Opinie o Simeko w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Simeko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Simeko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simeko w Jelenia góra

Robert Nowy wpis

To prawda co piszą poniżej, ze firma ma długi ?

Niki Nowy wpis

@aaaaaaaaaaa Skąd takie rewelacje o firmie? Takie firmy zawsze są potrzebne!!

Serenada Nowy wpis
@Niki

Żadne rewelacje tylko fakty. Spadek zatrudnienia, brak umów, długi, problemy z wypłatami

Ewelina

@Aaaaaa możesz napisać o tym coś więcej? Czy ta podwyżka dotoczyła w takim razie wszystkich stanowisk w Simeko? Jak wszyscy wiedzą - kwestia wynagrodzenia w pracy jest często kwestią kluczową. Każdy dąży do jak najwyższych zarobków, czasami od nich uzależnia swoją decyzję o aplikacji. Czy w firmie często zdarzają się takie "oficjalne podwyżki"?

aaaaaaaaaaa Nowy wpis
@Ewelina

podwyżki raczej się nie zdarzają a teraz firma pada więc lepiej sobie (usunięte przez administratora) nie zawracać

Eryk

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikować?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Simeko? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Simeko. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Aaaaaa

Wzrosły zdecydowanie i to oficjalnie.

Franek

Słyszałem dobre opinie o firmie. Czy prowadzi aktualnie rekrutację?

zielona renówka

dajcie sobie spokój z ta pseudo firma 1390 podstawa i koniec do tego synek prezesa co ma ludzi za smieci i tatus jego tak samo ludzi ma za nic liczy sie portfel sikory i tyle , ludzie to (usunięte przez administratora) godziny jak u ruskich od wschodu do zachodu słonca

Fiat
@zielona renówka

Gupody gadacie firmie pracuje się fajnie jest super firmom

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Czy jakiś socjal macie?

Igor

Co słychać w firmie? Jak się pracuje i czy można dobrze zarobić?

aaaaaaa
@Igor

można zarobić, zalezy jakie stanowisko ale płace lepsze niż w mpgk

XYZ

Jak Wam tak źle to po co tam pracujecie?

cśś

Dla mnie najważniejsze jest to, że każdy dba o umowy.

Ktoś tam kiedyś
@cśś

Umowy śmieciowe

Żenada

Sikory szaleją, jeśli jesteś orłem to Cię zjedzą i sam się zwolnisz, jeśli dostaniesz umowę to spoko, podobne warunki oferuje posredniak, pracowałem tam trzy lata odszedłem bo za 1500 przy tak ciężkich warunkach to nie dla mnie

Pracownik zadowolony

Pracownicy biurowi są zadowoleni z pracy. Dobra atmosfera, wynagrodzenie średnie ale jak na warunki jeleniogórskie nie najgorsze. Pracownicy fizyczni maja ciężką pracę ale nikt nie zarabia aż takich groszy jak tu piszą. No chyba ze ci ktorym pensje zabiera komornik. A to juz nie wina firmy ze musi dużą część wypłaty oddawać komornikowi. Owszem dużo ludzi przewinęło sie przez firme ale jest duzo pracowników ktorzy pracuja w firmie kilka lat i jakos dobrze żyją i nie uciekają.

były

Ty sobie chwalisz bo do pracy przyjeżdżasz firmowym samochodem, dostajesz conajmniej tysiąc zł premii. Łazisz po firmie z łapami w kieszeni, w lakierkach, nic nie robisz, za nic nie odpowiadasz, więc masz spoko. Natomiast zwykły pracownik jak dostanie dwie stówy premii to skacze z radości. A daje mu to raptem do wypłaty 1500 zł. Pracownicy na umowy zlecenia zarabiają maksymalnie tysiąc zł.Jeśli jest tak spoko to napisz jak wygląda proces przesypywania śmieci ze śmieciarki do kontenera. Napisz jaki socjal mają pracownicy, ile oferujecie nowo przyjętym. Napisz jakie warunki socjalne mają pracownicy w bazie na Karola Miarki. Napisz jak pozmniejszaliście liczebność ekip na śmieciarkach. Możesz napisać ilu pracowników przewineło się przez firme przez ostatni rok. Można by tak w nieskończoność. Niestety nic nie odpiszesz a szkoda. Pisze to po to aby potencjalny przyszły pracownik wiedział w co sie pakuje podejmując prace w Simeko. Praca przy śmieciach jest bardzo ciężka i powinna być godziwie wynagradzana. Za tak ciężką prace pracownik powinien godnie żyć i jego rodzina też. Jedyny luksus na jaki mogą sobie pozwolić pracownicy Simeko to zakupy w Biedronce i to skromne.

Sim
@były

Jak tak pojezdzasz simeko to napisz ilu pracowników pracuje tam po kilka lat. Zawsze znajda sie niezadowoleni ale skoro niektorzy pracuja tam po kilka lat to chyba nie jest zle. Praca w śmieciach slodka nie jest ale chyba kazdy wie na co sie pisze.

Ja sobie chwalę pracę. Wynagrodzenie na czas, w razie potrzeby można wziąć wolne i nikt nie robi problemu. Premie ok, jak pracujesz i nie robisz wałów to spoko. Z każdym da się dogadać. Jak ktoś chce pracować, a nie się (usunięte przez administratora)to praca w porządku.

były

Jak ma być rzetelne to proszę bardzo. Wynagrodzenie beznadziejne Warunki pracy tragicczne Atmosfera w zakładzie koszmarna Nie wiadomo kto rządzi w firmie. Ojciec swoje synuś swoje i nowy nabytek firmy, dyrektor też swoje. W jednym, ojciec i syn i dyrektor są zgodni. Zabierają premie praktycznie każdemu. Tylko gnida i lizus ma uznanie u szefów. Moim zdaniem należy omijać szerokim łukiem. Chyba że kogoś rajcuje grzebanie w śmieciach, których na terenie firmy jest ogrom.

Zielona renowka
@były

Zgadzam się z z twoją opinią, pracowałem tam prawie trzy lata aż się sam zwolnilem, najwięcej zarobiłem 1499 z.premia , dostałem premię tylko raz za remonty przystanków mzk, tu też kręcili lody zwłaszcza przystanek oddany na potrzeby pks blisko galerii sudeckiej to tzw składak

Zielona renowka

Do hasyna, człowieku co ty za głupoty gadasz nikt o zdrowych zmysłach tam nie pracuje i nie chwali tego czegoś zwanego śmiecio , taki byt skoro tobie pasuje i praca i atmosfera to jesteś tam poprostu w swoim żywiole , żal mi ciebie

były

Jest spoko pod warunkiem że jest sie synusiem prezesa albo donosicielem. Praca jest bardzo ciężka żadnego uznania a większość pracowników pracuje na zlecenie za niecałe 6 zł na dodzine. Atmoswera tragiczna do tego jeden niespełniony szajbus który wydziera się przes cały dzień. Dramat i tyle.

S

www.simeko.com.pl

cysorz

Przy pierwszej rozmowie o prace należy dokładnie dopytać ile się zarobi. Brak możliwości zawodowego rozwoju. Wynagrodzenie może konkurować jedynie z pośredniakiem. To minusy. Plusem jest terminowość wypłat, opłacanie wszystkich składek przez pracodawce.

Zostaw merytoryczną opinię o Simeko - Jelenia góra

Simeko
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Karola Miarki 42
    58-500 Jelenia góra