Opinie o Maciej Gilewski Traffic w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Maciej Gilewski Traffic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maciej Gilewski Traffic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Gilewski Traffic w Białystok

Marek Nowy wpis

@tomek a jak jest w tym przypadku?

Andrew Nowy wpis

Ludzie o jakiej firmie wy piszecie? Mylicie nazwy. Maciej Gilewski TRAFFIC jest firma jednoosobową zajmującą się serwisem stacji paliw.

Eryk Nowy wpis

Niestety z naszą wydajnością w pracy są kłopoty. wystarczy posłuchać tych którzy wyjeżdżają a granicę jak tam trzeba pracować.

Mikołaj

Zastanawiam się czy firma Traffic w Białymstoku rekrutuje obecnie jakiś pracowników, jeśli tak to na jakie stanowiska? Na stronie głównej nie widzę informacji na ten temat, więc będę wdzięczny za wszelkie informacje. Ponad to, czy polecacie pracę w tej firmie? Co możecie o niej powiedzieć? @byly, pracowałeś tam 5 lat i wspomniałeś coś o wyniki jakie trzeba osiągać w firmie by nie mieć obcinanych premii. Czego konkretnie dotyczą te wyniki? Jakie wymogi trzeba spełniać?

Gość Nowy wpis
@Mikołaj

Daruj sobie. Kadra coraz bardziej sie uszczupla zamiast rosnąć. Pieniądze słabe, za to wymagania...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Maciej Gilewski Traffic? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
byly

Ja tam pracowałem 5 lat i z tego co widziałem to wielu handlowców kombinowało na boku jak się tylko dało. Ci co tam piszą powyżej to może jedni z nich? Jak szef obcinał premię za brak wyników to tego się nie mówi tylko, że jest be i fe. ALe fakt faktem nie pracuje już tam bo nie było możliwości rozwoju jednak zarobki bdb w tamtym czasie i nielimitowany czas pracy.

rekrut

Sam fakt, że ktoś rekrutuje do takiej firmy i mówi o byciu liderem, rozwoju i perspektywach to jakaś kpina. Wystarczy popytać w kilku miejscach i wszystko wychodzi. Nie pozdrawiam.

Zuz85

Firma przestała się rozwijać jakieś 10 lat temu. Brak wsparcia przełożonych, brak produktów i ogólny brak pomusłu jak firma powinna działać. Warunki finansowe to "coś żeby nie zdychać z głodu" W porównaniu z firmami konkurencyjnymi nie maja szans. Jeżeli komuś jest bliska branża budowlana to proponuję prace w poważniejszych firmach.

lalka30

Ta firma to pomyłka. Ogólny bałagan i brak pomysłu na biznes....szkoda czasu

placek38

Znam firmę bardzo dobrze. Pracowałem kilka lat i radzę omijać. Firma pada już od kilku lat, kasa tak marna że nawet student się nie zgodzi za to pracować. Narzędzia jak już ktoś wspomniał z ubiegłej epoki. Kadra to kilkoro skoligaconych znajomych i rodzina. Dużo obiecali, jeszcze więcej wymagali a okazali się bardzo nie słowni. Jak nie musisz.... to nie radzę!

zZz

A ja tam pracowałem 8 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszelkie potrzebne narzędzia czy materiały otrzymywałem wraz z osiąganiem oczekiwanych wyników finansowych. Jak przyszedłeś do pracy i na okresie próbnym chciałeś Porsche i Iphona 5 to sorry...

xXx

Odradzam wszystkim którzy mają chociaż odrobinę ambicji. Praca w Traffic to męczarnie, załatwienie nawet mało istotnych spraw trwa wieki. Brak podstawowych narzędzi do pracy(telefony komputery ) salony firmowe wyposażone w stare zniszcone meble. nawet jezeli ktos ma checi do pracy nie jest w stanie nic zrobic.

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Gilewski Traffic - Białystok

Maciej Gilewski Traffic
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Dojlidy Górne 93A
    15-581 Białystok