PLP POLAND (BELOS) S. A.

Opinie o PLP POLAND (BELOS) S. A.

związkowiec

Podobno w tym roku mają wypłacić premię roczną w wysokości 75% wynagrodzenia brutto .

bbb
@związkowiec

podobno tak ma być, a dokladniej bedzie to 75% jednego pracownika podzielone na oddział w którym pracuje minus podatek czyli dostaniesz 75 zł ale już netto !!!

Iwona

@Ggg na jakim stanowisku w BELOS-PLP S.A. pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Każda dodatkowa informacja będzie cenna dla osób, które rozważają dołączenie do firmy.

Arek1
@Iwona

Ocena pracodawcy wygląda tak że coraz więcej pracowników składa wypowiedzenia , o czym to świadczy ,chyba nie o dobrych zarobkach i atmosferze w pracy .

@Arek1

stawki brutto: na początek 2300-2400 po 3 miesiącach 100 zl podwyżki do 2500 dobrzy samodzielni operatorzy mają po około 3000 brutto po paru latach

@123

Bardzo szczerze I prawdziwie napisane

Roman

Czy to prawda że pracujący pod Belosem Ukraińcy dostali wyższe stawki niż Polacy ?

abc
@Roman

tak

Kali1

Ciesze sie że niepracuje już w tym bajzlu

Arek 1
@Kali1

Czy chodzi znaczenie bajzel : jako dom publiczny lub nieporządek .

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BELOS-PLP S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator maszyn i urządzeń.
lujek

Moglby ktos uczciwie napisac jak wygladaa miesieczne wynagrodzenie w tej firmie dla pracownikow produkcyjnych/fizycznych? Chodzi mi o podstawe + premie miesieczne o ile sa. Z gory dzieki

robi

Dramat

panama
@robi

Nie wierzę że jest aż tak żle, to była dobra fima. A co na to zw.zaw. A biurowiec jak się ma. ilu jes biurowych a ilu fizycznych.

NOCNY JASTRZĄB
@panama

W tej firmie faktycznie kiedyś może i było dobrze dopóki nie pojawili się pewnie ludzi z zarządu i działu kadr którzy swoimi poglądami i działaniami doprowadzili do takiej sytuacji. Niestety z roku na rok jest coraz gorzej w innych firmach starają się przyciągnąć pracownika zachęcić go poprzez różne pakiety socjalne premie w Belosie możesz liczyć na gołą stawkę i pracę w weekend żeby zarobić na rodzinę. Zero socjalu zero premii zero podwyżek. Na związki zawodowe nie można liczyć bo się boją zarządu nie umieją się postawić panu R a przecież po to są związki aby bronić pracownika walczyć dla nich o lepszą place niestety w tej firmie związki pożera strach na samą myśl o spotkaniu z zarządem a co dopiero walka o wynagrodzenia to ponad ich siły . oni tylko kalendarz i bona na święta potrafią dać z naszych składek.co do liczby pracowników umysłowych i fizycznych to ciężko powiedzieć jaka jest proporcja jedno jest pewne że nie których umysłowych wypadałoby usunąć gdyż nie nadają się do powierzonych im zadań i szkoda na nich etatu .

adam
@lujek

wynagrodzenie miesięczne ok. 3000 PLN + premie jeżeli są ok. 20% od podstawy .

Gggg

Adam co ty pieprzysz jakie 3000tys.Na jakim oddziale

Ale Cię poniosło o dobry 1000

Tadek
@Gggg

Na mechanicznym i odlewni . Na cynkowni też jednostki mają więcej .

karol
@adam

A to 3000 brutto rozumiem na stanowisku fizycznym czyli netto 2000.

adam
@karol

Nie brutto ale netto 3000.

fiona
@adam

No to 3000 netto to świetny zarobek , nigdzie w BIELSKU TAK NIE PŁACĄ.

a
@fiona

tak ale z 4 sobotami , w sumie to w belosie zarząd uważa ze to normalny dzień pracy tak więc zarabia się :)

stokrotka
@adam

Kto ci takich bajek naopowiadal zarobki w belosie to2300brutto na początek potem 50zl brutto co roku jak sa podwyżki masakra niepolecam nikomu

nowy
@stokrotka

Takich bajek naopowiadał mistrz W. po rozmowie kwalifikacyjnej .

Ggg
@nowy

Mistrz sciemy totalnej.Ja pracuje juz pare lat i mam 2500 brutto.

@lujek

Przepracowalem tam ponad 20 lat i dziekuje dzisiaj Bogu że mnie stamtąd wyciągnął . Jak już napisałem po 20 - tu latach pracy miałem brutto 2150. Przeniosłem się niedaleko bo za białke i mam 6000 brutto. Jeżeli nie musicie nie pchajcie się do gowna jakim jest belis

Zbig

A co tam słychać z podwyżkami wynagrodzeń w 2017 . Podobno te matołki ze związków nic nie załatwiły . Zatem aby samemu zwiększyć sobie pensję należy wypisać się z tych daremnych związków i zaoszczędzić na płaconej na nie składce .

Komet

Jeszcze troche i ksiazke napiszecie dyplomatyczne p._.y

Arek 1

A może w Belos-PL Praktykują metodę zarządzania przez kryzys . Zarządzanie przez kryzys (ang. Management by crisis) – wywoływanie sytuacji kryzysowych w celu osiągnięcia pożądanych reakcji w określonych grupach społecznych. Jeśli trudno uzyskać poparcie dla pewnych pomysłów, można wywołać kryzys. Wywołujący kryzys powinien być do tego dobrze przygotowany, powinien umieć kontrolować wydarzenia i mieć opracowany plan powrotu do sytuacji stabilnej. Istotne jest też, aby (dla przeciętnego obserwatora) przyczyny i źródło kryzysu były niejasne, zakamuflowane. Jeśli plan się powiedzie ten, kto (wywołał kryzys, a następnie) zapanował nad sytuacją zyskuje autorytet wybawiciela, oponenci zaś tracą wiarygodność i zaufanie społeczne.

Nocny Jastrząb

To co się dzieje w tej firmie to jest masakra. Dziwię się że to w ogóle jeszcze jakoś prosperuje .Dookoła wszędzie firmy się rozwijają zatrudniają nowych ludzi podnoszą pensję a w Belosie kryzys nadal trwa niskie płace zero socjalu oraz premii o podwyżkach już nie wspomnę dobrzy fachowcy uciekają a na dodatek to chyba jedyna firma która straszy zwolnieniami Moim zdaniem cały zarząd powinien się podać do dymisji razem ze swoimi marionetkami mistrzami i kierownikami gdyż nie potrafi zapewnić ludziom pracy a co najważniejsze godziwej zapłaty. Na związki zawodowe nie ma co liczyć bo są pod butami prezesa i się go boją a amerykanie traktują Belos jako dojną krowę i nie mieszają się w to dla nich liczy się tylko zysk. Panie R czas wziąć się do ostrej pracy bo ta firma za niedługo przestanie istnieć

Iwona

@Tomaszpiszesz, że w firmie rak perspektyw rozwoju zawodowego. Czy przez to rozumiesz?

Arek

Gdyby głupota mogła unosić to pewne osoby z tej firmy już dawno wzniosłyby się na wysokość linii Karmana .

Tomasz

Belos w tym roku obchodzi 70-lecie istnienia czyli wszedł w wiek geriatryczny . Podobnie jak u ludzi w podeszłym wieku wszystko w tej firmie zaczyna szwankować a amerykanie nie usiłują temu zaradzić w żaden sposób . Zatem jeżeli ktoś chce pracować w firmie oferującej : niskie zarobki , złe zarządzanie , słabą organizację pracy i ciągle podnoszone normy wydajności , brak perspektyw rozwoju zawodowego to może aplikować na wolne miejsca których jest coraz więcej .

Xman
@Tomasz

Pracuję w tej firmie już 6 lat i z przykrością podzielam opinie kolegi .

Iwona

@Komet mógłbyś powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie?

Komet

Podwyżki odwolane w tym roku nic nie dostaniecie He He

cot
@Komet

A w zeszłym roku były-_-

Iwona

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień.

Iwona

@kolumbto dobrze, że firma daje pracownikom dodatkowe premie na święta. Czy dotyczy to wszystkich świąt?

kolumb

jutro jade na zakupy swiateczne postanowilem zaszalec i przeznaczyc na to cala premie swiateczna brawo ja

@kolumb

Ile było tej premii jak jedziesz szaleć

kolumb
@MŁODSZY PRACOWNIK

cale 69 pln

@kolumb

Jajka kupisz ale co do Jajek może być problem?

mcplus
@MŁODSZY PRACOWNIK

No to niezłe jaja, premia po byku.Pozdrawiamy Zarząd i życzymy obfitych prezentów od zajączka.

Romek

W tej firmie zostaną chyba tylko tacy idioci jak ten Pan A. który na OM gotował jajka w czajniku .Podobno przeszedł z montażu strach pomyśleć co tam wyczyniał .Dopiero tam musza pracować myślący inaczej .

Iwona

@Lolo a Ty pracujesz w firmie? Chętnie poznamy bliżej również Twoją opinię.

nocny jastrząb
@Iwona

nie polecam ci tej firmy sam już tu trochę lat pracuje i powiem ci że to masakra totalne dno .Wieczny kryzys brak pieniędzy na podwyżki i premie to wizytówka tej firmy,poza tym to totalny chaos i brak organizacji pracy. kadra kierownicza która się nie nadaje do niczego tylko do brania wysokich premii za nic oraz zerowy fundusz socjalny dla pracowników. dobrze że na rynku pracy jest w czym wybierać za dużo lepsze pieniądze i warunki pracy. W tym zakładzie nie polecam pracować nawet swojemu największemu wrogowi .

Lolo

Patrząc tylko na Twoj sposob wypowiadania sie i znajomosc j.polskiego nie dziwie sie że robisz to co robisz (i tyle samo zarabiasz). Wiecej praktyki, mniej rozgladania sie, to moze w koncu sie czegos nauczysz a tym samym bedzie za co Ci płacić

motylek
@Lolo

Widać że musisz pracować w biurowcu bo już na odległość czuć od ciebie smród z biura. Cieszę się że coś w życiu potrafisz a nie tylko chodzić jak pies z podkulonym ogonem i brać pieniądze za nic . Pamiętaj że ktoś musi na ciebie ciężko pracować podczas gdy ty się obijasz i nie robisz kompletnie nic

Ewcia
@motylek

A moze zaczna obnizac pensje.

motylek
@Ewcia

Obniżyć już nie mogą bo nie bardzo mają z czego została goła stawka i to wszystko. To przykre że by za coś żyć trzeba przychodzić w weekendy bo praca od poniedziałku do piątku to marne grosze i ciężko jest wyżyć. Już nawet kobiety w kauflandzie czy lidlu zarabiają więcej a w tej firmie wiecznie na wszystko brakuje pieniędzy przede wszystkim na podwyższenie pensji pracownikom, chodź na nowe auta pieniądze się znalazły .Nie dziwię się że ludzie zaczynają masowo uciekać za niedługo zostaną tam sami Ukraińcy plus biurowiec tylko czy taki układ jest w stanie długo wytrzymać?

Zostaw merytoryczną opinię o PLP POLAND (BELOS) S. A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy PLP POLAND (BELOS) S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLP POLAND (BELOS) S. A.