PLP POLAND (BELOS) S. A.

Opinie o PLP POLAND (BELOS) S. A.

cola

Tyru tyru - nie pisz bzdur - zobacz na ogłoszenia o pracy - a kto w takim razie proponuje pracę na montazu ?? Pleban ??? A donosy - są na dziennym porzadku !! Widać kiepsko sie orientujesz w atmosferze jaka panuje w firmie.

gg

piszesz bzbury

cola

adam - no i dzięki takim idiotom ja ty - bez ambicji zawodowych i zyciowych ten kołchoz jeszcze działa. Chcesz być całe życie parobkiem - twoja sprawa - ale nie strasz innych ukraińcami czy białorusinami - oni cą cwańsi od ciebie (usunięte przez administratora) za marny grosz nie będą robić - maja więcej honoru i okeju w głowie niż ty

adam

Nie narzekajcie bo Ukraińcy chętnie przychodzą do pracy w Belosie. Jak kadrowa dobrze zagra to i Białorusini będą dymać w tym burdelu .

fo

więcej niż minimalna krajowa, po dziesięciu latach pracy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BELOS-PLP S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator maszyn i urządzeń.
cola

Chłopy - co wy tu wypisujecie - jaka dobra atmosfera, jakie zarobiki, jak nauka- dziadostwo i ni cwiecej. Atmosfera - kazdy pod.....a każdego, zarobki - 1500 zł jak jest długi miesiąc, nauka i nabieranie doswiadczenia - żadne, tylko praca jak automat. Jedyne co - to zgadzam sie ze stanowiskiem dyrekcji - w sprawie społecznego : jak sie ma lepkie ręce na takim stanowisku - to "fora ze dwora" - te strachy "piły" to niezdrowa solidarność z kumplem.

piła

Ten kto podpie...lił społecznego pamiętaj wszystko wyjdzie

Spawacz przy dobrych wiatrach(halnym) z 1600

prac1

Ile może zarobić spawacz z pełnymi papierami: stal,nierdzwka,aluminum?

lolo

A żelowany jak się trzyma?

prac

A i szykanowanie pracownika to podstawa tej firmy. Każdy pracownik to ma to gdzieś bo w 95% załogi to chłopy przed emeryturą gdzie muszą przetrzymać z rok,dwa. I na takich ludziach belos bazuje i robi sobie z nimi co chce bo i tak na wszystko sie godzą.

prac

sprzęt przed potopowy powinni tam wycieczki szkolne oprowadzać i pokazywać jak kiedyś się w średniowieczu pracowało żywy skansen. a twój wujek tam robił ze 20 lat temu to było ok za komuny chyba nie wiem nie żyłem w tych czasach. A zarobi to ok 1500 jeśli masz doświadczenie kwalifikacje, kursy i szkoły ukończone.

harry
@prac

To prawda, z NASA to raczej tam nic nie zamowią

@harry

z nasa haha z ugandy chyba też nie tego badziewia

prac

Kto szuka roboty w belosie dobrze radze się zastanowić dwa razy zanim władujecie się po uszy w gównie. Lepiej wyjdziecie na zbieraniu puszek po śmietnikach.

prac

powinni ten (usunięte przez administratora) zrównać z ziemią i wybudować tam parking pod gemini. Nie wiem czemu ludzie tam pracujący jeszcze nie strajkują tylko na wszystko siś godzą jak stado baranów.

prac

syf,kiła i mogiła to proponuje belos plp

z ket men

Moja rada przyjdź do pracy w tej firmie dobrze zarobisz ,atmosfera fajna i dużo nowych rzeczy się nauczysz . A nawet jak strzelisz kilka dzwonów na CNC to i tak cie nie wyrzucą bo nie mają chętnych do pracy .

cola

Adam - jaka fajna atmosfera ? chłopie czy coś cię swędzi ? - każdy dla kazdego wilkiem - jeden na drugiego kabluje - i to ma być fajna atmosfera ?

xyq
@cola

Na jakim poziomie są te mizerne płace? Tylko prosiłbym konkretnie.

adam

nie pchaj się do tego(usunięte przez administratora) atmosfera fajna ale płace mizerne /

andrex

Witam! Czy ktoś może napisać, jak naprawadę jest w tym Belosie.

he,he

Chłopy - przestańcie sie tu wymądrzać - jeden głupszy od drugiego. Pawda jest taka - belos to ostatnia firma, która bym polecił - syf, kombinactwo, wyzysk człowieka przez człowieka i nic więcej, Mnie zostało jeszcze tylko 1,5 roku do emerytury - to nie bedę sie przenosił - ale młodym ambitnym - odradzam A ty eprac - naucz sie poprawnie pisać po łacinie

eprac

pamiętajcie pracownicy : Ultra posse nemo obligatur i zgodnie z tym pracujcie . A ty pani M jesteś zbyt mało wykształcona żeby zrozumieć łacinę .

@eprac

Panie epracownik nie wymądrzaj się pan tak, to jest forum o pracodawcy tym językiem to gdzie indziej trzeba było się popisać. Myślę że główka coś słabo pacuje.

eprac
@cola

Tempora mutantur et nos mutamur in illis i trzeba się z tym zgodzić .Trzeba się było uczyć języków to może twój tępy czerep też by dobrze pracował .

@eprac

Myślę że gdybyś znał którykolwiek język popranie to nie mądrzyłbyś się tutaj wątpliwą znajomością j. Łacińskiego tylko pracowałbyś w ambitnej firmie na ciekawym stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o PLP POLAND (BELOS) S. A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy PLP POLAND (BELOS) S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLP POLAND (BELOS) S. A.