Opinie o Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi w Lublin

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik Produkcji w Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi?

Zainteresowany Nowy wpis

1.Czy są obecnie przyjęcia na stanowisko kierowcy? 2. Gdzie mają swoją baze transportową? 3. Czy auto jest przypisane do kierowcy? 4. Jaki system? 5. Jakie kierunki?

Przyszly Nowy wpis

Praca w porządku tacho czyste bez wygłupów miejsca Włochy dalekie Hiszpania tylko wypłata na czas tylko czemu tak mało wszędzie stawki w górę tutaj w dół system premiowania jak pół życia przesiedział w kabinie jedyny plus kto z Lublina blisko do auta

Miro Nowy wpis

Czy ktos wie co sie dzieje z firma DUDI ze nikt nie odbiera tel

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi?

Odpowiedź

Dress code nie obowiązuje, pełna dowolność od sukni balowej po strój sportowy :).

Radzio

Pracowałem w tej firmie rok czasu, nigdy nie było problemu z pieniędzmi więc nie wiem skąd ta opinia, że trzeba się zapisywać żeby dostać wypłatę, często jeździło w ciekawe miejsca, pracownicy w biurze, spedycja bardzo fajna i przede wszystkim kierowcę traktują jak człowieka a nie jak to bywa w dużej części firm transportowych. Polecam pracę u Dudiego, a z pracy musiałem zrezygnować z powodów prywatnych

Mariusz
@Radzio

Fajnie, że masz taką dobrą opinie o firmie. Widziałem, że pracodawca na swojej stronie oferuje pracę w systemie 3/4 tygodniowym. Czy Ty też pracowałeś jako kierowca i uważasz, że taki grafik pracy jest na tyle dobry, że pozwala dobrze zorganizować wyjazdy i wypocząć pomiędzy kolejnymi trasami?

Wiktor

Firma jest dobry tylko trzeba być dobrym pracownikiem żeby to dostrzegać!!!

To prawda że trzeba się zapisywać żeby dostać wypłatę??? Tak mówią kierowcy dudiego

Karol

Firma bardzo dobra ale zastanawiam się czy są szanse na wyższe płace?

Byly
@Karol

Firma bardzo dobra??? Od kiedy dziad trans to dobra firma

Justyna
@Byly

Dlaczego w taki sposób wypowiadasz się o tym pracodawcy? Osoby szukające zatrudnienia nie dowiadują się zbyt wiele z Twojego wpisu. Możesz podać argumenty, które powiedzą więcej na temat firmy? Jaką umowę oferuje pracodawca? Czy są jakieś dodatki?

kat

jako???

ike

atmosfera moze i normalna ale płace hehe śmieszne

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Duet

Normalna atmosfera pracy normalny szef rzadkosc w tych czasach.

ASA

Najlepsza firma transportowa w Lublinie

Czy ktoś może coś powiedzieć o firmie PHU Dudi Rafał Dudkowski z Lublina?

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi - Lublin

• Jak się pracuje w Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rafał Dudkowski P.H.U. Dudi
3.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Łużyczan 10/U1
    20-830 Lublin