli chcecie się dowiedzieć prawdy o firmie prs a szczególnie o oddziale na kwk Zofiówka co tam się dzieje to zapraszam na stronę www.Film Tok.pl podstrona ile się zarabia w firmie prs wschód

ARDIAN FOTYGA

PODAJ NAZWISKO A NIE SIE ANONIMOWO WYRAZASZ MASZ PEWNA DYSCYPLINARE JAK ZOSTANE ODDZIALOWYM TO WAM POKAZE ROBOTY WAS NAUCZE SZTYGAR Z POWOLANIA PIES NA NIEROBOW ARDIAN FOTYGA

kolega

Nie wiem czy ty jesteś taki głupi.Tak jak się ma wujka na wysokim stanowisku. A NIE PISZ takich głupot że taki jesteś pracowity wszyscy wiedzą jaki z ciebie był i jest nierób. I zobaczymy czy dzisiaj w pracy będziesz taki mądry

ARDIAN FOTYGA

DZIS ZNOWU SIE WKURZYLEM JA TAK BARDZO ANGAZUJE SIE W PRACE JA TAK BARDZO WIEZE W TA FIRME A TE NIEROBY SLUSARZE ELEKTRYCY IDA PO NAJNISZEJ LINI OPORU TYLKO CIAGLE KASY MALO MAJA JA JAK BYLEM FIZYCZNY TO CHWILE NA MIEJSCU USIEDZIEC NIE UMIALEM TYLKO CALY CZAS PRACOWALEM A JAK SKONCZYLEM TO PROSILEM SZTYGARA O NASTEPNE ZADANIE

lubelak
@ARDIAN FOTYGA

fotyga jak patrze na twoje wpisy to az mi sie niedobrze robi jak bys byl na stefanowie to bym cie oprawil tak ze bys skonczyl takie pierdoly pisac

ARDIAN FOTYGA

JA ZARABIAM W PRS 7 TYS NA REKE ALE JESTE WYBITNYM FACHOWCE JA SIE WCALE NIE DZIWIE ZE TYM NIEROBA NIE DAJA ZAROBIC MI SIE ZAWSZE ROBOTA W REKACH PALILA ILE RAZY JA NA KLIMIE SIE NAJEBALEM TERAZ JAKO SZTYGAR MAM TROCHE LZEJ TAK MOWIE WPROS DO ROBOTY NIEROBY SZTYGAR ARDIAN FOTYGA

volf

no kolego :) chłopaki pracuja zeby akcionariusze mieli przychody. tylko szkoda ze ich nikt nie doceni.

jarzabek

Panowie a jak tam Pan (usunięte przez administratora) Oddziałowy na Krupińskim?

nknknk

(usunięte przez administratora) zreszta pozatym jesli nie chodzisz do przodka za pierwszego slusarza czy elektryka niemasz co liczyc na jakies kosmiczne pieniadze max 2200 mówie tutaj o elektryku i slusarzu na utrzymaniu ruchu odstawy

Czesiek

a na ślusarza lub elektryka?

anty - PO

tak kolego beda przyjecia na knefelki bo codzienie maja niedostatek ludzi zarobki.a to juz wiem przynajmniej na co ida nasze wypłaty na nieudolny dozór który nic nie potrafi załatwić dobrze ze portafi spisać materiał i podać raport do nadsztygara

czesiek

będą jakieś przyjecia ??

górnik zofiowka

pracuje tutaj kilka lat, sytuacja jest coraz gorsza, pan r.cz. robi co chce, pieniedzy nie ma, ciagle niescislosci i wnioski karne, mamy ponad 200 osob na jednym chodniku nie wiadomo po co ? (usunięte przez administratora)

górnik

przyjęć na razie nie ma. po dwóch latach pracy w dozorze mam 5 z przodu (do tego barbórki, socjalki, bony)i nie narzekam, wiadomo to nie lw ale żadna inna spółka tyle nie płaci

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.
1.8/5 Na podstawie 141 ocen.

PRS "WSCHÓD" S.A.