Opinie o OSM Radomsko w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OSM Radomsko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w OSM Radomsko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSM Radomsko w Radomsko

Covidowy

Przyjąłem się do pracy oczywiście za najmniejsze pieniądze po trzech tygodniach dostałem covida i byłem dwa tygodnie na zwolnieniu po czym po jednym dniu pracy po covidzie dostałem wypowiedzenie bez podania przyczyny omijajcie ta firmę z daleka!!! Dobrze tam mają tylko ci którzy długo pracują i znajomkowie sprzątaczka uważa się za kierowniczkę śmiechu warte ???????????????? kierownik to ciota która nawet nie umiała mi powiedzieć że jestem zwolniony po covidzie dowiedziałem się w biurze pół załogi siedzi i nic nie robi czasy PRL-u są tam nadal teraźniejszością

Halina

Jakiej wysokości są obecnie płace na produkcji na rękę?

Mily

Praca w tej firmie wygląda tak pensja podstawowa dla osób które mało co robią dla osób które poświęcają się firmie pracują ciężko starają się rozkręcić sklep robią ładne obroty zarabiają 200zl więcej więc lepiej jest nie robić nic i mieć podstawę :D co sporo osob tak robi sami nauczyli tego pracowników

MrGlut

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie. Osobistość roku przecie ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie OSM Radomsko? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Radomsko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. 90 % to negatywy! - jeśli nie wierzycie sprawdzcie sami ! Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca stąpa po bardzo cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy wszyscy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawcę,żonę lub męża państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki i zaproponować jakieś rozwiązania. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy w nas samych.

Ten sam wpis jest w innych
@obiektywny

Ten sam wpis jest w innych firmach :))))

Karol

Gdzie odbywa się rozmowa ?

Lenka
@Karol

Najlepsze rozmowy są w kawiarni przy kawce

Bardzo dobrze mi się pracuje w tej firmie. Nie rozumiem tych, którzy ciągle u nas pracując, wypisują na nasz temat negatywne opinie. Nasz Zarząd to ludzie o silnym nastawieniu na rozwój. Handel prężnie działa, inne działy również. Każdemu, kto jeszcze nie wie, co oznacza szacunek pracodawcy wobec pracownika, polecam pracę w korporacji. Po dwóch latach pracy na targetach zrozumiecie, jak to różnie może być. Każdemu polecam pracę w naszej firmie.

Janusz

Kto to pisze? Wynajął zarząd kogoś?

@Janusz

Pracuję tu, Janusz. To takie dziwne, że są pracownicy, którzy dobrze mówią o firmie? Co to za pomówienie wobec Zarządu?

Krejzi ziom

Dobry pomysł z tymi targetami!! Tylko jaki target na połowe etata?

@Krejzi ziom

W takim razie dlaczego nie zmienisz pracodawcy, skoro tak się męczysz? Targety to normalna rzecz. Oczywiście, nie każdy ma tego świadomość.

Klient

Dzisiaj piłem Ale! maślankę z datą do 25.04.2020 i jest to najlepsza maślanka jaką piłem. Wielki szacun za produkt. Az mi się humor od razu poprawił.

Wanda
@Klient

Uwielbiam nasze radomszczańskie produkty! Też mam dobry humor po wizycie w sklepie na Leszka.

Ewelina
@Klient

Nie każdy lubi maślankę i inaczej misi sobie poprawić humor

@Ewelina

To są oczywiste wybory i każdy dorosły człowiek o tym wie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Swoją drogą, bardzo dobre produkty.

Katarzyna

OSM Radomsko jest moją lokalną spółdzielnią. Korzystam z produktów od lat i się nie zawiodłam. Cały czas wzbogacają swój asortyment, tak aby być frontem do klienta. Warto wspierać lokalne firmy, ponieważ w ten sposób wspieramy producentów w tym przypadku mleka z naszej okolicy.

Zadowolona klientka

Bardzo dobre jakościowo produkty!!

Pyszne produkty, świeże i zawsze smakują!

Mirek

@Obecny- to jak jest wśród pracowników na codzień?

Jaki jest wkład kierownictwa OSM Radomsko w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Uczciwa

Żaden , bo w NT toleruje się alkoholików i to najbardziej jest bolesne dla reszty . Wszystko jest wyciszane sztucznie , a nawet są awanse dla tych co piją lub pili latami...

Obecny-

Atmosferę wśród pracownik}ów powinni kształtować sami pracownicy a nie Zarząd!

Czy rozmowa rekrutacyjna w OSM Radomsko odbywa się również w języku angielskim?

Malmolm x

Ewentualnie w dialekcie wiejskim????

Janusz

Co tu dużo mówić.... Układy i układziki w tym zakładzie zawsze były i będą ! ! ! Nie mogę zrozumieć jednego... Jak osoba, która jest po szkole podstawowej może być brygadzistką na dziale ?! Żeby pełnić to stanowisko, trzeba mieć przynajmniej wykształcenie ŚREDNIE !

Jakie zarobki na magazynie bo ogłosili że jest praca od 14 do 16 brutto. Jak myślicie ile na rękę za miesiąc? Będzie jakaś premia

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Uczciwa

Warunki są takie że nigdy nie wiesz co będzie kiedy przychodzisz do pracy oraz kiedy wychodzisz najlepiej być w gotowości na telefon ... Gorzej niż w służbach mundurowych a kasy za to nie widać....

wb
@Uczciwa

Ciekawe na którym to stanowisku. Robisz to co jest do zrobienia i w godzinach pracy.

@wb

A na jakie wynagrodzenie i warunki zatrudnienia można liczyć na start?

Chętny do pracy

Dostałem propozycję żeby przyjść na magazyn. Może mi ktoś powiedzieć z dodatkiem jaka miał bym wypłatę około? Wiem że na 3 zmiany. Ale jestem zainteresowany wynagrodzeniem. Proszę o odpowiedź

Damian

Witam, czy w weekendy oraz święta także trzeba pracować ?

@Damian

Fajnie tylko za godną kasę a nie za pół darmo

@Damian

Najwięcej roboty jest w weekend i święta a kasy nie ma za to godnej

pracownicy

Widzę,że wiele osób kocha prezesa za glodowe zarobki za ceny mleka. My, już Panu dziękujemy,czas odejść ....

Gośka
@pracownicy

Jestem za

@Gośka

Jak się na czymś nie zna to niech się za to nie bierze bo zniszczyć i doprowadzić do upadku to każdy potrafi a tu jeszcze głodowe pensje panu już do widzenia...

Zostaw merytoryczną opinię o OSM Radomsko - Radomsko

• Jak się pracuje w OSM Radomsko?

Zobacz opinie na temat firmy OSM Radomsko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSM Radomsko?

OSM Radomsko