Opinie o Castillo Trans w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Castillo Trans. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Castillo Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castillo Trans w Warszawa

Michał Nowy wpis

Dlaczego ta firma upadła ?

Koczek Nowy wpis

Ta firma to. Prawdziwa porażka jeździłem tam w 2012r ,miało być 3/1 a trzymali nas ponad 4 tyg,samochody bez chłodzenia postojowego,praca 18h na dobę , kilometrów nie dało się zrobić więcej jak 12 tys na dwóch

Kraków Nowy wpis

Ja jeździłem tam 2008 i 2009 rok kasa dobra tachografów nieistniało jak trzeba było. W biurze debile warszawa ,benejuzar Monika ok pomocna w każdej sytuacji . Jaki zjazdy wsiadłem 1 marca wsiadłem 30 sierpnia .pozdrowienia dla Turków koło Lyonu.

Hanna Nowy wpis

@byly zgadza się. Zgodnie z KRS Castillo Trans jest w upadłości likwidacyjnej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Castillo Trans odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
taczkeo

Pewnie masz rację @nówa. Tak właśnie może być. Trochę szkoda, bo to porządna firma i ja bym się jako kierowca u nich zatrudnił. Wiem, że zapewniają wysokie zarobki a także jest umowa o pracę, nie trzeba mieć własnej działalności.

byly

usuneli bo castillo trans polska juz nie istnieje zamkneli oddzial w warszawie

Życzliwy

nie miałem na mysli ze nie maja pojecia o firmie bo transport a firma to 2 rózne rzeczy juz pomijam ze twoj dyplomatyczny post smierdzi jak bys byl z ich biura lub pupilem firmy ale pomine to w tej firmie nie traktuja cie jak czlowieka zreszta malo firm traktuje w tym zawodzie ludzi jak ludzi ale w catsillo to juz przeszli samych siebie ale juz to sie zmienia ratuja sie tymi ukraincami zobaczymy ile czasu bedzie im sie chcialo wypisywac te papiery wizowe i łatac naczepy i kabiny zreszta chwila moment do niemiec wyjada wracajac do tematu ciekawe czemu usuneli temat "castillo trans opinie " na e transport " juz którys z koleji bo lubie sledzic ta firme bo nic sie w niej nie zmienia :P pozdro dla kumatych

Do Cezarego

ja ci moge wytłumaczyc oco chodzi panie dyspozytorki niemaja zielonego pojecia o specyfice transportu wpisza sobie na google trase pewnie nawet nie wyłaczajac trybu dla pieszych(potem licza z tego kilometry) i mysla ze jak im pokaze ze trase mozna zrobic w 3 h to to jest swiete i inaczej niemoze byc takie rzeczy jak korki obiad objazdy kąpiel niemaja prawa bytu dla nich jezeli zaczniesz choc troche sie przeciwstawiac podnosza głos majac 900kilometrów do celu zadaja pytanie októrej pan bedzie powiem tak drodzy kierowcy jezeli jestescie zyciowymi frajerami to odnajdziecie sie w tej firmie bo to byla moja pierwsza firma w jakiej pracowalem a do dzis jest moja najgorsza a w polsce utrzymac taki tytuł nie jest prosta sprawa

Witam ostrzegam wszystkich przed tą firmą i ludźmi którz y nią zarządzają. To jedna wielka porażka. Co innego obiecują a ci innego robią z nikim nie można się dogadać kierowcy są gorzej traktowani niż zwierzęta. Panie które nazywają się dyspozytorkami oprócz dokształcania się w sprawach firmy najpierw powinny nauczyć się kultury osobistej i rozmowy z ludźmi. oszukanstwo we wszystkim. omijać ta firmę szerokim łukiem.

2 tyg wytrzymalem

gosciu ma wyobraznie jezeli chodzi o te stawki ale mniejsza oto :P powiem tak była to moja pierwsza firma ojca namowilem zebysmy tam poszli i nie zaluje a dlaczego nie zaluje bo dzieki tej fimie przekonalem sie jak zle mze byc w tym zawodzie i kazda inna firma wydaje mi sie przyzwoita walic te stawki bo pieniadze to nie wzystko ale fakt 4.500 do 5.000 wiecej nie wyjdziecie bo kilometrow niema pojedziecie do hiszpani a w hiszpani po 7-do nawet 10 zaladonkow i wyladonkow wiec km mozecie se wyobrazic :P spedytorki to chyba rodzina dylewskiego bo niewierze ze tak dlugo pracuja ale pewnie dlatego ze umieja hiszpanski niewiem naprawde nie jestem wymagajacy bo w tym zawodzie sie nieda wszedzie sa minusy i plusy ale w castillo same - powaga przestrzegam nawet tych co szukaja doswiadczenia

byly

ta firma to nieporozumienie

smiac mi sie chce

gdzie wy macie diete jak macie z kilometra głąby przelicz jakbys mial 46 euro plu km to za miesiac bralbys ponad12tys a jest 9,60euro dziennej plus km plus podstawa 1240zl i nie pieprzcie bo stara gwardia odeszła zostali niedobitki kto jezdził na volvach i roburach ten wie

Czarek

byłem w biurze rozmawiałem i mam te same warunki co wczesniej + dieta 46 euro. w tym miesiącu spłynela mi pierwsza sensowana wyplata wystarczy popracować i spytać po jakimś czasie o dodatek chyba ja jako pierwszy o tym pisze ale czesc starej gwardii juz jakis czas jezdzi na takich warunkach.

zenon

Pochwała to nie pracownik tylko ktoś z biura no takie stawki w castillo to tylko w komiksach. Za kilometry 0, 055 euro, diety 9, 60euro. Negocjować to Tu możesz jedynie za kilometry ale rewelscji nie zyskasz. Jefyny plus do negocjacji to to, , że nikt tam nie chce pracować a kierowców pitrzeba jak wszędzie. Wiec w (usunięte przez administratora) nie rób bo nikt w takie stawki nie uwierzy. Chyba zapomniałeś ze to Polska.

obecny

A nie poinformowali że obciążają za nadrobione kilometry ?

obecny

Jeżeli stawka za km 0,11euro lub 0,13euro to nie dieta dzienna 46euro. Ciekawe dlaczego za m-c pracy wychodzi z podstawą 4.500

Pochwała

Witam, zniknęło wiele for związanych z tą firmą. Pewnie szefowie nie mogli już słuchać tego [usunięte przez moderatora]:) Ja z kolega byliśmy jakiś czas temu na interview. Oni w Warszawie są bardzo elastyczni. Stawki po negocjacjach to km 0,13 euro a nie 0,11 euro dieta dzienna 46 i coś euro na dwóch a nie 9 i coś jak czytaliśmy i podstawa niestety nie ma rewelacji bo najniższa krajowa + 250 zł brutto niestety ja jeżdżę z bratem, który ma rodzinę a dla niego 3/4 tygodnie to zbyt długo. Kierowcy nie gadajcie bzdur bo można negocjować. My siedzieliśmy ok 30 min i udało się coś uszczknąć. Nie wystawiam oceny celującej wyłącznie z powodu siedzenia 3/4 tygodnie w aucie, 3majcie się

Zostaw merytoryczną opinię o Castillo Trans - Warszawa

Castillo Trans