Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Obserwator

Toczący się kamien nie zarasta mchem...

W koncu niema obmacacza nagabywacza przeszkadzywacza ...od razu praca dobrze idzie

Hehe

Kamień

HeHe

Kamień, patrz jak piszesz...

Dominika

Coś nowego wydarzyło się w firmie Koam, czym można by było podzielić się z innymi użytkownikami na forum? Jeżeli są to aspekty ściśle związane z pracą to na pewno taka informacja będzie miała znaczenie dla osób, które przeglądają wątek i rozważają podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

@Dominika

Nowego to raczej nie,poprostu następne osoby opuściły zakład.

Operator

Nie ma go w koncu pękł psychiczne lub fizycznie....

Hehe

Widać jesteś nie doinformowany

@Hehe

Nie interesuje mnie to... !!! Ważne ze jest spokój i nikogo nie zaczepia...!!!

Leszno
Dominika

@Huhu, dziękuję za uwagę, każdy ma prawo popełnić błąd, dlatego ciesze się, że bacznie obserwujesz opisaną kwestię. @Ja, uważam, że większość osób, które czynnie przeglądają wątek opinii o pracy w firmie Koam interesują się właśnie tymi aspektami pracy, które opisujesz w swoim komentarzu. Przed podjęciem zatrudnienia w tej firmie dobrze, jak potencjalny pracownik może zapoznać się z opiniami byłych bądź obecnych pracowników, którzy pracują u tego pracodawcy. Przede wszystkim eliminuje to problem, gdzie pracownik po kilku dniach rezygnuje z pracy, ponieważ, któryś z aspektów pracy będzie dla niego nieodpowiedni, więc czytając ten wątek taki pracownik ma szansę już z góry ocenić, czy dane warunki są dla niego do zaakceptowania i wtedy śmiało może aplikować na dane stanowisko.

Dominika

@Ja, nie znam odpowiedzi na zadawane pytania w tym wątku. Myślę, że zarówno ja jak i inni użytkownicy zainteresowani pracą w firmie Koam chętnie dowiedzą się jak wyglądają te aspekty pracy. @Haha, w którym momencie mojej wypowiedzi zauważyłeś rzekomy błąd ortograficzny? Ponieważ nic takiego nie widzę. @Wika, jeżeli będziesz posiadała już informację na temat wyników tego zlotu, o którym piszesz w komentarzu, to bardzo proszę, podziel się z nim tutaj na forum. Ja nie jestem pracownikiem firmy i nie posiadam takich informacji.

Huhu
@Dominika

Naucz sie, jak stawiac przecinki.

@Dominika

Skoro nie jesteś pracownikiem firmy,to nie powinnaś się wtrącać w nie swoje sprawy, w żadnej firmie szary pracownik nie ma głosu decyzyjnego, więc głupie pytania, w tematach które niewiele mają wspólnego z rzeczywistą pracą są absurdalne. Wyjaśnij mi jakie tak naprawdę znaczenie dla ewentualnego kandydata na pracownika np produkcji ma to czy był to zlot szefostwa czy impreza integracyjna. Sądzisz, że ktoś z podwładnych ma wpływ na decyzje góry? Zwyczajnie jesteś kretem, który usiłuje się dowiedzieć kto i ile wie a sama jesteś doskonale obeznana w temacie. Twierdzisz(w co wątpię), że nie jesteś pracownikiem....w takim razie zapraszamy do naszych szeregów, złóż cv, zatrudnij się i wysondujesz wszystko od środka.

Dominika

@Wika, o jakim zlocie wspominasz w swoim komentarzu? Czy odbyło się jakieś zebranie zarządu firmy Koam? A może, jakaś impreza integracyjna? @Srt, dlaczego, tak uważasz? Czy inna grupa osób, oprócz tych, których wymieniłeś nie pracuje w tym miejscu? Przedstaw, proszę, skąd u Ciebie taka opinia. @Sępy, posiadasz jakieś informacje, na temat ewentualnych zmian w firmie Koam? Jakiego rodzaju, to będą zmiany? Zachęcam do sprecyzowania wypowiedzi.

@Dominika

Zadajesz pytania doskonale znając odpowiedzi...irytujace...zlot hien-chyba dosc jasno widac ze nie jest to impreza integracyjna pracownikow nie? Dalej-zmiany zapewne będą....ale serio pytasz o nie byle kogo? Ty masz nas za kompletnych idiotow

Haha

Popraw ortografie

Wika
@Dominika

Hello Dominika, w niedzielę 15.07.2018 w BAŻANEJRO odbył się zlot.Przeważały dwa kolory - żółty kupców i blado-szary naszego kierownictwa.Bossowie oglądali zakład,zaglądając do każdej dziury,sprawiało to wrażenie że kupcy szacują oferowany towar.Nasze kierownictwo blade i ze strachem w oczach tuptało posłusznie obok.O wyniku tego zlotu na pewno dowiemy się niebawem,ale jedno jest pewne,że nasze"orły" mają popsuty urlop żyjąc w niepewności i strachu przed "nowym nieznanym Bogiem". Tak więc na pewno nie było to spotkanie integracyjne ani zebranie Zarządu Zakładu. Ale Ty Dominika wiesz o tym od 15.07.2018 i starasz się w imieniu "bladych"dowiedzieć więcej i wysondować co i jak w załodze piszczy,fajna fucha,,,wywiadowca,,powodzenia

Sępy

Ogólnie to zmieni się sporo.

hehe
@Sępy

na początek stawki w dół o 25%

Onetpl
@Sępy

Slabi ludzie niech ida do spożywczaka w biedronce....... :D

Ghij
@Onetpl

Praca w biedronce nie jest taka łatwa jak się niektórym wydaje....przenoszenie ciężkich zgrzewek porażka....Ale idź i spróbuj powodzenia

Ul

Ja sie cieszę ze od tego durnia Lokatego odpocznę pewnie nie tylko ja ale wszystkie zmiany

Yt
@Ul

Raczej caly zakład gość wyjątkowo męczący ciekawy i dociekliwy jak by bylo inaczej nikt by chyba tu o nim nie pisał

Yamaha

Ciekawe kogo będzie lokaty zaczepiał na postoju jak dziewczyn nie będzie

koams

Hej Bażanejro,sprzedanejro ?????

Wika

Hej Bażanejro,,, W niedzielę w siedzibie Firmy odbył się zlot hien. Po urlopie możecie się dowiedzieć że zostaliście sprzedani razem z całą Firmą nowemu właścicielowi. W Bażanejro odbywa się handel niewolników współczesnej Europy,,..,,

@Wika

Nie jesteś zbyt doinformowana skoro dopiero teraz się o tym dowiedziałaś. I na ps...zdaje się, że nie tylko Bażanowice, ale to pewnie odkryjesz po postoju. No i straaaszne....sprzedali zaklad z załogą zamiast wszystkich zwolnić z dnia na dzień ;-)

Tomasz

Koam to firma z dobrą opinią i sądzę, że niestety niektórzy nie powinni tu pracować!

@Tomasz

Opinia opinią-tworzą ją ludzie-tutaj wylewajac mniej lub bardziej prawdziwe żale. Ale faktem jest, że wiele osób nie powinno tam pracować ;-)

Srt

Zaklad dla kredytobiorcow, emerytof, bylych wiezniuw i alimenciazy :) tych jest najwiecej bo sie boja uposcic okrent

Trs
@Srt

i dla nieznających ortografii

Obserwator

Wyjatkowo Falszywiec dopytuje wszystkich o wszystko ta zazdrość i zawiść go pewnie zżera od środka zazdrości bo pewnie nic nie ma

Operatorzy

Człowieku mimo ze cie tu obsmarowali i to słusznie dalej chodzisz po zakładzie z uśmiecham na twarzy... nie masz za grosz honoru i przyzwoitości nikt za Tobą tam nie przepada a te twoje zaczepki w stosunku do kobiet są po prostu nie na miejscu, nie ma osoby w tym zakładzie która by sie w stosunku do Ciebie wypowiedziała pozytywne.Jak można byc tak fałszywy i dwulicowy

Dominika

@Urma, proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi. Pamiętaj, że na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać. Zachęcam do zapoznania się https://www.gowork.pl/regulamin Wracając do meritum Twojego wpisu, czy możesz przybliżyć, dlaczego w sposób tak uniosły zareagowałeś na informację odnośnie pracy w firmie Koam? @Pracownik, możesz napisać coś więcej o premii frekwencyjnej, o której wspomniałeś w swoim komentarzu? Czy kwalifikujesz się do otrzymania tego dodatku do wynagrodzenia? Przedstaw, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

Suprito

Witam Przymierzam sie do pracy w firmie Koam Sp.z o.o w Skoczowie na stanowisku głownego mechanika. Jak wygląda atmosfera w firmie gdyż jest to dla mnie ważne.

Były
@Suprito

Tam jest w miarę przyzwoicie podobno ale w Bażanowicach jest tragedia pracowałem tam pare miesięcy takiego fałszu obłudy nie ma nigdzie niby ludzie normalnie współpracują ze sobą ale to fikcja jeden drugiego obgaduje podkłada świnie jedno wielkie dno poniżej dna

Heh
@Suprito

Glowny mechanik a to dobre. Szukaja do szmaty i zamiatania. Nikt ci nie pozwoli bawic sie w mechsnika.

Operator

Ukraińcy palili wsie polskie mordowali wszystkich a teraz te hu.... Jedzą pracują wśród nas a historia lubi sie powtarzać.....

z
@Operator

Zastanów się nad sobą co ty za brednie wypisujesz, bo nie wiem co ma jedno do drugiego. Czyli jak Niemcy mordowali Polaków, to co... to mamy ich już skreślić. Strasznie płytkie myślenie

Rys
@Operator

Неужели немцы не убивали поляков?Ишто поляки не едут в германию зарабатывать?

Nim
@z

Tylko Niemiecy nie pracują u nas A Ukraińcy pracują i codzienne plują nam w twarz...

Rys
@Nim

Вы што шчитаете што все Украинцы плохие?

z
@Nim

Nadal nie wiem co ma piernik do wiatraka. Nawet jeśli "plują" nam w twarz, to nie jest to wina tego co zrobili nasi przodkowie, tylko wina nas wszystkich tu obecnych, operatorów, bo na to pozwalamy. Jak trzeba się postawić całą zmianą, to gdzie wy wszyscy jesteście. Potraficie tylko pluć jadem i powoływać się na przeszłość

MIKI
@Rys

Я не думаю, что все украинцы плохие, так как не все поляки плохие. Пусть историки покидают историю, а не политики. Давайте посмотрим, что нас связывает, а не то, что нас разделяет. Мы только люди, не царапаем раны, которые находятся с обеих сторон в любом случае.

Tr
@z

A kto sie ma postawić jak jest garsta Polaków rozrzuconych po zmianach

MIKI
@MIKI

Przykre czytać co piszecie, nie wiem czy dopadła was jakaś zaraza "dojnej zmiany" wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, wystarczy że będziemy się szanować na wzajem. My jesteśmy w domu, oni (Ukraina) musi się tułać. Czy jesteśmy tak krótkowzroczni i nie pamiętamy jak my jeździliśmy na zachód za chlebem. Szanujmy naszego kolegę (koleżankę) z maszyny.

Gibazol
@Operator

Do Operatora - Dlatego mają być dla Polski tanią siłą roboczą, płacić składki na ZUS i podatki. Tak jak w latach 60-tych na rozwój Niemiec pracowali Turcy i obywatele byłej Jugosławii.

1z26

no tak... najlepiej sugerować sie jakimś pisowskim gównem.... jak ci sie praca pizdo nie podoba to (usunięte przez administratora) setterzy liżą (usunięte przez administratora) kto????

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.