Opinie o OSM Radomsko w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OSM Radomsko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w OSM Radomsko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSM Radomsko w Radomsko

Obywatel

W sklepach zakładowych jest bardzo drogo. Ceny są zdecydowanie za wysokie. U konkurencji jest taniej. Ja rezygnuje z zakupów do póki nie spadną ceny.

@Obywatel

Nigdzie nie można kupić produktów Osm Radomsko. Co się dzieje?

Uprzejma

17-03-2023 Szacunek pracodawcy wobec pracownika wymaga m.in. wobec tego ostatniego uczciwości i rzetelności informacyjnej ze strony tego pierwszego wymienionego podmiotu. Natomiast, praca - jak każda inna, trzeba ją i powierzone obowiązki, wykonywać z należną starannością i wiedzą zawodową. Część Zarządu i Kierownictwa od dłuższego czasu wiedzą jak doprowadzić do UPADŁOŚCI tę FIRMĘ z TRADYCJAMI. JEDNAK szeregowych pracowników o tym nie informują. To jest w porządku względem pracowników (ekspedientek) i reszty personelu !?!. Pozdrawiam wszystkich uczciwych i rzetelnych, reprezentujących OSM Radomsko.

@Haha

Jaki współczynnik bierzesz pod uwagę przy tych wyliczeniach? poważnie stwierdzasz, że jest tylko najniższa podstawa i nic więcej? a jak wygląda cały ten magazyn? jak jest zorganizowany i ile osób docelowo w nim pracuje? Jaka rotacja?

Lilka

Jak wychodzą aktualni pracownicy? Mam na myśli głównie zarobki ale atmosfera tez byłaby istotna. Chodzi o te wcześniejsze opinie. Z ich treści wynika, że dostawcy maja problemy z kasa z powodu firmy, a osoby zatrudnione bezpośrednio? Kasa jest na czas? W jakich średnich wysokościach?

@pabli

Robić dużo? a faktycznie się robi? nie wiem czemu ale ktoś właśnie także z parę miesięcy temu tu pisał, że produktów od firmy już nigdzie kupić nie można. Czy to tylko w tamtym okresie tak było? jeśli tak to czemu tak w sumie? produkcja im spadla czy jak?

Kandydat Nowy wpis

Witam na jakie wynagrodzenie mogę liczyć jako kierowca c+e? Stawka godzinowa?

Lilka

Slawek
@Lilka

Jak wychodzą ? Szybciej niż przyszli. Jak można pracować z takiej atmosferze za takie głodowe wynagrodzenie, trzeba naprawdę być w desperacji i mieć niskie poczucie własnej wartości.

@Slawek

Czyli duża rotacja tutaj? Głodowe wynagrodzenie? Możesz podać konkretne stawki? Najniższa krajowa czy więcej? Jakieś premie można ewentualnie sobie doliczyć czy takowych nie ma?

pabli Nowy wpis

Zobacz na jaki profil firmowy wszedłes a pozniej zastanow sie 15 razy zeby zadac takie pytanie , robic robic duzio duzio

@pabli

Obywatel

Sławek
@Obywatel

Faktycznie ceny są bardzo wysokie. Masło można kupić w innych sklepach dużo taniej. Co to za sklep zakładowy jak jest tak drogo?

Obywatel 2
@Obywatel

U konkurencji niższe .. u jakiej kKonkurencji w siecach handlowych które wykończą wszystkie Polskie zakłady produkcujne i będą sprzedawć niemieckie (usunięte przez administratora) nabiałowe z calą tablicą mendelejewa- a potem skąd się wziął nowotrór....

@Obywatel 2

Jest drogo. Te same towary można kupić w innych sklepach taniej.

@Obywatel

Nigdzie nie można kupić produktów Osm Radomsko. Co się dzieje?

Ggggg

Firma płaci dostawcom mleka 1,3/1l od 1 czerwca, uzasadniając wzrostem ceny gazu o 90% gdzie gaz jest tańszy niż przed wybuchem wojny na Ukrainie. Chyba to jest jakaś kpina jak traktują dostawców…

Lolek
@Ggggg

Potwierdzam, schodzą tak z ceny że niedługo połowa dostawców bedzie musiala hodowle likwidować. Jak najdalej od tej firmy!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie OSM Radomsko? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Radomsko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl
Uprzejma

@Uprzejma

od razu kierujesz przyszłość firmy w stronę upadłości? z premedytacją raczej nikt by tego nie robił? które decyzje masz obecnie do przytoczenia dla podparcia tego stwierdzenia? jak to konkretnie wpływa na obecne warunki pracy?

Jarek
@Emilia

Jakie zarobki są teraz w mleczarni na magazynie? 6 tys się zarobi?

@Jarek

O jaki nakład pracy pada to pytanie? Netto czy brutto? Oraz czy przy braniu poprawki na jakieś premie, dodatki lub nadgodziny? Jakie występują od tego roku?

Haha
@Jarek

Marzenia ściętej głowy w Radomsku na magazynie takie zarobki to chyba w 2045 jak inflacja pójdzie do góry zapomnij że w tej (usunięte przez administratora) dostaniesz więcej jak najniższa krajowa amen.

@Haha

Czy są u Was wypłacane jubileusze? Pracuje w innym OSM i niestety nie ma

Beata
@Damian

Jubileusze, w sensie jakaś nagroda za długi staż pracy? Ja się z tym jeszcze nigdy osobiście nie spotkałam, może dlatego, że nie pracowałam nigdzie jakoś bardzo długo.

@Beata

No właśnie ja słyszałam że w takich zakładach pracy są. I ciekawa jestem jakie to są kwoty

Beata
@Damian

Ale o tym zakładzie słyszałaś dokładnie, czy tak ogólnie mówisz? Ja osobiście nie mam aż tak długiego stażu pracy w ogóle, więc mnie to nie dotyczy. Chętnie bym się dowiedziała, jak płacą w ogóle pracownikom teraz za to.

Tak. Są wypłacane.

@Ewa

A jakie to są kwoty jedna wypłata dwie ?

@Damian

Czemu sugerujesz, że miałyby być podzielone? Też bym wysokości była ciekawa, myślicie, że co roku bywają różne? Nigdy takiej jeszcze nie miałam, na jakiej zasadzie tutaj ona działa?

@Emilia

Miałam na myśli w jakiej kwocie np po 15 latach pracy czy po 20? Jaka to jest kwota

@Damian

Aha no dobra. No i co ostatecznie z tym, bo sama się również zaciekawiłam? I na jakie formy nagród mają szansę pracownicy o nieco mniejszym stażu? Również coś im przysługuje?

Wojtek

Dodawanie oleju palmowego do masła i wsadzanie do jednego opakowania które przypomina do złudzenia przypomina masło a występuje pod nazwą "ekstra mazurski" mix tłuszczów - powinno być karalne. Ekspedientka podała mi to jako masło i nie zwróciłem uwagi, cena taka jak cena masła a w tej cenie prawie połowa to tłuszcz palmowy. Teraz każde mleko, kefir i inne produkty mleczne będę skrupulatnie sprawdzał czy nie jest z OSM radomsko.

Ela
@Wojtek

Extra mazurskie to nie maslo tylko miks tłuszczu 55% więc oleje są tam na miejscu jak w każdym miksie ????

Jerzy

Dziś (tj 30.01) sklepie osm Radomsko pod topolami w Łodzi byłem świadkiem dziwnej sytuacji, młoda Pani ekspedienta obsługiwała kolejkę, a obok niej jak mniemam stała Pani kierowniczka (usunięte przez administratora) i podniesionym głosem twierdziła, ze w ladzie nie ma towaru, jest brzydko, nieestetycznie. Uważam, że zachowanie z jej strony było niestosowne, ponieważ lada wyglądała przejrzyście, widać było wszystkie produkty oraz ich ceny. Także minus dla firmy, ze osoby wyżej postawione nad ekspedientami nie potrafią się zachować gdy są klienci na sklepie. Takimi zachowaniami nie zachęca się do zostania i na sklepie i do pracowania na nim. Pozdrawiam

@Jerzy

Byłem tez świadkiem tego zajścia widać ze kadra kierownicza wychodzi z założenia ze mogą wszystko ale niech pamiętają ze karma wraca

@Klient

Dziś powtórka z rozrywki sklep pod topolami, pełen ludzi jedna Pani obsługuje a na druga która siedzi na zapleczu krzyczy, albo mówi bardzo donośnym głosem wysoka kobieta, pewnie jakaś kadra kierownicza. Tak nie przystoi przy klientach żale swoje mówić, rozumiem kontrole ale tak przy sklepie pełnym ludzi nie przystoi. Minus za sytuacje, plus za promocje masła za 4,99

Iwa

Witam ostatnio zauważyłam co kawałek wypychają śmietany z krótka data widać że ciagle um zalegają za czym idzie ich paskudny wygląd smak i zapach..kiedyś firma dążyła do dobrej jakości i ceny a teraz jakość poniżej normy i cena wygórowana jak w delikatesach...kpina jak tu chcą ściągnąć klientów obsługa fajna ale co z tego jak towar słaby polecam sklep na rydla tam super dziewczyny doradzą i miło obsłużą...

@Iwa

Coraz więcej towaru z krótkimi datami. Ceny kosmos.

Mikołaj

Uwaga w OSM Radomsko w Ozorkowie sprzedają produkty zepsute nieświeże kierowniczka która tam jest to jest jakaś katastrofa chamska niemiła nieraz krzyczała na pracowników byłem świadkiem tego jak pracownica przez nią płakała unikajcie lepiej tego sklepu

Klient

Nikomu nie polecam chodzić do osm w Ozorkowie nie miła obsługa i popsute sery Lepiej tam nic nie kupować bo może się otruć

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w OSM Radomsko?

Jurek

Jak wygląda ? W ogóle nie wygląda !

@Jurek

Skoro podobno nie wygląda to dlaczego jeszcze tu pracujesz? :( Są jakieś inne rzeczy, dla których w sumie warto?

Nieważne

Nie dawno zmieniła sie Wladza w zpm Nowy Targ i właśnie ta pani dyrektor doprowadziła do długów moim zdaniem inwestując w remont jej biura (różowy pokoik ) i inwestując w kamery żeby bezprawnie na ich podstawie szukać pretekstu na zwolnienie pracowników lub cięcie kosztów na podstawie ucinania premii ,wprowadziła terror i przez to też zrobiła się taka sztuczna atmosfera ale kierownictwo i Pani zastepczyni Dyrektora to najlepsi ludzie jakich znam .

Uczciwa
@Nieważne

Zwłaszcza jak dbają o własne cztery litery i kilku bardzo mocno zaprzyjaźnionych osób...

Wanda
@Uczciwa

Dla mnie, jako stałej klientki OSM Radomsko, takie opinie są nie do przyjęcia. Mleczarnia prosperuje, jakość produktów jest bez zarzutu, pracownicy, których znam, mówią o firmie dobrze. Powinniśmy chronić nasze rodzime firmy, zwłaszcza w tak trudnych dla nas wszystkich czasach.

Uczciwa
@Nieważne

No właśnie zastępczyni i cała reszta to najwięksi konfidenci oraz ludzie którzy powinni iść siedzieć za mega (usunięte przez administratora) wobec pracowników , wykorzystywanie do krzty możliwości !!!!!

Bolka
@Wanda

Nie znam firmy od strony pracowników, ale jako klient jestem bardzo zadowolony z produktów i obsługi. Sery, mleka, jogurty, masło- wszystko najlepszej jakości. Ubolewam tylko, że zlikwidowano sklep w pawilonach na ul. Białostockiej. Lokalizacja Super. Blisko przystanki autobusowy, tramwajowy, panie sprzedające przemiłe i komu to przeszkadzało. Zachodnia część osiedla Chojny jest pokrzywdzona

DDT

OSM Radomsko powinno się zamknąć jak upadł berliński mur. Tam nadal są czasy komunistyczne. Wynagrodzenie to kpina - najniższa krajowa brutto, a pracujesz jakbyś miał 3,5 tys na rękę. Kłamstwo za kłamstwem kłamstwo pogania.

Krycha
@DDT

Tu racja .jak najbardziej się zgadzam z tą opinia.

Jan
@Krycha

Opinia z 2016 roku i nadal aktualna? Nic nie poprawili warunków zatrudnienia? Pisano, że płacą najniższą krajową i jakąś premię. 3000 na rękę wyjdzie? A jakie obowiązki za to? Mam nadzieję, że weekendy wolne...

JaiJa

Powiem tak...produkty OSM są wg. Mnie bardzo dobre jakościowo. Robiąc zakupy zawsze zwracam uwagę na etykiety i kupuje nabiał nasz....radomszczański...i polecam bardzo wszystkim. W sklepach firmowych zawsze wszystko jest świeże, a Panie bardzo miłe. Poza tym zachętami do odwiedzenia strony www i poczytanie ile tam się dzieje dobrego, jak duże jest zaangażowanie pracujących osób ....postawa naprawdę godna naśladowania. Korzystając jednak z okazji...bo nie bywam na gowork zbyt często...chciałabym się odnieść do tych wszystkich wpisów ...nie wiem czy wszyscy czytający są świadomi, ale niektóre wpisy dotyczące tej czy innej firmy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością..zalecam więc rozwagę w Zbyt pochopnym wyciąganiu wniosków i absolutnie nie branie pod uwagę wszystkiego co tu piszą wybierając pracę w danej firmie czy też produkty które oferuje. Pamiętajmy, że wpisy robią często różne osoby w różnych stanach emocjonalnych, więc lepiej jednak mieć swoje zdanie i doświadczenie .

janusz
@JaiJa

Z powodzeniem moze z OSM Radomsko konkurowac mleczarnia w Koninie tz koneckie mleko i inne produkty

Ole

Witam. Jak wygląda praca kierowcy ce w osm Radomsko. Dzwoniłem dowiedziałem się że 3.5-4.5 faktyczne pieniądze czy jednak coś jest inaczej?

Kierowca
@Ole

Też jestem ciekawy jak wygląda praca kierowcy

Hall Anonim

Witam wszystkich. Moje pytanie dotyczy stanowiska aparatowy przy produktach niepasteryzowanych. Jestem osobą która na jaki swój wiek ma duże doświadczenie przy maszynach, a przede wszystkim tych mniej spotykanych i w utrzymaniu ruchu. Jeśli chodzi o atmosferę mniej więcej jestem zoorientowany. Ciekawi mnie kwestia zarobków, a system w OSM ciągły. Jakie są zarobki i jak wygląda kwestia urlopów? Z góry dziękuję

Covidowy
@Hall Anonim

Najniższa krajowa plus jakaś śmieszna premia

Inny
@Covidowy

A w jakiej kwocie ta premia? Idzie zarobić 2500

SZI
@Inny

Musisz mieć bardzo mało ambicji aby chcieć pracować za2500 a jeszcze mniej aby pracować w tym zakładzie.

Inny
@SZI

Nie no nie chodzi o to że wystarczy 2500. Ale zawsze to lepsze niż najniższa krajowa na chłopaka dopiero po szkole. Ogólne rozeznanie robię bo jest przyjęcie

Kierowxa

Jakie zarobki jako kierowca beczka ? Na godzinę czy za miesiąc i jakie godziny pracy

Iwa

Witam bylam w sobotę w sklepie osm i niestety brak masła okazuję się że firma woli na export niż dla nas klientów dbać.. mam mieszNe uczucia firma prosperuje coraz gorzej wciskają nowe artykuły A swoich maja coraz mniej..jakość spada os początku nie na porównania.. ceny podnosza co kawałek to nie jest już sklep zakładowy tylko misz masz

Covidowy

Przyjąłem się do pracy oczywiście za najmniejsze pieniądze po trzech tygodniach dostałem covida i byłem dwa tygodnie na zwolnieniu po czym po jednym dniu pracy po covidzie dostałem wypowiedzenie bez podania przyczyny omijajcie ta firmę z daleka!!! Dobrze tam mają tylko ci którzy długo pracują i znajomkowie sprzątaczka uważa się za kierowniczkę śmiechu warte ???????????????? kierownik to ciota która nawet nie umiała mi powiedzieć że jestem zwolniony po covidzie dowiedziałem się w biurze pół załogi siedzi i nic nie robi czasy PRL-u są tam nadal teraźniejszością

Zostaw merytoryczną opinię o OSM Radomsko - Radomsko

• Jak się pracuje w OSM Radomsko?

Zobacz opinie na temat firmy OSM Radomsko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSM Radomsko?

OSM Radomsko