Opinie o Zanam Legmet w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zanam Legmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zanam Legmet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanam Legmet w Legnica

trup

Bedzie gorzej 06.09.2018 20:21  Opinia To jest już katastrofa Legnica oddział odlewnia warunki że brak słów a pieniadzę to siadaj i płacz jeszcze troche i KGHM ZAŁAM sprzedadzą i bedzie to prywatna firma bo widać że chcą tak zrobić. Odradzam tej firmy szkoda zdrowia i nerwów omijać szerokim łukiem Dodaj treść twojego wpisu

rudybąk

Już niedługo KGHM i może dobrze. Legnica powinna wrócić do nazwy Legmet. Bo w tym momencie traktowana jest jak getto. Serdecznie nie polecam pracy w legnickich oddziałach spółki gdzie główną zasadą rządzących jest szukanie oszczędności nie w produkcji a w ludziach. No chyba że jesteś protegowany i masz duże znajomości.

KOTWY
@rudybąk

RADZ WSZYSTKIM ABY OMIJALI ZANAM!!!!!!!!

ma

Czy warto przyjąć sie do Legmetu?.Jakie są tam zarobki dla pracowników?.CZy są jakieś premie i dodatki?

@ma

OMIJACIE ZANAM !!!!!NIE PRZYCHODZ TUTAJ !!!!!!!

PC23

Witam . Wszyscy tak narzekacie a pracujecie tam iljak się wam nie podoba to idźcie na strefę tam będziecie zap. ... i za robicie tyle samo co tu . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@PC23

kim jesteś że mówisz o strefie taki ci dobrze w zanamie? kolejny związkowiec czy kierownik?? dział ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zanam Legmet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Juras

ASD nie pajacuj. Jak taki odważny jesteś to sam podaj swoje dane pedale. Zwykły frajer z ciebie i tyle.

@Juras

po się obrzucaliście błotem nie warto było teraz kotwy puste bez jaworowskiego .Łukaczyna kiedyś usunęli dobrego człowieka i mistrzów porządnych ludzi.

juma

juma ty jestes dobry do loda z z baranami niepisze a pracownicy ,,wiekszosć jaworowskiego i króla poprostu nietrawią a co ty niesłyszałes co oni wyprawiaja z ludzmi jakie maja podejscie a pisać onich cały czas dzien w dzien gdzie tylko zmienia prace to tam bedą opisywani bo to skurwys/.,

@juma

tak jaworowski rząDZIŁ ŻE teraz zwiali z kotew mieli porządnego łukaczyna i mistrzów to nie szanowali ludzi!!!!!

@fatalista czy to czym zajmuje się Twój szef wpływa bezpośrednio na Twoją pracę i innych pracowników? W związku z Twoim wpisem, mógłbyś kilka słów napisać o atmosferze jaka panuje w miejscu pracy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

fatalista
@Marta

atmosfera jest fatalna, ludzie sa zdemotywowani, widza że pieniądze zarabiają tylko znajomi prezesa a reszta zastanawia się jak zarobić na prezenty dla dzieci pod choinke

@fatalista

Odlewnio i inni w firmie rządzą od 6 prezesów: dyr i kier. po-komun.,związki to jak jest w firmie to nie wina żadnych prezesów tylko tych ludzi kręcą aby im było ok.a reszta się zwalnia bo już nie wytrzymuje tego krętactwa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w zanam legmet? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

łapówkarz

NIECH PANI SPYTA WSZYSTKICH ZWOLNIONYCH !!!!!!!!

@Felix, próbowałeś porozmawiać z kimś o tym wewnątrz firmy? Może to tylko jednorazowy wypadek przy pracy? Jak ogólnie wygląda praca w zanam legmet, jesteś zadowolony z atmosfery i podejścia do pracownika? Każda taka szczera opinia jest bardzo pomocna dla wszystkich kandydatów poszukujących pracy w tej firmie.

@Marta

dobrze wiesz że wypadków nie ujawnia się w zanamie bo dostaniesz za to upomnienia nagany od kier,dyr.bo atmosfera jest od po-kom.beznadziejna dlatego jest exodus setek ludzi z zanamu

Anonim 95

To co sie dzieje w legnicy to jakiś żart z tymi zarobkami i warunkami albo dadzą jskieś podwyżki albo ludzie pojdą stąd.

@Anonim 95

nie dbają o warunki bo im nie zależy na pracownikach na garstce kolegów ,na rodzinie swioch ze związków a resztajak mowi się chce niech bedzie nie to nie itd

Anonymus

Po wypadku w pracy ktory skończył się złamaniem kierownik produkcji i społeczny inspektor pracy namawiają aby niezgłaszać wypadku.

w górnicz.też ale bhp

@Anonymus

zglaszac i nie patrzec na nic ....jak nie to (usunięte przez administratora) tam sie zato wezma

@Anonymus

to w legnicy na tp czy odlewni ? to samo w górniczym gdzie prezesi obecni nie wywalą za korupcje faceta a tu nikt nie reaguje na wypadki gdzie bhp!!!!!!! pip

Spawacz do bòlu

Odradzam zanam legnica, Spawacze nie idzcie w to g..no ,brygadzista adas to nie sprawiedliwy karzeł ktòry ma ambicje jak napoleon ...jakiemu nawet dziecka nie szkoda i wysłałby je na wojne Jego pod skrzaty generał i wodogłowy to jego du...wlazy i nie kryją sie ztym ... Spawacze z nich marni ale uwazają sie za (usunięte przez administratora) wie co. Po za tym nowy inz. Prod. Jest jego kolesiem z szkoły wiec szerokim łukiem od nich .Chcesz to pracuj za 2200 ale nie koleguj sie z nikim udawaj ukrainca.Na koniec pluje wam w twarz jak ws zobacze lizusy,zjadacze gowna.Pamietajcie jesteśmy z tego samego miasta i ludzie wiedza jacy jestescie

Hania
@Spawacz do bòlu

Ale wyszczekany. Jak piesek soltysa. Z takim podejściem do życia daleko zajdziesz. Powodzenia cwaniaku

Hania

Oj podstawówka aie kłania z pisownia. Pani z języka polskiego pewnie bardzo dumna. Gratuluję poligloto. I właśnie o to chodzi że spawasz identyczne jak piszesz tyle w temacie????

@Hania

Hahahaha, co ja widzę co za hipokryzja , kończe temat ! Ludzie OMIJAJCIE Zanam Legnica

@Hania

słyszałaś o polityce antymobing. haneczko?

omijajcie kopalniana 7

@Hania

co wypominasz podstawówkę ,znajomość języków ale argumentów nie potrafisz podać trzymasz stołek od dyr.?to się ciesz że go masz dopóki nie przyjdzie prawdziwy zarządzający który zatrzyma exodus pracowników,w tp l-ca zachowują się jak w prywatnej firmie jakby byli nie w pracy ale np.w domu !!!! a peracownicy na produkcji tyrają na was!!!!!!! a co twój pracownik Dynak na to jak broni praw w upał np. przerwy w pracy ,woda itd.....gdzie BHP

Wlasnie zaczęły się zwolniena ciche przychodzisz do pracy i masz do podpisania wypowiedzenie wczorajzwolnili już kilkanascie osób . a zwolnienia prowadzone sa Tak aby nie możnaBylo zareagowac

jan

Kardela ściągał z kilku firm ludzi i po co?

Były zanamol

W tym waszym biurowcu to powinni wypier...... Was wszystkich!

intelcore17

JEST JAK JEST POPROSTU (usunięte przez administratora)

gocha

kogo zwalniają?

jeśli były zwolnienia to podziękuj kierownikom po-komuny ich inicjatywa nie zarząd

Lolek

Dlaczego te śmieszne związki nic nie robią ?No bo po co ?A tak wogole kto ich jeszcze utrzymuje. Płacić składki tylko po to żeby płacić ! To absurd.

@Lolek

jan 10.11.2018 02:44 @Błażej 24.03.2018 09:31 wszystkie trzy są takie same,ułożeni z dyrektora.,toksyczny zanam lubią

@Lolek

związki do 2022r.nawet nazwy nie warto wymawiać bo wstyd znać ich przewodniczących za exodus ludzi od trzech lat,popierają siebie kolesiów, rodziny oraz członków swoich czyli kierown. dyrekt.

@pracownik

a RS nowy czwarty związek grupuje tych ze stawkami ponad 5 patoli wypisuje na czerwono jak walczy to bzdura udawanie że coś robi aby nałapać nowych do składek ściema jedna i tyle

Remek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Axa
@Remek

Aktualne ogłoszenia są na stronie internetowej w części "praca" https://www.kghmzanam.com/oferty-pracy

CZYTAJ FORUM,OMIJAJ ZANAM

nie przychodz tu

@Remek

za miesiąc odejdziesz ostrzegaj ludzi przed zanamem wszystkich!!!!!!!!! czytaj dwa fora opinie o zanamie!!!!!

Angi

Popieram wszystkich inteligentnych ludzi piszących tu o firmie. Jeśli nie znacie obecnej sytuacji firmy i jej dalszych poczynań nie piszcie bo się kompromitujące. Dobrze ktoś napisał każdy się zwalnia szybciej nizxpo 3 miesiącach bo nie zarobi tyle ile by chciał czyli co najmniej 6000 .Jak wam nie pasują warunki i płacą to wyjedzcie zagranicę i zarobcie zobaczycie co znaczy praca na obczyznie. Tam będziecie mieć 6000 może 8000 tyś. Jak zobaczycie ile kosztuje zycue opłaty mieszkania i wyżywienie i czy uda wam się odłożyć wtedy zrozumicie czy jest tak kolorowo. Wrócicie do Pl i bedziecie cieszyć się z tych 2000 na początku. W każdej firmie czy to KGHM CZY ZANAM nigdy na poczatku nie zarobicie kokosow. Żeby zarobić trzeba się wykazać... starac się wtedy po czasie da się zarobić może nie od razu 6000 bo tyle mają pracownicy po 20 latach pracy i którzy mają wykształcenie w swoim fachu , przedewszytskim oraz wiedzę na dzień dobry których nie trzeba uczyć ani pokazywac uczyć można się id takiej osoby. Także Panowie z dużą Buzia jeśli was nie satysfakcjonuje praca proponuje wyjazd na obczyzne i nie pisanie bzdur na forum bo zrazacie ludzi. Są tam pracownicy tylko sumiennie i wytrwali którzy nie rezygnuje po 1 wypłacie bo zobaczą 2000 zł. Trochę cierpliwości... na WSZYTKO da się zapracować.. nagradzani są najlepsi.. powodzenia..

jj
@Angi

Bzdury najlepsi nagradzani kim ty jesteś że obrażasz ludzi no kim? po 20 latach kto zarabia 6000 to są dopiero bzdury dopiero chyba ci na stanowiskach kier. Ludzie sami już się zrazili tym co się tu dzieje.

Koniec kariery
@Angi

To żeś poleciał z tą propagandą, stek bzdur tu napisałeś a w dodatku prosty z ciebie chłop bez pojęcia i doświadczenia. Ale inteligent w Zanam się trafił oby cię docenili buahaha

@Angi

Komunistyczna propaganda ,w stylu kierowniczka. Ten zakład to ruina . W Zanam jest jak w Koreii Północnej. Ludzie tu cieżko pracują na rodziny ,zeby dzieci miały podobne warunki do rówieśników - a Ty śmoeaz kłamac na forum o 6000 tys. Brutto po 20 latach. Spawalnia pożal sie boże, tokarki ruina,śrutownia ? Normalnie korea pomieszana z zssr.

@Angi

tych co biorą nagrody widać na Akademii tym jest dobrze

@Spawacz do bòlu

od trzech lat to samo :wywali ludzi po kursach studiach albo sami odeszli ,z odlewni z tp,tg ,z kotew z taśmowego a teraz od 6 prezesa nagle oferty pracy w mediach jeczcze płaca za to jak rządzi kadra gdzie jakieś związki klaszczą im śmieją się

Fizyczny

Wczoraj wraz z chłopakami z TN byliśmy na spotkaniu z prezesem. Pan "Wielki" mały prezes obiecał nagrodę niby postara się dać jak najwięcej, ale od razu zaznaczył że będzie miało to wpływ na sytuację finansową firmy. To my na to ,a co z podwyzkami. Odpowiedział że są dogadane niby 200 zł brutto dał każdego pracownika... Więc pytamy do kiedy mówi że do 20 lutego mają być aneksy i kasa na koncie...

kręcą bajerują robią w balona
@Fizyczny

ciągną TN dwa lata miało was nie być a podciągnęli pod górnicze kręcą obiecują różni bajery nic więcej

gdyby

Oj tam jest git

Odważny

Czytając od pół roku opinie na forum oraz na co dzień obserwując pracę na poszczególnych szczeblach , dochodzę tylko do jednego wniosku że sami wszyscy JESTESCIE WINNI tego na jakim poziomie kształtują się wasze zarobki.Ja pracuje mniej niż 5 lat na stanowisku roboczym,obecnie moja pensja kształtuje się na poziomie 4000 brutto (w tym miejscu wielu osobom otwiera się scyzoryk), wiem doskonale że znaczna większość z dużym doświadczeniem ma zdecydowanie dużo,dużo mniej na stanowiskach roboczych,zwłaszcza z długoletnimi stażami, a jak dla mnie zasługują na 2 razy więcej niż mają. Nie jestem żadnym (usunięte przez administratora) włazem ani nie jestem faworyzowany po prostu sam zawalczylem o to co mam, nie czekałem aż sam mi zanam da podwyżke,dlaczego? Bo jak da to tylko ochłapy by zamykać m.... . Zarząd to wykorzystuje z premedytacją i ze 100% pewnością że stary pracownik nie odejdzie, bo gdzie ?jak pracuje 10,20,30 lat i jak sam nie prosi to po co mu podwyższać pensję. Rynek się zmienia, a zanam wciaz tkwi w komunie (chociaż ten termin jest mi obcy ,bo nie wychowywalem się w tych czasach) i wciąż uważa że na twoje miejsce czeka 10 innych a to nie prawda,na rynku brakuje ludzi z doświadczeniem i umiejętnościami. Dlatego walczcie tylko w większości jest siła. Jeśli związki do końca lutego nic nie wywalcza proponuje wypisac sie ze związków , stworzyc nowy i strajk,wszystkich nie zwolnią,bo sami się pogrzebią, ba nawet będąc jednością nikogo nie zwolnią . Jeśli pod postem będzie ponad 200 osób zdeterminowanych do podjęcia działania i potwierdzi odpowiedzią że się zgadza z moim postem - to to nam pokaże jaka jest skala problemu,zapewne zmusi też zarząd do wprowadzenia przeciwdziałania zagrozeniu jakim jest strajk . Jeśli doszłoby do strajku,ja się chętnie pierwszy podpiszę - nie dla siebie, a dla kolegów i ludzi których tu poznałem - ja sam potrafię o swoje walczyć. Możemy wspólnie na forum określić postulaty jakie chcielibyśmy osiągnąć, co chcielibyśmy zmienić w końcu to my tworzymy tą firmę (mowa tylko o stanowiskach roboczych )

@
@Odważny

związki nie walczą mają ugadane ile dostana kręcą ludżmi ściemniają trzymaja stołki aby im było dobrze kolesiom itd.kardela nałapał drugie tyle i po co ?

@Odważny

W dniu kiedy się zwolniłem miałem stawkę 4360 zł. Teraz zarabiam 2 razy tyle . W załamie znam takich co mają po 5500 zł podstawy. POZDRO szukajcie lepszego pracodawcy .

Były zanamol

A ja lubię tortury i psychozę zwątpienia w Zanamku i tan cały bajzel.

Zostaw merytoryczną opinię o Zanam Legmet - Legnica

• Jak się pracuje w Zanam Legmet?

Zobacz opinie na temat firmy Zanam Legmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zanam Legmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zanam Legmet